Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
7
12%
Alaba
1
2%
Boa
5
8%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
3
5%
Rafinha
9
15%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
3
5%
Vidal
6
10%
Thiago
1
2%
Ribery
6
10%
Robben
3
5%
Coman
2
3%
Costa
10
17%
Muller
2
3%
Lewandovski
2
3%

Ukupno glasova : 60

Re: Remont momčadi za sezonu 18/19

PostPostao/la anton 1983 » 01 lip 2018, 10:56

Čuj gle, moraš znat da je debljina pola zdravlja.

Za razliku od leona koji je sam za sebe napravio prejeben posao i koji neće imati pritiska, dovoditi igrača poput Wernera je smrt za samog igrača kao i za sam Bayern. Kod nas jednostavno nesmije doči Njemac za kojeg postoje očekivanja, a kamoli za puno para i nedaj Bože da je ofenzivac, a kud gore od napadača.

Ja jednostavno nevjerujem da njemački napadač kod nas može uspjeti, a da je za njega izuvena cipela po pitanju odštete.

Mi to denemo skup s medijima u faširku i zmeljemo, šanse za uspjeh su ravne nuli....

No međutim on je Njemac pa s nekakvim potencijalom pa je to "najnormalnije" da zememo...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 01 lip 2018, 13:57

Tanka je linija između uspjeha i neuspjeha...ako uzmeš Wernera malog i ne zadovolji mi bumo glavni krivci upropastili smo ga...ako ga uzme neki drugi klub i mali još više bljesne bit će oštre kritike zašto ga nismo uzeli....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 03 srp 2018, 21:45

Sutrašnji SportBild:
https://twitter.com/SPORTBILD/status/1014245376688345088
Keinen will Thiago! - Nitko ne želi Thiaga!
Pavard soll kommen! - Pavard bi trebao doći!
Matthäus empfiehlt Rebic! - Matthaus preporučuje Rebića!
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 04 srp 2018, 07:17

SportBild-Infos:

- Thiago: Würde gern zurück zu Barca, dort ist man aber nicht bereit die Ablöse zu zahlen. Unterdessen wurde er
von seinen Beratern City und Real angeboten => bisher kein handfestes Interesse

- Pavard: Bayern scheint daran interessiert seine Ausstiegsklausel für 2019 zu ziehen (i.H.v. 35 Millionen €)

- Bernat: Interesse von Juve, AS Roma und Valencia. Der Spieler selbst zieht in Erwägung seinen 2019 endenden
Vertrag auszusitzen und bei einem ablösefreien Wechsel ein hohes Handgeld einzustreichen

- Boateng: nichts Neues. Kein wirkliches Interesse. Hat sich mit Kovac wohl darauf geeinigt beim FC Bayern zu
bleiben

- Vidal: Wird zunächst Gespräche mit Kovac führen, bevor über seine Zukunft entschieden wird. Interessenten:
Napoli, Chelsea, Atletico, United. Er selbst möchte wohl unbedingt Champions League spielen, was zumindest
Chelsea aus dem Rennen nehmen würde

Sažetak sa Transfermarkt foruma: Thiago bi išao u Barcu koja ne bi platila veliku odštetu, drugi zasad ne pokazuju interes; Pavard ima klauzulu od 35 milijuna 2019.; Bernata žele u Italiji, a on razmišlja o ostanku još godinu dana da dobije pare prilikom potpisa ugovora; Vidal će razgovarati s Kovačem o budućnosti, bitno mu je igra u LP.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 04 srp 2018, 07:33

Ove vijesti = Propalilalelo!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 04 srp 2018, 08:57

Pa što se Bernata tiče i nije neka Schande ako ostane. Kako pronaći beka koji je bolji od njega - a da se ne buni što Alaba mora igrat non stop?!

Boatengov ostanak bi mogao imati više negativnih situacija:
1. ako se Süle izbori - Boateng bi mogo češće na klupu
2. ako dođe Pavard - Boateng dobiva još jednog konkurenta. Sve da se Hummels ozljedi opet nije sigurno mjesto
3. nezadovoljan i zasićen igrač koji nije mogao pronaći novi klub - nikako nije dobro za atmosferu.

Da je Boateng pametan (!) posložio bi si u glavi da je Bayernov igrač još koju godinu i da sve od sebe dade za klub - kako bi se vratio u formu koju je nekoć imao, to je win-win situacija i za njega i za klub. Samo mora biti pametan eee....

Vidal je kod Heynckesa bio važan igrač ali Heynckes je otišao i tko može garantirat da neće opet biti onaj nemotivirani izranjavani igrač kao kod prethodnih trenera, kojemu ugovor istječe za manje od godinu dana?!

Bez obzira što je Vidal pokazao da idalje može, ja bi ga pustio da ide u italiju. Imamo Tolissoa čiju eksploziju očekujem ove godine.
Doveli smo Goretzku koji će gorit da se dokaže.
Imamo Rudya i Martineza koji će tražiti svoju minutažu. Imamo Renata Sanchesa za kojeg se priča da bi mogao igrati kod Kovača nekakvu ulogu (Boga pitaj kakvu)
Vidal je tu kao neki uljez po meni i ja bi ga prodao kod prve ponude iznad 20 mil. eura.

Tu dolazimo do posljednjeg nespomenutog veznjaka koji je donedavno bio na putu da bude glavni veznjak (igrač) kluba ali je malo zapeo. Šteta! Tolika šteta da (uz današnje bombastiče norme odšteta) nitko za Thiaga ne želi tiplat 50 milijuna..
Od svih veznjaka Thiago ima najveći talent i najveći kapacitet, to je činjenica. Za njega vrijedi slično kao i za Boatenga - postani najvrijedniji igrač na svojoj poziciji ili idi ća. Treba biti pametan i napredovati eeeee.....

Ja bi volio da Kovač nađe način da Thiaga vrati na preklanjsku razinu ....a ne da ga prodajemo. jer ruku na srce - neće se više nitko borit da plati premium za njega. Mora eksplodirati da zavrijedi veliku odštetu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 04 srp 2018, 11:23

- Pavard: Bayern scheint daran interessiert seine Ausstiegsklausel für 2019 zu ziehen (i.H.v. 35 Millionen €)

:O: "--"
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 04 srp 2018, 13:54

Pavard je očita zamjena za Bou koji po meni bi trebao proč neka repa negdje drugdje....bernat kaj će nam to česme od igrača...Vidal prodaja pod obavezno..thiago takva klasa od igrača kojeg nitko neće hmmm
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 04 srp 2018, 18:43

Mi hoćemo Thiaga ;) cool0044
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 ruj 2018, 09:39

Svašta mi tu oćemo nešto, ali na kraju to uvijek bude nešto sitno. Rijetko kad je puno i ono tipa Lewa - Dyabala...

Zato s vremena na vrijeme kada razmišljam o promjenama u ekipi na način da pokušavam to svoje razmišljanje prilagoditi "Bayernovom vodstvu".

Zadnje 3 sezone smo startali s 19,18,19 igrača, znači forsa se manji kadar... To je pohvalno jer očito je da za BUNDESLIGU ne treba više. E sad je pitanje kako te kadrove slagati s obzirom na menađment...

Malo mi je čudno da smo ušli ove sezone samo s 3 beka al dobro, valjda se Rafinha računa pod lijevog, Boa može odigrati desnog, a ak bi baš tak loše bumo u 3-4-3 pa će na wing bekove Alaba, rafinha, kimmich i GNARBY, a izuzev rafinhi mislim da ostalima to više paše...

Za slijedeću sezonu, ako se stvarno nije rješila fall Muller, a nije, jako je teško naći smisao u geferplihtungu Jamesa. Znam da ćemo ga otkupit, ali polu glup potez s obzirom na korištenje igrača.

Ne očekujem slijedeće ljeto puno, tj. jako malo ili ništa. S njihovim idejama nekak brijem otprilike ovo:

Alaba

Rafinha

Hummels

Sule

Pavrad

Kimmich

Martinez

Renato

Tollisso

Thiago

Goretzka

Muller

James

Davies

Coman

Bailey

Lewa

Gnarby

Ijoš dodajte jednog free igrača iz BUNDESLIGE, na bilo koju poziciju :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 02 ruj 2018, 11:30

Vidjet ćemo kako će se sezona odvit. Ja nešto i nisam nakon 2 utakmice siguran u ostanak Jamesa ako Kovač ostane. Naravno da je tek početak sezone i 2 tekme nisu mjerilo, ali bome mi se čini da Kovač ima drugačije ideje neke i moglo bi doć do toga da James ni ne želi ostat. Naravno s Bayernom nikad ne možeš izbacit iz jednadžbe ozljede tako da moramo vidjet tko, kada i koliko će bit ozljeđen i tko će uskočit u "prvu postavu".

Više me nekako u dosadašnje viđenom muči forsiranje Riberija i Robbena koji očigledno stvarno više ne mogu. Odnosno sad imaju nekako najgore karakteristike. Em su nedosljedni ko neki mladi igrači i odigraju dobro svaku drugu ili treću tekmu, tu još i tu tekmu vjerojatno ne mogu 90 minuta.

Coman je s razlogom dobio mjesto u prvoj postavi u prvoj utakmici (naravno morali su ga polomit odma). A šta se dogodi? Robben već daje izjave kako je ljut itd iako kao prihvaća odluku trenera. Na sreću ili nesreću, Coman će vjerojatno otpast prvi dio sezone pa ćemo te priče o nezadovoljstvu morat slušat samo pola sezone (ako se ne ozljedi još netko). Tako da mi nije skroz jasno kako je uprava dogovorila s Robberijem te produžetke ugovora i šta su oni njima obećali u smislu minutaže... nakon ove sezone obavezno ih poslat u zasluženu mirovinu i gledat gdje smo. Doduše glupo je sad pametovat o idućoj sezoni a ova tek počela...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 02 ruj 2018, 14:38

Činjenica je da moramo, MORAMO na kraju sezone pustit Robbery da idu.

Ko fol prihvaćaju ako ne igraju uvijek, a čim prva prilika odma otrov prema treneru?!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: Remont momčadi za sezonu 19/20

PostPostao/la FCB_general » 09 lis 2018, 12:30

Evo ti tema, Antone. Vraćamo se na isto od zadnja 2 ljeta, samo za 19/20 sezonu.

cruz napisao:
anton 1983 napisao:A ne ne! To je ono za sto se nasa uprava uvijek fata-rezultat! A rezultat je dobar pa nema potrebe da se nes mjenja... kod svih klubova velikih je takoreci rezultat dobar, ali svi rade na tome dacse pojacaju! Ama bas svi!

Ne da uprava mora nešto mijenjati, nego su fulali rok. Trebalo se to prošlog proljeća odlučit i na ljeto provest.

To što si reko je istina međutim lani smo čak i imali taj rezultatski pad.. Jupp nas je pošteno zajebo što nas je "spasio" od sezone bez trofeja i finala :lol: Doslovno!

Sad Niko Kovač mora pojest govno i izborit se igračima čiji je rok isteko. Umjesto da je uprava to uradila.

Fulali smo mi zadnja 3 ljetna roka potpuno jer ništa nismo ostvarili što smo zamislili s određenim igračima koji su nas napustili(Shaqiri, Götze, Bernat, Costa, Benatia...), a isto tako i ovih 7-8 što nas nisu još napustili.

Godine nerada i potpune nošalancije su učinile svoje. Guardiola bi isto imao sve što ima Bayern zadnje 2 i pol godine da je ostao, ali eto nije mu se dalo kad je u Cityju dobio sve što je htio, a Bayern pokazao kako od one Juppove ideje iz 2012/2013. "svako ljeto jedan TOP igrač" dolazi u klub i mijenja ono što ne valja, drži stvari u momčadi ažuriranima il' ti up-to-date, nema baš ništa jer je uprava rekla, tj. Uli, tako rekao! :roll:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 09 lis 2018, 12:43

Mene i dalje neprestano fascinira kako su Robbery 2015. bili prestari pa smo kupili Costu i Comana, a 2018. nisu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 09 lis 2018, 12:57

Murta napisao:Mene i dalje neprestano fascinira kako su Robbery 2015. bili prestari pa smo kupili Costu i Comana, a 2018. nisu.

Yep, to je enigma koja će nas zauvijek fatati... Jebiga kad se navikneš, a "nemaš" potrebe za tim. Ja ne znam jel su oni glupi il fakat vjeruju da smo mi dovoljno jak s obzirom na prošlogodišnji rezultat u LP i činjenici da smo neprikosnoveno hapili LP. To mi je famozno!

Pogledaj Juve, PSG, City, Pool itd. kaj su onu glupi kaj se pojačavaju?

Ste vi skužili kako njemačkim medijima fali kvalitetno žrtveno janje. vide da na Kovaču ne mogu napraviti vijest, Mullera se boje satrat, a naša uprava se negdje sakrila - nema pravog krivca, sve je to nešto smrduckavo...

Nas su ljudi moji s Pepom, Sammerom, Reschkeom napustili kvalitetni ljudi u zadnjih par godina, ajd i Jupp koji jebeno paše u Bayern, a mi smo to sve s nekompetentnim ljudima išli mjenjati.

Pa evo ti zornog kretenizma di se to najbolje dolazi do izražaja - ti prodaš berbata jer je nezadovoljan, fakat loš i ne igra i razlog koji tebi stoji kao opravdanje da ne kupiš zamjenu je taj da je Rafinha prošle godine fakat odigro dobro! :lol: Pa jel to realno stanje jebo ga ti! Još smo htjeli i ono govno od Hectora hapiti, ali ne mi ne zememo niš.

I kaj tu više imaš za reč...

To sve jednostavno nije vrijedno rezimea našeg kluba. U jednom trenutku nam se sve poklopilo, pa smo par puta uboli s igračima ili čak mislili da smo uboli (Renato) i sad treba prestat raditi...
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi