FC SCHWABENBAYERN!!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

FC SCHWABENBAYERN!!!!

PostPostao/la anton 1983 » 03 sij 2018, 22:03

Evo malo ovo POOP o švabama u Bayernu me ponukalo da otvorim temu u kojoj će se napisati 2-4 posta, al što ćeš, kad volim! :mrgreen:

Sama ideja o 11 švaba u Bayernu mi je preSEXualna, ajmo reči to je moj san! No taj san mora imati glavu i rep, a ne da imam švapska govna u prvih 11... U zadnjih cca, 6-7 godina, možda se nije pokazala bolja prilika da BAyern tako nešto sastavi - jest da je to nemoguće, ali što da se tako planiralo, pa da je tako sada ispalo...

Pošto je ovo forum i izuzev ozbiljnih stvari o kojima seremo, on isto tako služi za našu razonodu.

Moja ideja je pazite sad ovo, da složite ekipu od 19 ili 20 feldšpilera (golmane nemorate pisati) u kojoj 14 (ako imate 19 igrača) ili 15 (ako imate 20 igrača) su ŠVABI :D Preostaili igrači MORAJU BITI SADAŠNJI IGRAČI BAYERNA + GNARBY i RENATO i ak je još neko na posudbi (COSTA SE NEBROJI ON NEMRE).

Uvijet je da morate moć sastaviti prvih 11 da Vam budu švabe i da Vam momčad ima smisla. Također kada slažete ekipu onda vodite računa o tome da po kvaliteti jedini bolji igrač od švabe za prvih 11 može biti Alaba (jer će ga svi staviti). Isto tako nemojte sam bacati igrače z brda z dola - primjerice da mi gurate Mullera na desno krilo ili pak Ozila na lijevo il tak neke pizdarije - pokušajte složiti ekipu koja se može boriti za prvensvo i LP, a ne ona koja može u 6 tekmi osvojiti SP ;)

Al isto tako ću nadodati, da ne tako davno (cruz će se sjetiti), kako sam JA pisao, o tome koliko su švabe trule i da nemamo igrača s kojim se možemo pojačati - Dobro ovo je sad malo drugačije jer ipak postoje neke švabe koje bi nas pojačale, ali nemremo do njih, NO IPAK, može se reči da bi se mogao povećati broj švapskih igrača u BAyernu i da bi tako Bayernu skočila kvaliteta.

Možda neki čak i skuže kada slože takvu ekipu prema mojim "pravilima" koja su naravno podesiva, ta momčad biti jača od ove naše, pa čak i one koje možemo potencijalno složiti bez da se orijentiramo na švabe... :D

No isto tako pitam se, jel su se švabi digli il smo mi i naši kriteriji pali...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Re: FC SCHWABENBAYERN!!!!

PostPostao/la anton 1983 » 03 sij 2018, 22:21

Ovo je moja ekipa - odusto sam od igranja sa "desetkom" "polušpicom" kak god vi to oćete zvat jer jednostavno oću spojiti dvojac LEON - KROOS u sredini, a u tom slučaju oni moraju imati nekoga ko im čuva leša, a ne nekog ispred njih... Da igram SP pa je samo 6 tekmi u pitanju morti nebi tak razmišljo...

Pa bi to izgledalo ovak:

------------Werner

Draxler------------------Sane

-------Kroos---------Leon

-------------Weigl

Max--Boateng---Hummels--Kimmich

Nažalost bolju šesticu od Weigla, Njemačka nema (ako pričamo o šesticama), s tim da je to mlad i talentirani igrač, tako da mi je to više nego ok. Dugoročno gledano, mislim da bi taktički neozbilno staviti nekog Gundogana ili pak Ozila, Mullera u taj vezni red, jer si prešuplji. S Kroosom i Leonom u ekipi po meni mora postojati jedan veznjak koji defanzivno razmišlja. Draxler mi nije prvi pick (skužiti ćete po zamjeni) no u ovom slučaju bilo bi glupo izabrati drugačije. Hectora i Toljana nepodnosima, pa sam zato stavio Maxa, makar se nadam da bi se tu uspio probiti moj zamjenski desni bek, pa bi po sili prilike u vezi na Wigelovoj poziciji tu i tamo pikao Kimmch :D

------------Gomez

Reus-----------------------Coman

----------Renato----Tolliso

----------------Rudy

Alaba----------Sule-----------Heinrichs

Reus mi je uvijek bio tiha nada i uvijek ću se nadati da će lik doći sebi i oporaviti - u pravom ferfassung nabijem i Sanea na kurac. Zato kao takvog on mora biti ovdje kao rizik - s druge strane sam se osigurao s Comanom.

Što se tiće veznog reda - ok neam pravu šesticu, da valja, al jebiga namjerno nisam stavio Martineza, jer onda znam da bi on imao prednost nad Weigelom, a to sam htio izbjeć. Bilo koji drugi vezni igrač od trenutačnih mi radi sranje za Leona i Kroosa a to nedam! S Tollisom dobivam sve kaj mi treba i dao sam priliku nadi...

Ova ekipa mi je toliko SEXUALNA da bi si o njoj itekako za slijedeću sezonu razmislio, s obzirom na ovu kaj mi sad imamo...

Sve se svodi na samo 3 igrača: Kroos, Sane, Reus...
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 03 sij 2018, 23:04

Sinoć napisah neke gluposti ovdje ali :lol: ....koja glupa tema!

Onaj Bayern koji je jamio treble i koji je s repkom jamio SP to je po meni švabenbayern. Više nego dovoljan broj švaba. ne treba ga povećavat. Zar ne?

Jedino što meni smeta je što nemamo u svojim redovima najvrućeg švabu, a imali smo ga i nismo znali cijeniti - tj uprava mu nije želila dat plaću bolju, pa ga prodala za jeftino real madridu :neee:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la vintage » 04 sij 2018, 10:28

cruz napisao:Sinoć napisah neke gluposti ovdje ali :lol: ....koja glupa tema!

Onaj Bayern koji je jamio treble i koji je s repkom jamio SP to je po meni švabenbayern. Više nego dovoljan broj švaba. ne treba ga povećavat. Zar ne?

Jedino što meni smeta je što nemamo u svojim redovima najvrućeg švabu, a imali smo ga i nismo znali cijeniti - tj uprava mu nije želila dat plaću bolju, pa ga prodala za jeftino real madridu :neee:

Ma ko ga jebe. Dovoljne su nam one izjave kad je presao u Real. Niti jedan igrac nije iznad kluba, nema on sta uvjetovat. Ko ga jebe!
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 04 sij 2018, 10:53

ne vjerujem kolega da je bilo uvjetovanja. kroos je tražio plaću kao kod götzea, a bome nije bio nimalo lošiji od njega (da se oprezno izrazim..). više vjerujem da su ga realovci tada cijenili više nego bayernovci, zato su mu dali ono što je on od bayerna tražio.

mislim da je to nevjerojatan gaf, da najperspektivnijeg domaćeg igrača tako tretiraš. takvom se igraču daje plaća i status kakvog zaslužuje i na takvom igraču gradiš budućnost. real je to učinio i profitirao.

rolex i uli imaju prevelik ego i previše moći s obzirom na kompetentnost.
njima ni de Bruyne nije vrijedan bio. Ni Sane. Sjećam se da im ni Diego nije bio vrijedan, ni van der Vaart, ni Agüero ni Modrić ni Vidić itd.

Previše u širinu odoh. Bit ovog topica je švabizacija Bayerna, a Kroos je LICE NJEMAČKE. imali smo ga i na veliku žalost izgubili.

Kroos je skuplji propust nego što bi skup bio za davati mu plaću.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 04 sij 2018, 11:31

Kroos bi otišo svejedno. Možda samo za malo veće novce. Jel bi bili sretni da smo dobili 50 milja? Sorry za offtopic, ne mogu preko moba ovakve opširne analize pisat :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 04 sij 2018, 12:08

cruz napisao:ne vjerujem kolega da je bilo uvjetovanja. kroos je tražio plaću kao kod götzea, a bome nije bio nimalo lošiji od njega (da se oprezno izrazim..). više vjerujem da su ga realovci tada cijenili više nego bayernovci, zato su mu dali ono što je on od bayerna tražio.

mislim da je to nevjerojatan gaf, da najperspektivnijeg domaćeg igrača tako tretiraš. takvom se igraču daje plaća i status kakvog zaslužuje i na takvom igraču gradiš budućnost. real je to učinio i profitirao.

rolex i uli imaju prevelik ego i previše moći s obzirom na kompetentnost.
njima ni de Bruyne nije vrijedan bio. Ni Sane. Sjećam se da im ni Diego nije bio vrijedan, ni van der Vaart, ni Agüero ni Modrić ni Vidić itd.

Previše u širinu odoh. Bit ovog topica je švabizacija Bayerna, a Kroos je LICE NJEMAČKE. imali smo ga i na veliku žalost izgubili.

Kroos je skuplji propust nego što bi skup bio za davati mu plaću.

Ne secam se da je Bayern hteo Vidica? Koje je godine to bilo otprilike?
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 04 sij 2018, 12:15

ivan napisao:Kroos bi otišo svejedno. Možda samo za malo veće novce. Jel bi bili sretni da smo dobili 50 milja?

huhuuu teško rođo. Kad Pep je maknuo Sexsteigera jer je njegov vijek pošao - htio je da tu bude Kroos.
Ne znam zašto msiliš da bismo ga svejedno prodavali? :?:

Mozda bi ga svejedno prodali, također za 30 milijuna ali ne 2014. nego 2021.

melodyne napisao:Ne secam se da je Bayern hteo Vidica? Koje je godine to bilo otprilike?

u dva navrata. Jednom pod van Gaalom (ali on je tada inzistriao da ga se ne dovede jer mu je van Buyten bio bolji.. idalje imam traume) i drugi put kad mu je ugovor istekao, tada smo jamili LP. Mogli smo ga dovest džabex, ali bolje držat 36-godišjeg van Buytena, potrošit 28 milijuna na Benatiju i 41 na Tolissoa i prodat Kroosa za 30. :bravo:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 04 sij 2018, 12:56

He he he he, ako jest da je topic trul, ali ipak se nešto piše :lol:

Cijela poanta je da se taj švapski Bayern i mogao napraviti i još uvijek se može raditi, ako ćemo se tome okrenuti. No ako ti govoriš da ćeš to raditi i onda uzimaš strane kvalitetne tj. kvalitetnije igrače od švaba, a švabe neplanski trpaš zato kaj su švabe onda ga jebi...

Naravno ako se određeni igrači spotrgaju da se taktika može prilagođavati, ali kadar, trener i klub moraju u suštini gledati u istom smjeru i taj smjer se mora znat. Jest to je teško, al opet mora postojati, s blagim oscilacijama.

Postoje jednostavno neka pravila u nogometu (druga je stvar što se ta pravila u pravilu ne odnose na nas zbog truleži BUNDESLIGE).

Sad ako smo doveli Goretzku, a znamo da je Muller kod nas i po svemu sudeći on mora igrati, onda znaš da se toj dvojici s obzirom da igraš na krila mora DODATI ŠESTICA! Znači nikakav Vidal, James, Thiago nego samo i isključivo Martinez ili Rudy, EVENTUALNO ali samo EVENTUALNO TOLLISO; ma ne - u biti serem, nemože TOLLISO.

A zašto onda ne tim putem krenuti? Zašto onda ne otići u 4-4-2 ili ti 4-2-3-1? Zašto onda NEpostati ŠVAPSKI KLUB?
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 04 sij 2018, 12:58

vintage napisao:Ma ko ga jebe. Dovoljne su nam one izjave kad je presao u Real. Niti jedan igrac nije iznad kluba, nema on sta uvjetovat. Ko ga jebe!

Koje točno? :shock:

I kak je to ok da jedan GNOJŠTAJGER, kojeg smo čekali 10godina da neš odigra, ucjenjuje Bayern s velikom plačom, pa nakon kaj ju dobije sezonu igra zakurac? Za njega je OK, da ucjenjuje klub i da bude iznad kluba?

I kak je OK, da jedan pinklec tipa Lahm, ima najveću plaču u klubu, a čovjek nije niti zabijo golove, niti neš pretjerano asistirao i jako puno puta igrao prosječno?

I kak je ok, da jedna Trulež poput MULLER ucjeni klub da mu da veću plaču od Riberya i Robbena koji su mu maltene stvorili karijeru?

Kak je to za njih sve 3 ok, kak je ok, da oni smiju ucjenjivati klub? Kak je OK, da Schweini izgovori ono kaj je izgovorio prilikom prelaska u MUTD?

A kako sve to nije OK, za igrača koji je sa 17 godina bio proglašen najvećim talentom svijeta, kasnije bio nadolazeća zvijezda i u svojim godinama zaključno s 2014 - postigao i napravio više u karijeri nego Schweini, Muller i Lahm? To mi je baš jako čudno!

Pogledajte samo u kojem trenutku nam ga je već Real zakapario, a dobro se sjetite što i tko je KROOS bio kada se digao pehar svjetskog prvenstva - pa mater mu jebem kako smo onom govnu od Ballacka mogli dopustiti da ode free nudeći mu da ostane najveću plaču u povjesti Bayerna, a to s Kroosom nismo napravili? Da ga nismo bar do zime 2015 pokušali štentati?

I još je PEP klećo, govoreči upravi NEMOJTE PRODATI KROOSA!!! I NE!!!

Pa kak je to sve u 3 PM moguće da mi je znat!?!??! :neee: :neee: :neee: :neee:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la The Scarface » 04 sij 2018, 13:01

Ovdje ima previse SBBKBB-a, cinjenica je da smo se dugorocno etablirali kao top 3 klub u Europi i da velike zasluge za to snosi i nasa uprava.

Nisam ljubitelj kada se ljudi prave pametni pa pljuju po svakoj odluci uprave. Bilo je tu gresaka, ali svaki transfer i odluku treba smjestiti u vremenski kontekst a ne se pravit pametan nakon par godina.

Inace uzasno glupa tema koja bi se isto tako mogla zvati sastavi prvih 11 "Elfa".
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 04 sij 2018, 13:04

Ne diraj mi bastija i lahma. Počeo si bogohulit :evil:
Pogreška jest, nema govora. Ali svi znamo da je taj kroos često imao utakmice kad je bio prosječan. Joj totalno neću raspravljat OPET o njemu. On sigurno nije karika koja nam je falila za Lp nakon 2013.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 04 sij 2018, 13:05

The Scarface napisao:Inace uzasno glupa tema koja bi se isto tako mogla zvati sastavi prvih 11 "Elfa".

Evo Scar zašto sam otvorio temu:

anton 1983 napisao:Pošto je ovo forum i izuzev ozbiljnih stvari o kojima seremo, on isto tako služi za našu razonodu.

Nema ovdje mjesta za krivit nekoga što nije tako, jer tako nikada nije moglo tj. nije niti trebalo biti.

Niko niti netreba delati to (ovo kaj sam ja napiso), a ovo za elf je ok, ali zato i postoji ovaj drek sa strancima di nema švaba :mrgreen:

Kao što rekoh na početku da očekujem 2-4 posta...
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 04 sij 2018, 13:08

ivan napisao:Ne diraj mi bastija i lahma. Počeo si bogohulit :evil:

ko ih pipa, mater im jebem da im jebem smečarsku! :neee: Ja sam reko NIKO NIJE IZNAD KLUBA, onda kako njih dva jesu? :evil:

ivan napisao:Pogreška jest, nema govora. Ali svi znamo da je taj kroos često imao utakmice kad je bio prosječan. Joj totalno neću raspravljat OPET o njemu. On sigurno nije karika koja nam je falila za Lp nakon 2013.

Pa SCHWEINI kojeg više voliš, je dužan Bayernu noFce kolko ga je Bayern trpio i kolko smo dugo zbog njega bili truli. Mi smo njega zamalo zbog njegove trulaži prodali!

A šta Lahm nije imao do svoje 23 godine (mislim da je Kroos imo 23 - 2014), "prosječne utakmice"?
Zadnja izmjena: anton 1983; 04 sij 2018, 13:23; ukupno mijenjano 1 put/a.
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la The Scarface » 04 sij 2018, 13:10

anton 1983 napisao:
vintage napisao:Ma ko ga jebe. Dovoljne su nam one izjave kad je presao u Real. Niti jedan igrac nije iznad kluba, nema on sta uvjetovat. Ko ga jebe!

Koje točno? :shock:

I kak je to ok da jedan GNOJŠTAJGER, kojeg smo čekali 10godina da neš odigra, ucjenjuje Bayern s velikom plačom, pa nakon kaj ju dobije sezonu igra zakurac? Za njega je OK, da ucjenjuje klub i da bude iznad kluba?

I kak je OK, da jedan pinklec tipa Lahm, ima najveću plaču u klubu, a čovjek nije niti zabijo golove, niti neš pretjerano asistirao i jako puno puta igrao prosječno?

I kak je ok, da jedna Trulež poput MULLER ucjeni klub da mu da veću plaču od Riberya i Robbena koji su mu maltene stvorili karijeru?

Kak je to za njih sve 3 ok, kak je ok, da oni smiju ucjenjivati klub? Kak je OK, da Schweini izgovori ono kaj je izgovorio prilikom prelaska u MUTD?

A kako sve to nije OK, za igrača koji je sa 17 godina bio proglašen najvećim talentom svijeta, kasnije bio nadolazeća zvijezda i u svojim godinama zaključno s 2014 - postigao i napravio više u karijeri nego Schweini, Muller i Lahm? To mi je baš jako čudno!

Pogledajte samo u kojem trenutku nam ga je već Real zakapario, a dobro se sjetite što i tko je KROOS bio kada se digao pehar svjetskog prvenstva - pa mater mu jebem kako smo onom govnu od Ballacka mogli dopustiti da ode free nudeći mu da ostane najveću plaču u povjesti Bayerna, a to s Kroosom nismo napravili? Da ga nismo bar do zime 2015 pokušali štentati?

I još je PEP klećo, govoreči upravi NEMOJTE PRODATI KROOSA!!! I NE!!!

Pa kak je to sve u 3 PM moguće da mi je znat!?!??! :neee: :neee: :neee: :neee:

Nisi u pravu sto se tice ovih usporedbi.

Lahm je primjerice imao ponudu Barce kad je Bayern bio marginalni europski klub, ali je ipak odlucio ostati.

Schweini je odigrao odlicnu sezonu prije potpisa onog ugovora 2010., igrao je kasnije losije, ali je opet bio jedan od najvaznijih kotacica u triple sezoni.

Muller je svoj ugovor dobio ipak malo kasnije i nakon par sezona gdje je uvijek isporucivao brojke. Istina je da je sada preplacen, ali je prije toga svakako bio vece ime od Kroosa.

Kroosu se moglo ponuditi veci ugovor, ali nije tu samo stvar novaca, menk se cini da se on s nekim iz nase uprave poprilicno zakacio pa je bilo ciao ragazzi.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

Sljedeće

Vrati se na: Transferi