Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Remont momčadi za sezonu 19/20

PostPostao/la doro » 09 kol 2019, 12:55

Ma Bayern s ovim kadrom u 433 formaciji je losiji u praksi nego na papiru....tu nije Muller problem vec cjeli kadar.

Sistem di smo mi najbolji i sa kadrom ovim je 4231 ili 4141.

Ako hosec se prebacit na 433 koje Bayern skoro nikad ozbiljno nije igrao treba pol tima promjenit.

Takodjer se slazem recimo rijesis se Mullera onda ti netreba ni Havertz za 433.

Kad god smo zaigrali 433 to je bilo lose...anemicni napred a iza suplji ko sir.

Nad nijedan vezni igrac nije za tu formaciju 433 a i krila trebaju bit egzekutori a ne samo dribleri ala Coman koji zabi iz 15 pokusaja.
Po tom je drko CA znamo kak zavrsilo i sad NK se glupira on bi da Thiago zadnji vezni a nepred Renato i Leon il Tolisso sa ovakvim Comanom zivi smjeh....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 09 kol 2019, 13:25

Ako igramo 4-3-3, onda treba navaliti na transfer Dybale svom mogućom silom jer to je igrač koji može završiti sezonu s 5 golova i 20 asistencija ili 20 golova i 5 asistencija, tj. jedan od rijetkih dostupnih ljudi koji ne diktira kakvi moraju biti suigrači oko njega. Njegova mana je što ima jednu jedinu poziciju na kojoj ga se može koristiti.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 09 kol 2019, 13:27

Murta napisao:Ali za 4-3-3 nam ne treba onda niti Havertz nego Naby Keita. Pa takvog igrača treba osloboditi, a ne sterilizirati, napraviti Lamparda iz Chelseaja, a ne Rakitića iz Barcelone.

Pa što misliš zaš sam nedavno pito da li Roca ili Olmo?

Nama niti Keita nebi pomogo za to...

U 4 3 3 ti moraš imati baš zadnjeg veznog o centralnim tj. osmicama je stvar filozofije trenera, ali šestica mora biti kakva god.

Naš problem je što kao želimo 4 3 3 a imamo 5 igrača od kojeg je jedan potvrđena kvaliteta, jedan je prolazna, a 3 jebote 3 su upitna igrača.

Imaš jednog Martineza za kojeg se cijeli svijez slaže da je propo i da više ne može doseći razinu, imaš jednog Tolissa koji je godinu dana bio ozlijeđen i ne znaš ne ćemu si, a nikada nije niti bio neš posebno ak me razmete i imaš Renata o kojem neću pričat i jedan od ta 3 bi trebao igrat!

Teške odluke treba donositi i samo teškim odlukama možeš do vrha!

Izbaciti Lucia za Badstubera je potez koji mjenja nešto. Kupiti Thiaga na onu vezu je potez...

Ovo sad je kurac, ali kužim da svugdje škripi i da se nema novaca niti mozga za sve...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 09 kol 2019, 13:30

Mislim da ovdje neki ne kuže kakav je igrač Havertz i kak on igra. On itekako može igrati u 4 -3 - 3 za njega ti nije potreban 4 - 2 - 3 - 1 il neš slično, to je recimo neš kaj je potrebno Jamesu ili Mulleru.

Kai je usavršeniji Leon takoreći...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 09 kol 2019, 13:41

Za vrhunski 433 trebas Gnabrya,Dybalu,Lewu
Iza njih vrunsku 6-cu i dve 8-ce koje su odlicne defenzivno a i tehnicke jake mi to nemamo.

Mozda al mozda bi te 8-ce mogle bit Thiago i Leon.

Havertz tu ne pase jer krilo nije a za taj tip 8cece nije defenzivno dobar.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 09 kol 2019, 13:53

anton 1983 napisao:Mislim da ovdje neki ne kuže kakav je igrač Havertz i kak on igra. On itekako može igrati u 4 -3 - 3 za njega ti nije potreban 4 - 2 - 3 - 1 il neš slično, to je recimo neš kaj je potrebno Jamesu ili Mulleru.

Kai je usavršeniji Leon takoreći...

Kai je u biti Steven Gerrard, ako se nastavi razvijati kao do sada. Njega možeš staviti u bilo koji sustav na bilo koju poziciju u veznom redu i on će ti raditi. Takav igrač je malo previše sposoban da bude osmica u 4-3-3 jer može dati više po pitanju golova ko što je Lampard mogao za Chelsea u one dvije Mourinhove sezone, ali on će i u 4-3-3 biti weltklasse.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 09 kol 2019, 14:01

Kai mi malo profinjeniji i tehnicki jaci od Gerrarda
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 14 kol 2019, 14:02

Da malo oživim ovu temu. Ovo ljeto tako smrdi kao još gora propast nego prošlo ljeto kad se pogleda što smo htjeli i očekivali od uprave, pa onda gledam za iduće ljeto...

Nübel - free
Werner - free
Perišić - 20 mil. € (ako impresionira ovu sezonu)
Havertz - 120 mil. €
Sané - 90-100 mil. €
Olmo - 35-40 mil. €
Roca - 40 mil. €

Za 300-njak milijuna eura se složi ekipa u prvih 11 i na klupi ovo i iduće ljeto. Prodati Müllera, Goretzku, Javija Martineza možda i Tolissoa i Renata ako ove sezone nešto se s njima ne iskemija.

Treba reći kako Mandžukić je odbio ponudu Seville i želi doći na posudbu u Bayern. Dakle, imamo mi prostora ovo ljeto zaključiti s 3-4 imena u 8. mjesecu, ali svi znamo odakle sabotaža 4 godine dolazi.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 14 kol 2019, 14:19

Ak prodas ovih 5 nemas klupe :lol:

Ove godine budu dosla jos 2 igraca e sad koja neznam..mozebit Olmo il Roca il oboje il jedan od njih i jos 1 krilo....

Sljedece godine Nubel i Werner free te lovljenje jednog kapitalca vjerojatno Havertza.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 14 kol 2019, 16:01

Ko će znat šta će se do slijedećeg ljeta promijeniti, isplivat će novi momci osim ovih navedenih.

Remont je, ko što svi znamo, trebao proći dosta ranije. Mislim odradila je uprava i dobrih stvari hands down (Kimmich, Sule, Goretzka, Coman, Gicbry, sada su i doveli Lucasa i Pavarda), ali nije to dovoljno da bi se nastavilo s polufinalima LP svake godine. Mene muče nelogičnosti poput Brazzers, Tolisso, Kovač, Ancelotti..

Remont je završen kada ponovo stvorimo potentnu i balansiranju momčad predvođena klasnim stručnim štabom i kvalitetnom upravom.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 14 kol 2019, 16:15

Znamo svi da se u jednoj godini neda sve napravit pogotovo radi loseg rada ukupno zadnjih godina jos treba dodat da treba komplet upravu promjenit,menadjera i trenera.

Bilo je tu gresaka,gluposti,buzarnosti itd. al mislim da smo svi malo prekriticni.

Najbitnije da se vidi di je labavo i to pocne mjenjat.
Ova godina je zakasnjeli pocetak a osobno mislim da pravi remont bude trajao 2.5-3g.

Sad nek hapimo jos 2 igraca dal mladja al da znami s njima il posudba pa otkup nekih iskusnijih moze i neka kombinacija.
Sljedece godine novi menadjer pod mus,bar 2 nova igraca sa 2-3 odlaska i na kraju nova uprava da sve to nastima te novi trener.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 14 kol 2019, 22:44

Ovo što mi radimo zadnjih 4 godine možemo tako još rastegnuti do 2022. ako ćemo transfere raditi kao da smo u 90-ima.

Na Lucasa, Pavarda i Perišića očekuješ još 2 igrača koja ti trebaju, jedno krilo i jedna 6-ica ako već ne dovodiš 10-tku kao Havertza ili ofenzivnog all-roundera kao Olma.
Valjda na 7 odlaznih transfera ciljaš barem 5 da dovedeš i ostaviš slijedeće ljeto da dovedeš nova 4 igrača i imaš kompletnih 11 i klupu + 2 na tribinama. Novaca itekako imamo za spiskati, još barem 100-120 milijuna za dovesti 2-3 igrača.

4 godine smo mi prespavali, 4 godine. Real, Barcelona, Coty, Juventus, PSG nisu spavali, a trošili su naveliko na svašta.
U ovakvom ljetu se i dovodi 5 novih, a iduće sezone barem još 3-4 top igrača.

Idealno bi bilo da iduće ljeto u svibnju 2020. imamo novog predsjednika, novog generalnog menadžera i novog sportskog direktora pa da to od lipnja do rujna se sredi.

Sportski direktor u Bayernu konačno mora dobiti daleko veće ovlasti i slobode kao u drugim svjetskim klubovima kada su transferi u pitanju, a ne ovo sranje s Nerlingerom, Sammerom i Salihamidžićem.

Sammer bi bio izvrstan sportski direktor da ima posao i dužnosti veće od onih što je imao ranije kod nas. Lahm bi isto došao da nije ovo kako je sada, zato je i odbio biti nečiji pas.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 15 kol 2019, 08:52

:dobarpost: Nesto mora da se promeni. Iz godine u godinu tonemo. Vreme je krajnje da se vratimo na vrh Evrope. Jbt vec je daleko 2013 godina. :no:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 kol 2019, 09:11

Ak dobro brojim mi sad imamo 6 + 5 + 5 igraca i Daviesa i Arpa.

Jos lovimo kak sad stvari stoje 2 do 3 nova i ak to namaknemo bit ce to dosta i previse.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 15 kol 2019, 13:10

Sad mi je fora što od ove sezone imaš situaciju da na klupi nemaš 7 zamjena već 9. 11 u prvoj postavi + 9 na klupi. :D

Pa gdje ćeš bolje za sezonski kadar od 19-20 igrača u polju i 4 golmana. :bravo: Još da je Bundesliga kategorija Premier Lige ili La Lige, tek bi dobilo na značaju tih 9 zamjena. Jebote, prije ti je uvijek falio jedan napadač, još jedan bek ili neki zadnji vezni uz zamjenska krila, zamjenskog napadača, golmana, 2 vezna.
Sad imaš luksuz gdje ti nešto fali ili možda zafali, a radiš popis za utakmicu i dobiješ 2 extra igrača u konkurenciji umjesto tribina. Drugačiji efekt na igrače koji bi izvisili, a ovako imaju šanse ako se lampica treneru upali. :)
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi