Remont momčadi za sezonu 18/19

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
6
10%
Alaba
1
2%
Boa
4
7%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
2
3%
Rafinha
9
15%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
4
7%
Vidal
5
8%
Thiago
2
3%
Ribery
6
10%
Robben
3
5%
Coman
3
5%
Costa
10
17%
Muller
2
3%
Lewandovski
2
3%

Ukupno glasova : 59

Re: Remont momčadi za sezonu 18/19

PostPostao/la anton 1983 » 20 vel 2018, 14:01

ivan napisao:Istina. Zato sam napisao tamo za kadar da bi možda martineza zamjenio malim za godinu dana ako bi se pokazalo mogućim. A s obzirom da je to u biti jedina kupovina koja nam trrba, valjda bi si mogli priuštit pljunit keša 50ak milja. Nagodinu treba razmišljati o 40 milja za Jamesa tako da moramo reagirati ovo ljeto.
Ali bojim se ja da je Uli odlučio Gnabrija vratit, ipak je švabo mali

40 milja od Coste...
Dolazi ti Meyer pa zasparas. Al mi imamo toliko tih veznih potencijalno da budu kod nas da me to nezanima. Renata spominjema eventualno ak bi to omeksalo Voellera jer recimo mozda bi on rade klasa Renato neg 30 milja...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 20 vel 2018, 14:12

Neuer, Ulreich, Früchtl?, Starke?

Hummels, Boateng, Süle, Alaba, Kimmich, Rafinha, Bernat

Thiago, Martinez, Goretzka, Tolisso, Meyer?, Rudy, Vidal, Sanches

James, Coman, Robben, Ribery, Müller

Lewandowski, Wagner

Ostaje vidjeti hoće li ovi s upitnicima ostati, tj. doći u Bayern a crveni biti prodani.

Očekujem da će prva tri golmana biti tu, da će Starke otići u mirovinu i baviti se trenerskim poslom u klubu.

Max Meyer ukoliko dođe, onda su definitivno Rudy i Sanches upitni u Bayernu, a za Vidala ne znam što bih mislio iako sad više izgleda na ostanak nego odlazak.

U ofenzivnom dijelu veznog reda ostaje vidjeti hoćemo li Riba i Roba produžiti i eventualno još jedno novo krilo dovesti.

Naprijed imamo samo dva napadača i idealno bi bilo kad bi imali još jednog iz našeg pomlatka da dobiva prilike za igru.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 20 vel 2018, 14:24

FCB_general napisao:
ivan napisao:Ja ne vidim opciju za obrisat ovu anketu i napravit novu i istoj temi, ako ima netko pametniji nek to napravi.

Kako želiš da izgleda pitanje ili rečenica u anketi i navedi što želiš pod opcijama.

Antonu se obrati, on je započeo raspravu i upitao za anketu :D

Ps: generale napiši kakvu bi ti postavu htio a ne analizirat trajanje ugovora :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 20 vel 2018, 14:55

ivan napisao:napiši kakvu bi ti postavu htio

"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 20 vel 2018, 16:01

Marco Friedl za sad nije odigrao ni minut za Werder. Sedeo je 2, 3 puta na klupi. :tstnd:

Bolje da je ostao onda da igra za drugi tim.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 20 vel 2018, 16:31

melodyne napisao:Marco Friedl za sad nije odigrao ni minut za Werder. Sedeo je 2, 3 puta na klupi. :tstnd:

Bolje da je ostao onda da igra za drugi tim.

Tako naše posudbe uglavnom izgledaju
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 20 vel 2018, 17:08

Izgleda da ti naši klinci ne vrijede ništa kad ni na posudbama ne mogu igrati, a kamoli u prvoj ekipi Bayerna.

Koja tragikomedija... :lol:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 20 vel 2018, 17:17

FCB_general napisao:Izgleda da ti naši klinci ne vrijede ništa kad ni na posudbama ne mogu igrati, a kamoli u prvoj ekipi Bayerna.

Koja tragikomedija... :lol:

Ali tko uzme igrača na posudbu pa mu neda da igra? Nije da smo preko svijeta pa da ga nisu mogli uživo vidjet kako igra 100 puta
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 20 vel 2018, 18:22

Hojbjerg je bio poslednji od koga sam nesto ocekivao ali nije cak ni on dobio sansu. :|
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 21 vel 2018, 08:18

ova tekma protiv Besiktasa je pokazala kako ćemo u budućnosti igrati jake tekme. Ono je naš sastav.
Možda će umjesto jednog def.veznog igrati Thiago ovisno o situaciji, ali to je to.

Müller uživa otkad je Jupp došao i može se reći da se vratio onaj stari Müller! Zabija, asistira, izluđuje protivnike sa svojim kretanjima i brzinom, postavio se ko važna karika ove ekipe. :bravo:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 21 vel 2018, 08:24

anton 1983 napisao:Ono što svi, vi dečki s foruma, naša uprava kako god da okrenete, morate shvatiti je to da Robben ne zna i ne može biti zamjena - govorim o psihi i kao takav mora dobiti cipelu - isto vrijedi i za Riberya.

Znam ja da svi maštaju u opciji, tu i tamo, ali oni dva ne...

A onda neka idu u Besiktas ;)

Privilegij je igrati za Bayern, bez obzira na sve zasluge u klubu, ako netko ima problem s realnošću onda to nije Bayernov problem.

Samo da ova situacija s tom dvojicom ne eskalira. Sad se Uli i Rolex trebaju dokazati kao autoriteti i psiholozi.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 21 vel 2018, 08:30

cruz napisao:
Samo da ova situacija s tom dvojicom ne eskalira. Sad se Uli i Rolex trebaju dokazati kao autoriteti i psiholozi.

Piso sam već bio o tome da bi njih dva mogli biti kamen spoticanja u osvajanju LP-a, jer se dure...

A ovo što si reko to sotji, neka idu u SAD i to je to...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 21 vel 2018, 08:37

Evo jedan moj post iz 25 svibnja 2017... Neke stvari naravno danas ne vrijede jer ipak nam je JUPP trener :)

No ima jedna krucijalno ključna stvar :D

anton 1983 napisao:Uffffffff nemrem više! :neee: Da objasnim za sve vijeke vijekova

Znači poanta je BUNDESLIGIRATI EUROPU!!!

Nema boljeg načina od toga, ako u ekipi imaš mogućnost da ti mrkvicu udaraju "ZI MAJTI ĐRMANS"! 8-)

No ako su ti ZI ĐRMANS LILAPROPIČNO nastrojeni, onda je SIS! :neee:

Otkad navijam za FCBMev, uvijek sam baco drkicu da u prvih 11 bude 11 ARIJEVSKIH švaba i da se u takvom sastavu osvoji LP, zato je imati MULLERA u ekipi DAS SEX!

Donedavno Bayern je na bočnim pozicijama bio najjači klub na svijetu. To su štuke bombardirale, Wolpacksovi potapljali konvoje, Tigrovi, Pantere, Stugovi,Flakovi, MP44, V2 ma užas, strah i trepet!!!

Tam di su došli Ribery, Robben, Alaba i Lahm, tam više niš nije raslo! Meni je bilo neshvatljivo kakve Ribery imao fizičke mogućnosti, ne znam dal će se ikada više roditi takav igrač, toliko sprinteva, ponavljanja, to je za nepovjerovat!!! OTKUD!!! ??? !!!!

S druge strane imaš Robbena koji 150, ček malo, MILIJARDU puta radi jednu te istu stvar i svaki jebeni put obrambenom igraču strga kičmu! Pa kak ISUS TI MATER!!!

Kad god njih dva su napravili prodore, to il se pucalo pa se lopta odbijala "neko ju je pospremio" il se dodavalo kad se nije moglo pucati i opet je "neko" pospremo. Njih dva su toliko opterećivali protivničke obrane i VEZE da si mogo komotno igrat sa 10 igrača, a još ak je bilo problema imo si Alabu koji "je stroj" i Lahma koji je nadprosječno inteligentan igrač, koji nije imao ŠPRICIGkajt a uvijek ga je bilo svugdje!

I onda ide neš još jako bitno, a to je da su naša krila bili PLAYMAKERI! Ribery 100%, dok Robben 30%-50% ovisno od sezone do sezone - to je ono šoo je bilo specifično, pa ti je u vezi SMJELO FALITI kreativnosti (Muller), sve što ti je trebalo je dva tigra u vezi da paze na kičme našim "bekovima" - Martinez Schweini ili Gustavo ili bili koji kurac kaj zna trčat!

I kad je naša Dominacija počela padati, onda ti dođe spas u obliku PEPA, koji može složiti kaj god ti je volja i to će funkcionirati - Znači pod PEPOM možeš halat sa COSTOM, RIBERYOM, ROBBENOM, MULLEROM, LEWANDOVSKIM i sa XABIJEM i TO FUNKCIONIRA!!!!

I tu si je Muller pobro vrhnje - točno je momčad bila posložena onako kak je njemu pasalo il je imo PEPA, jer tak jedino on može UDARAT mrkvicu!

No sa MULLEROM BUDENSLIGIRANJE EKIPE NIJE MOGUĆE uz sve faktore i činjenice koje sada trenutačno postoje. Znači glavna zadaća je bitnija od pojedinca.

Sada više nema štuka, tigrova, wolpacksova, Flakova - RUSI SU STIGLI PRED VRATA (ROBBERYA "više nema", Lahm u mirovini) :cry: Imaš trenera koji nezna niti približno ono što je znao prethodnik.

I onda ti mjenjaš Riberyxa - sa ALEXISOM - "play krilo" sa "napadač krilem", zbog toga ti centralna veza mora imati playa da bi se to nadoknadilo, no pošto ti krilo više nije play, a niti "obrambeni igrač" poput ribery, onda moraš to nadoknaditi u centralnoj vezi, pa ti jedan playmakerski (Thiago) i jedan orač u vezi (Vidal) NIJE DOVOLJNO!!! Il ti fali kreativnosti il OBRAMBENOSTI. Ak hitiš van Thiaga da bi nadoknadio defanzivu, onda su zgubio na kreativnosti, kak god složiš kombinaciju to ti nevalja - naravno sa MULLEROM u prvih 11 u sredini. Al ak oćeš Mullera u prvih 11, onda si kupiš Jamesa i staviš Mullera na desno krilo, jer imaš dva vezna + polušpicu koja će ti nadoknaditi potrebnu kreativnost i dribling Robbena.

A dal ti imaš Jamesa? Nije isto Thiago ili James na polušpici, jer James je i scorer i dribler i kreativac (ono kaj je trebo bit Gotze :neee: ) - dok je Thiago samo kreator.

Jel ti želiš Mullera na krilu u prvih 11 umjesto Robbena?
8-)

Jel sad više ISUSA TI JASTNO!?!?!?!?!?

AMEN!!!!

Jedinu stvar s kojom sam pretjero je riječ dribling Jamesa i to moram priznati. Pri tom sam mislio na potez koji mu daje mogućnost za šut ili asistenciju, ali zasad to još ne radi u dovoljnjoj mjeri :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 04 ožu 2018, 09:21

Ne znam di oćete da se piše...

Za 3-4 tjedna objavit ćemo novog trenera za slijedeću sezonu, a za kojih sat vremena Murta će Vam ziher staviti otkud službeno ta vijest :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 04 ožu 2018, 11:43

melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi