Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
7
12%
Alaba
1
2%
Boa
4
7%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
3
5%
Rafinha
9
15%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
3
5%
Vidal
6
10%
Thiago
1
2%
Ribery
6
10%
Robben
2
3%
Coman
3
5%
Costa
10
17%
Muller
2
3%
Lewandovski
2
3%

Ukupno glasova : 59

Re: Remont momčadi za sezonu 18/19

PostPostao/la ivan » 02 svi 2018, 20:32

Mislim mi tu sad slažemo neki kadar ovo ono a tak i tak je nebitno kad će pola njih bit ozljeđeno kad je najbitnije. I koja nam je razlika onda :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 02 svi 2018, 20:53

ivan napisao:Mislim mi tu sad slažemo neki kadar ovo ono a tak i tak je nebitno kad će pola njih bit ozljeđeno kad je najbitnije. I koja nam je razlika onda :lol:

Neće ako se riješiš večine koja se non stop ozljeđuje...a ozljeda bude uvijek bilo to je tak
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 03 svi 2018, 14:21

Napadač kojeg treba kupiti prije nego postane preskup: David Neres iz Ajaxa. (live-ticker/YT skauting)
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 03 svi 2018, 20:29

Kak se stvari razvijaju dolasci- odlasci i na naš kadar najbolje nam paše 3-5-2 a i taj sistem voli Niko igrat:

.......DYBALA.....MULLER.....

ALABA......,JAMES.......COMAN

......TOLISSO...GORETZKA....

SULE.....HUMMELS.....KIMMICH

................NEUER..................
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 03 svi 2018, 20:37

smile12 smile12 smile12

Doro nam je forumska luda

:hehe:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lahm » 03 svi 2018, 20:43

Murta napisao:Napadač kojeg treba kupiti prije nego postane preskup: David Neres iz Ajaxa. (live-ticker/YT skauting)

Meni je zapeo za oko igrac Malage .... Kuki.
Napadac koji po potrebi moze igrat desno krilo te iza napadaca
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Guardiola » 07 svi 2018, 10:41

Nažalost, ovaj naslov se neće ostvarit. Remont kao remont podrazumijeva korjenite promjene u kadru, a mi ćemo sudeći prema produživanju ugovora Robberya napraviti tek kozmetičke promjene u rosteru za sezonu 18/19

Pravi remont bi podrazumijevao pokušaj riješavanja svih kriznih točaka u ekipi. To zahtjeva detaljnu analizu sposobnosti svakog pojedinca (je li on dovoljno kvalitetan da igra za bayern), njegovo trenutačno fizičko (je li prošao zenit, koliki ima potencijal za razvijanje) i mentalno (je li zasićen, je li ima želju za odlaskom, je li nezadovoljan s nečim) stanje. Podrazumijeva i veliki broj odlazaka i dolazaka.

Recimo po mom mišljenju kada bi se radio pravi remont ove momčadi, trebalo bi se zahvaliti i pokazati izlazna vrata:

Boateng- zasićen, puno ozljeda, želja za novim izazovom u karijeri
Rudy- nedovoljno kvalitetan
Thiago- nije razvio puni potencijal, blijed u najvažnijim utakmicama, puno ozljeda, mogućnost lijepe zarade na transferu
Vidal- prošao igrački zenit, ozljede
Renato sanches- nije pokazao ništa od dolaska, možda se može ubrat koja pinka još na njemu
Ribery- prošao zenit odavno
Robben- također
Muller- nedovoljno kvalitetan, pogotovo za plaću koju prima, možda se i ubere nešto love kod njega, MOŽDA
Lewa- zasićen, željan Reala ovog svijeta, možda čak i prošao najbolje igračke dane
Rafinha, Bernat, Wagner itd. kompanija- nedovoljna kvaliteta

Ostaje ti kostur momčadi: Neuer, Ulreich (super backup golman), Hummels, Sule, Alaba, Kimmich, Tolisso, Martinez, James, Coman

Promoviraš par potencijala iz omladinskog, ako ih ima, a valjda ima.

Dovedeš ciljano igrače (ne starije od 27,28 godina max, po mogućnosti i kojeg mlađeg od 23) koji će popuniti mjesta u nominalnih prvih 11 (npr Werner, ili Bale, ili ko već) a i back-upova s potencijalom za napredak i izrastanje u feste Grösse (na primjer De Ligt)

Ovo bi koštalo, ali dodajte u tu razmjenu i prihode od prodaja (Thiago, Muller, Lewa i ostali sića). Dodaš transfer budžeta na to i napraviš ovo. To bi bio REMONT. I imaš momčad za par godina ahead kojima opet s vremenom radiš kozmetičke promjene.

Ali ovo je odgođeno do daljnjeg. Možda se i ne desi ovakav remont, možda to bude postepeno, sezonu po sezonu se riješavati viška i pojačavati. Ko će znat
Guardiola
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la doro » 07 svi 2018, 14:38

Od takvog remonta ništa a za to je kriva uprava....bilo bi super da naprave pola il trečinu od gore navedenog da se riješe bernata,rafihne,boatenga,vidala il thiaga i robbena il riberya al i to je teško očekivat...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 08 svi 2018, 17:01

Remont je spor i postepen, ali očito im nije do dramatičnih promjena balansa u momčadi, sto možemo gledat kao nešto pozitivno.

Donedavno smo bili oduševljeni Pulišićen, pa smo omanjali s njim. Ja idalje smatram da bi on bio EXTRA opcija u budućnosti. Tek 19 godina a već tako sposoban, kakav će bit tek za 5-6- godina!? Nećemo teenageru uzet za zlo ovu oscilaciju.. za to je i promjena trenera i loša momčad djelomično zaslužna..
Plus njegov marketinški potencijal je brutalan. To je po meni no brainer! Skup bi bio ali to je kudikamo manje riskantno od nekih poluprovjerenih skupih brazilaca.

Također ne pišemo više o Baileyu.. šteta, on je također top opcija za budućnost!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 08 svi 2018, 17:13

cruz napisao:Remont je spor i postepen, ali očito im nije do dramatičnih promjena balansa u momčadi, sto možemo gledat kao nešto pozitivno.

Donedavno smo bili oduševljeni Pulišićen, pa smo omanjali s njim. Ja idalje smatram da bi on bio EXTRA opcija u budućnosti. Tek 19 godina a već tako sposoban, kakav će bit tek za 5-6- godina!? Nećemo teenageru uzet za zlo ovu oscilaciju.. za to je i promjena trenera i loša momčad djelomično zaslužna..
Plus njegov marketinški potencijal je brutalan. To je po meni no brainer! Skup bi bio ali to je kudikamo manje riskantno od nekih poluprovjerenih skupih brazilaca.

Također ne pišemo više o Baileyu.. šteta, on je također top opcija za budućnost!

Mislim da ti je mali već jednom nogom u engleskoj i po meni moramo se ponovno okrenut Pulišiću i nadat se da Robben nebu ostal...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 09 svi 2018, 08:37

U nekom paralelnom svemiru i nije sve tako crno iako će nas mučiti "zadovoljstvo zvijezda".

Ako predpostavimo da nam odlaze dva beka i dva nova dolaze te Boa ostane - imamo na raspolaganju 7 obrambenih igrača. Isto tako može se za štopera dodati MArtineza pa ih imamo 8 - duplo pokriveni.

Također predpostavimo, da će Rudy i Vidal napustiti Bayern što se nekako oćekuje i da će Renato još jednu sezonu na posudbu. Recimo ovaj puta da Bayern neće dovoditi Cana i niti jednog drugog veznog igrača.

Onda im možemo pripicuknuti Martineza i kao srednjeg igrača Mullera.

To bi značilo da na raspolaganju imamo "samo 4 vezna igrača" + Martineza i Mullera.

Sveukupno za obranu i centralnu vezu koja se sastoji od 7 igrača za prvih 11 imali bi 13 igrača - od tih 13 Martinez je i štoper i veza, Muller je veza i sve ostalo u napadu.

Dve špice imamo.

U toj "puzzli" imali bi "samo 3 krila", ako predpostavimo da Robben odlazi. Pošto su ta 3 krila Ribery, Coman i Gnarby može se reči da se ide po novo krilo i onda "bi to bio SEX".

Taj kadar bi izgledao ovako:

Alaba, NOVI LEVI bek, Boa, Hummels, Sule, Kimmich, NOVI DESNI bek,

Martinez

Tolisso, Leon, James, Thiago

Muller

Ribery, Robben, Gnarby, NOVO KRILO,

Lewandovski, Wagner.

Dal je optimalno i bolje od ovg kaj imamo sada, ja bi rekao da je...

Sad treba vidjeti da li ja sanjam ili je ovo nešto sasvim realno...

Moj prvi pick na draftu je Bailey, o ostalima mi se sada neda pričati...

Kad bi se to dogodilo nemre se reči da to nije remont, jer bi nas 5 igrača napustilo, bernat, raf, rudy, vidal, Robben, te bi došlo novih 5...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 11 svi 2018, 11:07

Ako Barcelona kupi Griezmanna, Dembele bi bez obzira na osobnost bio dobra prilika za Bayern. S obzirom na godine, kvalitetu i potencijal, uz pristojnu cijenu bih preuzeo taj rizik.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2018, 11:08

Murta napisao:Ako Barcelona kupi Griezmanna, Dembele bi bez obzira na osobnost bio dobra prilika za Bayern. S obzirom na godine, kvalitetu i potencijal, uz pristojnu cijenu bih preuzeo taj rizik.

Sanjati je ovaj puta zabranjeno, čisto iz razloga bi neko zbljuvo bar 80...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 11 svi 2018, 11:17

anton 1983 napisao:
Murta napisao:Ako Barcelona kupi Griezmanna, Dembele bi bez obzira na osobnost bio dobra prilika za Bayern. S obzirom na godine, kvalitetu i potencijal, uz pristojnu cijenu bih preuzeo taj rizik.

Sanjati je ovaj puta zabranjeno, čisto iz razloga bi neko zbljuvo bar 80...

City ima Sterlinga, Sanea i Jesusa
Real ne može
Juventus možda
United možda, fali treći igrač top klase uz Sancheza i Lukakua
Liverpool ima 3/3 napadača
Chelsea bi vjerojatno htio, ali bi li Dembele htio u Chelsea?
Atletico bi možda htio Dembelea u zamjenu
PSG sigurno ako Neymar ode
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2018, 11:28

Pool će širiti kvalitetu, jer brijem da mu ipak treba četvrti igrač, mislim da Pepu 3 krila nisu dosta, a brijem da bi on od Dembela mogo i špicu stvoriti. Arsenal su mother fuckers, a Mourinho uvijek voli bacit novac, tek tolko da se nađe.

Uvijek treba voditi računa o tome da će neki klub, još ne znamo koji, dobiti novog vlasnika. Primjerice prošle godine milan, ove godine bi to mogao biti toto cup, a možda neki dete kreten kupi Marsej... Nikad ne znaš.

Mislim Murta da nije problem u Dembelu, nego u 80 milja :D Brijem da bi Barca neš skombinirala kad bi im mi dali da se nešt skuje oko Alabe, Boatenga, Thiaga, pa možda čak i Vidala....
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi