RED BULL DAJE NAM KRILA!!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

KOJA KRILA BI HTJELI DOVESTI?

BAILEY
2
17%
PULIŠIĆ
5
42%
DRAXLER
4
33%
BRANDT
1
8%

Ukupno glasova : 12

Re: RED BULL DAJE NAM KRILA!!!!

PostPostao/la anton 1983 » 10 sij 2018, 06:58

ivan napisao:Pa ako je njihovo mišljenje da sada nema svjetske klase u BL onda me njihovi kriteriji niti ne zanimaju jer su smeće = nisu relevantni za mene :D

Nemoj tako ;) Oni su samo jako strogi i trebaš malo vidjet kak je to kod njih.

Primjerice da te pitam ko je bolji igrač, Kante ili Martinez, imam osječaj da znam kaj bi mi odgovorio :D Isto tako znam zašto Alabu ne bi prodao za 40... E viš, Kicker tak ne radi, Kicker kaže, moraš baš bit onaj Alaba kojeg ivan nebi prodao za 40 da budeš svetska klasa u Kickerovi očima...

Pretpostavka Kicker je da igrač svjetske klase (što u biti je i istina), "ne pada u formi"...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 10 sij 2018, 08:11

Zanimljivo: ćaća od Leroy Sane-a (ujedno i njegov agent/berater) kaže da je njegov sin "imao ponude Bayerna, Barce, Reala i drugih velikih klubova. No on je htio kod Giardiole. Da je Pep ostao u Bayernu Leroy bi prešao u Bayern."

Koliko mu je to vjerovat ne znam, do sada je kružilo da Bayern (1.) nije htio gomilat igrače - klub mu tada nije mogao garantirat mjesto u početnoj postavi i (2.) Bayern nije htio platiti 50 milijuna eura.

Možda je glupo što uopće pišem o ovome, to je sad prošlost. Nego mi je zanimljivo ovo s Pepom kao razlogom...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 sij 2018, 08:41

cruz napisao:Možda je glupo što uopće pišem o ovome, to je sad prošlost. Nego mi je zanimljivo ovo s Pepom kao razlogom...

Mene više jebe onaj koji je dao glas Brandtu! :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 10 sij 2018, 09:44

Draxler i Pulišić...domači mlad talentiran igrač i jedan potencijalni špek moderni Pulušić.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 12 sij 2018, 08:20

tm.de malo piše o Baileyu i Völleru.

veli Völler da "ako netko ponudi novac kojeg je teško razumijeti onda naravno da ćemo sjesti i porazgovarati."
"U BL samo Bayern može reći da nema prodaje, mi ostali klubovi imamo za svakog igrača ŠMERCENSGRENCE"

Bailey je izjavio: "Naravno da imam klub iz snova, ne želim ga javno imenovati. U suštini znam da bi kad tad želio u Engleskoj igrati, a ukoliko budem dobro radio, taj bi se san mogao i ostvariti."

Kusen je prvotno želio Baileya dovesti na ljeto 2017. ali su zbog neke situacije u Genku tada na zimu 2016/2017 imali situaciju da je Bailey htio pod svaku cijenu bježat, a i drugi su se klubovi uključili. Tako da su ga doveli na zadnji dan prijelaznig roka u 1.mj. za 13,5 milijuna eura. Dobar potez.

Ukoliko ga Bayern prati (a uvjeren sam da jeste) mislim da bi dovođenje Baileya moglo bit problematično ako ZBILJA želi u englesku.
Međutim, možda je ovo samo pokeranje :roll: tj. možda mu je rečeno da daje takve izjave (jer englezi plaćaju masTno) kako Bayern (koji ne plaća svemirske cifre) ne bi pomislio davati 'malu' ponudu.
Jer ako Bailey ostane zdrav i nastavi razvoj - njegova cijena će eksplodirati jednog dana - ponavljam - ako bude sve 'po planu'. Tada ManUtd ili City ili Chelsea ili Pool neće žaliti dat za njega više od 70 mil (koliko Bayern navodno maksimalno želi dati)

Bailey - pratimo te!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 07 vel 2018, 09:15

Gledajući kud sve to ide izgelda da naše ljeto neće biti zanimljivo, a opet biti će to okretanje novog lista za nas.

Maltene sve je ostalo dogovoreno, samo se moraju srediti te pozicije ofenzvnih igrača. Dva mjesta su popunjena - MULLER i COMAN i sada to još treba nadopuniti s dva igrača...

Gledajući razvoj Comana mislim da je klinac zaslužio da bude u prvih 11 Bayerna da mu se da prilika da pokaže da li je zamjenjiv ili ne.

Muller je Bayernova legeneda i kao takav ima poseban status.

Reklo bi se imamo dva igrača za prvih 11 - da imamo ali njih dva nisu extra klasa pa smiju imati konkurenciju. U ovakvom slučaju smatram da je najbolje imati samo jednog igrača iste klase i još jednog koji će tu i tamo dobivati priliku - nešto tipa Šakiri u svoje vrijeme.

Naravno na kraju svega uvijek se postavlja isto pitanje; što s ROBBERYEM?

Puno sam si razmišljo i velim ne, dosta je! :( Teško mi je to za izreći, ali jednom mora doći kraj :cry:

Što će nam ROBBERY za osvajanje LP-a? oni nam više slijedeće sezone nemogu biti od pomoći to je sigurno, a da ih se drži zbog BUNDESLIGE to stvarno nema smisla. Pa logičnije je i poslovnije je da čak i Gnarby tu i tamo dobije priliku pa možda explodira, nego bezveze imati jednog od ove dvojice starkelja u kadru s obzrom na naše ciljeve.

Po meni mi za ljeto imamo samo jednu zadaću a to je dovesti jednog od ovih igrača: Biley, Pulišić, Draxler i eventualno ako je moguće Mahrez. Ne vidim nikog drugo na tržištu za nas.

S obzirom da imamo Mullera i Comana, nekoako mi ne šmeka dovođenje dvojice igrača od ovih koje sam gore naveo. Iako bi to bilo SEXUALNO mislim da bi to bilo krivo i da bi si samo naštetili jer bi svaki ponaosob premalo igrao za svoj kalibar.

Sada trenutačno naginjem rješenju da nam je Gnarby 4. ofenzivni igrač...No imam problemček.

Moj prvi pick je Bailey!

Izuzev njegove sexualnosti ono što mi je krucijalno ključno je to što je ljevak! Ne mogu Vam opisati koliko mi je to bitno, a s druge strane možda bi ga lakše dobili ako bi im uvalili Gnarbya ili wait for it......

RENATA! :mrgreen: (nije to tako nerealno)

E sad ak im damo Gnarbya, kako nadoštukati to 4. krilo a da se to nenadoštukava s ROBBERYOM.

Jedna od mojih ideja je Bernat koji bi pokrivao levo krilo i levog beka, ovisno o tome dal ostaje a u to više niti ja nisam ziher. Po meni to nije loša opcija, jer mi zbog truleži BUNDESLIGE uvijek moramo biti na 18-19 igrača, a ne na 19-20... Tu će dosta stvar ovisiti o MArtinezu, a najviše o Rafinhi...

Ne znam uopće kaj da radim s Rafinhom ,ali to je drugi par cipela...

Znači zasada moje rješenje za slijedeću sezonu za ove 4 ofenziFca glasi:

Coman, Bailey, Muller, Gnarby/Bernat.

Kakvo je Vaše mišljenje?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 07 vel 2018, 11:00

Gnabry kolko se vidjelo po izjavama 100% dolazi kod nas i bit će 4 ofanzivac dakle ide se po tog još jednog...od Draxa se izgleda odustalo i sad radimo na Pulušiću...malog đamajka nitko ni ne spominje....dakle Muller,Pulušić,Coman i Gnabry...ja sam da RIB i ROB idu proč zajedno da se napravi velika fešta :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Transferi