Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
7
12%
Alaba
1
2%
Boa
5
8%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
3
5%
Rafinha
9
15%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
3
5%
Vidal
6
10%
Thiago
1
2%
Ribery
6
10%
Robben
3
5%
Coman
2
3%
Costa
10
17%
Muller
2
3%
Lewandovski
2
3%

Ukupno glasova : 60

Re: Remont momčadi za sezonu 18/19

PostPostao/la melodyne » 15 ožu 2018, 20:08

Ljudi nasa uprava nece nikad ispljunitu toliku lovu za jednog igraca.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 15 ožu 2018, 20:25

doro napisao:Taj hazard je bezkarakteran igrač a takvi nikad nisu dobri za Bayern.

:yeee:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 16 ožu 2018, 14:38

Al dobar je npr. za barcu a to je ionako tvoj klub a ne Bayern :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 20 ožu 2018, 12:30

Malo gledah stanje ekipa pa reko vidim da su se stvari promijenile.

Bernat - po novom precrtan. Nema mi tu više neke želje za dokazivanjem kod njega. igra PK premalo i mislim sada da ga se trebamo riješiti, a i mislim da oćemo. Pogledo sam koga bi se dalo dovesti i vidim Danny Blind. Jebiga free je i brijem da bi on bio dovoljno dobar zamjena za Bernata. Još se nudi Hector, makar u to nevjerujem i ne zežim i MAX kao ono, ajmo uzeti švabu.

S Blindom smo se bili povezivali i tu bi trebali nešto napraviti. Za Bernata u ovom trenutku s obzirom na mizerni broj minuta koje je odigrao nevidim niti da će neko platiti ono što smo platili za njega, al negdje se crta mor apodvući.

Rafinha hmmmm - ne znam. Kimmich zasada nepopravlja svoje defanzivne sposobnosti i trebalo bi možda dovesti nešto kaj bi mu kolko tolko bilo konkurencija. Geld dost mi je više Rafinhe, a opet ako s oće dat novac za neš bolje tj. za drugu poziciju.

Jedan od razloga zaš je Rudy tak puno igro je taj da je Thiago PK ozlijeđene, pa se otovrila dodatna minutaža, no sad vjerovat i "htjet" da će i slijedeće sezone biti tako neznam baš. umjesto njega bi vratio renata i njemu dao minutažu. Mislim da se n Renatu vidi kolkki smo kreteni - pa koji luđak misli da je slanje njega u ENGLESKU mogao biti pametan potez.

Vidala bez obzira na sve prodati umjesto Goretzke, iako me tog strah, al da se nekomplicira.

RIB - ROB - prestat srat i dovest Baileya i razmislit - jedan od njih ili Gnarbya.

I to nije baš malo posla i velike su to promjene u kadru!

Slijedeće sezone očekujem da će biti teže osvojiti BUNDESLIGU bez obzira na sve.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 20 ožu 2018, 13:09

nekako mi je teško sažvakati to "Gnabry u Bayernu". Ne mogu se naviknuti na to i nisam još vidio tu bombu od talenta. Stvarno. Ne pričamo o nekom zamjenskom beku, golmanu ili štoperu, već o poziciji koja je ovu generaciju učinila našom najboljom ikada - krilnim pozicijama. Ne možemo za tu poziciju deknuti nekog Gnabrya, zaboga!

Može Gnabry doći i biti zamjena/rotacija za tekme u kojima se eventualno odmara Müllera, Comana, Jamesa... Pa tek za koju godinu očekivati boom, kao kod Kimmicha, Alabe, Sexsteigera i sl.

Ali spominjati Gnabrya kao opciju za prvi sastav od ljeta i nasljeđivanje legendarnog dvojca???
Neozbiljno.
Dao Bog da on dokaže kako je bomba, nitko sretniji od mene!

Bailey već ima potencijal da u prvoj sezoni postane prvotimac. Ali Gnabry??? Nema trenera koji nije javno izrekao kritiku kako momak mora glavu sredit..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 ožu 2018, 13:22

cruz daj se smiri Boga ti! :lol: :lol: :lol:

Muller Coman i "Bailey" (svi znamo za što je Bailey sinonim) su igrači za prvih 11 - a ČETVRTO KRILO, ono što je Coman bio prije 3 godine ili Shaqiri ili ti Rudy za vezni red neka bude ak oće ili Gnarby ili Robben ili Muller - jer nevjerujem da imamo love sve ovo gore napraviti kaj sam reko, a treba...

Jedini dio što mene muči je Gnarby, Bailey, Coman - DECA, a Ribery ili Robben - DEDA :D

Idealno je u ekipi imati 2 "COMANA" i dva MULLER" po pitanju godina ili da imaš nekog od 25 - 28 umjesto za prvih 11
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 20 ožu 2018, 14:51

Ma propali smo
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 ožu 2018, 15:06

ivan napisao:Ma propali smo

?

:haha:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 20 ožu 2018, 15:45

anton 1983 napisao:
ivan napisao:Ma propali smo

?

:haha:

Imam osjećaj da ništa pametno nećemo napravit i LP će bit sve dalje i dalje
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 ožu 2018, 15:51

Po pitanju ćega? Pa već smo zakaparili Leona kaj ne?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 20 ožu 2018, 17:37

Došlo bude neko krilo mlađe ful talent i Gnabry al on kao zadnja opcija za krilo kakav starter :lol:

Ja bih prije prodal thiaga nego Vidala..kakav god da potonji bio je zvijer za melankoličnog,preosjetljivog i nestalnog thiaga.

Rib mora pod mus proč a Robbena bi preživio još jednu sezonu al nekako najbolje da oboje otiđu...

Bernat je česme i mora proč uzet bilo kaj umjesto njega..Hector nebu došo u Bayern jer zna da bi bio rezerva večinom.

Rafihna isto zbogom dosadan je svima,uzet također bilo kaj pa makar i rudija maknut na beka ionak je to igrao a u vezi bu imao sve manje šanse pogotovo jer počeo loše igrat.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 20 ožu 2018, 17:40

Problem kod Vidala je to jebeno produživanje ugovora i to što je sad već malo stariji. Logičnije je njega prodat nego Thiaga.

Kod Vidala kojeg mi je jako teško prodati mislim da kad se sve zbroji da se na kraju mora reć prodaja. Thiaga se s druge strane ipak isplati čekati, kak god da se okrene.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 20 ožu 2018, 17:45

Još bi sam htio reči da se nadam da to krilo neće biti Draxler, jer on i Muller na krilima ubi Bože. Kad bi Draxler igrao u paru s Comanom ili Baileyem onda nema problema, al ovak...

Isto tak s Goretzkom ćemo dobiti na mobilnosti. Kaj se tiće naših veznih igrača jedini koji je s njim u rangu po tom pitanju je Tolliso. Bit će jako zanimljivo ako će se recimo forsati igranje Tollisa i Leona u paru jer njih dva se sigurno više i brže kreću od svih naših drugih veznih igrača.

A njih dva tek spariti s Renatom! :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 20 ožu 2018, 17:50

anton 1983 napisao:Po pitanju ćega? Pa već smo zakaparili Leona kaj ne?

Ako ode Vidal praktički po kvaliteti nismo napravili ništa. Ali krila me brinu. Navikli smo igrat s njima i definitivno nam trebaju igrači koji mogu sami riješit utakmicu a ne nekakav Gnabry. Eventualno trener vizionar, a koji bi to bio? :D
Inače možemo jedino na timski učinak i to igrat neki đubar od nogometa.. :?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 20 ožu 2018, 18:09

Lijevo krilo Coman,rezerva Gnabry!
Desno krilo Muller,rezerva Robben ako ostane ako otiđe neki mlađe krilo ala Pulušić!

Tu je još James koji mjenja super poziciju sa Mullerom može igrat sredinu ili poludesno itd.

Centralni vezni:Martinez,Vidal,Tolisso i Leon...kombinacija puno.

Pošto imamo Tolissa i Leon dolazi nemam kaj čekat thiaga čekamo ga već dosta jer imam 2 odlična mlada igrača fizički močnija od njega a opet jako dobra tehnički,za duel čvršča te koji puno asistiraju a dosta i zabijaju...Vidal je jednostavno nama korisniji od thiaga bez obzira kaj je stariji...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi