RED BULL DAJE NAM KRILA!!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

KOJA KRILA BI HTJELI DOVESTI?

BAILEY
2
17%
PULIŠIĆ
5
42%
DRAXLER
4
33%
BRANDT
1
8%

Ukupno glasova : 12

RED BULL DAJE NAM KRILA!!!!

PostPostao/la anton 1983 » 23 pro 2017, 07:24

Mislim da se svi slažemo, kad kaže, da su naš najveći problem, nova krila. Iz tog razlog smatram da se na njih moramo skoncentrirati i vidjeti što i kako. Moj prijedlog je da svako veli svoja 2-3 ili sva 4 krila koja hoće spičim ih u anketu pa se glasa, da vidimo kako nam to smrducka. Ne bi nikom htio nametat išta, pa da vidimo ko kako razmišlja i zašto tako razmišlja.

Poanta teme je razmisliti i samo pisati o tome na koji način i s kojim igračima bi slijedeće godine ili u slijedeće dvije godine htjeli pokriti krilne pozicije i da to podkrijepite argumentima.

Kakve budalaštine ćete pisati to je na vama :mrgreen:

Kažem popis krila u anketi će se proširivati i možete glasati za koga god želite - ak oćete sva 3 onda možete za sva 3 nema ograničenja.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: RED BULL DAJE NAM KRILA!!!!

PostPostao/la anton 1983 » 23 pro 2017, 07:27

Zamislite hapiti na ljeto Trip Double Leona :mrgreen: Veoma sexualno.

Malo sam podrobnije pogledo Jamajkanca i mi to moramo jamit!!! Sanea sam propustio al ovo niti pomisliti! Lik je budući razarač kvartova i takav igrač mora doči kod nas.

S druge strane moramo dat milijarde da hapimo PULIŠIĆA jer za razliku od Baileya i Comana, radi se o inteligentnom igraču s mozgom. U kombinaciji s Comanom mislim da bi sijali strah i trepet u slijedećih 5 godina..
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 23 pro 2017, 09:38

Nisam još glasao na anketi niti imam neke prijedloge van tvojih. Zašto? Nisam još opredijeljen. Simple as that.

Draxler, Pulišić, Bailey, Brandt.. to su sve dobre opcije, ali ko je za nas SEX opcija?
Moramo biti svjesni da ne možemo očekivati kako ćemo tek tako naći igrače koji su dobri ko Robben i Ribery. Više je razloga. O tome smo pričali x puta.

Na prvu mi je Pulišić nekako opcija za kojom bi prvo potego, onako instinktivno. Međutim instinkt mi i govori da nećemo vise šale dobiti dortmundove igrače, jer je Dortmund probio tu barijeru od 100 milijuna i teško da bi dali Pulišića Bayernu i to za normalniju cifru. (Pustimo debatu šta je “normalno” a šta ne, duga priča..)

Draxler je isto jaka opcija jer je potentan švabo, mislim da bi se snašao u Bayernu. Koliko je realno da ga dovodimo. Mislim da je mrvicu lakše njega nego Pulišića dovest. Bi li nas pojačao? Vjerujem da bi nam donio jednu dodatnu snagu - al da je apsolutna tip top klasa - nisam još uvjeren.

Brandt? Dobra opcija za pokušat, dakle POKUŠAT. Da ćemo se s njim USPIT POJAČATI e u to sam u ovom trenutku skeptičan.

E sad taj Bailey. Iz njega zrači egzotika, posebno zato sto smo ga “svi” tek površno upoznali. Uzevši u obzir njegove kvalitete (koje sam upoznao) mislim da bi isto bio kao Draxler - dobar, ali ne znam ima li ZEUG ZUR WELTKLASSE, tj. sada ne znam, ali ću ga zasigurno pod povećalom gledati do ljeta.

Da zaključim:
1. Od ovih opcija - najrađe Pulišić. Je li ostvarivo? Više sam skeptičan nego optimist jer je Dortmund ‘probao sirovo meso’...
2. Moramo gledat koji bi igrač bio najkompaktniji s Bayernovim igračima i Comanom...

______

Od ostalih opcija - ako ćemo šlajf bacat "--" - onda umjesto Riberya - Hazard, umjesto Robbena - Salah.
Ali :roll: bolje ne gubit vrime na njih, nego se fokusirat na ono što Bayernu sad najviše treba: JEBENO DOBAR SKAUTING.

Ko što je Beckenbauer uvik govorio: Schau mer mal.

EDIT: ipak sam glasao za Pulišića.. :D

EDIT2: taman kad sam zamaštao o Pulišiću, odem na sportbild i vidim ono čega se najviše “bojim”: ManUtd želi Pulišića
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 pro 2017, 10:42

Ti bi samo jedno krilo? :?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 23 pro 2017, 11:27

anton 1983 napisao:Ti bi samo jedno krilo? :?

A vidi, u u ovom trenu ništa ne znam. Nisam posložio još u glavi. Znam da bi se za jednog sigurno našlo mjesta. Nejasno mi je oko Comanove pozicije, nejasno oko Robbenovog mogućeg produženja ugovora, nejasno oko Gnabryevog statusa, nejasno oko Müllera, nejasno oko novog trenera i eventualno blaže promjene načina igranja.

Moraš razumit nas neopredjeljene :D bit ćemo i mi, neka.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 pro 2017, 11:32

cruz napisao:
anton 1983 napisao:Ti bi samo jedno krilo? :?

A vidi, u u ovom trenu ništa ne znam. Nisam posložio još u glavi. Znam da bi se za jednog sigurno našlo mjesta. Nejasno mi je oko Comanove pozicije, nejasno oko Robbenovog mogućeg produženja ugovora, nejasno oko Gnabryevog statusa, nejasno oko Müllera, nejasno oko novog trenera i eventualno blaže promjene načina igranja.

Moraš razumit nas neopredjeljene :D bit ćemo i mi, neka.

Al ti lipo tuci po svome - JA BI, MI MORAMO! 8-)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 23 pro 2017, 12:54

Po mome?

8-)

Let’s get dirty

Slika

:megusta:

Nije realno? Zaboli me..

Ali cruz šta je s Thiagom s Mullerom s Robbenom s Vidalom itd.?

Ima utakmica, ima stakla
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 pro 2017, 13:24

cruz napisao:Ima utakmica, ima stakla

A i prodat se može, jel tak? :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 23 pro 2017, 14:31

anton 1983 napisao:

A nije baš da nam to glatko polazi za rukom. Prodamo možda nekoga, radi održavanja normalnijeg broja igrača i plaća, ali teško da ponovimo cifru barem ko za Costu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 24 pro 2017, 08:40

cruz napisao:
anton 1983 napisao:

A nije baš da nam to glatko polazi za rukom. Prodamo možda nekoga, radi održavanja normalnijeg broja igrača i plaća, ali teško da ponovimo cifru barem ko za Costu

Al ni to baš tak teško, samo to moraš htjet.

Recimo ove godine ja velim dringend Renata prodat i dam argumente za to u obliku Tollisa i Leona, a ti veliš ne prodati :lol:

Samo trebaš HTJET prodati i nikada u ekipi htjeti imati "Mullera i Ozila" - jako jednostavno :D

U HTJENJU JE SPAS!!!!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 07 sij 2018, 21:49

Kicker službeno proglasio Baileya najboljim igračem prvog dijela sezone.

Također su zaključili da nakon 8 godina BL nema igrača od weltklasse formata
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 07 sij 2018, 21:59

cruz napisao:Kicker službeno proglasio Baileya najboljim igračem prvog dijela sezone.

Također su zaključili da nakon 8 godina BL nema igrača od weltklasse formata

Ja sam kritičan, ali Kimmić, Thiago (kad igra) i Lewandowski su Weltklasse, to je stvarno pretjerano negativan zaključak.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 08 sij 2018, 01:25

Pa cijela naša ekipa, da ne gledamo dalje... Jedno je forma, drugo je klasa... :a045:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 09 sij 2018, 19:03

ivan napisao:Pa cijela naša ekipa, da ne gledamo dalje... Jedno je forma, drugo je klasa... :a045:

Onda baš nežikiš kak to Kicker gleda... Biti svjetska klasa u Kickerovim očima je užasTno teško...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 10 sij 2018, 00:13

anton 1983 napisao:
ivan napisao:Pa cijela naša ekipa, da ne gledamo dalje... Jedno je forma, drugo je klasa... :a045:

Onda baš nežikiš kak to Kicker gleda... Biti svjetska klasa u Kickerovim očima je užasTno teško...

Pa ako je njihovo mišljenje da sada nema svjetske klase u BL onda me njihovi kriteriji niti ne zanimaju jer su smeće = nisu relevantni za mene :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

Sljedeće

Vrati se na: Transferi