Remont momčadi za sezonu 17/18

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
6
14%
Alaba
0
Nema glasova
Boa
3
7%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
3
7%
Rafinha
8
19%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
3
7%
Vidal
3
7%
Thiago
1
2%
Ribery
4
9%
Robben
0
Nema glasova
Coman
3
7%
Costa
8
19%
Muller
1
2%
Lewandovski
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 43

Re: Remont momčadi za sezonu 17/18

PostPostao/la cruz » 11 ruj 2017, 07:48

Ne sjećam se kad sam se više s Rolexom slagao!

Rummenigge:
„Offenbar hat sich Robert von den Paris-Transfers irritieren lassen“ :bravo:

„Er ist bei uns als Fußballer angestellt – und verdient dafür sehr viel Geld. Ich bedauere seine Aussagen. Schon in der Rückrunde hatte er nach dem Freiburg-Spiel unzutreffende Vorwürfe gegen die Mitspieler erhoben, dass er nicht genügend unterstützt worden wäre.“ :bravo:

Der Übeltäter ist aber nicht Lewandowski alleine, sondern laut Rummenigge auch dessen Berater Maik Barthel: „Das Interview ist bewusst am FC Bayern vorbei organisiert worden. Er schadet damit Robert.“ :bravo: :good:

Mit Blick auf die kritisierte Asien-Reise des FC Bayern fügt Rummenigge süffisant an, dass Lewandoski wissen solle, „dass sein vermeintlicher Traumverein Real Madrid im Sommer 24 Tage in der Hitze unterwegs war – doppelt so lange wie wir.“ :yeee:

Lewandowski hatte zudem gesagt, dass Loyalität im heutigen Fußball nicht mehr gefragt sei. „Das wäre sehr schade, wenn er das so sehen würde“, so Rummenigge. „Loyalität ist Bayern-DNA und wichtig für unsere Fans.“ :good:

„Salihamidzic hat ein Gespräch mit ihm geführt. Wer öffentlich den Trainer, den Verein oder die Mitspieler kritisiert, kriegt ab sofort Stress mit mir persönlich.:yeee: :D

Grundsätzlich würde ihm derzeit bei den Roten „zu schlau dahergeredet, statt sich auf das Fußballspielen zu konzentrieren. Es darf nicht vereinsschädigend sein. Was Müller in Bremen gesagt hat, war auch nicht okay.“

Treba nam sada par ćelavaca da zagrme i poćeraju nekoga ako treba s treninga :sammer: & :pep:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 ruj 2017, 08:29

Meni je smješno što se ljudi ponašaju kao da smo ikada davali novac a sada nedamo :lol:

Slučajnost poklapanja generacije svima je zamaglila oči, s tim da mi neulažemo baš tak malo...

Fora mi je što svako malo mi izlazimo u javnost s tim da nećemo dat novac...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 12 ruj 2017, 12:52

Ma dajemo mi puno love al orjentacija i usporedba je sa ovim megalomanskim odštetama 100 pa do 220 milja!

Ono za što sam da se tome stane na kraj najviše radi nogometa..extra lovu se bude uvijek tu vrtila al kao i sve i tu treba nekog reda ili ti razuma...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 13 ruj 2017, 17:55

Stanje u klubu je prilično loše. Atmosfera je baš narušena. Ovo s Ancelottijem je od početka mirisalo na neuspjeh jer on nije bio profil trenera kojeg mi trebamo nakon Guardiole. Bit će jako, jako dobro ako napusti klub iduće ljeto, a sada mi se bilo kakav trofej čini teškim za osvojiti.

Vidim piše se o Nagelsmannu da je već riješena stvar za 2018., mada ja ne bih njega gurao u vatru tako mladog i bez dosta sezona u elitnom nogometu, već bih uzeo Tuchela pa s njime vidio može li se njega gurati na duže staze i sastaviti nova generacija.

I morat će se nešto napraviti po pitanju Riberyja i Robbena. Ljeto 2018. se čini prihvatljivim za njihov kraj u Bayernovih prvih 11. Jednostavno moramo tražiti nova rješenja na krilima, a Lewandowskom nakon zadnjih izjava bih definitivno natovario jedno jako napadačko ime, pa ako mu se ne sviđa, onda ga prodati lijepo za 100 milijuna € i amen. Stalno se miješa u ono što nije njegov posao niti ima tu pravo što govoriti. :|
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 13 ruj 2017, 18:42

Lewandowski mi je strašno digao živac svojim ponašanjem. Ajde one izjave, ali igra sinoć :shock: Majke ti mile lik namjerno ne dodaje Robbenu za čist gol nego ide driblat, poslije na samom kraju isto ne gura Mulleru koji protrčava nego ide šutirat iz nikakve pozicije. Zreo je dečko za klupu pa nek se nauči malo. Ah čekaj, nemam koga stavit umjesto njega :neee:
ivan
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la panda » 13 ruj 2017, 18:46

ivan napisao:Lewandowski mi je strašno digao živac svojim ponašanjem. Ajde one izjave, ali igra sinoć :shock: Majke ti mile lik namjerno ne dodaje Robbenu za čist gol nego ide driblat, poslije na samom kraju isto ne gura Mulleru koji protrčava nego ide šutirat iz nikakve pozicije. Zreo je dečko za klupu pa nek se nauči malo. Ah čekaj, nemam koga stavit umjesto njega :neee:

Malo potsjeća na Robbena od prije, a? :mrgreen:
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la ivan » 13 ruj 2017, 18:56

panda napisao:
ivan napisao:Lewandowski mi je strašno digao živac svojim ponašanjem. Ajde one izjave, ali igra sinoć :shock: Majke ti mile lik namjerno ne dodaje Robbenu za čist gol nego ide driblat, poslije na samom kraju isto ne gura Mulleru koji protrčava nego ide šutirat iz nikakve pozicije. Zreo je dečko za klupu pa nek se nauči malo. Ah čekaj, nemam koga stavit umjesto njega :neee:

Malo potsjeća na Robbena od prije, a? :mrgreen:

Ma kad on bude radio stvari koje je Robben radio onda se može tako ponašat. Svaka njemu čast na 30 golova zadnje 2 sezone i sve ostalo, ali Robben je sam rješavao utakmice. Sam je stvarao šanse, sam ih zabijao. Kod poljaka je uglavnom samo ovo drugo. A i nikako mu to nije dobro došlo sada nakon izjava o ekipi kad se digla prašina. Već neko vrijeme primjećujem da baš i ne slavi pretjerano golove s ekipom. Osim ako ih on zabije...

EDIT: sad sam pogledao neke situacije iz utakmice i nikako se ne mogu otet dojmu da nešto s njim ne štima. 72. ili 73. minuta čistu loptu za gol ne dodaje Robbenu. Kamera prikazuje idući kadar Robbena kako ga zove (može se pročitat s usana Lewy, pass ili tako nešto), a kadar poslije toga Lewy gleda prema njemu i mrtvo hladno, bez ikakve reakcije, gestikulacije, riječi ili bilo čega drugog okreće glavu na drugu stranu. Mislim koji k. Ili je ljut na sebe ili na nekog drugog
ivan
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la The Scarface » 13 ruj 2017, 19:42

Lewy je veliki egoist, ali kod te situacije mi se učinilo da nije vidio Robbena u prilici, ali reakcija poslije Robbenovog prigovora je svakako bila neprihvatljiva.

Općenito su on i Robben slični karakteri, igrači koji često predvide bolje pozicioniranog suigrača, s time da Lewy u zadnje vrijeme stvarno pretjeruje i solira.

Ovako iz daljine mi se čini kao da se dosta udaljio od momčadi i da misli da je sad glavni superstar kad su Robbery na zalasku karijere. Bolje bi mu bilo da se malo spusti na zemlju jer nije Messi koji sam sebi "stvara" šanse nego uvelike ovisi o proigravanjima suigrača s kojima u zadnje vrijeme gaji nategnuti odnos.

Sve u svemu trenutačno dosta toga ne štima, nakon puno godina mi se čini da je svlačionica poprilično posvađana.
Lewy egoist.
Ribery koji se ne može pomiriti sa starenjem i slabijim igrama.
Muller koji nije udarna igla.
Ancelotti koji gubi autoritet.
itd...
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 14 ruj 2017, 11:44

Još bu sad Lewa ispao kao največi problem..što se tiće rib-roba tu je kriva uprava kaj ih se nije bezbolno riješila ribery prošel godine a robbena ove....trener koji nam ne paše i djete bayerna izvan forme....ozljede i dalje nas ne štede..bit će zanimljivo :D
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Transferi