Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Remont momčadi za sezonu 19/20

PostPostao/la doro » 05 kol 2019, 16:08

Ma treba nam prava 6-ca a ne Olmo sa njom bi onda imali 4 osmice za 2 pozicije i tako treba bit neka se tuku Thiago,Leon,Renato i Tolisso.
Ak bi sljedece ljeto uspjeli dogovorit Havertza jedan od ovih 4 ide proc....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 08 kol 2019, 12:44

Posto nist od Sanea odmah ja bi slozio ovu momcad sa starom formacijom al sa cim vise igraca novih u pocetnoj da se osjeti svjezina....

…..............Lewa...............
Gnabry....Ziyech....Bergwijen
...........Roca......Leon.........
Alaba...Lucas...Sule....Kimmich
.................Neuer...................

Posto iza Lewe imamo 3 spanera Thiago mi se ne uklapa iza njih zato bi stavio 2 vislja centralna vezna iza 4 napadaca....Thiaga bi koristio na poziciji Ziyecha i po potrebi kad treba zadrzat loptu u centralnoj vezi umjesto Leona.

Coman i Muller zajedno sa Daviesom bi bili jokeri za ofanzivu....prvi zbog sklonost ozljedama,drugi zbog zalaska karijere a malac zbog green boje.

Renata i Tolissa bi rotiro sa Rocom i Leonom dok iza bi rezerve bile Davies,Boateng,Martinez i Pavard.

Zelim svjezinu i nesto novo a ova 4 odlicna nerazvikana nova igraca bi to dala....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 08 kol 2019, 15:49

Druže, ti bi da ti Tijago sjedi na klupi? Svaka dalja diskusija je suvišna. Slobodno možeš obrisati post.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la doro » 08 kol 2019, 15:59

Miki napisao:Druže, ti bi da ti Tijago sjedi na klupi? Svaka dalja diskusija je suvišna. Slobodno možeš obrisati post.

Tebi je kao i uvijek intelegencija strani pojam a kamoli promisljanje svojom glavom...samo copy paste drugih....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 08 kol 2019, 16:02

doro napisao:
Miki napisao:Druže, ti bi da ti Tijago sjedi na klupi? Svaka dalja diskusija je suvišna. Slobodno možeš obrisati post.

Tebi je kao i uvijek intelegencija strani pojam a kamoli promisljanje svojom glavom...samo copy paste drugih....

Izvini, intelektualna gromado, što ne reče odmah da si to ti...
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la cruz » 08 kol 2019, 16:07

Ali Doro stvarno... :)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 08 kol 2019, 17:01

Dobro si mu reka. :haha:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 08 kol 2019, 17:12

The Scarface napisao:

Dobro si mu reka. :haha:

Cim se ti javio onda znam da je stvar pogodjena :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 09 kol 2019, 11:18

https://m.focus.de/sport/fussball/bunde ... d=09082019

Malo stiva za Murtu a i ostale decke u vezi Mullera.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 09 kol 2019, 11:33

anton 1983 napisao:https://m.focus.de/sport/fussball/bundesliga1/fc-bayern-spielt-thomas-mueller-immer-bayerns-raumdeuter-ist-nur-ein-bessermacher-wenn-alles-passt_id_11013164.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=facebook-focus-online-fussball&fbc=facebook-focus-online-fussball&ts=201908090849&cid=09082019

:bravo:

Deine Meinung darüber, Anton? :)

Ono što je Murta rekao u zadnjih 10-ak dana da ga mi ne znamo upotrijebiti kao da su oni u Focusu doslovno prenijeli. :D :zivio: Treneri poput Van Gaala, Heynckesa i Guardiole su iz njega izvlačili najbolje i znali su ga koristiti izvrsno, a sve nakon toga piši propalo.

Kao što su napisali, od pojave Ancelottija i 4-3-3, mi njega više ne znamo koristiti, a ista stvar je i s Kovačem koji ga hajde, još i forsira i nešto s njime pokušava.

Sve ono što ste vas 2-3 tu spominjali zadnjih 1-2 godine se tu baš i napisalo. Isto vrijedi spomenuti kako je Lewandowskom daleko lakše, bolje i produktivnije kad ima Müllera uz sebe i to je u ovoj kalendarskoj godini u 1-2 navrata isticao u javnosti koliko mu Müller znači, a to je za Jamesa Rodrígueza ne baš bilo naj naj pošto su jedan drugoga isključivali kao svojevremeno situacija Bastian i Xabi.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 09 kol 2019, 11:43

Ja mislim da se Sane samovoljno potrgo jer je skuzio da je za sve najveci problem Muller :lol:

Ajmo ovak antonovi turbo ljubimci ocjena friska u supercupu i opcenito zadnjih godina.

Thiago:Svjetska klasa najbolji igrac Bayerna igra zadnjeg veznog ko amater direktan krivac za oba gola,petlja,carini loptu djeli riskantne lopte koda je na haklu u copacabani.
Netrebam pricat kolko ga cekali da proigra u klubu a takav smeker.

Boateng:Spor,krece se ko orangutan,totalno se krivo postavlja sukrivac za 1 gol.
U banani od 2015g.Anemican boli ga racku za klub,ne slavi sa igracima.

Ova trojica su trebali danas bit turbo nosioci kluba zajedno sa Mullerom....

Alaba:Leti ko muha bez glave,krivo postavljanje,pogresna dodavanja,zbunjen i mlak u duelima.
Od 2015 nije imao seriju jako dobrih igra,igrac sa najduzim periodom losih igra u klubu.

Al ne Mulac je sve kriv i najveci igrac problem.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 09 kol 2019, 12:02

FCB_general napisao:
anton 1983 napisao:https://m.focus.de/sport/fussball/bundesliga1/fc-bayern-spielt-thomas-mueller-immer-bayerns-raumdeuter-ist-nur-ein-bessermacher-wenn-alles-passt_id_11013164.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=facebook-focus-online-fussball&fbc=facebook-focus-online-fussball&ts=201908090849&cid=09082019

:bravo:

Deine Meinung darüber, Anton? :)

PRODAT I NEMA ŠTA!

To je užas Božji!

Bayernova primarna formacija je 4-3-3, TAK LJUDI VELE, NE JA! Ako je to tako koliko ti treba ofenzivaca da bi imao optimalno pokriven napad? Naravno 6!

U Bayernovom kadru trenutno se nalaze, Coman, Gnabry, Muller, Lewa, Arp i Davies - to je 6 jel tako? A nama trebaju još dva krila? Zašto kad imaš 6 igrača?

Ajmo bit još malo blaži pa reči Davies i Arp nisu igrači Bayerna, ostaje ti 4 igrača. Koliko Bayernu igrača treba? Jedan ili dva? Po svim VAŠIM komentarima DVA i to dva krila!

Ajmo reči da su to: Sane, Zić, Coman, Gicbry, Lewa, Muller.

Što je među 6 tih Muller, ako znamo da Muller prema tvrdnji svih ne može biti slijedeće:

1.) Napadač
2.) Zamjenski napadač jer Lewa spielt immer
3.) Krilo jer ne zna igrat krilo

Postavljaš si pitanje, zašto ti onda želiš imati "Balea" u ekipi? Skupo neupotrebljivo govno! Al za razliku od Balea koji pozicijski ima mjesto, ali nešto drugo nema, Muller to nema, Muller je opcija koja u pravilu smeta! Nju il koristiš 100% ili ne!

Zato smo ja i cruz govorili - oko Mullera slažeš ekipu il ga nemaš u ekipi...

Sa imanjem Muller kojeg se ubaci di se stigne, naše vodstvo letargički odbija kupovati igrače jer ima Mullera. Zato je prošle godine recimo UH odbio kupovinu Draxlera - nije da ja Draxlera želim nego se samo nadovezujem na onu UH-a, da "ak Draxler dođe pa kolko će zvijezda sjediti na klupi". Ta izjava daje do znanja koliko su oni u zabludi, jer su ROBBERYA još smatrali zvijezdama i upotrebljivim igračima i Mullera kao prvotimca KOJI IMA SVOJU POZICIJU NA TERENU!!!!

Kada bi se prodo Muller, već bi unaprijed lakše mogo slagat napad i recimo uzet igrača tipa Zić koji ima slabiju reputaciju, ali za BAyern je korisniji igrač. Ovak kad uzmeš Zića moraš se odmah pitati di će Muller igrati svoje minute, pa te odmah strah....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 09 kol 2019, 12:35

Sad sam skužio di se mi razlikujemo - ja mislim da 4-3-3 s ovim kadrom u sredini nema veze sa životom i da će taj eksperiment propasti prije nego što zapravo počne.
4-1-4-1 i 4-2-3-1, više prvu nego drugu, vidim kao igrive taktike, a Muller u tim formacijama ima svoje mjesto.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 09 kol 2019, 12:41

Murta napisao:Sad sam skužio di se mi razlikujemo - ja mislim da 4-3-3 s ovim kadrom u sredini nema veze sa životom i da će taj eksperiment propasti prije nego što zapravo počne.
4-1-4-1 i 4-2-3-1, više prvu nego drugu, vidim kao igrive taktike, a Muller u tim formacijama ima svoje mjesto.

Tako je...

Ali je to govno kak ti kazes "s ovim kadrom".

Ovo je lose lose kak god da okrenes.

Ja bi sam htio ak nis drugo da bar ovu sezonu iskoristimo da vidimo kako dalje i da nam najveci broj minuta u vezi imaju Thiagi Leon i Renato.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 09 kol 2019, 12:45

Ali za 4-3-3 nam ne treba onda niti Havertz nego Naby Keita. Pa takvog igrača treba osloboditi, a ne sterilizirati, napraviti Lamparda iz Chelseaja, a ne Rakitića iz Barcelone.
Murta
Sekretar
Sekretar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi