Remont momčadi za sezonu 18/19

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
6
10%
Alaba
1
2%
Boa
4
7%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
2
3%
Rafinha
9
15%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
4
7%
Vidal
5
8%
Thiago
2
3%
Ribery
6
10%
Robben
3
5%
Coman
3
5%
Costa
10
17%
Muller
2
3%
Lewandovski
2
3%

Ukupno glasova : 59

Re: Remont momčadi za sezonu 18/19

PostPostao/la The Scarface » 11 svi 2018, 17:12

Ne vjerujem da ce Dembele iz Barce, Griezzi je svakako zamjena za Suareza.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 15 svi 2018, 09:14

Gledajuči razvoj događaja pitam se što s Vidalom napraviti...

Mi se brzo moramo odlučiti. Ok tu je MArtinez, no nekako me baš jako zanima veza - Leon, Vidal, James, a da se Thiago, Tolliso tj. Martinez grče za prvih 11.

Kad već ne bacamo noFce, a tak i onak idemo na nelagodu igrača, zašto ne malo šikanirati MArtineza na uštrb Vidala?

Nije da ja nisam za prodaju, neko, ok, no pitam se da li smo se riješili lošeg ili ti lošijeg igrača i da li su sve ostale kombinacije bolje. Prodat Martineza baš i nemremo jer on nam je 4. štoper. Ok po sili prirode može to i Alaba odraditi...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 15 svi 2018, 12:31

Rafinha produžio za godinu dana:

https://www.bild.de/sport/sport-bildliv ... .bild.html

Hah, nemremo reči koliko god bi to htjeli da je to loš potez!

Samo da dođe kolko tolko kvalitetan lijevi bek i nemremo se požaliti.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 20 svi 2018, 13:51

Uli #Hoeneß schließt große Investitionen im Sommer aus! Es fehlten nur Nuancen mit der aktuellen Mannschaft!
Mehr @SkySportNewsHD @SkySportDE @FCBayern

#Hoeneß auf dem Weg zur Meisterfeier am Marienplatz: „Wir brauchen den ein oder anderen Spieler, der in wichtigen Spielen Höchstleistungen bringt und nicht, wenn wir gegen die schwachen Gegner spielen. Und daran müssen wir arbeiten.“ #FCBayern @BILD_Bayern

Hoeness: trebaju nam igrači koji igraju najbolje u najbitnijim utakmicama, a ne protiv slabih protivnika. Ali istovremeno je rekao da neće biti velikih promjena, da momčadi fale samo sitnice.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 20 svi 2018, 14:52

Pa ok, sitnica je jedno vrhunsko krilo, ne trebaju nam 3 nova. Eto to je sitnica koju bih ja riješio :)
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 20 svi 2018, 16:36

Murta napisao:
Uli #Hoeneß schließt große Investitionen im Sommer aus! Es fehlten nur Nuancen mit der aktuellen Mannschaft!
Mehr @SkySportNewsHD @SkySportDE @FCBayern

#Hoeneß auf dem Weg zur Meisterfeier am Marienplatz: „Wir brauchen den ein oder anderen Spieler, der in wichtigen Spielen Höchstleistungen bringt und nicht, wenn wir gegen die schwachen Gegner spielen. Und daran müssen wir arbeiten.“ #FCBayern @BILD_Bayern

Hoeness: trebaju nam igrači koji igraju najbolje u najbitnijim utakmicama, a ne protiv slabih protivnika. Ali istovremeno je rekao da neće biti velikih promjena, da momčadi fale samo sitnice.

Onda moraš izbacit najprije lewu pa riberya i thiaga pod mus....

Tako je trebaju nam 8 centralnih veznih za 2 pozicije i 4 krila sklona ozljeđivanju od koji 2 veterana a baziramo igru najviše na krila...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 20 svi 2018, 22:03

Inter je ušao u LP. Ako je postojala šansa da Lewu zamijenimo Icardijem, mislim da je sad to propalo.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 23 svi 2018, 15:06

Kako bih volio veliku rasprodaju u Bayernu vidjeti ovog ljeta, joj...

Bernat, Vidal, Müller, Lewandowski, Thiago, Boateng, Rudy, Ribery, Robben i Martinez. Sanches ako bi dobio pravu priliku kod Kovača - ostanak, ako ništa od toga - obavezno prodaja. cool0044

A stvarna situacija je takva da Ribery, Robben, Rudy, Martinez i Müller sigurno ostaju u klubu. :|
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 23 svi 2018, 18:18

FCB_general napisao:Kako bih volio veliku rasprodaju u Bayernu vidjeti ovog ljeta, joj...

Bernat, Vidal, Müller, Lewandowski, Thiago, Boateng, Rudy, Ribery, Robben i Martinez. Sanches ako bi dobio pravu priliku kod Kovača - ostanak, ako ništa od toga - obavezno prodaja. cool0044

A stvarna situacija je takva da Ribery, Robben, Rudy, Martinez i Müller sigurno ostaju u klubu. :|

Oni idu proč sljedeče sezone s tim da Muller možda ni nejde ni tad.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 24 svi 2018, 11:09

Nekak imam dojam da tu ima puno wucht komentara...

Malo bi ja tu podvuko crtu.

Naime, Bayern već dvije sezone nije imao trenera. Svaka čast JUPPU na poslu koji je napravio, no ono što je on unio u ekipu nema nikakve veze sa nogometnim napretkom, već je on psihološki odradio prejeben posao i iz te perspektive digao ekipu. Samo poboljašnje igrača, igre, e toga nije bilo.

S Kovačem ćemo napokon dobiti trenera, koji će ziher raditi na nogometnim tj. tehničkim aspektima igre te drilu igrača. Kakav nogomet će maziti tek treba vidjeti i pitanje je jako veliko dal će mu faliti karizme i određene doze onoga što je imao JUPP.

Imajući to na umu, nije niti čudo što su neki igrači zakazali ili nisu individualno bili na nivou koji se od njih očekuje, kad smo imali takve trenere.

Ja osobno sam baš iznenađen s komentiram što treba mjenjati. Recimo nekako sam baš iznenađen kako se neki bez obzira na novac olako rješavaju Lewe. Ljudi moji nije nama Lewa problem.

Ono što je ovdje problem, je to što jesmo uzeli dva ok igrača, promijeniti ćemo beka, ali nećemo dovesti ili imati razarača u ekipi. Uz Lewu to jedino može postati Coman i daj Bože Gnarby.

Mislim da je upravu najviše mučila činjenica što na tržištu za krilne pozicije nema dostupnog sexualnog igrača od 23-26 godina već samo deca, koja su rizik.

Nama ne treba remont jebo Vas. Imamo mi itekako jaku ekipu, koju nažalost nismo osvježili SAMO s jednim igračem kako treba. Broj igrača u ekipi nije optimalan i samo bi luđak s ovim kadrom ušao u sezonu.

Mjenjanje Boatenga, Alabe, Thiaga, Lewandovskog i slične brije mi uopće ne drže vodu...

Ako je već negdje problem, problem je jebeni Muller koji nas guši, problem je to što smo produžili s ROBBERYEM, a ne maximalno s jednim, to što smo na zimu doveli Wagnera, a ne nekog potentnijeg igrača ala Kramarić i što nam ziher treba jedan bolji bek za zamjenu od Rafinhe i Bernata bez obzira na stranu i naravno trener koji se koncentrira na razvoj igre i igrača...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Guardiola » 24 svi 2018, 11:22

Sve to što si napiso stoji, samo ta stvar sa Lewom nije. Jer je današnji nogomet postao takav da kad igrač odluči da će ići iz kluba to se na kraju obistini. Na ovaj ili onaj način. Nema šanse da ga mi možemo na silu držati ako on bude svim silama htio ići, nema tog ugovora. A na kraju krajeva nema ni smisla inzistirati i držati iz nekog principa igrača kojemu puca ku.rac za klub, pogotovo što će ti neko dati ogromnu, suludu svotu novca za njega. Kad tome pridodamo njegov lošiji učinak u najvažnijim utakmicama sezone u LP (a da se ne šalimo, od toga ovisi uspješnost sezone bayerna), njegovo pižđenje na trenera i općenito egoizam i zaluđenost osobnim učinkom, onda se ta prodaja i ne čini tako ludom idejom.

Znači treba tek vidjeti je li on spreman svim silama isforsirat transfer, ako bude tako onda neka bidding war krene.

Zapravo je naša situacija s njim win-win. Ili će nam ostati jedan od najboljih napadača svijeta i tako jedna pozicija manje za razmišljanje, ili ćemo masno naplatit i dobiti novac koji se može pametno reinvestirat i možda čak pojačat kadar.

Jedina stvar koju bi ja volio je da se ta stvar riješi što prije s njim. Ne želim ni pomislit da on ode par dana prije kraja roka pa da moramo ulijetat u panick buy.
Guardiola
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la anton 1983 » 24 svi 2018, 11:32

Ovo što si ti napisao je nešto sasvim drugo. Ja uopće nisam pisao iz perspektive da su lewa, thiago, Boa i Alaba predali zahtjeve za transfer.

Ako se treba prodat, prodat će se, ali to nije ono kaj nas muči. Gle ak njih 10 oće proč, onda ajmo razmišljati to treba prodati, ali govorim po kvaliteti i onoga što svaki igrač objektivno može dati ekipi.

Ak lewa forsa transfer, onda ga forsa i jebi ga, ali ga je i Ribery forso, a i sami znamo da ak Lewa ode da najvjerojatnije kupujemo mačka u vreći...

ubite me, razapnite me, ali ak Lewa ode, ja oču da je Muller napadač, pa taman zbog tog mog poteza zasrali sezonu. prije neg kaj krepam to moram vidjeti jer sam tak ću znat dal sam bio u pravu dal se Mullera moralo prodati ili smo ga mi sjebali :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 24 svi 2018, 13:13

Remont je ekstremna i Bayernu netipična sklonost. Mi već 7 godina nemamo potrebu za tim, ali opet nismo planski mijenjali igrače te i dalje inzistiramo na veteranima onako kako se pričalo da će Bayern svake godine imati 1 top transfer što se pokazalo netočnim. Tu zapravo leži sav problem. Ribery i Robben nisu zamijenjeni i pored njihovih zamjena još jedno top zamjensko krilo nije dovedeno, dok na bekovskim pozicijama smo tanki kada su zamjene i konkurencija u pitanju(prvenstveno Alabi koji 3 godine ne igra ni blizu onog što je igrao između 2011. i 2014.).
S ovakvom ekipom u ovakvoj ligi mi ćemo i dalje biti jaki, biti u vrhu i dobivati suparnike, samo je pitanje hoće li se slučaj Ancelotti ponoviti pa ekipa(i određeni igrači pojedinačno) doslovno igrati debelo ispod svoje razine.
Jupp je doveden da spasi stvari, spasio je koliko je mogao i što je mogao dok određene rupe i minuse poput krila nije imao s čime pokriti, a igra nam nije pretjerano napredovala i tu očito treba nešto novo.

Guardiola napisao:Jer je današnji nogomet postao takav da kad igrač odluči da će ići iz kluba to se na kraju obistini. Na ovaj ili onaj način. Nema šanse da ga mi možemo na silu držati ako on bude svim silama htio ići, nema tog ugovora. A na kraju krajeva nema ni smisla inzistirati i držati iz nekog principa igrača kojemu puca ku.rac za klub, pogotovo što će ti neko dati ogromnu, suludu svotu novca za njega. Kad tome pridodamo njegov lošiji učinak u najvažnijim utakmicama sezone u LP (a da se ne šalimo, od toga ovisi uspješnost sezone bayerna), njegovo pižđenje na trenera i općenito egoizam i zaluđenost osobnim učinkom, onda se ta prodaja i ne čini tako ludom idejom.

Točno. Nema baš nekog smisla držati igrača koji je mislima negdje drugdje, a ne potpuno u ovom klubu i ekipi.

Guardiola napisao:Zapravo je naša situacija s njim win-win. Ili će nam ostati jedan od najboljih napadača svijeta i tako jedna pozicija manje za razmišljanje, ili ćemo masno naplatit i dobiti novac koji se može pametno reinvestirat i možda čak pojačat kadar.

Situacija je uvjetno win-win. Spomenuo si određene nijanse koje ga drže dalje od onog što on može ili bi trebao ponuditi, a i kad je prije bio daleko od svega toga opet nije davao. A drugi win je definitivno da bi se na njemu moglo ogromno zaraditi.
Mi nakon toga moramo tražiti novog napadača i mislim kako bi ga našli i ostali tamo gdje jesmo kad je liga i kup u pitanju, ali sklon sam mišljenju da ni taj novi napadač ne bi davao ono što Poljak dosad na onim važnim utakmicama nije dao Bayernu.

Guardiola napisao:Jedina stvar koju bi ja volio je da se ta stvar riješi što prije s njim. Ne želim ni pomislit da on ode par dana prije kraja roka pa da moramo ulijetat u panick buy.

:bravo:
Ovo bi morao biti prvi uvjet kod prodaje - nema razvlačenja odlaska na kraj kolovoza nego do početka 8. mjeseca ga prodati ili ostaje i iduću sezonu.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 24 svi 2018, 14:04

Ovo da ni neki drugi napadač nebi davao ništa više od Lewe je nagađanje a ne činjenica a ko ne proba niti nezna....Lewa je već dosta kod nas i tu iz neba vidi zasičenje...ja bi se riješio nekih igrača radi brojnosti,sklonosti ozljedama i same konstantnosti pa i zalaganja ako hočemo...dodao bi i onih koji usparavaju protok lopte jer danas se igra brzo i jednostavno takvi prolaze dalje...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Transferi