Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la cruz » 28 kol 2019, 12:54

što se tiče Bayerna kao Bayerna, uvijek će se "brojni" igrači ozljeđivati tako da će se Boateng naigrati. I eto, Müller također. Ili možda ne? :roll: :roll: :roll:

Ai pazi, Müller iz ove perspektie možda jest problem, ali nam itekako dobro može doći ako je Niko pametan. Odmarat Lewu protiv ovih xy protivnika, Müllera stavit u špicu... Coutinha odmorit protiv istih tih xy protivnika...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 28 kol 2019, 12:57

cruz napisao:što se tiče Bayerna kao Bayerna, uvijek će se "brojni" igrači ozljeđivati tako da će se Boateng naigrati. I eto, Müller također. Ili možda ne? :roll: :roll: :roll:

Ai pazi, Müller iz ove perspektie možda jest problem, ali nam itekako dobro može doći ako je Niko pametan. Odmarat Lewu protiv ovih xy protivnika, Müllera stavit u špicu... Coutinha odmorit protiv istih tih xy protivnika...

Lewa je dosad dok je igro za Bayern u karijeri odigro 96% tekmi!!!!!!

Pa da mu i smanjiš nastupe kak sam ja reko na 85%...

To sad s Coutinhom, ak bu ga se maximalno koristilo, siguran sam da za Mullera neće biti "dovoljno minuta"!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 28 kol 2019, 13:02

Ajmo mi prvo pričekat da Coutinho izbaci tomicu iz sastava cool0044

Sigurno nije isti transfer kao James, ipak je tri puta više para u pitanju u slučaju potencijalnog transfera, ali prvo se mora uklopit u ekipu. Nije da je Muller igrao prije Jamesa iako je James bio bolji, imao je i on puno prosječnih nastupa. Naravno sve to ovisi o treneru, kako igra, koliko nekog forsira itd. Baš me zanima kako će ispast
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 28 kol 2019, 13:04

Uvijek je moguce da Coutinho izbaci krilo, pogotovo ak nabavimo Casemira...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 28 kol 2019, 15:34

Nach Informationen von Sky soll ein Wechsel weiterhin möglich sein. „Wir haben heute mit dem Umfeld von Marc Roca gesprochen und da heißt es, dass nichts ausgeschlossen werden kann. Sie haben keine Absage vom FC Bayern erhalten“, berichtet Transfer-Experte Max Bielefeld. Aber: Eine Verpflichtung des Mittelfeldspielers sei „derzeit unwahrscheinlich“. Bei Espanyol Barcelona soll man in Sachen Ablösesumme aber gesprächsbereit sein. Es gibt zwar eine Ausstiegsklausel in Höhe von 40 Millionen Euro, Roca könnte die Spanier nun aber offenbar auch für 30 Millionen Euro verlassen.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 05 ruj 2019, 15:29

Bild veli da oporavak Sanea iđe vrhunski i da je počeo pojačavati treninge.

Također tvrde, kao i nedavno, da će Bayern vrlo vjerovatno na zimu opet krenuti u transfer napad.

Oporavak teče toliko dobro da englezi procjenjuju da će već ove zime igrati natjecateljske utakmice, dok dečki iz dojčlanda vele ništa prije početka proljeća.

Reklo bi se 'ako je Bayern kupio Hernandeza a nije bio ni operiran, onda može i Sanea.' Ta logika je pre prosta jer Lucas nije oderao križne ligamente nego medialni ligament ispod meniskusa... Ništa strašno, a križni ostali zdravi.

Mene najviše zanima koja je razlika između puknutih križnih lihamenata i NAPUKNUTIH, kako je kod Leroya.
Zna li mi itko objasniti to, koliko je jedno od drugog različito?

Jer ako, znači AKO - to nije ista ozljeda, već blaža, onda mi možemo uzeti Leroya bez prevelike brige, slično ko Lucasa.

A sad glede odštete, Hoeness se javno kurčio neki dan na PK kako smo planirali ljeto završiti s 200 mil minusa a završili smo s minusom od 89 mil. Dakle Bayern je (i bez odlaska Boatenga) u mogućnosti da i sada plati Sanea, tj. toliko je već uplanirao potrošiti bez da se financijski ranjava.

Želim reć da je Sane iz financijskog aspekta ostvariv ako mu odšteta ne prelazi 110-120 mil.
A što se tiče plaća, evo Bayern je s Coutinhom i novih ugovorom Lewe pomakao dosadašnju granicu, ito ne baš za malo.

Ako je istina da Sane želi prići (također navodi Bild, koji su postali jako točni i vjerodostojni u zadnje vrijeme)
ako financijski možemo podnit, a možemo.
i ako je istina da ozljeda nije toliko strašna kako smo mislili - onda ima smisla napadati ponovo u 1. mjesecu.

Jer ako se Sane oporavi dobro, dođe nama, uđe brzo u formu i Bayern ne ispane u 1/8 finala LP - mogao bi namza pola godine fil frojde bešeren. Možda nam to dodatno pojačanje u ovoj sezoni baš bude potrebno da napadamo high stakes!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 05 ruj 2019, 15:35

Treba smanjit cijenu nikakvih 110-120 milja vec 90-100max zbog ozljede....no Sane sad mora bit cvrsci i javno zatrazit odlazak.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 05 ruj 2019, 15:47

doro napisao:Treba smanjit cijenu nikakvih 110-120 milja vec 90-100max zbog ozljede....no Sane sad mora bit cvrsci i javno zatrazit odlazak.

možda, a možda i ne. Nitko ne smanjuje cijenu tek tako, za takvog vrijednog igrača.

Ja mislim da su nikakve ili mini-minimalne šanse dobiti Sanea ispod 100 milijuna.
100 mil. je (nisam vjerovao da ću ovo ikad napisat) dobra cijena. A jbg takvo je tržište, šta sad?!
ali da sam ja city gledao bi što više izvući i moramo biti spremni na to.

Uostalom tih 110-120 su novci koje smo planirali investirati, a ostali su na banci.

----
btw, ima li itko da na ovo odgovori:
cruz napisao:Mene najviše zanima koja je razlika između puknutih križnih lihamenata i NAPUKNUTIH, kako je kod Leroya.
Zna li mi itko objasniti to, koliko je jedno od drugog različito?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 05 ruj 2019, 19:56

Jbg nitko nije kirurg od nas :mrgreen:

Ostali su novci za 1 speka a mi hocemo 3(Sane,Havertz i Coutihno) ukupno 340 milja....ako kupimo 2 od ova 3 skidam kapu Uliju....makar je ful prerano ja mislim da budemo uzeli jedno od ove 2 kombinacije :Sane-Havertz ili druga Coutihno-Sane.

Uzet Coutihna i Havertza je ludost jer i najveci orach iza njih ih nemre pokrit jer su oboje preslabi defanzivno.

U prevodu po Sanea se ide 100% Ulijev fetish te ako Coutihno podbaci ide se po Havertza.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 05 ruj 2019, 20:27

Kad se desila ozljeda bili su natpisi da nema neke prevelike razlike kod napuknutih i potrganih ligamenata.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 06 ruj 2019, 08:22

U svakom slucaju je bolje imat djelomicno puknute ligamente nego skroz,brzi je oporavak i stabilnije koljeno...kod potpuno puknutog ide komplet novo tkivo i oporavak je dulji....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 06 ruj 2019, 09:19

doro napisao:U svakom slucaju je bolje imat djelomicno puknute ligamente nego skroz,brzi je oporavak i stabilnije koljeno...kod potpuno puknutog ide komplet novo tkivo i oporavak je dulji....

I meni je to logično, kao napuknuta i slomljena kost
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 11 ruj 2019, 13:23

Trakavica se nastavlja :mrgreen:

11.22 Uhr: ManCity will Bayern bei Sané zuvorkommen +++
Nach seiner Kreuzbandverletzung befindet sich Leroy Sané aktuell in der Reha.

Trotzdem versucht Manchester City, den Angreifer von einer Vertragsverlängerung zu überzeugen. Das berichtet der Evening Standard.

Demnach sei der englische Meister zuversichtlich, dass der Spieler sich zu Manchester City bekennt - ungeachtet der Tatsache, dass die Verhandlungen mit Bayern vor der Verletzung weit fortgeschritten waren.

Die Münchner wollen nach übereinstimmenden Medienberichten im Januar einen neuen Versuch starten, Sané zu verpflichten.

Der Vertrag des Flügelspielers bei den Citizens läuft aktuell noch bis 2021
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Transferi