Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
7
12%
Alaba
1
2%
Boa
4
7%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
3
5%
Rafinha
9
15%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
3
5%
Vidal
6
10%
Thiago
1
2%
Ribery
6
10%
Robben
2
3%
Coman
3
5%
Costa
10
17%
Muller
2
3%
Lewandovski
2
3%

Ukupno glasova : 59

Re: Remont momčadi za sezonu 18/19

PostPostao/la anton 1983 » 14 sij 2018, 08:48

Slika

UžasTno me nervira sad ovo oko Riberya! :neee:

Mislim fala ti brate, al nekad mora doći ŠLUS! Tek si odigro jednu upečatljivu tekmu u sezoni, dao gol i odma POOP. Pa niko sretniji od mene da su nam Ribery i Robben UVIJEK FIT ZAMJENE!

Al oni dva nit će biti fit u tim godinama nit će se pomiriti sa tim da su zamjene, a di smo onda? Mislim ako mi za slijedeću sezonu nećemo biti u stanju (nesposobni smo), da nađemo bar jednog igrača (drugo krilo je Coman), koji će tokom cijele sezone više pridonjeti klubu e onda jebi ti takav FC BAYERN...

Takva dva talenta teško da ćemo u skoroj budućnosti imati u klubu, no ako ćemo se voditi motom "Takva dva talenta teško da ćemo u skoroj budućnosti imati u klubu", onda ih fakat nećemo imati!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 21 sij 2018, 21:25

Čudi me da Murta nije komentirao Leonov ugovor na 4 godine :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 21 sij 2018, 22:14

anton 1983 napisao:Čudi me da Murta nije komentirao Leonov ugovor na 4 godine :D

Meni je bilo čudno to i nije mi promaklo. Tako mlad igrač a samo 4 godine ugovor. Barem je danas normalno po 5 godina potpisivat...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 22 sij 2018, 00:49

ivan napisao:
anton 1983 napisao:Čudi me da Murta nije komentirao Leonov ugovor na 4 godine :D

Meni je bilo čudno to i nije mi promaklo. Tako mlad igrač a samo 4 godine ugovor. Barem je danas normalno po 5 godina potpisivat...

Ja sam baš miran oko te 4 godine ovaj put, možda zato jer nisam potpuno uvjeren da znamo što ćemo s Goretzkom. Kad je Goetze dolazio, on je trebo bit švapski Messi, a s takvim talentom se ne smiješ zajebavat oko ugovora. Ostalo je povijest.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 22 sij 2018, 09:35

Murta napisao:
ivan napisao:

Ja sam baš miran oko te 4 godine ovaj put, možda zato jer nisam potpuno uvjeren da znamo što ćemo s Goretzkom. Kad je Goetze dolazio, on je trebo bit švapski Messi, a s takvim talentom se ne smiješ zajebavat oko ugovora. Ostalo je povijest.

Ide proč Vidal i Leon na njegovu poziciju..dobra alternativa mu je Tolisso.Više me brine thigao ne kužim zašto nejdemo na njegovu prodaju vjerojatno jer jo nismo ziher sa Jamesom.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 22 sij 2018, 10:43

doro napisao:Ide proč Vidal i Leon na njegovu poziciju..dobra alternativa mu je Tolisso.Više me brine thigao ne kužim zašto nejdemo na njegovu prodaju vjerojatno jer jo nismo ziher sa Jamesom.

Znači prema ovoj logici, Leon bi jučer recimo sjedio na klupi? Al lako za tu jednu tekmu... ;)

Što se tiće Thiaga, tu stvarno treba pogledati istini u oči i biti realan, dal nam taj igrač treba ili ne. Nemremo se praviti da on nije po bolnicama non stop, kad jako puno vremena tamo provodi. Isto tako, sada izgleda da imamo preveč ti veznih igrača i treba vidjeti i prosuditi iako to nije nimalo lagan posao, što s njim.

Mislim nemreš imat i netrebaš imat Thiaga u momčadi kao zamjenu, rotacijskog igrača, jokera, poput Mullera, jer Thiago je ipak nešto na ćem se gradi igra, a pogotovo to ne imati s njegovom plačom...

Nekakva odluka se mora donjeti, al ziher ne onakva poput UH kad je reko da nećemo kupiti Draxlera jer opet ćete nakon Jamesa pitati što s Mullerom i da ga je strah što će biti kada su svi fit...Takvo razmišljanje po meni je bacanje novaca i kriva raspodjela noFca.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 22 sij 2018, 13:58

A nitko ne ostavlja mogućnost da će se Thiago PONOVO izboriti svojom kvalitetom tako da nijedan trener i ne pomišlja stavit ga kao "rotacijskog igrača" nego kao ključnog igrača.
Možda netko ne vidi tu njegovu kvalitetu :idk:

Da, on jest često ozljeđen i to predstavlja problem. Međutim, tako su bili i drugi klasni igrači u Bayernu. Šta bi da smo zaćerali Robbena kada smo skužili njegove probleme, ili Riberya... Mi smo se navikli živit s tim i zato smo OČITO ekipu napirlitali s mnoštvom kvalitetnih momaka.

Uostalom, zar vi mislite da je Jupp blesav da se tek tako riješi Thiaga?? Bez obzira na ozljede. Ja b i prije prodao Rudya, Tolissoa, Vidala i Sanchesa.
Ako Thiago baš želi ić, onda ok - neka se postavi realna odšteta.

E sad, jedino ako Thiago pokaže da je razvio strah zbog ozljeda, ako nije u stanju više igrati kao prije, onda je to već nešto drugo. Tada sam i ja za prodaju!

Po meni: za (starog)Thiaga i Jamesa uvijek ima mjesta, bez obzira na trenera. Zašto? Jer su SEXUALNI. Jednostavno. :roll:

Sredina Martinez, Thiago i James je TOP!
Pitate se gdje je tu Goretzka??
:a045:
Pisao sam neki dan i nemam namjeru ponavljat.
vezano za taj nekonvencionalni sustav s 4 veznjaka... slažem s tobom Antone što si napisao:

anton 1983 napisao: ta tvoja ideja ima mjesta samo kod trenera vizionara. Znači ako ti je JUPP trener slijedeće sezone, onda zaboravi perverzije i drži se striktnih pravila - nemoj sad shvatiti da je to nešto loše i negativno nego je izbor :mrgreen:

...ti pričaš i pišeš o Bayernu, kao da taj Bayern igra u PEPL-u, Španiji ili nekoj drugoj ozbiljnoj ligi di su neke stvari bitne. Pa se onda trudiš razmišljati na način "a što ako svaki tjedan igramo protiv Reala" - svaka pohvala za to :bravo:

Zbog dolaska Goretzke - iskreno se nadam da će Tuchel biti Bayernov trener od ljeta - ili idealno: GUARDIOLA OD 2019. kada Jupp ode u zasluženu penziju.

Jer s ovakvim igračima mi imamo nešto FANTASTIČNO u momčadi. Imamo kombinaciju brzine, tehnike i taktičke školovanosti na hajvanskoj razini i to se treba ZNATI iskoristiti. Samo problem je što ti treba trener koji je hrabri genijalac.

A za ovo produživanje Riberyu što se piše. Premalo je to za igrača od kojeg idalje očekujemo da nosi ekipu. Po meni ga treba pustit da ide, hvala ti prijatelju, zauvijek te pamtimo, ali sada je Comanovo vrijeme.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 22 sij 2018, 20:00

Ne kužim ove spike vezeno nečemo Draxlera radi Mullera...pa on bi se doveo da igra lijevo umjesto Riberyja to je jedno a pošto vidimo da su nam Muller i James super raspoloženi za asistencije,zabijanje i građenje igre dovoljno nam je jedno tehničko pokretljvo krilo a tu bi baš imali 2 mlada Draxa i Comana jedan bude uvijek raspoložen a iz 2 plana Goretzka dolazi i igra nešto između 8-ce i poludesnog krila...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 23 sij 2018, 08:05

doro napisao:Ne kužim ove spike vezeno nečemo Draxlera radi Mullera...pa on bi se doveo da igra lijevo umjesto Riberyja to je jedno a pošto vidimo da su nam Muller i James super raspoloženi za asistencije,zabijanje i građenje igre dovoljno nam je jedno tehničko pokretljvo krilo a tu bi baš imali 2 mlada Draxa i Comana jedan bude uvijek raspoložen a iz 2 plana Goretzka dolazi i igra nešto između 8-ce i poludesnog krila...

Evo da znaš o ćem se radi i na što se misli:

Hoeness, however, has stressed that the Germany international would provide too much of a selection headache in a Bayern squad already filled with talented attacking midfielders.

"[Bayern CEO] Karl-Heinz [Rummenigge] and I recently sat down to discuss the ragbag of classy players in our squad," Hoeness said in an interview with ​Sport Bild.

"If we'd go after a player like Draxler come hell or high water, we'd face a similar question like with the James [Rodriguez] transfer. What about Thomas Muller?

"There's no doubt that Julian Draxler would be a great fit for our squad. But we don't want to sell any of our players. I already have a pain on my insides should all of our players be fit for once."

Evo ti i cijeli intervju:

Uli Hoeness Says PSG Midfielder Julian Draxler Was Offered to Bayern But Club Were Not Interested

E kad svi, onda ću i ja reč zadnje tako da mogu poćeti otpočetka i da više niko nikada nepostavi pitanje, zašto ISTIĆEM DA MULLER MORA IĆI ĆA!

Kolko god Uli glup bio, ovo što je gore napisao stoji! Tj. stajalo je u kolovozu.

Da se razumijemo, meni ne smeta činjenica što Bayern neće prodati Mullera, sve do trenutka dok neshvati da je prekasno. S tim sam se pomirio jer protiv toga ne mogu. Ono što me iznimno smeta ste vi forumaš koji niste za prodaju Mullera iz razloga kada ga branite tj branite svoju tezu, iznosite licemjerne, jalove i nepodkrijepljene argumente!

Da li smo raspravljali o prodaji Alabe? Da li smo raspravljali o prodaji Boatenga? Javija Martineza? Vidala - trenutačno našeg NAJBOLJEG VEZNOG IGRAČA SEZONE!!! Thiaga? Dal smo ovdje spominjali i objesili cijenu za Lewandovskog?!?!?!?!?

Da li je Gomez bio jedan od najboljih strijelaca svijeta po broju postignutih golova uz bok Messija i C.Ronalda, pa smo ga samo nakon jedne loše sezone prodali? Da li smo nakon 3 sezone provedene u Bayernu prodali Gotzea? Da li smo prodali Manđukića, da li smo prodali Kroosa?!?!?!?!?

Da li smo tek sa njegovom 31 godinom "prodali Schweinija" i čak onda se još plakali za nogometnim invalidom? Zar nam se to svaki puta treba dogoditi?

Što Vam sve ovo gore govori? O svima se iz realnih razloga smije razgovarati o prodaji, pa čak ih i prodati, ali o Mullerovoj prodaji NIKADA NESMIJEMO PRIČATI I ON MORA ZAUVIJEK OSTATI U KLUBU!!!! :neee:

Taj dio me izjeda, ne kod samog Bayerna nego kod VAS! Zato bi Vas dosloFce lupio s loncem po glavi, jer Vam je igrač koji uopće nije ono što VI MISLITE DA JE, VAŽNIJI OD BAYERNA!!!!

Onda nadalje problem broj dva. Ljudi koji hoće da Muller ostane uvijek bježe od problema.

Eto doro govori da Draxler Mulleru nebi bio konkurencija, jer Draxler je krilo... Pa što će onda Muller igrati? Što je Muller? Polušpica? Pa u kojoj to dimenziji mi igramo sa polušpicom? Što je on desetka; kaj Muller zna organizirati igru? Uvijek ko pičke se izbjegava pitanje, koju poziciju MULLER IGRA - a ne NJEMA! ALI ON NEŠTO U TOM JEBENOM BAYERNU IGRA KAJ NE!??!?!?! VI kad pričate o Mullerovom ostajanju u Bayernu "pravite se englezi". Sve druge igrače stavljate fiksno na pozicije, a Mullera ne jer kad bi ga stavili onda bi uočili svoje Licemjerstvo!

"Leon je zamjena za Vidala" Al što to pobogu znači!?!??!?!?! To znači da kada VI pričate o Bayernovih prvih 11, slažete formaciju s 12 igrača i onda na to 12 mjesto stavljate Mullera. S 12 igrača na terenu itekako se s Mullerom može složiti taktika.

Da Vas sad pitam, svi su fit i u top formi, igramo protv Citya, Barce, Reala ... i kažem Vam složite naših prvih i najjačih 11 NIKO U TIH 11 NEBI STAVIO MULLERA!!!! Pardon niko realan, a oni koji bi ga stavili, ti bi odjednom postali vizionari, pa bi slagali neke "asimetrične taktike", neke polupozicije, neka nikad viđena govna ILI ŠTO MI JE NAJODVRATNIJE PLJUNULI BI SI U USTA, A DA NEBI BILI SVJESNI I STAVILILI U FORMACIJI 4-3-3 MULLERA NA JEBENO KRILO!!!!! ILI BI PAK SLOŽILI 4-2-3-1 I STAVILI JAMESA NA KRILO!!!!

I kak da ja onda preko toga pređem!?!??!?!?! :cry:

Jebe se meni za Mullerovo zabijanje golova protiv Werdera, Hoffenheima i ostalih govana.

Ja kad slažem Bayern ja ga uvijek slažem na način kao da igramo SUPER LIGU.

Ono što hoću je da se počne istini gledati u oči, a istina kaže PARADOX!!!

Muller nikada nije bio planiran kao član prvih 11, Muller niti ne može biti planiran kao član prvih 11, ali MULLER IMA PLAČU KAO NAJVAŽNIJI ČLAN PRVIH 11.

U pravilu, Mullerovo igranje u prvih 11 (konstantno), je produkt okolnosti. Muller je to znao iskoristiti, jer je nogomet "tada bio takav" i zato što je imao trenera koji je to znao iskoristiti I MULLEROVA KONKURENCIJA NIJE GA ZNALA IZBACITI IZ PRVIH 11. I to je sve super i pohvalno, SEXUALNO DAPAČE!

Vremena su se promijenila no Muller je još uvijek ostao isti. Što je je problem Mullera - u FM-u on bi bio AM/F RLC, jebeni ofenzivni allrounder koji će igrati sve prema potrebi. Kao takav on nesmije imati plaču najveću u klubu nego max 2/3 te plaće jer ne nosi igru - đoker sedmica za dom.

U ovom sustavu, u bilo kojem sustavu koja je slična ovoj varijanti i s obzirom na ovaj kadar, Muller nemože i nesmije biti ništa drugo osim JEBENOG DESNOG KRILA!!!! I kada je kadar za ovu sezonu bio slagan MULLER JE BIO PREDVIĐEN KAO DESNO KRILA prvenstveno, pa zamjesnka špica, pa levo krilo!!!

E sada kada bi VI koji obožavate MULLERA, stojite iza njega, podržavate ga i što ja znam kaj, pričali i govorili o MULLERU KAO IGRAČU KOJI NA SVOJ ČUDAN NAČIN ZAUZIMA U STARTNIH I NAJJAČIH 11, POZICIJU DESNOG KRILA; E ONDA BI JA TO POŠTOVAO, ALI SE NEBI S VAMA SLAGAO TE BI RASPRAVLJAJI!!!!

A ovako, ja dobivam kurac palac argumente, IDENTIFIKACIJSKA FIGURA, ZA SVE IMA MJESTA i SLIČNA FLOSKULARSKA GOVNA.

E pa prijatelji moji, nabijem VAS SVE NA KURAC! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 23 sij 2018, 08:11

cruz napisao:A nitko ne ostavlja mogućnost da će se Thiago PONOVO izboriti svojom kvalitetom tako da nijedan trener i ne pomišlja stavit ga kao "rotacijskog igrača" nego kao ključnog igrača.
Možda netko ne vidi tu njegovu kvalitetu :idk:

To nije bitno cruz. Bitno je da se donese odluka i da se iza nje stoji.

Što oću reči:

Kad smo imali ROBBERYA, onda nismo doveli još na to Balea ili Hazarda ili KDB-a jer smo planirali s njima dvojicom jel tako?

Sada imamo tog Thiaga, a dovodimo i Jamesa i Goretzku, pa imamo MULLERA, što sve ne...

Ako kažeš da ti je Thiago MASS ALLER DINGE, onda ti kadar mora biti takav da kada je Thiago fit, da je on u prvih 11 i da ima svoje mjesto, a da mu je zamjena "slabija od njega", te da se resursi preusmjere u druge djelove ekipe.

Neš tipa - Hummelsa - Boa - SULE.

Šule možda izbaci Boa iz prvih 11, ali mi nismo recimo išli dovesti Van Dijka ak me razmeš, a u Thiagovom slučaju mi se čini da dovodimo same "van Dijkove"....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 23 sij 2018, 08:30

razumijem šta želiš reći, pa me zanima dal si negdje nešto pročito da se NE PLANIRA s njim kao udarnom vendettom na toj poziciji?

Transferi dobrih konkurenata ne mogu biti valjda jedini 'dokaz'

Možda se baš i razmatra njegov odlazak, ne znam :idk:

A možda se razmatra odlazak Vidala - pa se dovede Goretzka. I to je možda bliža paralela..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 sij 2018, 08:35

cruz napisao:razumijem šta želiš reći, pa me zanima dal si negdje nešto pročito da se NE PLANIRA s njim kao udarnom vendettom na toj poziciji?

Transferi dobrih konkurenata ne mogu biti valjda jedini 'dokaz'

Možda se baš i razmatra njegov odlazak, ne znam :idk:

A možda se razmatra odlazak Vidala - pa se dovede Goretzka. I to je možda bliža paralela..

Ja sam u medijima vidim da se POOP i spominju takve stvari. Zasad ništa ozbiljnoga.

Isto tako, kolko god to nekima bilo čudno i paradoxalno, treba razmišljati o soluciji - prodaja Martineza, a ne Vidala...

Vidal je sve stariji, pa se možda sa svojim godinama nekako i prilagodi. Ako kreten poput Casemira može u Realu....

Ovisno kako se igra. Recimo protiv Werdera DMC poput Martineza koji ima preveč posla, za razliku od DMC-a poput Vidala, nema teoretske, jer je Vidal borbeniji i pokretljiviji i može pokriti više prostora...

Sad ne znam jel se smije pričati o prodaji Martineza, a ne Vidala - ono identifikacijske figure i ta sranja :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 23 sij 2018, 08:45

nije švaba, možeš komotno :)

Martinez svoj posao radi dosta dobro u ovoj sezoni kao DM, radio ga je i 2012/2013 koliko sam primijetio, iako je tada bio ipak pokretljiviji.
Prodaja Martineza i ostanak Vidala - ne znam baš.
Prodaja Martineza i dovođenje stroja? To da! Ali strojeve poput kante, keite, matića i casemira teško da možeš dovesti ovog ljeta... Realno, mislim da ovaj ostaje ako Jupp ostane. Osim ako dođe drugi trener pa ga krne na štopera. Realno bi ga većina trenera stavila prije na štopera. Zato je Jupp tako sexualan!

Mediji će vjerojatno još pisati o Thiagu, jer španjolci kada nemaju tema samo počnu s romantičnom pričom Thiaga i Barce. :roll:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 23 sij 2018, 11:23

Koja hrpa gluposti anton napisao a sve da silom svoju tezu iznese i nameće drugima :lol: ...Zašto Muller nebi bio na prodaju al to je sad besmisleno i neki igrači jednostavno ostanu svoju cjelu karijeru u klubu a on to zaslužuje jer je baš konstantniji od igrača koje si nabrojo prije nit ne radi probleme...kaj bi mo dobili da ga sad prodamo recimo nekome za 50 milja..NIŠT jer za te novce se prodaju poluproizvodi koji imaju 1 il čak pol sezone negdje dobro i pračeni glupim medijima diže im se cijena u nebo....

Pa tuko Muller nema točnu poziciju on je ofanzivac koji radi sve..igra lijevo desno polušpicu zabija lude golove asistira ko lud i uvijek da sve od sebe da ne pričam kolko pomaže defenzivno svima...poseban je lik i prodaja bi bila glupost..nitko ne bi propal al mi s tim ništ nebi dobili...kome bi oslobodili mjesto Jamesu?!! Pa meni su baš oni super kad zajedno igraju...stoga on ostaje :a045:

A ovo sa Draxlerom je meni čista glupost jer nama sad ionako fali 1 krilo i ako ode Ribery npr fale nam 2.....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 23 sij 2018, 13:01

"I know for a fact that Paris don't want to sell him," he said. "They are convinced of his outstanding qualities.

Nista od Draxlera. :(
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi