PHILLIPE COUTINHO - SEXUALNA ŠANSA ZA SPAS BAYERNA :)

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Hoće li Coutinho napokon istjerati Mullera iz Bayerna i otvoriti jednu novu eru???

DA
5
83%
NE
1
17%

Ukupno glasova : 6

PHILLIPE COUTINHO - SEXUALNA ŠANSA ZA SPAS BAYERNA :)

PostPostao/la anton 1983 » 24 kol 2019, 07:18

Moram priznati da sam još uvijek pod dojmom.

Iako je to mačak u vreči, iz dana u dana osječam da je to sve veća i veća zvijezda. Mi još to nismo shvatili i očekivanja su velika. Bude li on ispunio očekivanja, mislim da ćemo dobiti nasljednika ROBBERYA brže nego očekivano. Ovdje ne mislim pozicijski već "zvjedano".

Sad kad to sve vidim, zaboravio sam totalno na Sanea i uopće mi nije žao kaj nije došo, drugim rječima, više o njemu ne razmišljam i više sam uzjeban zbog te misterije oko Coutinha.

Kao da se ponavlja scenarij s Jamesom, oćemo krilo dovodimo playa koji može biti krilo. Možda to sad ispada glupo i ironično, ali veći je Hyp bio kada je dolazio Jamesa, ovo sa Coutinhom se zasad još nije kvalitetno odradilo.

No igrački gledano, mislim da je ovo puno bolja faza, jer sada smo napokon doveli igrača koji legitimno može ako će se tako igrati maknuti Mullera iz prvih 11. Tada kad je bio doveden James, on nije imao takav status pojačanja i pitalo se a kaj ćemo s jadnim Mullerom? S Coutinhom je drugačija stvar i pruža mu se crveni tepih, te kada se kaže, pa Muller će na klupu, odgovara se sa DA I? A to je krucijalno ključno!

Mi u biti još nismo svjesTni što će to biti ako mi njega kupimo i što će on u Bayernu pomaknuti / pokrenuti. Klauzula od 120 milja još uvijek nije plačena, a zamislite kako Coutinho mora igrati da bi bila plačena! Uz SEXUALNE igre, minimalno se očekuje triple double po pitanju MOM, Assista i Torrea u sezoni!

Kupovina Coutinha mislim da nam je jako ZBUNILA planove, jer sada niti Havetz niti Sane niti Werner više nisu prvenstveno atraktivni igrači za Bayern.

Teško je tu biti pametan, ali moguće je biti preofenzivan i premalo defanzivan. Ali dobro tek treba vidjeti što i kako će to izgledati.

Inače Coutinha se gura na lijevo krilo zbog obrambenih zadataka takve vrste igrača, koji po tome nisu dobri i gube na kvaliteti ako to moraju raditi i sada ako ti je takav igrač u sredini trebaš imati i takvu vezi i možeš imati problem - sjetite se samo da je NK reko da James nemre igrati jer mora naučiti da se brani kak njemu paše! Zamislite da to kaže za Coutinha!

Oću reći da očekujem da će ga se koristiti kao krilo i kao desetku, sve dok to nekako ne sjedne i dok Coutinho ne nađe ono što njemu i ekipi najviše odgovara.

A tek kad aktiviramo monstruoznu klauzulu!?!?!?!? Pitanje je što i kako će ostati za neko drugo pojačanje i ne zabortaviti da će Coutinho imati SEXUALNU plaču i pitanje je što se sada zbog toga dalo Lewi i da li će to i koliko utjecati na ostatak ekipe.

Hoće li Coutinho napokon istjerati Mullera iz Bayerna i otvoriti jednu novu eru???

A zamislite, mi tu pričamo kao da je Coutinho dečec, a samo je 2 godine mlađi od Mullera :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: PHILLIPE COUTINHO - SEXUALNA ŠANSA ZA SPAS BAYERNA :)

PostPostao/la Lennon » 24 kol 2019, 07:34

Mislim da oće... I mislim da će biti pun pogodak, jer ovdje će mu ekipa dati dirigentsku palicu, i kao takav on je odličan. U Barceloni ipak dirigira neko drugi, on je tamo bio samo član orkestra...

Zapravo Mullera će i sam sustav istjerat ove sezone. Izgledat će to ovako :
4 - 3 - 3 trojac u sredini Roca - i Thiago i Coutinho osmice.

Isto tako, kritizirali smo upravu, a moramo priznat odradili su strašan posao. Kadar i više nego širok, Coutinho i Perišić se moraju prije dokazat nego se kupe.... A konačno smo zamijenili stoperski par.

Svaka čast. Jedva čekam da počne "za prav"...
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 24 kol 2019, 08:42

Coutinho neće pokrenut nikakvu novu eru u Bayernu.

Hoće li istjerati Muller iz prvog sastava? Moguće.

Hoćemo li ga kupiti na kraju sezone? Čisto sumnjam. Zašto bi mi snosili teret Barcinog promašenog preskupog transfera? Neka si ga vrate pa da vidimo kome će ga prodat za te novce. Rekao bih da bi prije takve novce dali za Havertza samo ako opet odigra šou sezonu. Švabo je i puno mlađi.

Nekako sumnjam da će sad odjednom Coutinho dobit dirigentsku palicu. Pa nismo doveli Messija! Mora on prvo naći svoje mjesto u ekipi i hijerarhiji.

Ovo gore je polu zajebancija, ali treba definitivno pričekat barem 1-2 tekmu malo da ga vidim da bih mogao dat bilo kakvo mišljenje. Ovako sada je sve samo prdenje "u teoriji"

EDIT: Mullera će vrijeme istjerat iz prve postave samo po sebi
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 24 kol 2019, 09:12

Samo ako je Müller OUT ove sezone iz Startelf-a, to je već 60-70% obavljenog posla, vjerovali ili ne. :D Dalje ne treba ništa govoriti, sve će transferi u 2020. riješiti. ;)
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 24 kol 2019, 12:47

Imamo sada 4 krila plus Davies. Cisto sumnjam da ce Muller igrati na krilu. Moze biti solidna zamena. Nadajmo se da ce Coutinho da eksplodira i ga Thomasa vice necemo gledati u startnoj postavi.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 24 kol 2019, 16:44

Istjerat - vrlo vjerojatno
Zbunio planove za transfere ? - ne, dapace. Radi se iza zatvorenih vrata, i to jako dobro.
Geld ist nicht das Problem.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la doro » 26 kol 2019, 11:45

melodyne napisao:Imamo sada 4 krila plus Davies. Cisto sumnjam da ce Muller igrati na krilu. Moze biti solidna zamena. Nadajmo se da ce Coutinho da eksplodira i ga Thomasa vice necemo gledati u startnoj postavi.

Koja 4 krila + Davies?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 26 kol 2019, 12:20

Arp... A moze i Coutinho na krilo... Samo da ne gledam vise Muller desno!
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 26 kol 2019, 13:06

melodyne napisao:Arp... A moze i Coutinho na krilo... Samo da ne gledam vise Muller desno!

Pa oni nisu krila...imamo 3 krila + Davies zato i hocemo Sanea...jedino onda bas Havertz nema smisla ako otkupimo Coutihna.....jedino ako iza njih nebi igro neki teski oras a pitanje dal bi i on mogo pokrit ovu dvojicu baletana :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 26 kol 2019, 13:54

Ja vjerujem da će Coutinho koju tekmu ove sezone za Bayern odigrati na krilu.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 26 kol 2019, 14:12

anton 1983 napisao:Ja vjerujem da će Coutinho koju tekmu ove sezone za Bayern odigrati na krilu.

Kak stoje stvari mogo bi i vise....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Vrati se na: Transferi