Robben ili Ribery; koji bi trebao ostati?

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Robben
2
40%
Ribery
3
60%

Ukupno glasova : 5

PostPostao/la anton 1983 » 23 ožu 2018, 11:01

Svi oko toga sada palamudimo, no ajmo se izjasniti kada bi morali izabrati koji od ova dva da ostane, kojeg bi Vi odabrali da ostane.

Svi imamo neke opčenite komentare i uvijek dajemo neko, "ako" mišljenje. No ajmo vidjeti da Vi morate odabrati i da si ukalkulirate sve vaše nepoznanice koje predpostavljate da će se dogoditi, kojeg ćete odabrati da ostane još jednu godinu.

Prošle godine svi smo bili za ostanak Robbena, jer kad pogledaš sezonu i učinak, bilo se teško drugačije odlučiti. Ove sezone oni su nekako ikvli mečd i mislim da izbor u ovom trenutku baš i nije lagan.

Znamo da oboje imaju teške naravi, da će teško prihvatiti ulogu zamjene i da su oboje podložni ozlijedama. Koji profil igrača bi nam više trebao, što mislite koji bi u toj još jednoj sezoni više dao i koji je opčenito bitniji za atmosferu u svlačionici, a isto tako kojem bi lakše rekli, vrijeme je prijatelju da spakiraš kofere i nastaviš svojim putem....

Jebote knedla mi je u grlu kad si samo zamislim da je ta era gotova i da ih više neće biti u Bayernu. Oni već dugo nisu na vrhuncu, ali bez njih" to neće više biti to". Oni su mi u rangu Effea i Kahna, nikakav Schweini i Lahm, ma kolko god ih cijenim... :(
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Robben ili Ribery; koji bi trebao ostati?

PostPostao/la jozotg » 23 ožu 2018, 15:37

Po meni triba ostat Robben..jer je on uvik u formi.....i mladji je ..i Coman dobro pokriva livu stranu...

Ali ako ostane Robben i dodje Malcolm ,a Robbena moze mjenjati i Muller.....sta onda...

Znaci idu ca obadva....Dolazi Malcolm .Znaci livo Coman i Gnarby. I s desna Malcolm i Muller...cak i Goretzka moze uskociti desno....

Ali se rjesavamo 2 velike place....A budimo realni njihovo vrime je proslo....

Ovakav bi rasplet odmah potpisao....
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 24 ožu 2018, 12:51

Volim oba igrača, puno su dali klubu i to se ne zaboravlja. Čak kad je Mandžo igrao kod nas ja sam kupovao dresove Riberya i Robbena, toliko o tome. Ali prirodno je da se mora dati prostora ljudima koji su u usponu snage ili na vrhuncu. Njih dvojica (ko što je anton reko) već neko vrijeme nisu tamo di su bili, onakvi kakve smo ih navikli gledat.
Stoga nisam glasao na anketi jer sam za to da oba igrača krenu u novi izazov, da im se zahvalimo i ispratimo na najbolji mogući način. Bez obzira kako odigrali preostalih 10ak tekmi.
Jer da takvi tipovi pristanu na rezervne uloge.. nah.. to nije njihov stil. Ako pak pristanu na ulogu kakvu bi mnogi fanovi željeli (u što ne vjerujem) onda su stvarno veličine...!

Ja bi se okrenuo novom poglavlju, bez njih.

_______

Glede alternativa, vremena nakon njih, mislim da u Mülleru, Comanu i Jamesu imamo jako dobru kombinaciju tih igrača koji će preuzeti kormilo. Riberya (iz najboljih dana) može samo Hazard zamijeniti, Robbena (iz najboljih dana) može samo Salah zamijeniti - a za ta dva igrača u ovom trenutku trebaš 350 milijuna odštete plus 100 milijuna eura za dva ugovora na 3 godine. Takve stvari Bayern ne radi, niti Bundesliga može takve igrače privući. Ali uz spomenuti trojac - mislim da bismo mogli dovesti jednog svestranog tipa koji će toj trojici itekako zaprijetiti. Netko tko će poput recimo Douglasa Coste (kad je tek stigao) napraviti dar mar.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 24 ožu 2018, 23:57

Ma prije nekako sve ide ka tome da bi se sada trebao napraviti presjek i ne zadržati niti jednog i pored toga što je bilo zadovoljstvo gledati ih u Bayernu i na svu sreću smo s njima slavili velike uspjehe. Dodatni šlag na tortu bi bio svakako ta titula LP ove sezone. Ali da bi se konačno odlučio, jednostavno morao bi vidjeti da oni odrade 1-2 velike utakmice u LP kako treba ili eventualno da zablistaju u polufinalu ili finalu. Ili bi nam to možda samo dodatno otežalo odluku?

cruz napisao: Riberya (iz najboljih dana) može samo Hazard zamijeniti, Robbena (iz najboljih dana) može samo Salah zamijeniti - a za ta dva igrača u ovom trenutku trebaš 350 milijuna odštete plus 100 milijuna eura za dva ugovora na 3 godine. Takve stvari Bayern ne radi, niti Bundesliga može takve igrače privući. Ali uz spomenuti trojac - mislim da bismo mogli dovesti jednog svestranog tipa koji će toj trojici itekako zaprijetiti. Netko tko će poput recimo Douglasa Coste (kad je tek stigao) napraviti dar mar.

Kada spominješ Salaha, onda neki dan nešto s prijateljima diskutujem, kako je on dugo vremena bio pravi MR. promašaj, toliko je znao fulati...Uvijek dobar, brz igrač, ali često mu je trebalo hrpa šansi...E sada nekako baš blista u Liverpoolu, ali nekako mi još on ne bi bio vrijedan nekih tih basnoslovnih investicija. A evo o Hazardu imam bolje mišljenje, mislim znamo kolika je klasa, ali kada pogledamo kako i on potone u velikim utakmicama, onda se isto čovjek može zapitati da i on nije malkice precijenjen.
Ovo da BuLi ne može takve igrače privući, rekao bih da to nije problem, nego se vraćamo na ovu konstataciju prije ove, da Bayern takve stvari ne radi. Ali lude stvari će Bayern vjerovatno uskoro morati uraditi. E sada samo pitanje kada će tačno to "uskoro" biti. A zna se ona priča neće jedan Pep u BuLi pa ga Bayern dovede, isto kao što se to nekad mislilo za Carla ili možda čak i za pojedinog igrača kojeg smo doveli.
A nekako bi najbolje bilo izvući neko krilo iz Francuske, tamo znamo ubosti s igračima i tamo se uvijek može nešto iskopati.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 25 ožu 2018, 09:26

Ajd darago mi je da ste se raspisali, smo naprijed :bravo:

No opet uz Vaše žele i objašnjenje kako ne bi niti jednog ili nemrete se još odlučiti itd. ajde probajte se držati uz sve ovo što pišete i "teme ove teme", pa dajte svoj sud kad bi morali.

Zamislite si da ste u filmu SPEED - You got a gun inapare in to your head, what do yo do, what do you do? :)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 26 ožu 2018, 08:44

da odgovorim na tvoje pitanje - odaberi jednog.

Ako baš MORAM odabrati - to bi bio Ribery.

Zašto? nemam normalan odgovor, radi se o odluci srca.

Ribery je tip legende kluba koji će igrat u Bayernu ili nikakao.
Robben je tip koji će nakon Bayerna još 2-3 godine igrat u puno lošijem klubu/klubovima, ali će mu Bayern pružit Abschiedsspiel...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 26 ožu 2018, 14:44

Robben jer odma ulazi u formu i nešt je mlađi..korisniji od Riba za Bayern u ovim uvjetima.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 31 ožu 2018, 18:30

Po meni oćemo nećemo, morat ćemo produžit s Riberyem 8-)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 31 ožu 2018, 18:35

Baš čitam kako je robben rekao da bit zamjena i joker ne dolazi u obzir. Isključivo cilja na prvu postavu. Sumnjam da ribery drugačije razmišlja. E sad što to znači za nas nisam siguran
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 01 tra 2018, 10:17

ivan napisao:Baš čitam kako je robben rekao da bit zamjena i joker ne dolazi u obzir. Isključivo cilja na prvu postavu. Sumnjam da ribery drugačije razmišlja. E sad što to znači za nas nisam siguran

Ako je to istina ostat će oboje što je loše za malog Comana najviše dok Gnabry bi bio alternativa Robbenu i mi nejdemo po nijedno krilo....ako pak odu oboje može se desit da idemo po 2 krila jedno špek i jedno dobro...ako ode samo jedan od njih naravno po jedno krilo...uglavnom to bude puno utjecalo na nas.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 09 tra 2018, 12:17

Kicker donosi update glede pregovora s ovom dvojicom.

Ukratko: Robbenov otac stiže ovih dana u München da riješe njegov status, dok su modaliteti ugovora s Riberyem u nešto naprednijoj fazi.
Rummenigge je izjavio: "Najbitnije je kako igraju, a obojica igraju prvoklasno. Zbog toga nema puno razloga za nepotpisivanje."

Bayern ima jasan stav i uvjet za produžetak ugovora: obojica moraju prihvatiti da će rijeđe igrati i ne smiju se ljutiti ako češće budu na klupi. Time se želi osigurati blaži prijelaz za novi mladi krilni duo Coman & Gnabry.

----

Zajeban je to uvjet za njih dvojicu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 09 tra 2018, 12:21

Ovo je još samo jedan motiv više za JUPPa da bubne LP! :smajl007:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 09 tra 2018, 12:45

Na papiru imamo jednu momčad za LP,kup i klupsko svj. prvenstvo
i drugu momčad za Bundesligu.
Bogami ko football manager, došlo vrijeme izlazit iz BL :lol:

SlikaSlika

:givemebeer:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 09 tra 2018, 14:37

Bilo bi idealno za Bayern da oboje potpisu na jos dve sezone ali da budu rezerve. E tu nastaje problem. Treba biti lukav i povecati im platu da bi ostali jos duze. Bolje to sad' nego da trazimo igraca koji ce kostati 50+ miliona.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 10 tra 2018, 05:16

melodyne napisao:Bilo bi idealno za Bayern da oboje potpisu na jos dve sezone ali da budu rezerve. E tu nastaje problem. Treba biti lukav i povecati im platu da bi ostali jos duze. Bolje to sad' nego da trazimo igraca koji ce kostati 50+ miliona.

Mislim da njima nije do love već do ponosa a to je da su u prvom planu ...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Sljedeće

Vrati se na: Transferi