Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Remont momčadi za sezonu 19/20

PostPostao/la anton 1983 » 22 svi 2019, 13:15

Ma pičku mile materine smo dali za Renata a ne 80 milja....

anton 1983 napisao:
Pa ja brijem da mu nemremo niti primirisat! 80 milja + 17-18 milja plača brijem da je minimum,

Reko sam da je to MINIMUM i da nisam ziher da bi to naši platili! lik ima 100 milja TM de vrijednost, već sad dobar ugovor, a s ovim bi najvjerojatnije postao najplačeniji igrač kluba i ne znam dal je to dosta o tom se radi!

Ako ga Bayern može hapiti onda se to mora napraviti ma kolko god bio ogroman rizik jer bolje od toga ZA BAYERN NEMA!!!

Sane Havertz Werner i Coman u vršku napada ISUSEK!!!!! :O: :O: :O: :O: :O: :O: :O: :O: :O: :O:

Pa to je ŠPRICIGHKEIT SAMO TAKAV!!!!

"--" "--" "--" "--" "--" "--" "--" "--" "--"
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la jozotg » 22 svi 2019, 14:45

Cruz ova analiza od prije par postova je odlicno napisana

Nema se sta dodat.
Potpisujem 1000%.
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 22 svi 2019, 14:50

anton 1983 napisao:Ma pičku mile materine smo dali za Renata a ne 80 milja....

nu :roll:

"Naši su za Renata bili spremni potpisati transfer od 80 plus milijuna."
Hoće li ikada platiti sve - to je druga priča. Aludiram na klauzule. A kod Sanea se treba pokušat slično prolongirat isplatu cijele odštete.

A glede plaće, čuješ, ako dovodiš igrača za toliko novca onda si valjda svjestan za visoku plaću. Ko ima za nove E-klase taj mora imat i za continentalke i za skupu registraciju.

jozotg napisao:Cruz ova analiza od prije par postova je odlicno napisana

Nema se sta dodat.
Potpisujem 1000%.

To pajdo :) A šta ja znam, po meni su to jako bitne stvari i što je najbolje ništa nije neostvarivo.
Jako se bitne odluke trebaju donositi do početka sezone, možda i najbitnije do sada.
Kopka me činjenica šta je uprava ovako dugo čekala jbg
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 22 svi 2019, 15:28

cruz napisao:A glede plaće, čuješ, ako dovodiš igrača za toliko novca onda si valjda svjestan za visoku plaću. Ko ima za nove E-klase taj mora imat i za continentalke i za skupu registraciju.

I za ono najvažnije što si izostavio - "hranu" za auto, a ne da ti Ferrari ostane bez hrane usred prometa u Zagrebu. :lol: :lol: :lol:

cruz napisao:"Naši su za Renata bili spremni potpisati transfer od 80 plus milijuna."

Po svemu sudeći, više od 35 milijuna mi nećemo platiti, tako da može Benfica zaboraviti ostalih 45 milijuna klauzula kad ovaj nema ni 9 utakmica po broju minuta u cijeloj 18./19. sezoni. :)
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 22 svi 2019, 16:17

Sport Bild:

FC Bayern München
Streichliste
Soll weg: Boateng (30).
Will weg: James (27).
Gesucht
Ein Flügelspieler, vielleicht auch zwei, falls Hudson-Odoi (18) von Chelsea eine Freigabe bekommt. Dazu ein Sechser.
Schon fix
Kommen: Pavard (23), Hernández (23), Arp (19).
Gehen: Robben (35), Ribéry (36), Rafinha (33).

Jebes zadnjeg veznog kad imamo Tolissoa i Javia. Renata su takoje mogli da ubace pod Will weg...

Ako mozemo da dobijemo Sanea moramo ga uzeti!
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 22 svi 2019, 18:03

<Nepopularno mišljenje>

Daleko najslabiji igrač u prvih 11 (znam da imamo samo dva krila) je Neuer.
Znam da ostaje na golu u svakom slučaju pa neću više pisati od ovoga, ali lik nije skoro ništa obranio cijele sezone.

</Nepopularno mišljenje>
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 22 svi 2019, 18:40

Cruz dobar post :bravo:

Ja sam bio skeptičan oko tog Sanea, ali gledao sam ga par puta i stvarno mi se svidio. Mislim da ja tu ima prostora za jako dobar špek da bude.

Što se tiče plaće antone - zar ne misliš da je 17-18 milja malo previše? Da bude najplaćeniji igrač kluba već tako mlad? Pa to je plaća jednog Griezmana koji je ipak svjetski prvak i bio tamo treći četvrti ili koji najbolji igrač na svijetu prošle godine. Pitanje je tko uopće još na svijetu ima veću plaću od toga?

Ja sam konzervativnog mišljenja oko svih tih plaća i odšteta - nešto kao Uli :D Ali radi se jednostavno o tome da smo prije par godina odbili De Bruynea jer nam je 60 bilo puno - sad je 120. Sane je bio 50 - sad je možda 100. I sam Uli zna da se zajebo kad je mislio da nikad nećemo plaćat odštetu od 80 milja. Pa možda je nekad mislio da nećemo platit ni 40. Ali svi vidimo da se vremena mijenjaju, a cijene bome ne idu dolje. Kad se to sve sabere jasno je da će ubuduće takvi igrači samo skuplji bit. Ili plaćaš (za probrane zvijezde, nećemo naravno svakog plaćat toliko puno) ili ispadaš iz top 4-5 ekipa Europe. S te strane jednostavno bih išao pokušat realizirat jedan takav transfer jer ovo što smo za sada doveli uopće me nije impresioniralo nit vidim da nas diže na veću razinu :?

Murta - to ti jest nepopularno mišljenje, iako nije potpuno krivo. Ali opet s druge strane, Neuer je došao nakon jako teške godine i sezone, a i ove su ga sitne ozljedice zajebavale. Brine me to malo jer tako nam je i Lahm odjednom pao nakon ozljede, a nikad prije nije bio ozljeđen. Ne bi nam dobro došlo da i golmana moramo mijenjat uskoro...
Činjenica je ipak da Neuer nije baš nešto ni skrivio - jednostavno smo imali onu fazu kad nam je svaka jebena lopta ulazila u gol. Bi li "stari" Neuer neku od tih obranio? Pa vjerojatno bi. Ali ne može se reć baš da je primao krumpire. Sjetimo se samo kakve su faze ove godine prolazili Hummels i Boateng, bilo je jako traljavo u obrani
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 27 lip 2019, 11:09

Niko je jasno rekao ono što je za Bayern neophodno - 10 igrača ima na terenu i 6 na klupi. 11. igrač u postavi je Neuer, 7. na klupi je Ulreich. Na njih mu trebaju još 2-3 minimalno da ima u sezonskom kadru 19 igrača + 3 do 4 golmana i to je kadar ispod 25, a balavce poput Jeonga, Maija, Shabanija i dr. nećemo baš gledati kako igraju.

Ostaje vidjeti koliko će igrača doći i koji će to igrači biti. Hoeneß, Karl i Hasan sada znaju što njihov trener očekuje.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 27 lip 2019, 11:11

FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 srp 2019, 09:17

Al kak je to sve frustrirajuće, krivo i loše!!!

Ne znam dal da više budem žiFčan na upravu što su "propustitli priliku" ili da prihvatim činjenicu koja je fakat isitina i u svakom klubu se događa, a to je SMJENA GENERACIJE.

Kad se samo sjetim veznog reda, Kroos, Thiago, Schweini, Martinez... Pa to su sve bili WORLD CLASS igrači i nije bilo kluba kojeg oni ne bi pojačali i koji ih nije htio...

Danas kad vidim naš vezni red usporedno s tim, pa to je ljudi moji osrednja žalost!

Renato, Tolisso, Martinez, Leon, Thiago - pa šta je to?

Koji top klub izuzev Thiaga bi ovi igrači pojačali, jel možemo za njih uopće dobiti noFce, jel bi itko kojeg od njih kupio!?!?!?!

FUJ!!!

I onda kad si pomislim kak je to trbalo BIT:

Thiago, Kroos, Sane, Gotze - Ti dečki su sada kod nas trebali udarat mrkvicu i nikakvih problema ne bi bilo! Al koji kurac se dogodio Gotzeu da mu je puklo u glavu da postane spor, ja fakat ne znam. Još dan danas se sječam kad sam tu na forumu piso, pa koji je ovo kurac, pa to nije Gotze kojeg ja znam, pa di je brzina!?!?!?!?

Onda naša uprava veli nije mogla Saneu garantirati prvih 11 pored ROBBERYA pa ga zato nisku kupili. Ma kog ti jebeš kom ti sereš? Kaj mu je Pep garantiro, kaj u Cityu nema konkurenciju? Kaj niste kupili Gotzea i Thiaga bez garantiranog mjesta u prvih 11? Ma ajd u pičku materinu!!!!!

I sad....

Opet se na kraju kad napišem ovaj post, ne znam dal da se više ljutim na upravu što nije iskoristila šansu dok smo bili na vrhu il da prihvatim činjenicu smjene generacije....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 11 srp 2019, 10:26

Ma nas antone jebe što nismo uzeli barem još jednog ili dva klempe a MORALI SMO. Sjebala nas kurata sreća. Jer da smo mi to osvojili kako smo trebali, lako bi podnijeli sad sve ovo i prihvatili lošiju godinu. Recimo Real na đubar osvoji 3 puta zaredom i 4 puta u 5 godina. Boli njih k za katastrofu od sezone. Sad utuku 400-500 milja i opet mogu napadat...
A i da opet neosvoje nikome ništa. Ali Bayern "mora" svake godine
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 11 srp 2019, 11:55

ivan napisao:Ma nas antone jebe što nismo uzeli barem još jednog ili dva klempe a MORALI SMO. Sjebala nas kurata sreća. Jer da smo mi to osvojili kako smo trebali, lako bi podnijeli sad sve ovo i prihvatili lošiju godinu. Recimo Real na đubar osvoji 3 puta zaredom i 4 puta u 5 godina. Boli njih k za katastrofu od sezone. Sad utuku 400-500 milja i opet mogu napadat...
A i da opet neosvoje nikome ništa. Ali Bayern "mora" svake godine

Donekle si u pravu no istina je jos puno sirovija....Bayern je trebao bez imalo pretjerivanja osvojit kroz povijest jos najmanje 5 klempi....4 su izgubili od slabijih klubova i puno bolju igru i sansi,1 smo popusili gdje smo trebali biti prvi klub koji obranio LP al radi mutavog Pepa to nismo....takodjer se treba dodat jos vrhunska generacija pocetkom 90 tih koja je imala sve da osvoji al podcjenili C.Zvezdu i ispali na glup nacin u polufinalu i jos na to sve dodaj sezonu pod Pepom i onaj ocajan pusanac od Atletica i tu sezonu bili najbolji....
Istina je brutalno surova za Bayern u tom natjecanju.....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Transferi