Remont momčadi za sezonu 18/19

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
6
13%
Alaba
0
Nema glasova
Boa
3
6%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
2
4%
Rafinha
8
17%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
4
9%
Vidal
4
9%
Thiago
1
2%
Ribery
5
11%
Robben
1
2%
Coman
3
6%
Costa
9
19%
Muller
1
2%
Lewandovski
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 47

Remont momčadi za sezonu 18/19

PostPostao/la doro » 15 tra 2017, 09:37

Vaša mišljenja tko treba sve proč....koga pogurat...koga posjest na klupu...dal napravit radikalnije promjene?!!

Ja bi se riješio uz lahma i alonsa koji napuštaju fucu....rafihne,boatenga(uvalit za dobru lovu),coste i comana.

Dolaze sule za kojeg mislim da bi uz hummelsa briljiro vrlo brzo,rudy, a dofuro bi 1 beka(još nisam ziher kojega ako se kimmich nebi dobro snašo),brandta,sancheza i 1 iskusnjaru za špicu možda huntaler il sl.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Re: Remont momčadi za sezonu 17/18

PostPostao/la cruz » 15 tra 2017, 13:07

Usporedio bi našu ekipu (momčad i trener) sa starim crvenim Ferrarijem. S vana izgleda legendarno, sex čisti, na lakšim stazama dobro poteže i dobro podnosi sitne iritacije. reko bi taj auto ne stari.
Ali čim dođe teška uzbrdica s rupama počinje pokazivati starost. Lewandowski je kao čip za motor, kada čip ne radi onda nema šanse da možemo kao prije... Usprkos lijepom izgledu, novim dijelovima (mladim igračima) je li to znači da su šasija i motor našeg crvenog ferrarija zahrđali?

Tj. nije cijela momčad za baciti, ima tu dosta svijetlih točaka, ali glavni igrači, kičma momčadi, da li ona ne može izdržati, pa zbog nje ni cijela momčad?

-----

možda se varam. od srijede sam totalno zbunjen, gadi mi se ova situacija. Čujemo se u slijedeću srijedu.

to be continued..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 15 tra 2017, 16:22

Doro najjači odmah prodat boatenga haha. Lik bio najbolji stoper na svijetu prije godinu dana a ove sezone ozljeđen puno i malo u lošijoj formi i odma prodaja. Svašta
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 16 tra 2017, 10:10

Boateng je igrao super samo 1 sezonu i to je sve od njega..ostalo smo ga puno čekali a puno puta mu spominjali sve i svašta....lik se previše opustio važnije mu druge stvari i postao jeremija! Dakle čemu imat tako skupog igrača koji je ime a pruža igre koda je 5 stoper...i dalje mislim da bi Hummels i Sule bili super tandem...ne volim mekane i šminks igrače a boa to je ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 18 tra 2017, 23:36

Nadam se samo da je CA nedovoljno inteligentan da zadrži naslov. Nadam se da je sposoban izgubiti ovih 8 bodova prednosti ispred RBS. To mi je prva želja pa ćemo dalje.

Kod nas se dogodila jedna stvar, a to je da smo stepli vrh i onda na tom vrhu neznamo da se održimo, dosegli smo limite i bojim se da se greške kod načina vođenja kluba neće moči ispraviti sa ovim ljudima na čelu, jer oni svoje greške nevide.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 19 tra 2017, 09:23

Bayern se mora pojačati.

Rudy i Süle nisu dovoljni, jer su zamišljeni kao zamjene.

Nadam se da neće opet pasti transfer tipa 30 mil za Costu, 35 mil za Vidala ili 70 milijuna za 18-godišnjaka -

nego da će pasti transfer za igrača koji je već zvijezda i koji bez problema može iz momčadi izbaciti recimo Riberya, Müllera, Vidala ili Thiaga. Nekog jebača. Koga? neka nas iznenade.

Ako smo 2008 mogli potrošiti preko 80 milijuna na pojačanja poslije lošije sezone, onda možemo i u vremenu smjene generacija toliko platiti, a da ne pričam o većim iznosima.

ali nije toliko naglasak na iznosima - lako je pare potrošiti. I mene brine činjenica da li naši veterani iz uprave znaju na koga se isplati potrošiti novac - odnosno u koga se vrijedi investirati
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 tra 2017, 09:29

Mene ti baš cruz muči ovaj tvoj pristup. Muči me što to ne želim dat u ruke ovom treneru. Teško je reč treba nešto ispočetka, no smatram da se ovaj puta mora jer maltene 4 prvotimca slijedeće godine više nećemo imati. XABI i LAHM; i pitaj Boga kakvi će biti Robben i Ribery.

Meni nije samo stvar u tome da se zdrobe pare, nego da bude više mozga i planiranja.
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 19 tra 2017, 10:00

Ne znam šta bi ti rekao. Kako bi bilo dobro da je Pep ostao, znam da ga pola foruma mrzi i da nikako ne razumiju kako on razmišlja, ali baš sada nam treba takav tip.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 19 tra 2017, 10:19

Volio bih ti reći da pametno planiranje uspjeva, al LP zadnjih godina pokazuje suprotno. Zadnja 3 naslova su osvojena tako da su Barca i Real spičili nenormalne sume novaca na ofenzivce gurajući pod tepih probleme u obrani i pregazili protivnike. Da mi sad uzmemo Hazarda i Griezmanna, jel to lošija opcija od Mlappe i štajaznam Brandta pa radit momčad za 2018.? Tko nam garantira da te 2018. Boateng ne bude bio propali igrač, a Hummels u bolnici pa će obrana opet bit u kurcu?

Al slažem se s tim da kod većeg remonta ne Ancelotti nije idealna opcija za trenera. Samo, tko je? Nagelsmann, Simeone, Pocettino? To što Guardiola nije otišao godinu dana ranije da mi uzmemo Tuchela mu nikad neću oprosit. Tuchel ima svojih buba, ali on bi bio fenomenalan kod nas.
I slažem se da ne vjerujem upravi i svakim danom sve manje. Tko god bude trener, morat će se boriti da se momčad pojača, pogotovo ako ne uzmemo sportskog direktora. Da se van Gaal nije borio za Robbena, a Heynckes za Martineza, teško da bi bili dovedeni. Van Gaalov pad je uzrokovalo to što je odustao od borbe za pojačanja, dapače počeo ih je odbijati.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 19 tra 2017, 11:31

Guardiola je morao ostati taman i što ga neki ljudi ne vole ili su smatrali da nije vrijedan Bayerna, ali za sam Bayern je to bilo dobitno rješenje do ljeta 2018. Koliko god sam znao u 2014. i 2015. biti razočaran, ljut, frustriran i htio sam njegov odlazak tada, u sezoni 2015/2016. sam htio ostanak jer je sve više bilo svejedno, a znalo se da će klub doći u ovu situaciju u kojoj je sada. Dovoljno ga je sebi prilagodio i naslagao svojih elemenata da je trebao još 2 godine raditi, promijeniti generaciju koju je vodio i hvatati europsku titulu s novim igračima.
On to jednostavno nije htio i drago mi je što je Rummeniggeu fino natrljao svašta u facu i otišao u City jer ovaj je bio totalni mekušac i šupak s jedne strane, a s druge strane okolo se bavio tuđim problemima i bahatio se kao da je ne znam što pa je sad ovako kako je.
Ancelottija uopće nisam ni vidio u Bayernu, a uprava ga već u siječnju prošle godine predstavila kao nasljednika. Mislim ono, zbilja su se u upravi "krvavo potrudili" da nađu kandidate i nasljednika, čitaj: gotovo sigurno nisu ništa ni gledali u ponudi već se odmah ovog Talijana uhvatili.
Od one Heynckesove priče iz 2012. o dovođenju jednog vrhunskog igrača u Bayern svake sezone nije ostalo baš ništa. Nekoliko igrača je otišlo u City, Chelsea, ovdje-ondje. Specijalci smo kad dobijemo gotovu slagalicu i moramo je doslovno potrgati umjesto da je pomalo premiješamo i opet složimo.
Za mene tek dolazi super uzbudljivo vrijeme u Bayernu jer će se nakon dobrih 5 godina gledati potezi kluba oko kadroviranja ekipe, a omladinska škola nam je klinički mrtva. :)
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 19 tra 2017, 18:15

CA nije trener za budučnost to znamo svi on je doveden jer je iskusan ima brand itd. pa da bude nekaj na brzinu...moš imat trenera neznam kakvog al moraš mjenjat igrače i bit vrhunski psiholog,pedagog i ne bit egocentričan a takve trenere je teško naći..klub kakav smo mi ak 2 tekme zaredom ne dobiš svi se strmoglave na tebe nije to lako nikako...koga dovest neznam trenera....bez obzira na digića jebeš njega mi moramo dofurat špica i neko špek krilo ime baš to da se odmah uklopi da ga se boje drugi klubovi...znam da svi il večina svršavate na thiaga meni on smrdi neznam di bi ga stavio...nama najbolje paše da imamo životinju u sredini(martinez,vidal) i do njega igrača koji ima ideju,loptu al da je trkač i u duelu dobar to smo imali sa schwenijem a recimo to je i modrić..di to nać..dal to može mali kimmich il renato postat vjerojatno to čući u njima al CA mi nije za to nit bu on s tim riskiral....robben je upotrebljiv al ribery je samo joker igrač za sljedeću sezonu...ja bi riskiro i riješio bi se coste jer je mutavi brazilac i comana jer je premekan i dofuro malog brandta i nekog špek ofanzivca taman išo i na gro lovu pa uzeo grizmanna il bar sancheza....dal veratti može bit ko gujda pa sa vidalom držat tu sredinu i to treba uzet u obzir....neka iskusnjara da bi malo odmorili lewu te da je ime pod obavezno!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 19 tra 2017, 19:05

doro napisao:CA nije trener za budučnost to znamo svi

:sick:

Pa kak ti izgovaraš ovakve rečenice? Znači Pep i CA oboje imaju poso trenera dobe ugovor na 3 godine ali jedan od njih nije sposoban odraditi svoj posao? Kakav mrtvi "trener za budučnost" - ovdje se priča o tome da on još dve godine nemre voditi klub a zna se da bi se trebalo mjenjati "starije igrače".

O ISUSA TI!!!! :neee:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 19 tra 2017, 19:25

Ja vam nemrem opisat kolko mene muči Muller. Ja bi ga tak htio prodat da ću se puknut. Muči me kaj je to jedan švabo manje, al još gore kaj ne znam jel bi uopće kupca bilo za njega.
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 19 tra 2017, 20:10

Mene brine Alaba. Jel on ikad bio dobar lijevi bek ili samo dobar lijevi bek za svoje godine? Koliko ga je oštetilo mijenjanje pozicije? On ima 24 godine i ugovor do 2021.

Ako Muller ne bude dobro igrao, Muller neće igrati. Alaba je taman toliko dobar da nije loš. Tko gleda ili krivi lijeve bekove.

Ne kažem da je Alaba loš, ali nije dobar.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Gerd Muller » 19 tra 2017, 22:36

Formacija 4-2-3-1
Neuer-? Boateng-Hummels-Alaba-Vidal-Thiago-Robben-Müller-? Lewa

Koga na desnog beka i lijevog krila :? Brijem da bi Alexis Sanchez sjeo kao kec na desetku..
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

Sljedeće

Vrati se na: Transferi