Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Remont momčadi za sezonu 19/20

PostPostao/la FCB_general » 14 ožu 2019, 21:32

Lennon napisao:Generale, odlican post. :clapping:

Vrijeme je za neke nove klince, potrosit kojih 150 milja.

I ono najvaznjje, dovest pravog trenera koji ce gradit od nule. Bas kao Van Gaal.

Ja cak navijam da mi ne osvojimo Buli, ako je to cijena da Kovac ode.

Mi moramo krenut od nule, Kovac nije trenerski kapacitet za Bayern, i nije trener koji moze napravit remont.

Najvažnije je vratiti na tvorničke postavke, a ne uvjeravati ljude da smo na tim postavkama cijelo vrijeme.

Onda je lako krenuti od nule. Jedino je teško danas spram revolucionarne 2007. ponoviti takvo nešto. Tada smo doveli 7-8 novih igrača ma kakvih god, ali smo ih doveli i pokazali svoje namjere i smjer u kojem želimo ići iako smo s Klinsmannom odmah nakon toga pljunuli u to, izgubili godinu i jako dobar rad 2007./2008. Hitzfelda, no Van Gaal je to odmah visoko dignuo, sam sebe u 2010./2011. utopio kad nije kupovao, pa je Jupp to opet dignuo, Dortmund je te godine nas rasturio i sebe stavio u velike visine, mi smo prihvatili izazov, pojačali prvi tim i klupu i pokorili cijeli svijet. Guardiola nije uspio od jedine spremne ekipe za obranu naslova dohvatiti taj rezultat 2013./2014..
Nakon toga je opet krenula katastrofalna transfer-politika, hrpa ozljeda, tanka klupa, konstantno slaba proljeća u eri Katalonca, 0 talenata iz omladinske škole sve to vrijeme koji bi danas vladali, udarali i šamarali i branili svoj klub od svojih suigrača i kritičara zadnjih godina i danas, Uli u zatvoru, Rummenigge se bahati kao šerif prema Dortmundu, Watzkeu i Zorcu, Wolfsburg nas mlati i raspušta se kao klub rasprodajom u ljeto 2015., siroti Dortmund kao jak pa opet igračine im leđa okreću jer nisu "nitko i ništa" u njihovim očima, glavama i srcima itd. itd.

Svi, ali baš svi su ovdje govorili kako će nas nedostatak ligaške konkurencije, jakih utakmica i stalnog pritiska u borbi za naslov i kup skupo koštati, baš kao i to njemačko tržište koje je jadno i slabo te je postalo od 2014. rasadnik igrača za Premier Ligu i Championship, ruske klubove, 2 vodeća španjolska kluba, pokoji klub iz Serie A, pa čak i PSG.

Nisu samo treneri krivi, nije samo ni uprava, baš kao ni igrači. Uprava je najviše kriva, ali ne i jedina kriva. Dosta faktora nas pogađa u odnosu na druge klubove koji igraju u drugim ligama. Kako ulupati lovu kad danas ispadne da budžet ode na 2-3 igrača, a to je 200-250 milijuna eura??? :? A 10-11 godina prije bi s takvom lovom kupio 8 igračina i još par na klupu...

Teško je biti Bayern u ovakvom nogometu unatoč silnom bogatstvu, Adidasu, Audiju i Allianzu u strukturama sa svojim velikim kapitalom, Telekomom kao sponzorom, najvećem broju članova na svijetu ili drugom po redu nakon Benfice, silnom biznisu sa fan artiklima itd. Sutra će to biti još bolje jer dolazi BMW, ali opet je sve to teško.

Ovi te stalno šamaraju s kreditima, zajmovima, minusima od 500 milijuna eura, preko milijardu ljudi u narodima sa jako sličnim ili istim mentalitetima što je slučaj Španjolaca s Latinskom Amerikom i gdje pričaju isti jezik ili jako slične jezike koje nauče izvrsno nakon godinu dana itd., navijaju za te klubove u Europi. Čak je ista stvar i s Talijanima i Portugalcima.

Što to Nijemci imaju u drugima kao najveća zemlja? Austriju? Švicarsku? Nizozemsku? Flandriju? Luxemburg? Lihtenštajn? Dansku, Švedsku, Norvešku i Island gdje su sve navedene zemlje po jeziku i mentalitetu iste ili jako slične Nijemcima? Moš' mislit nešto nogometnih velesila i hrpu igračina što daju...

Jedino je Nizozemska tu velesila koja je zadnjih 10 godina u generacijskoj krizi, ali pomalo kao da se počela oporavljati i opet su svi išli trk u Englesku ili pravac Barcelona neovisno iz kojeg kluba dolaze, ali to je isto sada daleka prošlost koja s De Jongom i vjerojatno s De Ligtom bit trebala opet oživjeti.

Hrpa je tu faktora i utjecaja koje nama nikako ne idu u prilog, ali bez obzira na to sve u konačnici se svodi na viziju kluba i plan uprave kako vidi naš klub i našu momčad, kakve igrače želimo imati i kakav nogomet želimo (uglavnom) igrati. Teško jer pričamo o smjeni čelništva u naredne 2-3 godine, ulazak Kahna, dovođenje Eberla, Lahm, Bastian, ovaj-onaj. I tu imamo nekakve nesigurnosti i nejasnoće.

Što god, uz Bayern sam kako god bilo i sviđalo mi se nešto ili ne. Ali samo neka budemo u nečemu Bayern pa taman i loši bili i teško bilo, ali barem da u tome smo dosljedni kao kroz cijelu povijest. ;)
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 15 ožu 2019, 07:06

jozotg napisao:Ne znam za vas, ali ja sam totalno PRAZAN.
Cak sam sinoc donio odluku da necu vise do 01.09. nista pratit....
Ali jace je od mene.Evo punih 38 godina pratim ovaj klub,i jos se
nisam naucio nositi s ispadanjem iz LP.
Kako dalje??

Ovaj put je (meni osobno) ispadanje palo još najlakše u odnosu za sva dosadašnja ispadanja, vjerojatno jer sam nekako bio spreman za to ali razumim te potpuno s tim “jos se nisam naucio nositi s ispadanjem iz LP”

Kako dalje? Bolja vremena se počinju gradit i pripremat. Nadam se da će Bayern opet izgradivat pravu mladu momcad, s novim trenerom i osvježenom filozofijom
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 ožu 2019, 08:48

doro napisao:@General odlican post al daj to objasni antonu I njegovim podanicima da Bayern nije drkanje s loptom I kruzenje te usetavanje s njom u gol jer se pojavi real I atletico I izbi te....

Koji tocno dio bi tu meni trebalo objasniti i mojim podanicima :lol:

Ako ti to moj doro ne vidis, general je upao u kolotecinu i ne zna kako iz nje van izac. Ne zna niti sto pise, a to sto pise kosi se s njegovim uvjerenjima...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 15 ožu 2019, 08:55

:hehe: :haha:

Neka si mu(nam) reko....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 15 ožu 2019, 09:07

doro napisao::hehe: :haha:

Neka si mu(nam) reko....

Ajde, sta se sad pederises? Reci sto to meni treba objasnit?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 15 ožu 2019, 10:51

Naravno od pametnog dore nemaš kaj očekivati...

Ako pročitate ova dva zadnja generalova posta u temi uočit ćete da se jedno mišljenje kosi s drugim, ali to treba znat pročitat, a ne ščupat van jedan odlomak i reč, bravo, na, gle...

Mi bi htjeli i ofce i noFce, ali to ne ide baš tako. Nemreš razvijat klince, imat pritisak rezultata, a s druge strane imaš lovu. S jedne strane General jebe mater upravi što ne ulaže, a s druge strane sere što nema talenata, pa mu ne paše što su ipak ti talenti na klupi. On opet niti ne pomišlja da bi se tim igračima dala šansa, a s druge strane sere što im se neda.

Pitamo se zašto Mai ne igra? Pa zašto onda svi hoće Hernandeza.

Onda bi "neki htjeli" dupli kadar, ali isto tako dat šansu mladima! Pa to nejde, zato ja i zagovaram kadar 18+2!

A što mislite zašto ga zagovaram? Pa zato što onda imaš više nofca za 18 igrača nego da ih imaš 20, i ak ih imaš 20, manje su šanse da će mladi igrač dobiti priliku nego kad imaš kadar 18 + 2.

Onda se pak spominjue da moramo imati Njemce u ekipi. Pa imamo ih mater Vam ludu, al ja ne želim Njemce tipa Rudy, koji će mi to kurac, a ti isti koji hoće Njemce isto tako žele prodati Hummelsa, Boatenga, Mullera, a ZAŠTO molim Vas lijepo?

Kao da postoje neki uber kvalitetni Njemci koje Bayern može kupiti i bolji su od ovih Njemaca koje imamo i STRANACA koje možemo kupiti? Ono WTF!?!?!?!?

Ajde pustite kurac palac upravu i Bayern; dajte se sami sa sobom dogovorite!

Ja nemrem vjerovati da u vama ne postoji jedan Championship Manager!!!!!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 15 ožu 2019, 13:00

Svak bi htio imat super jaku momčad popunjenu s domaćim igračima i odličnim strancima, ali ne ide to uvijek tako lako jbg.

Nekad jednostavno dođe generacija di em imaš super momaka i em imaš trenera koji ih forsira, a nekad nemaš.

Bayern nije odavno imao talente poput Kimmicha, Sülea, Comana, Ganabrya, Sanchesa itd. pa je normalno da ih kupujemo. Čak ni ti kupljeni talenti nekad ne dobiju priliku da igraju non stop ali i to je normalno u svim jakim klubovima.

Nemam ništa protiv domaćih igrača a još manje protiv tuđih odličnih talenata, bitno je sastavit izbalansiranu i jaku momčad. Ovu sezonu ćemo morat gledat s umjerenom kritikom, jer se svjesno išlo s ovakvom momčadi i s ovakvim trenerom u nju... Uprava je napravila radikalan potez, ok, ali sad su sve oči na kreiranju nove ekipe, koja mora imati "glavu i rep".

Opet ponavljam, mislim da je najbitnije imati jakog trenera, vrsnog stručnjaka a ne ovako ograničenog kao bivšeg mesara Kovača.
Također smatram da moramo zakucat s jednim hardcore pojačanjem za naprijed..
A ako su Mai, Batista, Jeong, Shabani i ostali već tako jaki onda će pravi trener i dat priliku, ali budimo oprezni, da ne bismo precijenili te naše momke. Hardcore talenti odskaču, za razliku od ovih "dobrih" talenata...

I da, šta mi želimo od Bayerna? ;)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la jozotg » 15 ožu 2019, 14:03

Šta ja želim od Bayerna?

Želim svaku godinu igrati minimum polufinale LP.A ko dođe do toga ,može i osvojiti..Uvik je potrebno i malo sriće.

Opet želim da najbolji njmeački igrači igraju u Bayernu uz nekoliko izvanserijskih stranaca.Jer je to uvik davalo rezultate.

Ako se vratimo u doba Kahna,Strunza,Schola,Efenberga i onda Elbera,Maakaya,Kuffura i to usporedimo s generacijiom Neurea,Lahma,Švanija,Kroosa uz Robena,Riberija...... ima sličnosti..

Ali problem njemačkog nogometa ja da momentalno nema igrača s autoritetom .,a a sa samim tom činjenicom i Bayern je lošiji.

Vrijem Kroosa;Mullera,Boatenga,Hummelsa,Neuera je prošlo..Neki igrači su naglo pali jer su bili plod kolektiva(Muller) ,neki su izgubili motiv(Boateng,Hummels),Neuer nakon godine pauze vieš nije isti ,iako očekujem da se barem on vrati.

Ostali članovi elfa tipa Reus( ozljede),Draxler(nedorečen)..Havertz (premlad)Werner ,Brandt još moraju napredovati...

Tu je i problem njemačkog nogometa da nema WC klase na mjesu defanzivnog veznog.

Ali čak i uz manjak kvalitete nema VOĐE.

Smjena generacije nije najbolje prošla,ali nije ni sve tako crno ,jer uz ter Stegena,Kimmicha(koji bi treba postati kapetan i Bayerna i elfa) ,Sulea,Havetzsa,Wernera,Brandta(ako igra 10-tku) imaš kostur.

Bayern zato mora dovesti Havertza,a ne kupovati Jamesa. Kupiti Wernera ,a ne nekog englezića..

Te obvezno pokušati naći trenera koji bi sve to mogao kontrolirati,jer i veće klase od Kovača(Trapatoni,Rehagel,Ancelloti..) nisu se snašli u FC Holywoodu.

Samo što ne znam koga?? Tuchel,vratiti Pepa(ja mu najviše zamjeram Lahm u sredini), ovog iz Ajaxa???
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 15 ožu 2019, 14:17

Opet ti jozo s Havertzom a ne s Jamesom :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 15 ožu 2019, 14:47

anton 1983 napisao:Opet ti jozo s Havertzom a ne s Jamesom :lol:

Pa Havertz je sad vec veci talent nego sto James bio mladji te IMA prostora postat svjetska klasa ako izbjegne ozljede I IMA srecu doc do trenera koji ga bude izgradio za taj pomak.

James je instant zvijezda,prespor I jos je kmecavac takodjer dosta sklon ozljedama.

Anton prica o kontradiktornom jer vecina hoce prodat Boatenga,Hummelsa I Mullera pa ti sam IH stalno guras proc osim s rezervom Jeromea jer tvoj ljubimac a lik je gori od oboje ovdje nabrojenih...Da idemo sad brojat nasli bi 100 postova o pljuvanju zestokom Mullera maltane da budemo propali radi njega itd....bas pametno od tebe nema kaj...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 15 ožu 2019, 14:57

glede tog "vođe" iliti lidera agresivnog.. Nije samo riječ o njemcima, mnoge nacije nemaju takvog tipa koji je usput igračina i po. Takvih je tipova općenito sve manje sa svakom generacijom koja dolazi. nemojte se zavaravat da je to samo kod švaba problem.

Instagram generacija ne proizvodi Jeremiese i Effenberge.

U Bayernu pak postoji Kimmich, koji je rijedak slučaj da kombinira mentalnog monstera i nogometnog ćaću. Zato se slažem da bi se njega trebalo postaviti za kapetana kroz 2 godine i dat mu "doživotni ugovor". A očekivati više takvih - bolje ne razbijat glavu, neš nać.

Prije 20-30 godina vrvilo je likovima poput jeremiesa, effenberga, kahna itd. Danas vrvi od brzih samo-orijentiranih igrača koji slušalice skidaju samo kada igraju utakmicu i pizduna koji nemaju ama baš nikakve osobnosti jer im je savjetovano da budu maksimalno neutralni zbog optimiziranja karijere i rasta instagram akaunta.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 15 ožu 2019, 15:10

cruz napisao:glede tog "vođe" iliti lidera agresivnog.. Nije samo riječ o njemcima, mnoge nacije nemaju takvog tipa koji je usput igračina i po. Takvih je tipova općenito sve manje sa svakom generacijom koja dolazi. nemojte se zavaravat da je to samo kod švaba problem.

Instagram generacija ne proizvodi Jeremiese i Effenberge.

U Bayernu pak postoji Kimmich, koji je rijedak slučaj da kombinira mentalnog monstera i nogometnog ćaću. Zato se slažem da bi se njega trebalo postaviti za kapetana kroz 2 godine i dat mu "doživotni ugovor". A očekivati više takvih - bolje ne razbijat glavu, neš nać.

Prije 20-30 godina vrvilo je likovima poput jeremiesa, effenberga, kahna itd. Danas vrvi od brzih samo-orijentiranih igrača koji slušalice skidaju samo kada igraju utakmicu i pizduna koji nemaju ama baš nikakve osobnosti jer im je savjetovano da budu maksimalno neutralni zbog optimiziranja karijere i rasta instagram akaunta.

:good:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 ožu 2019, 15:53

Ajmo onda kad se tak sere o svem i svačem pa da i ja onda malo POOP.

Naravno za sve je kriv PEP i niko drugi.

Sad kad možeš sve lijepo pogledati unazad možeš imati pravo viđenje na to. Pep je doveden da digne klub na najviši nivo i u tome je uspio. Samo u ovakvom raspletu događanja moglo se dogoditi da ne osvoji LP. Znači da je još 100 puta trener Bayerna u tom periodu u 99 posto slučajeva bi ju osvojio, ali samo ako se ovako stvari poklope neće i baš se to dogodilo.

Kada je van gaal preuzeo Bayern, razlog je bio da Bayern i sa "pranjićem" može pobjeđivati utakmice, a ne da nam za sve treba Ribery. Van gaal je odradio vrhunski posao i onda sam sebe pokopo jer je prešturo pratio svoju teoriju NEPOJAČAVANJA i naravno naša uprava ju je z guštom slijedila :D

Nakon toga uprava je napravila super posao. Nije uzela super trenera, nego je uzela perfektnog trenera u tom trenutku za Bayern koji će samo pokušati popraviti ili bolje rečeno nastaviti tamo di je van Gaal stao i stvar se poklopila. Filozifija je bila pračena.

S Pepom je stvar bila totalno drugačija. Naša uprava je napravila lavovski posao dovođenjem PEPA, ali nije pratila u potpunosti ono što on radi i želi napraviti. E da su ga sam do kosti pratili, danas bi stvar bila drugačija...

Na ovo ću se kasnije vratiti.

Nakon Pepa za razliku nakon van Gaala mi dovodimo trenera koji NE ZNA nastaviti di je PEP stao kojem je falio milimetar do savršenstva, mi dovodimo trenera za kojeg unaprijed znamo da neće nastaviti s tim radom. To je koda u benzinca natočiš dizel. Nigdje veze s tim potezom i tu je stvar totalno propala. Otkad je PEP otišo mi polu real madridovski pokušavamo voditi klub " s noFcima", ali ne onim pravim noFcima rješavamo probleme i zato kažem polu real madridovski...

A sad ajmo mi sebe zapitat što mi to jesmo i tko je sjebo.

Prva sezona Pepa dovodi se Thiago i Gotze. Pep je htio Thiaga, a Gotze mu je bio nametnut. Gotze kad je došo ipak nije imo što tražit u Bayernu i Pep da bi mu dao priliku guro ga je na jedno jedino logično mjesto, a to je špica kako bi mu dao šansu da igra, jer na onoj drugoj poziciji igro je nedodirljivi Muller. Tada mi još nismo znali da je Schweini propo i invalid. Po pitanju "španjolizma" pep baš i nije neš preveč napravio jer smo već imali dosta latinača- To što je schweini propo, baš PEP nije kriv, pa su "latinosi igrali".

U drugom ljetu dofurali smo Bernata - WOW jer smo trebali back up za Alabu i Bernat je bio u svojoj prvoj sezoni super i Xabi Alonsa - nit je Xabi tika tak igrač i ak ima onaj koji je cigan da žali kaj smo ga doveli je TEŠKI IDIOT. A što se tiće samog XABIJA, on nikad ne bi došo u BAyern da se pitalo PEPA - PEP JE HTIO DA OSTANE KROOS, ŠVABA MIA SAN ŠPEK, ali uprava ga nije slušala i što ćeš nakon toga neg uzet kaj se nudi a to je bio XABI.

I u zadnjoj sezoni je dofuro Vidala jer je Schweini išo proč i dobili smo jačeg "LATINO" igrača za kojeg se znalo da je trebao biti skuplji. Jednog COSTU BRAZILCA, a Bayern je uvijek bio poznat po tome što je imao ofenzivne Brazilce i onda još:

KIMIICHA - kojeg je isfuro kao talenta i probio ga

COMANA - koji je nažalost ispo invalid ali je talent.

Tada su se talenti kao i danas kupovali jer je tako BOLJE! Drugo je kad ti se potrefi generacija. Eto tek sad u trečoj sezoni PEP je sčupo iz Citya prvog talenta FODENA i to kako. Mislite da se neko buni na Jesusa?

Znači PEP je instalirao dva talenta i još uz to "prodao" nam HOJBERGA.

Suma sumarum na koji svi zaboravljaju iz perspektive "Njemačko - Nizozemski stil" je da tih nizozemaca nije tada bilo, ali zato je bilo Belgijaca i jel na naredbu PEPA doveden De Bruyne? Nije! Da bi se pojačala "švapska" frakcija jel se doveo na naredbu Pepa GundoŠPEK i Sane? NIJE!!! Jel je Pep reko da Kroos ostane? JE! Jel PEP mogo spasiti od invalidnosti Schweinija? Nije i Propadanje Gotzea? NIJE!

Tak da ajmo malo prestat bit cigani...

Martinez dragi moji nije ostavština Pepa...

A sad svi vide Ajax pa su se uzjebali. Pa tih igrača nije bilo pa se uzeo renato, a zašto? Zato što je uprava zaglibila nakon PEPA. Nije ovdje problem u PEPU nego u tome što ne znaš kaj bi dalje.

Primjerice sada, za dobrobit kluba James ne smije ostatu Bayernu. U ovakvoj atmosferi s ovim trenerom on nije dobar igrač za Bayern. Dobar igrač za Bayern je bio pod Juppom, kad je lik pokazo kaj i kako može da bi NK to sve uništio. I sad se spominje Havertz.

A već sam vam bio reko, pa mater mu jebem kak vas ne jebe još jedan klinac u veznom redu umjesto iskusnog igrača, a jebe vas klinac na krilu?!?!?!?

Ajmo jebote kupit Havertza!!!

ALI ZAŠTO MATER DA MU JEBEM!!! PA ZAŠTO SI KUPOVO GORETZKU!!!!!

Pa daj onda napravi totalni rez!!!! Onda odjebi i Renata i Thiaga i Jamesa i nadasve Mullera, pa stvori vezni red od Leona, Havertza i Tolissa i napravi da to funkcionira.

U klubu nesmije biti opcija, KLUPA NA PRVU MORA BITI SMEĆE!!! Ne smiješ reč Leonu i Havertzu da se bore za mjesto - glup si ako to hoćeš!

Ljudi kad pričaju o treneru pričaju krivo. Tebi sam treba trener za Bayern a ne perfektan trener. Možda je neko govno za koje ni ne znamo idealan trener za Bayern kojeg će uprava slijediti.

Tek kad uprava do kosti sjedne skupa sa trenerom događaju se fenomenalne stvari!

-----------Werner

Coman---------------Gnabry

---------Havertz---Leon

-------------Tolisso

Alaba--Hernandez--Sule--Kimmich

Nemam ja ništa protiv ovog, dapače veselio bi me takav izazov, ali u tom slučaju trener ti mora biti Nagelsman...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 15 ožu 2019, 16:08

doro napisao:Pa Havertz je sad vec veci talent nego sto James bio mladji te IMA prostora postat svjetska klasa ako izbjegne ozljede I IMA srecu doc do trenera koji ga bude izgradio za taj pomak.

James je instant zvijezda,prespor I jos je kmecavac takodjer dosta sklon ozljedama.

Pa nije problem dovest Havertza, nego debilizam ljudi koji ga hoće dovest! Daj ti meni doro reci kaj tebe nije strah dofurat 19-godišnjeg švabu? Pa kolko takvih je u Bayernu propalo? Pa zašto si dovodio Leona?

Jel Havertz sada ima zagarantirano mjesto u prvih 11? Ja ga hoću samo i striktno ako mu se garantira mjesto u prvih 11.!!!! Ovakav proljev kao s Leonom to ziher neću!

doro napisao:Anton prica o kontradiktornom jer vecina hoce prodat Boatenga,Hummelsa I Mullera pa ti sam IH stalno guras proc osim s rezervom Jeromea jer tvoj ljubimac a lik je gori od oboje ovdje nabrojenih...Da idemo sad brojat nasli bi 100 postova o pljuvanju zestokom Mullera maltane da budemo propali radi njega itd....bas pametno od tebe nema kaj...

Pa to ti govorim doro!!!! Govorim ti da nemreju ljudi htjet švabe u Bayernu i srat o švabama u Bayernu kad i ove koje imamo nisu dovoljno dobri za Bayern a to je maltene najbolje švapsko kaj postoji.

O zemljo otvori se!!!! :neee:

Ti bi Taha jel tak? O pojmu Rudigera u Bayernu se smiješ?

Ma daj ono....

Kad je taj deblizam stvoren da će Bayern osvojiti LP ak će u njemu igrati švabi? Pa Jupp je baš moro DEŠVABIZIRATI momčad ne bi li osvojio LP!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 15 ožu 2019, 16:26

Pa mi imamo jednog od najperspektivnijih ako ne i najperspektivnijeg mladog veznjaka na svijetu i koliko je minuta dobio u ovom dijelu sezone :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi