Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
7
12%
Alaba
1
2%
Boa
5
8%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
3
5%
Rafinha
9
15%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
3
5%
Vidal
6
10%
Thiago
1
2%
Ribery
6
10%
Robben
3
5%
Coman
2
3%
Costa
10
17%
Muller
2
3%
Lewandovski
2
3%

Ukupno glasova : 60

Re: Remont momčadi za sezonu 19/20

PostPostao/la anton 1983 » 03 pro 2018, 08:26

Meni je najviše žao činjenice što će otići u sezoni u kojoj smo propali. Nakon 6 godina dominacije i uberštimunga dogodi se ovako nešto - za nepovjerovati...

A kaj im je bilo falilo da odu prošle sezone?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 03 pro 2018, 08:26

Onaj osjecaj kad je Robben debitirao protiv Wolfsburga sa onim sex golovima, ahh. :smile10:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 03 pro 2018, 08:33

The Scarface napisao:Onaj osjecaj kad je Robben debitirao protiv Wolfsburga sa onim sex golovima, ahh. :smile10:

cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 03 pro 2018, 09:49

anton 1983 napisao:Meni je najviše žao činjenice što će otići u sezoni u kojoj smo propali. Nakon 6 godina dominacije i uberštimunga dogodi se ovako nešto - za nepovjerovati...

A kaj im je bilo falilo da odu prošle sezone?

Malo je šteta, ali tako je to kad ne prepoznaš trenutak. Isto se događa Uliju. Znam da smo ljuti na njega i KHR zbog nekih stvari, ali svejedno je tužno da Ulija izvižde navijači na skupu nakon što je 40 godina radio da dovede klub gdje jest i bez njega ne bi bio Bayern to što jest
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 03 pro 2018, 10:14

Izgleda da je ova smjena trenera prošlost.

Opet se moramo prešaltati na to da je NK trener Bayerna i da će tako biti, ako ništa drugo bar do kraja sezone. Kako se prešaltati, još uvijek ne znam, a kamoli kako to napraviti a da na to gledam pozitivno.

Šteta je kaj jako puno govana ispliva na površinu, a mi nikad ne saznamo što je pravo govno i što se stvarno odigralo pozadi.

Zadnja stvar koja je izašla u javnost je totalno nelogična i glupa - kao Hummels, JAMES I WAGNER predvode neku bunu? Njih torijca seru i svi ostali su ok, pa zbog njih trojice koji NE igraju, Bayern je u kurcu? :shock:

Više je realna ona vijest da su na reportu bili Hummels, MULLER; RIBERY I LEWANDOVSKI jer su srali po treneru, pa su dobili jezikovu juhu i to se baš dogodilo nakon DiseldDorfa i prije Benfice - u ovom bar ima logike zbog igrača koji su navedeni, jer oni sigurno imaju nekakav značajan utjecaj na ekipu.

Da li su određeni igrači prihvatili neke "nove statuse" ne znam, ali nadam se da jesu.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 03 pro 2018, 10:21

nakon tog sastanka s tom četvoricom Niko je najavio da je dosta hardcore rotiranja, da se zna kostur i hijerarhija, da nema više zajebancije. I odma nakon toga na JHV Rolex veli "pričali smo dosta, igrači i trener su sada u zagrljaju"

nešto se zbilo i nikako ne žele da izađe u javnost.

nisam gledo tekmu protiv werdera, ali sam od vas i na portalima čitao da smo bili stabilni. Kao i protiv benfice.
Šta god da se desilo - dobro je.
Također, nemam nikakav problem da NK ostane do kraja sezone.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 03 pro 2018, 10:27

cruz napisao:nakon tog sastanka s tom četvoricom Niko je najavio da je dosta hardcore rotiranja, da se zna kostur i hijerarhija, da nema više zajebancije. I odma nakon toga na JHV Rolex veli "pričali smo dosta, igrači i trener su sada u zagrljaju"

nešto se zbilo i nikako ne žele da izađe u javnost.

nisam gledo tekmu protiv werdera, ali sam od vas i na portalima čitao da smo bili stabilni. Kao i protiv benfice.
Šta god da se desilo - dobro je.
Također, nemam nikakav problem da NK ostane do kraja sezone.

Mene najviše muči, spuštanje ljestvice u ovoj ligi...

Može on ostat do kraja sezone, ali nabijem ga na kurac ako ostane na dosadan i konzervativan način.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 10 pro 2018, 11:48

Ak bumo nastavili s 4-2-3-1 (ja nemam niš protiv) i odustali opčenito od ideje od 4-3-3 tj. vodeći se planom da nam je 4-3-3 sekundarna opcija onda će se možda manje raditi na ljeto, ali će biti dosta škakljivih stvari za odraditi.

Ne kupiti Jamesa u tom slučaju je pod muss, a to ne bu bilo sam tak. Po meni u tom slučaju jednostavno iz Bayernove perspektive se mora ići po Wernera, samo tu se bojim što će se dati ogromne pare za igrača koji nas direktno ne pojačava već je samo opcija. U slučaju 4-2-3-1 Muller i Lewa su gesetzt a Werner je idealan igrač da nadopuni i jednog i drugog, a minutaža mu se može dati na krilu. Naš "kraljevski" transfer je prvenstveno rotacijski igrač, pa ti vidi...

U tom slučaju mislim da će se ići samo po jedno krilo i to ne tako "skupo" već nešto do 40 milja ak me razmete. Neka šema di imamo 7 igrača za te pozicije plus neko dijete iz škole: Coman, Gnabry, Davies, Werner, Muller, Lewa, to novo krilo i dete.

"Problem" bu možda bi vezni red jer po meni Kimmich tamo ne smije, em zbog opcija u vezi em zbog "manjka" bekova na tržištu. Tak buju Thiago, Tolliso, Renato i Leon bili ti naši veznjaci, pa se pitam jer bu jedan od njih moro proč da nabavimo drugačijeg veznog igrača ala Kante ili Casemiro, naravno ne ta dva... O tome da MArtinez ide neću niti pričati.

Obranu sada neću spominjati jer tu se samo radi o nekom realnom izboru, a ne previše mozganja - trebaju ti štoper/i i bekovi...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 10 pro 2018, 15:05

Sumnjam da bi Werner došao da bude rotacijski igrač. Isto tako sumnjam da bi dali toliki novac za njega a da ne igra “svaku” utakmicu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 10 pro 2018, 22:51

Coman je dao interview za Telefoot u kojem je bio brutalno iskren kada su ga upitali za ozljede.
Pošto je u ovoj godini dvaput imao istu ozljedu i oba puta mu je trebalo 3 mjeseca za oporavak, rekao je: “ako još jednom ozljedim taj zglob onda prekidam karijeru. Možda mi noga uopće nije za nogomet. Živit ću mirniji i anonimniji život.”

Zamisli koliko ga je isfrustriralo to sve proći dva puta u kratkom roku..

On je itekako sklon ozljedama, nadam se da ovo nije ozbiljno mislio!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 11 pro 2018, 13:21

Ist für Ribéry auch Schluss? Salihamidzic: „Der Präsident hat davon gesprochen. Ich denke, so wird es auch sein. Es ist ein Jahr der Veränderungen. Aber ich freue mich, dass Franck noch so gut spielt aktuell. Er ist einer von unseren Leistungsträgern.“

Salihamidžić vjeruje da će i Riberiju bit zadnja godina, već su razgovarali o tome. Ipak se radi o godini remonta...

Mislim da je time i potvrđeno, odoše oba. Bit će neobično...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 12 pro 2018, 16:46

Werner AK bi dolazio igral bu u prvoj ekipi I to Ljevo krilo I Bil back up po potrebi za Lewu...to jedino IMA smisla al uopce Nemrem procjenit kolko bi on kostal I Kolko se isplati DAT love za njega....ja bi mozda prije hapil Hazarda iz BM jeftiniji I vise nam pase a Moze postat spek samo takav Uz Malo srece
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 15 pro 2018, 10:44

Koliko shvaćam, valjda uprava želi dat Kovaču cijelu godinu pa onda krenut u veliki remont. Sad ovisi s njime ili bez, ako se iskaže. Ili će doći novi trener u ljeti pa on krenut u svoje...

S njime na zimu krenut u kupovine i remont, nema smisla, ako će ga možda smjenit za mjesec dva.

Mada, na kocki je cijela sezona....
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 15 pro 2018, 12:41

Lennon napisao:Koliko shvaćam, valjda uprava želi dat Kovaču cijelu godinu pa onda krenut u veliki remont. Sad ovisi s njime ili bez, ako se iskaže. Ili će doći novi trener u ljeti pa on krenut u svoje...

S njime na zimu krenut u kupovine i remont, nema smisla, ako će ga možda smjenit za mjesec dva.

Kovač je preživio krizu i on će vjerovatno ostati do kraja sezone. Njega u drugom dijelu jedino može srušiti neko sramno ispadanje iz kupa, neka blamaža protiv protivnika u LP kojeg bi morali dobiti ili da baš totalno se udalji od prvog mjesta i počne padati i dalje od drugog mjesta. Sve će se na kraju sezone sumirati, tada će pasti odluka da li on ostaje. A određenog remonta će svakako biti.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 15 pro 2018, 13:25

effe__sa napisao:
Lennon napisao:Koliko shvaćam, valjda uprava želi dat Kovaču cijelu godinu pa onda krenut u veliki remont. Sad ovisi s njime ili bez, ako se iskaže. Ili će doći novi trener u ljeti pa on krenut u svoje...

Kovač je preživio krizu i on će vjerovatno ostati do kraja sezone. Njega u drugom dijelu jedino može srušiti neko sramno ispadanje iz kupa, neka blamaža protiv protivnika u LP kojeg bi morali dobiti ili da baš totalno se udalji od prvog mjesta i počne padati i dalje od drugog mjesta. Sve će se na kraju sezone sumirati, tada će pasti odluka da li on ostaje. A određenog remonta će svakako biti.

Dobit ćemo Liverpool u osmini i izletit samo tako :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi