Remont momčadi za sezonu 19/20

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Kojih 6 igrača bi ti prodao za spas kluba?

Bernat
7
12%
Alaba
1
2%
Boa
5
8%
Hummels
0
Nema glasova
Martinez
3
5%
Rafinha
9
15%
Kimmich
0
Nema glasova
Renato
3
5%
Vidal
6
10%
Thiago
1
2%
Ribery
6
10%
Robben
3
5%
Coman
2
3%
Costa
10
17%
Muller
2
3%
Lewandovski
2
3%

Ukupno glasova : 60

Re: Remont momčadi za sezonu 18/19

PostPostao/la anton 1983 » 15 tra 2018, 09:19

Pa nemrem BR pisat da me ubijes! Jezik si potrgam.

Kaj se tice mojih postava, nebitne su. Tak sam ih postavio sam da pase da imamo olfo dvije ekipe. Martinez se bude koristio na stoperu al je prinarno vezni.

Ovaj kadar je slozen prema spekulacijama...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 16 tra 2018, 07:32

RAFINHA PRED PRODUŽENJEM UGOVORA

Navodno se radi o ugovoru na godinu dana...

E da i za GnaBRya:

In der knappen Stunde sah er die nächste Gala des Stürmers. Gnabry war fast überall zu finden, traf zum 1:0 – sein sechstes Tor in den letzten sechs Spielen. Seine Rückrunden-Bilanz ist imponierend: In 12 Spielen war er an 12 Treffern beteiligt (7 Tore, 5 Assists). Nur Lewandowski war 2018 besser.

Znači u drugom djelu sezone GnaBRy razara po kvartu. Sad je pak stepo gol za 1:0, a ukupno je u 2018 dao 7 golova i 5 asistencija.

Vele da ga je bilo svuda po terenu... Naravno moro je napustiti teren nakon vuru vremena jer se ozlijedio.

Kaj ja znam, morti i je debljina pola zdravlja kada je GnaBRy u pitanu?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 16 tra 2018, 13:47

Gnabry svaku tekmu il zabi il narihta gol plus rastrčan je uhvatil je baš top formu.
Zadnja izmjena: doro; 16 tra 2018, 19:31; ukupno mijenjano 1 put/a.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 16 tra 2018, 14:07

Ovo je ohrabrujuće za pročitati, a nadasve iznenađujuće. Mislio sam da momak nije 100% čist ali očito se radi o tipu kojem treba dati dosta vremena.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 tra 2018, 14:58

cruz napisao:Ovo je ohrabrujuće za pročitati, a nadasve iznenađujuće. Mislio sam da momak nije 100% čist ali očito se radi o tipu kojem treba dati dosta vremena.

Mozda smo kaparili novog Salaha, a da to ni neznamo. :smil42:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 16 tra 2018, 19:33

Salah je kržljav Gnabry je tenk :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 17 tra 2018, 17:46

Ovo da Gnabry igra dobro je najgora vijest ovog proljeća, čak gora od Comanove ozljede. Ako ne uzmemo pravo krilo, a to vjerojatno nećemo s obzirom na to da Gnabry igra "dobro", predviđam da Kovač neće dočekati kraj sezone na klupi Bayerna.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 17 tra 2018, 17:54

Murta napisao:Ovo da Gnabry igra dobro je najgora vijest ovog proljeća, čak gora od Comanove ozljede. Ako ne uzmemo pravo krilo, a to vjerojatno nećemo s obzirom na to da Gnabry igra "dobro", predviđam da Kovač neće dočekati kraj sezone na klupi Bayerna.

Pa produžio si sa robbenom i riberijem,dolazi ti mali gnabry a tu su coman,muller i james koji to mogu odigrat ok..koliko trebamo imat igrača za 2 pozicije?! 7 ?!

Ja sam bio prvi definitivno da se dovede novo krilo al hebiga nisam računal da budu oba veterana ostala...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 17 tra 2018, 18:58

doro napisao:
Murta napisao:Ovo da Gnabry igra dobro je najgora vijest ovog proljeća, čak gora od Comanove ozljede. Ako ne uzmemo pravo krilo, a to vjerojatno nećemo s obzirom na to da Gnabry igra "dobro", predviđam da Kovač neće dočekati kraj sezone na klupi Bayerna.

Pa produžio si sa robbenom i riberijem,dolazi ti mali gnabry a tu su coman,muller i james koji to mogu odigrat ok..koliko trebamo imat igrača za 2 pozicije?! 7 ?!

Ja sam bio prvi definitivno da se dovede novo krilo al hebiga nisam računal da budu oba veterana ostala...

5 igrača (ne računam Jamesa), 1 sigurna kvaliteta za startera na krilu (Coman) :roll:

Što je najgore, meni se čak i sviđa Gnabry i htio bih da on bude treći izbor s konstantnom minutažom na tim pozicijama jer ima potencijala.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 17 tra 2018, 20:37

To ti je tak kad su odlučili produžit sa starkeljama...nebumo sigurno imali 6 krila ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 18 tra 2018, 07:23

Jebote GnaBRy ivane da te jebo! GnaRBy i gotovo! 8-)

Gledajući sve to skupa, dovođenje Cana, za nas je muss :shock:

Jebote kad malo bolje razmisliš svi ti naši vezni igrači su prone to injury. Pogleč Thiaga, s njim nikad ne znaš, a uvijek računaš na ozlijedu više. Tolisso svako malo izvan pogona, e sad kakve su to ozlijede ne znam. James, hmmm za njega još niš nemrem reči, jer ga se dosta rotira, a i na šugav način je ušao u sezonu. tek bumo slijedeće valjda vidli od ćega je napravljen iako bu to malo SP sjebalo.

Onda imaš Vidala - ma neću o njemu jer bumo rekli "kao da on ide proč".

I sad ostaje Martinez koji je za ovu sezonu (pošto se Vidal ozlijedio) krucijalno ključan igrač za titule i JUPPOVU taktiku. Martinez sam po sebi, hoćeš nećeš će biti svrstan u one igrače koji su svako malo u bolnici. iako je poćeo popravljati svoj status po tom pitanju, mi još uvijek nismo ziher kada se radi o njemu.

Na to sve dolazi Goretzka, koji je isto tak više bio ozlijeđen u karijeri neg nije!

Na kraju ostajemo na tome da je jedini fit igrač ŠtucenČek Rudy :neee: Zamislite sad samo da moramo sezonu završiti s Rudyem u prvih 11 :shock: Uff to bi bio fujki McPoopić sam tako. Ipak bi mi bilo lakše i sigurnije bi se osjećao kad bi u kadru imali Cana i zato HIER DAMIT! 8-)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2018, 08:55

Murta napisao:Znam koliko ti smeta Muller, a i ja sam često na toj razini, ali jel se možeš složiti da bi drukčiji napadač, ili tehničar u igri na podu, ili fizički moćan koji privlači protivničke braniče sebi, stvarao potpunu drukčiju ulogu za Mullera u kojoj on ne bi bio ovakvo govno?

Ne... Muller je za mene precrtan odavno.

Kak da to objasnim; ja se neuzbuđujem "kad je on u formi i kad zabija i asistira". To mi sam daje nadu da klubovi neće skužiti kakva je to prevara od igrača i da ga kupe. Moja najveća želja je bila da nam baš Muller osvoji LP i da ga na ljeto za nekih 100 milja prodamo. Znači ja ne želim prodavati igrača kad je loš nego kad odlučim da bi ga se trebalo prodati.

Za Lewu sam več bio pričo i nisam trebao dočekati trenutak da ga svi poseru da bi ja razmišljo o njegovoj prodaju. No ono što mene smeta je to što svi odma seru da mu je Werner prirodna zamjena! Jebeš to!

Zato sam ja non stop srao daj Hazarda za Lewu...

Uglavnom u ovom trenutku bi probao uzeti Aguera, al znam da će svima sad ispast vilica, ono WTF - to bi ja napravio, pa bi dobio to što ti Murta pričaš, ali ja nevidim šansu da Muller bude kvalitetan a da mi igramo u ovim nekim debilnim sustavima kao do sada. Mi doslofce moramo preć u neki oblik 4-4-2 bila to linija ili romb, ali kako to napraviti kad vidim kak se slaže kadar....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la jozotg » 02 svi 2018, 11:57

Nije sve tako crno..

Imamo Sulea,Kimmicha,Tolissa,Humelsa,Hamesa,Goretzku,Comana,Neuera....koji mogu nositi ovu momčad...

Uz par veterena koji će za godinu otpasti iz uz par dobrih kupnji opet smo konkurentni..

Ok ,bilo je par krivih kupnji,ali npr Renato je na EU odigrao top.Ne možemo kupiti svakog talenta.Neki se pokaže ok ,neki ne......

Nek mi neko kaže koga bi on doveo ,mislim na upravu i igrače ,a da se npr ne plaća kao Barca Dembelea 150 milja ,a praktički ne igra...

Ili Juve koji uzima Cana ,a sci naši srednjaci su bolji od njega??

Ili Real koji ima Nacha i Vasgeza kao zamjene??

Ili Manu ili Chelasa koji je potira ća par igrača koji su sad kao top??

Tko ne griješi???

Dajte mi jedan jedinji primjer koji vam je klub uzor (uprava + transfer politika)pa ćemo viditi.

Slažem se jedino da naši slabo rade sa sucima :hehe:

Najlakše je kritizirat nešto o čemu nemaš pojma
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 02 svi 2018, 12:31

Nakon odgledane 2 utakmice protiv Reala i još nekoliko puta Goretzkinih highlightsa, moram priznati da sam brutalno pogriješio kritikom tog transfera. Još uvijek ne mogu reći dal je dovoljno dobar ili je bundesligaška prevara™ kao Rudy, ali ako je dovoljno dobar, treba nam baš takav igrač. Zašto? Zato što je visok, jak, trči, solidno dodaje i može dobivati duele u oba smjera.

U prvoj utakmici je tu ulogu igrao Martinez i bio je dosta solidan, osim što s loptom u nogama radius igre u kojem može nešto napraviti je 3 metra. Upravo ono što nije bilo dobro kod Gustava isto više nije dobro niti kod njega. Svaki put kad bi lopta došla do Javija, tu igra usporava. Gustavo je imao očajan passing, a Javi očajan dribling.

U druoj utakmici nije bilo Javija i više nismo imali taj problem, nego što ne možemo zaustavljati napade na sredini. Kad god bi Real nešto bolje kreirao, jedini način da se to zaustavi prije stopera je bila zajednička akcija jednog od Jamesa/Thiaga i jednog od beka.

Mislim da će on Kovaču biti Niko Kovač, a Jamesu i Thiagu neprocjenjiv partner u sredini. Oni se stvarno bore, ali to nije njihova uloga.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2018, 13:47

Leon Thiago James - zvuči predobro da bi valjalo :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi