RED BULL DAJE NAM KRILA!!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

KOJA KRILA BI HTJELI DOVESTI?

BAILEY
2
17%
PULIŠIĆ
5
42%
DRAXLER
4
33%
BRANDT
1
8%

Ukupno glasova : 12

Re: RED BULL DAJE NAM KRILA!!!!

PostPostao/la anton 1983 » 10 sij 2018, 06:58

ivan napisao:Pa ako je njihovo mišljenje da sada nema svjetske klase u BL onda me njihovi kriteriji niti ne zanimaju jer su smeće = nisu relevantni za mene :D

Nemoj tako ;) Oni su samo jako strogi i trebaš malo vidjet kak je to kod njih.

Primjerice da te pitam ko je bolji igrač, Kante ili Martinez, imam osječaj da znam kaj bi mi odgovorio :D Isto tako znam zašto Alabu ne bi prodao za 40... E viš, Kicker tak ne radi, Kicker kaže, moraš baš bit onaj Alaba kojeg ivan nebi prodao za 40 da budeš svetska klasa u Kickerovi očima...

Pretpostavka Kicker je da igrač svjetske klase (što u biti je i istina), "ne pada u formi"...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 10 sij 2018, 08:11

Zanimljivo: ćaća od Leroy Sane-a (ujedno i njegov agent/berater) kaže da je njegov sin "imao ponude Bayerna, Barce, Reala i drugih velikih klubova. No on je htio kod Giardiole. Da je Pep ostao u Bayernu Leroy bi prešao u Bayern."

Koliko mu je to vjerovat ne znam, do sada je kružilo da Bayern (1.) nije htio gomilat igrače - klub mu tada nije mogao garantirat mjesto u početnoj postavi i (2.) Bayern nije htio platiti 50 milijuna eura.

Možda je glupo što uopće pišem o ovome, to je sad prošlost. Nego mi je zanimljivo ovo s Pepom kao razlogom...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 sij 2018, 08:41

cruz napisao:Možda je glupo što uopće pišem o ovome, to je sad prošlost. Nego mi je zanimljivo ovo s Pepom kao razlogom...

Mene više jebe onaj koji je dao glas Brandtu! :lol:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 10 sij 2018, 09:44

Draxler i Pulišić...domači mlad talentiran igrač i jedan potencijalni špek moderni Pulušić.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 12 sij 2018, 08:20

tm.de malo piše o Baileyu i Völleru.

veli Völler da "ako netko ponudi novac kojeg je teško razumijeti onda naravno da ćemo sjesti i porazgovarati."
"U BL samo Bayern može reći da nema prodaje, mi ostali klubovi imamo za svakog igrača ŠMERCENSGRENCE"

Bailey je izjavio: "Naravno da imam klub iz snova, ne želim ga javno imenovati. U suštini znam da bi kad tad želio u Engleskoj igrati, a ukoliko budem dobro radio, taj bi se san mogao i ostvariti."

Kusen je prvotno želio Baileya dovesti na ljeto 2017. ali su zbog neke situacije u Genku tada na zimu 2016/2017 imali situaciju da je Bailey htio pod svaku cijenu bježat, a i drugi su se klubovi uključili. Tako da su ga doveli na zadnji dan prijelaznig roka u 1.mj. za 13,5 milijuna eura. Dobar potez.

Ukoliko ga Bayern prati (a uvjeren sam da jeste) mislim da bi dovođenje Baileya moglo bit problematično ako ZBILJA želi u englesku.
Međutim, možda je ovo samo pokeranje :roll: tj. možda mu je rečeno da daje takve izjave (jer englezi plaćaju masTno) kako Bayern (koji ne plaća svemirske cifre) ne bi pomislio davati 'malu' ponudu.
Jer ako Bailey ostane zdrav i nastavi razvoj - njegova cijena će eksplodirati jednog dana - ponavljam - ako bude sve 'po planu'. Tada ManUtd ili City ili Chelsea ili Pool neće žaliti dat za njega više od 70 mil (koliko Bayern navodno maksimalno želi dati)

Bailey - pratimo te!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Transferi