FC SCHWABENBAYERN!!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: FC SCHWABENBAYERN!!!!

PostPostao/la anton 1983 » 04 sij 2018, 13:23

The Scarface napisao:Nisi u pravu sto se tice ovih usporedbi.

Jesam ako govorimo o tome da neki igrači jesu iznad kluba pa se njima daje što oni hoće.

The Scarface napisao:Lahm je primjerice imao ponudu Barce kad je Bayern bio marginalni europski klub, ali je ipak odlucio ostati.

Tako imo je, al je bio desni bek i da li je kao desni bek dobio najveću plaču u klubu? Zašto on tada nije dobio miljon eura manje pa pristo?

The Scarface napisao:Schweini je odigrao odlicnu sezonu prije potpisa onog ugovora 2010., igrao je kasnije losije, ali je opet bio jedan od najvaznijih kotacica u triple sezoni.

Tako je, oko oba dvije stvari se slažem - što se tiće Schweinija, pitam te di je on bio s 23 kao prvo, kao drugo Kroosu se predbacuje što je on rekao za Real s obzirom na Bayern, ali Schweiniju ne kad je došao u MUTD.

The Scarface napisao:Muller je svoj ugovor dobio ipak malo kasnije i nakon par sezona gdje je uvijek isporucivao brojke. Istina je da je sada preplacen, ali je prije toga svakako bio vece ime od Kroosa.

Znam kada ga je dobio, ali kada ga i je i dobio on je i tada bio preplačen - razlog njegove velike plače je identifikacion figur i njegova plača je dokaz preplačivanja i UCJENJIVANJA kluba jer smo prodali i Kroosa i Schweinija - pa je bilo sranje da će KHR razapet navijači - NJEGOVE RIJEČI. :neee: On bez obzira na brojke nikada nezaslužuje veću od 4.5

The Scarface napisao:Kroosu se moglo ponuditi veci ugovor, ali nije tu samo stvar novaca, menk se cini da se on s nekim iz nase uprave poprilicno zakacio pa je bilo ciao ragazzi.

Kaj god, mene sam jebe kaj su dežurni dušebrižnici licemjeri.

Niko nije iznad kluba kad im paše!!!

Niko nesmije ucjenjivati klub, ako im taj igrač nepaše!!!

To je ono što me smeta!!!

Ako si riskiro s jebenim Gotzeom, onda mater mu jebem riskiraj i sa Kroosom! 8-)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 04 sij 2018, 16:11

The Scarface napisao:Ovdje ima previse SBBKBB-a, cinjenica je da smo se dugorocno etablirali kao top 3 klub u Europi i da velike zasluge za to snosi i nasa uprava.

Nisam ljubitelj kada se ljudi prave pametni pa pljuju po svakoj odluci uprave. Bilo je tu gresaka, ali svaki transfer i odluku treba smjestiti u vremenski kontekst a ne se pravit pametan nakon par godina.

Inace uzasno glupa tema koja bi se isto tako mogla zvati sastavi prvih 11 "Elfa".

:bravo:

The end
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 04 sij 2018, 16:38

The Scarface napisao:Nisam ljubitelj kada se ljudi prave pametni pa pljuju po svakoj odluci uprave. Bilo je tu gresaka, ali svaki transfer i odluku treba smjestiti u vremenski kontekst a ne se pravit pametan nakon par godina.

Svakoj odluci? Pravimo se pametni? VREMENSKI KONTEKST?

Umjesto da pojasniš, generaliziraš. Ja sam bar objasnio šta upravi zamjeram. Ne, ne izigravam generala poslije bitke, radi se o odlukama koje su me pogađale čim su se desile. Žalim za njima jer sam tada i sada smatrao da su loše za Bayern. Posebno to s Kroosom.

Toni Kroos nije smio biti prodan :!: Amen.

The Scarface napisao:Kroosu se moglo ponuditi veci ugovor, ali nije tu samo stvar novaca, menk se cini da se on s nekim iz nase uprave poprilicno zakacio pa je bilo ciao ragazzi.

cruz napisao:rolex i uli imaju prevelik ego i previše moći

Ni oni nisu iznad kluba.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 05 sij 2018, 21:09

anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 05 sij 2018, 21:16

Taj brandt je meni baš bezveze nekako. Ako već hoće njemce onda barem propalog draxlera neka kupe.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 05 sij 2018, 23:02

Daj radije Harryja Kanea, to bi bila priča.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 05 sij 2018, 23:41

Ništa protiv Brandta, fin talent ali nije to bola Bayernov kapacitet. Daj mu u kusenu još koju sezonu pa da vidimo na čemu je.

Dovoditi njegovo ime u kontekst nadomještanja Robbena ili Riberya je suludo.

U ovom trenutku Brandt je OVERRATED

Cijeli taj FC Deutschland Bayern je OVERRATED.

Moje mišljenje.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 06 sij 2018, 15:45

Sve je to lepo divno krasno, al nemreš pratiti Kusen, treba ti krilo i onda pored Baileya uzet Brandta? :shock:

Ok, nemaš novaca, pa moraš paziti, al daj ajde idemo se malo uozbiljiti...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 24 sij 2018, 16:26

Evo i Gnabry potvrdio da se od ljeta 100% priključuje Bayernu, bez obzira na odluke s Robbery.

Je li on uopće kvaliteta za Bayern? premalo sam ga gledao priznajem.

Ali ono što zasigurno jest - još jedan njemački državljanin koji stiže u Bayern.

Jebote koliko švabskih putovnica imamo, strah me da ćemo opast!

3 x GK - Neuer, Ulreich, Früchtl

7 x DEF - Boateng, Hummels, Süle, Kimmich, Rafinha (!), Götze, Friedl

3 x MID - Goretzka, Rudy, Gnabry, Dorsch

4 x FWD - Müller, Wagner, Wriedt

17 komada, od njih 7ero iz našeg Jugenda

Der Deutsche Das Schwabenbayern
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 24 sij 2018, 17:01

Friedl je Austrijanac

7 iz naseg jugenda ?
Jesi siguran?
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la cruz » 25 sij 2018, 08:50

Jbt smetno za Friedla. A za ovih sedmero, radi se ustvari o 8 igrača iz Jugenda:
Früchtl, Hummels, Alaba, Friedl (obojica austrijanci), Götze, Dorsch, Müller, Wagner.

sedmero sam mislio da su švabe, međutim zajebo sam Friedla, dakle 6 švaba iz jugenda, a 8 igrača općenito iz jugenda..

Prema Statisti:

1.9.17 imali smo 56% njemaca u kadru, 6.mjesto u BL.

Ako Ulreich ostane i recimo odu Vidal (transfer), Sanches (nova posudba) i jedan od Robbery (iako se sada čini da će ostati) onda ćemo i dogodine imati velik udio švapskih putovnica.

Dolaze Goretzka i Gnabry, a možda dođe još jedno krilo sa strane.. tako da je i među dolascima napravljen suficit :mrgreen:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 25 sij 2018, 12:01

A sta ako ti kazem da je jedino Hummels produkt, ali bas pravi produkt Bayernove skole, a ostale koje si nabrojao su doslli iz drugih klubova , pa su kasnije prikljuceni Bayern II ?
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la cruz » 25 sij 2018, 13:42

Lahm napisao:A sta ako ti kazem da je jedino Hummels produkt, ali bas pravi produkt Bayernove skole, a ostale koje si nabrojao su doslli iz drugih klubova , pa su kasnije prikljuceni Bayern II ?

:haha: pa slobodno kaži :haha:

ja smatram Bayernovim produktom sve ove momke koji su se do 18. godine priključili Bayernovom U19 ili U23 i u Bayernu ostali barem 3 godine.
Ti pričaš o baš ono EIGENGEWÄCHS (stigli prije 14. godine) - toga imamo samo u Hummelsu, Früchtlu, Mülleru, Dorschu i Wagneru
Tako i UEFA evidentira pri registraciji za njezina natjecanja.

Ma nije ni bitno, o čemu i mi raspravljamo :lol:

Ono što je meni AMÜSANT:
Slika

ili je dobar troll pa šalje šuk tokmacima iz gelsenkirchena ili je on tokmak
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Transferi