Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la FCB_general » 09 lis 2019, 15:55

Kako god bilo, Müller je ušao u jednu novu etapu karijere, a dolaskom Sanéa i Havertza bi mu bio kraj što se tiče Stammspieler-Role.

"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 09 lis 2019, 19:41

Al ovdje oko Mullera se razbuktalo u 3pm!

Mediji jedva docekali...

Iskreno u ovoj cijeloj situaciji oko Mullera uopce me krivo m Mullera vec vodstvo kluba jer oni su za to odgovorni...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 10 lis 2019, 11:04

pa dobro, kada se radi o takvom igraču, šta očekuješ nego da se razbukta!?

još sad je vrijeme u sezoni di nema puno vijesti o transferima
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 lis 2019, 11:55

cruz napisao:pa dobro, kada se radi o takvom igraču, šta očekuješ nego da se razbukta!?

Pa očekivo sam proporcijalni rast :D

Prvo ide plakanje kaj ne igra

Onda se javi žena zašto ne igra

Pa onda malo sranja po fejsu i twiteru "zakaj ja ne igram"

Onda Trener i uprava sranje kak je on važan za klub

I onda tek transfer rumors

ali ovo se razvija u periodu od mjesec dva, a ne da odmah nakon 3 dana ide proč i skoči se na zadnju fazu :D

valjda i novinari nemreju više dočekat da ga se proda :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 10 lis 2019, 12:39

anton 1983 napisao:
cruz napisao:pa dobro, kada se radi o takvom igraču, šta očekuješ nego da se razbukta!?

Pa očekivo sam proporcijalni rast :D

Prvo ide plakanje kaj ne igra

Onda se javi žena zašto ne igra

Pa onda malo sranja po fejsu i twiteru "zakaj ja ne igram"

Onda Trener i uprava sranje kak je on važan za klub

I onda tek transfer rumors

ali ovo se razvija u periodu od mjesec dva, a ne da odmah nakon 3 dana ide proč i skoči se na zadnju fazu :D

valjda i novinari nemreju više dočekat da ga se proda :lol:

Pa nije ti to James i sl. pickice ...otiso bu na miran nacin.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 10 lis 2019, 12:58

Pa ne bas.

Ovo je najodvratniji moguci jer se odmah prijeti sa najodvratnijim mogucim ishodom. Od ovog nema gore!

Nezasluzeno vec stoljecima uziva u Bayernu i sada po prvi puta kada dosloFce treba vratiti DUG klubu on ispada picka!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 10 lis 2019, 13:31

Čuj nezasluženo :smajl007:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 lis 2019, 14:07

ivan napisao:Čuj nezasluženo :smajl007:

S pičkama samo pičkasto! 8-)

Pa reci ti meni Pojzn Ajvne, da li prema prikazanom alles Muller oder vas u zadnje 3 godine zaslužuje plaću koju ima?

Po kojoj to jebenoj logici s kojom mi svi odreda idu na kurac "su klubovi igračima dužni"? O pas ti mater!!! Ak je neko nekom dužan onda je UVIJEK IGRAČ KLUBU DUŽAN I NIKADA OBRNUTO!!!!

Ak je 3 godine igro za bar 30-40 % ispod razine svog primanja ONDA NEK SAD ON VRATI KLUBU pa 3 godine igra za 30-40% manju plaću!

Na kurac mi idu nacistički idioti tipa doro, koji briju. Kvalitetan švaba ja sam PRO, ali samo da je švaba pa odma SEX, e to ne!

Zato sad sere govna nekakva o Ganabryu, a u njegovim očima jedina stvar je ŠVABA!!! :sick:

Što se tiće Mullera, meni se ova uloga koju sada ima OPAKO sviđa! Samo još jedino što se treba dogoditi su dvije stare - Muller mora shvatiti da je propo i uzeti cca 60% plaće koju ima sada i ja bi mu prvi potpiso ugovor.

Takav Muller koji je prva zamjena za Lewu, koji kad treba ući a lovi se rezultat kao drugi napadač, koji treba podignuti ekipu, a tu i tamo naravno igrati otpočetka, takvog Mullera bi ja uvijek imao u ekipi.

Ovog Mullera koji mora biti u prvih 11 i najplačeniji igrač u Bayernu, ta su vremena prošla - WEG DAMMIT!!!

To ti je moj Ivane koda veliš, pa kaj Alexis zaslužuje svoju plaču... :mudrac:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 10 lis 2019, 14:45

U dobrano toga Anton dobro govori i nije za to Anton zaslužan što govori već sam Thomas Müller. :D

Ovo za dugove se ne slažem jer tu nije nikad crno-bijelo, već neka sredina ovisno na čiju stranu kad bi išli mjeriti zasluge kluba i igrača u njegovoj karijeri, tj. uspjehu kluba. Tu je riječ o obostranom davanju i primanju. Klub na prvu kad se gleda uvijek daje više, ali i sam klub zna kad to baš nije tako unatoč novcu, karijeri, Stammplatzu i čemu sve ne. No mislim da ne treba od toga temu raditi jer svi znamo otprilike kako stoje stvari zadnjih 10 godina kod Müllera.

Sad smo s njime svakako došli do "Alex Zickler Situation", a daljnji razvoj je isto tako rezanje njegove plaće za 50-60% upravo zbog svega onog što se događalo nakon Eura 2016. u Francuskoj. Tu je Müller kao desno krilo Elfa podbacio prvi puta totalno, a sve dalje se nastavilo u klubu pa onda i u Rusiji 2018.

Čovjek je realno gledajući doslovno bio jedini nedodirljiv u Bayernu uz Neuera i Lewandowskog sve ove godine. S golmanom se nikad ne mjeriš jer on je sam sebi mjerilo, konkurencija, sud i ocjena, a Lewandowski je bio jedini napadač 3-4 godine, Sandro Wagner mu nije bio nikakva konkurencija u godinu dana što je proveo u Bayernu i to tako će ostati dok god Lewy ne padne u svojim igrama.

I tu dolazimo do Müllera od Van Gaala, preko Henynckesa i Guardiole pa do Ancelottija i Kovača. 10 godina je momak prevalio i 7 godina je uživao status nedodirljivog s tek onom mini krizom igara u 2011./2012., čak je Robbena u jesen 2012. spremio na klupu da bi igrao desno krilo u prvih 11, ali od ljeta 2016. do danas taj Müller više ne postoji.

Bayern je kao klub propatio jako zbog velikih pogrešaka uprave zadnje 4 godine, a Müller je uvijek bio br. 1 nakon Lahma i Schweinsteigera, die Identifikationsfigur, čovjek oko kojega se gradio sustav i igra Bayerna, gdje su neki jako dobri igrači trpili i gubili poziciju/e, ali sve se promijenilo zadnje 3 godine.

Sad se traži i gradi novi klub i projekt, novi mentalitet i nove vođe, a vidimo da stari igrači koji su svoje dali najviše pate u tome jer nisu mogli i ne mogu više pratiti zahtjeve koji se stavljaju pred njih, čak ni da se one stare zasluge ponavljaju danas(Boateng, Martinez, Ribery, Robben, Hummels...), a tu i Müller kao nogometaš isto spada. Bayern, a i Njemačka, bi bio najsretniji kad bi igrači koji su bili fenomenalni prije 5-6-7 godina opet razarali svijetom nogometa, sam Bayern a i Njemačka bi imali zadnje 2-3 godine top ekipu, ohohoho bolji rezultat u Rusiji 2018. i što sve ne, ali ne ide više, a prošlost vratiti ne možemo, samo se prisjetiti i vidjeti "back then and now".

Trpila je igra 3 godine, trpili su i rezultati u neku ruku, pa i Leistungen drugih igrača samim time, ali Überholung i Umbruch su neophodni i svi su pogođeni time, čak i Manuel Neuer zadnjih godinu dana je postao tema svega toga.

Müllera sam jako cijenio i obožavao od 2009. do 2014., poslije se i procigančio pa mi se manje sviđao ali je zato igrao izvrsno do 2016., no sve poslije više ne ide.

Najsmiješnije mi je u cijeloj ovoj priči da ga je upravo jedan Niko Kovač ovako pozicionirao, a kad pogledaš sva trenerska imena prije Hrvata i usporediš s njime, pa to je da plačeš tko sve nije ga mogao ni dirnuti, a kamoli maknuti. :lol: :mrgreen:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 10 lis 2019, 16:53

Kovač mi je s ovim potezima porastao u očima.
Prethodni treneri nisu imali muda da krenu u taj poduhvat
Ok Kovač ima Coutinha, ali imali su i prethodni treneri Jamesa, pa opet nisu uspjeli izbalansirat prajs lajstungs ferheltnis
Ako me razumijete.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 10 lis 2019, 17:40

cruz napisao:Kovač mi je s ovim potezima porastao u očima.
Ok Kovač ima Coutinha, ali imali su i prethodni treneri Jamesa, pa opet nisu uspjeli izbalansirat prajs lajstungs ferheltnis
Ako me razumijete.

Kovač je puno bolji od Kovača po tom pitanju. Istina, Kovač ima Coutinha, ali Kovač je imao Jamesa pa mu je i dalje igrao Muller. Po meni je razlika Jamesova i Coutinhova ponašanja i pristupa glavni razlog zašto je Kovač imao muda maknuti Mullera, a Kovač nije. Cou zasad ima super kemiju s ekipom, a James je došao nadrkan.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 10 lis 2019, 17:54

Miljon put sam reko, prvotimac nemre prihvatit da postane backup. Ne bi se cudio da Muller odluci ostat do kraja ugovora bez obzira...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 10 lis 2019, 18:09

Murta napisao:
cruz napisao:Kovač mi je s ovim potezima porastao u očima.
Ako me razumijete.

Kovač je puno bolji od Kovača po tom pitanju. Istina, Kovač ima Coutinha, ali Kovač je imao Jamesa pa mu je i dalje igrao Muller. Po meni je razlika Jamesova i Coutinhova ponašanja i pristupa glavni razlog zašto je Kovač imao muda maknuti Mullera, a Kovač nije. Cou zasad ima super kemiju s ekipom, a James je došao nadrkan.

A jbg Murta kad je James bio ozlijeđen trećinu sezone (16 utakmica 84 dana plus povratak u formu) i šta bi trener trebao radit? Müllera i tada na klupu? :roll:

Bar pričaj argumentirano a ne pokušavat trollat
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 lis 2019, 19:03

Mislim da si cruz po ovom pitanju fulo ceo futbal :D

Imal je NK i Leona za desetku kad smo vec kod toga...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 10 lis 2019, 20:15

Ne mislim da sam fulo ako kažem da Kovač pokazuje hrabrost da se suoči s time i da ga sjedne na klupu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi