Remont momčadi za sezonu 18/19

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
6
10%
Alaba
1
2%
Boa
4
7%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
2
3%
Rafinha
9
15%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
4
7%
Vidal
5
8%
Thiago
2
3%
Ribery
6
10%
Robben
3
5%
Coman
3
5%
Costa
10
17%
Muller
2
3%
Lewandovski
2
3%

Ukupno glasova : 59

Re: Remont momčadi za sezonu 18/19

PostPostao/la doro » 23 sij 2018, 16:03

Baš me zanima koje to krilo bumo mi hapili a da bude za prvi Elf :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 23 sij 2018, 20:30

melodyne napisao:
"I know for a fact that Paris don't want to sell him," he said. "They are convinced of his outstanding qualities.

Nista od Draxlera. :(

https://www.si.com/soccer/2018/01/23/ue ... -continues
http://www.sportbible.com/football/tran ... s-20180123

Mozda ipak nesto bude! :drool:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 vel 2018, 11:29

Karte se nanovo mjesaju! Potpisal je na 3 godine! Sad sve ide!
:pep:

:fcb: :fcb: :fcb: :fcb: :fcb: :cool: :cool: :cool:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 18 vel 2018, 12:12

Mislim da je došlo vrijeme da MI malo raspravimo o kadru za slijedeću sezonu. Jebiga neda mi se sad opet bez veze otvarat novu temu iako bi trebalo. Nek Murta odluči dal da otvori il ne...

Trebat će i Nova anketa...

Mi ćemo "poluslagat" kadar za slijedeću sezonu, jer će ovo biti JO MIX između naših želja, onoga što oćekujemo i kak Bayern funkcionira, znači nemremo baš prodavati Lewandovskog jer bi mi to htjeli kad to baš nije realno. S druge strane možemo prodati Martineza kad znamo da je Tuchel trener - kažem kak kome paše...

Znam da ste pičke pa nećete izraziti svoje mišljenje, al zaboli me ;)

Pravilo je da se kadar MORA sastajati od 18-19 igrača - to vam se prepušta na izbor - 20 nikada jer za tim nema potrebe...20 se može dogoditi na silu ili to more pokriti neki nepoznati klinac. Evo 20 možete staviti ako obojica ROBBERYA OSTANU :D

Ono kaj se more oćekivati da je "ziher" je da će ovi igrači ostati ili doći:

----------Lewandovski

Bailey--------------------Muller

-------James----------Leon

--------------Thiago

Alaba----Boa--Hummels--Kimmich

---------------Neuer

Klupa:

Wagner, Coman, Sule

To je 13 - znači ostalo je za popuniti 5-6 mjesta to je vama na izbor...

Namjerno sam napisao Bailey jer on će biti sinonim za SEX krilo - znači svako od nas oćekuje bar jedno brutalno krilo. To ne znači da to mora biti Bailey, ali nisam htio staviti to mjesto šuplje jer ne znamo ko će to biti. Zato oni koji smatraju da je to ŠPEK krilo Draxler nemoraju ga pisati, nego nek napišu onoga koji će biti zamjensko krilo. No naravno ima i onih koji će dofurat i Baileya ili Pulišića ili Hazarda i Draxlera bez obzira na Mullera i Comana. I TO SE MOŽE! :D

Ovo su preostali igrači Bayerna s kojim se mogu popuniti pozicije:

Bernat
Rafinha
Martinez
Vidal
Rudy
Tolliso
Renato
Ribery
Robben
Gnarby
MEYER

Meyer je jedini koji se još dodaje, ostala imena i prezimena Vi morate dodati! Znači nemrete napisati ??? ili desni bek nego ovog puta se od vas baš zahtjeva ODLUKE s imenom i prezimenom - nemre biti jedan od ROBBERYA ili Vidal ili Martinez - dosloFce morate reć koji.

Znači Lahm nemreš srat po Bernatu i Rafinhi i htjet ih prodat, ako nedaš svoj prijedlog za kadar ;)

Ova imena bi trebalo ubaciti u ankete - svako bi trebao dobiti mogućnost do 6 glasova i glasati za onog kojeg žele da ostanu s ovog popisa, te ostatak napisati u svom postu, zašto i kako.

Za one manje sposobne tipa doroteja, mogu post samo napisati svoje dvije postave uz glasanje u anketi...

A sad ko vas jebe :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 19 vel 2018, 09:01

treba tebe išamarat radi jezika, radi ove postave i radi manjka izbora kojeg nam ostavljaš. :lol:
Nećemo izraziti naša mišljenja? :roll:

Bailey neće u Bayern, nego u Englesku! MBar mi tako djeluje 'iz distance'. Sad mu englezi žele i državljanstvo dati, da može igrat za njih na SP (baba i djed su engleski državljani, za jamaicu je igro samo U23)

Po meni Coman igra livo krilo. To je davno dogovoreno, što potvrđuje 5-godišnji ugovor. Ako ostanu Robben i Ribery - mislim da će oni pristat biti rezerve ali će ordentlich Dampf machen Comanu i Mülleru.

Müller će moći igrat tu poziciju di ga ti stavljaš - zato što ima Kimmicha i Goretzku. Nedavno sam objašnjavao kako će to funkcionirati i uvjeren sam da će Tuchel to posložiti.

Ne mogu se sad razvezat, ali bit će
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 vel 2018, 10:29

Ma gle vi delajte kaj god oćete - nemorate vi niti igrače stavljati u formaciju, možete samo djeliti, obrana, veza, ofenzivna veza i napad, kak vam god paše.

Al ovo nije "malo drkice nigdar neškodi", već moraju se neke stvari uzeti u obzir - zato tih 13 igrača mora biti na popisu htjeli mi to ili nehtjeli - boli me kurac jel bu Coman levo il desno.

Nemorate vi pisati Bailey ako nećete to je samo zajebancija, ako se složi anketa, glasa i još svoje obrazloži. Uglavno ne želim da se ovaj puta piše kak si ti recimo znao reč, to će skauting služba odraditi - ovaj puta ne. Pa fulajte pa proserite koga BK - ja recimo oću novog DR, neko hoće ljevog, neko obadva kak god, al neka napiše ko su ti, pa kad recimo na kraju zbroji da su odštete 250 milja onda bu sam znao da se sposro i da mu kritike nisu baš na mjestu ;)

Bitno je u tome svemu naći neku sredinu u željama, realnosti i potrebi...

plus da je glup :haha:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 19 vel 2018, 17:14

Meni je ključno pitanje zašto Ribéry igra umjesto Comana kad je ovaj bio toliko dobar u jesenskom dijelu sezone. Jest da Coman kma loših utakmica, ali Ribéry je trenutno prosjek prosjeka. I sad bi mi trebali razmišljati o investiranju 80 milijuna eura u Baileyja ili Draxlera, a niti među trenutnim igračima ne.možemo napraviti promjenu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 19 vel 2018, 17:35

Ja ne vidim opciju za obrisat ovu anketu i napravit novu i istoj temi, ako ima netko pametniji nek to napravi.

Pa meni čak paše ova postava koju si ti tu sastavio antone. Nisam skroz siguran koliko je taj mali Bailey dobar, ali očito jest. E sad kolike su nam šanse da ga dovedemo s obzirom da je zabrijao na englesku..pitanje je. Ali ajmo računat da se njega dovede.

Koga sigurno ne bih: Renato (još na posudbu), Rudy, Ribery, Meyer. Gnabry također može još jednu godinu posudba.

Ostavljam Bernata i Rafinhu iz očitih razloga kao zamjene bekova. Martineza svakako za zadnjeg veznog i stopera.

Problem su mi Vidal, Tolisso i Robben. Iako mislim da bih Vidala prodao jer se mogu izvuć novci i zbog godina. Tolisso mislim da ima potencijala i našlo bi se minuta za njega. A Robbena mislim da bih isto ostavio još jednu godinu umjesto Gnabrija. Taman nakon iduće godine bi znali vraćamo li malog ili idemo po nekog boljeg. Bailey, Coman i Gnabry mi se čini malo premlado za momčad našeg kalibra.

Isto tako nakon iduće godine recimo vratimo Renata, a prodamo Martineza. Ili ga prodavat, nema smisla baš dalje čekat. Ali opet to je previše unaprijed razmišljanje, nakon iduće godinu mogu otić i Thiago i James i ko zna šta još može bit.

Brine mi i to što su nam ajmo reć zadnji vezni Martinez i Thiago koji se vole ozlijedit. A umjesto njih zbilja ne znam može li u navedenom kadru to itko odigrat? Vratit Renata pa nek i on dobije koji minutu na toj poziciji? :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 19 vel 2018, 17:55

Samo promijeni opcije, automatski će se resetirati.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 19 vel 2018, 20:05

Ja ivane iz tvog posta baš i nisam uspio zaključiti kakav ti je kadar - pa daj ga napiši :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 19 vel 2018, 20:24

anton 1983 napisao:Ja ivane iz tvog posta baš i nisam uspio zaključiti kakav ti je kadar - pa daj ga napiši :D

Pa jesi li čitao? :D Još sam boldao ove koje bi ostavio.

Znači postava koju si ti napisao gore + Bernat, Rafinha, Martinez, Tolisso, Robben. Eventualno ubacit još nekog iz omladinske tko ima potencijala, recimo onaj Dorsch ili kako već... Ili Renato ako se procijeni da je to bolja odluka od posudbe, u što nisam baš siguran.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 vel 2018, 20:25

ivan napisao:
anton 1983 napisao:Ja ivane iz tvog posta baš i nisam uspio zaključiti kakav ti je kadar - pa daj ga napiši :D

Znači postava koju si ti napisao gore + Bernat, Rafinha, Martinez, Tolisso, Robben. Eventualno ubacit još nekog iz omladinske tko ima potencijala, recimo onaj Dorsch ili kako već...

Hmmm valjda zato i nisam skužio...

Sad ne znam dal ti jesi il nisi, ALI SMIJEŠ KUPITI IGRAČA ak me razmeš. Znači možeš ić po kaj ja znam Heinrichsa ak ti to odgovara jer to i nije tak nerealno....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 19 vel 2018, 20:30

anton 1983 napisao:
ivan napisao:

Znači postava koju si ti napisao gore + Bernat, Rafinha, Martinez, Tolisso, Robben. Eventualno ubacit još nekog iz omladinske tko ima potencijala, recimo onaj Dorsch ili kako već...

Hmmm valjda zato i nisam skužio...

Sad ne znam dal ti jesi il nisi, ALI SMIJEŠ KUPITI IGRAČA ak me razmeš. Znači možeš ić po kaj ja znam Heinrichsa ak ti to odgovara jer to i nije tak nerealno....

Znam da smijem kupit, ali ne vidim koga osim jednog dobrog krila. To neka bude Bailey recimo i to je to... Ne znam od nekih top imena koga bi mogli dovuć. Pulišić mi se sviđa, ali ne i činjenica da igra za Dortmund. Plus koštao bi dosta pa je pitanje kako bi to uspjeli isposlovat. Nekako mi se ne čini realno za iduću godinu. A i možda mrvicu premlad za prvu postavu bayerna.
Što se tiče veze i obrane, pa nemamo su tu baš koga sramit u europi uz ovakva imena... :?

PS: Vidala mi je svejedno nekako teško prodat, iako se možda čini najpametnije uz imena poput Mullera, Jamesa, Thiaga, Leona, Tolissa... Čini mi se da tu bolje "praznine" pokriva Martinez nego Vidal...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 vel 2018, 21:06

Nemremo mi neki popis na kupu dobiti nikako jelte? :haha:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 19 vel 2018, 21:27

Neuer, Ulreich