Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la ivan » 02 vel 2018, 11:01

Murta napisao:Izgleda da Real hoće i može vratiti Jamesa već na ljeto. :o :(

Pitanje je koliko su to Realovi drkađije u medijima, a koliko stvarnost jer u originalnim vijestima ne piše ništa da ga oni mogu vratiti. link

EDIT: čini se da je originalni članak iz nekog engleskog smeća, carry on

Ne vidim kako bi ga mogli vratit ako se 100% zna da ga mi možemo otkupiti na kraju posudbe. Te dvije stvari su kontradiktorne jedna drugoj. Ako mi imamo pravo otkupa to znači da imamo PRVI pravo kupiti ako želimo. Ako ne želimo onda ga Real može vratiti i raditi s njim što hoće...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 02 vel 2018, 12:13

a da se odma jami Jamesa pa kada dođe 6/2019 odradi se samo ta formalnost?!

ne znam kako je definirano u ugovor, sjećam se da smo kod Comana imali rok do kada moramo odlučiti, znači mi smo praktično odma mogli odlučit.

Ako kod Jamesa piše da se moramo odlučiti DO kraja sezone 18/19 - onda u suštini mi njega možemo odmah sad kupit. :roll:

Postoji li igdje ta informacija?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 02 vel 2018, 12:54

Ta priča mi nekako ne drži vodu jer jednostavno se o tome nije pričalo dok je James bio daleko od ove forme, a s druge strane teška je glupost da Bayern ispregovara skupu 2 godišnju posudbu gdje može igrača vratiti u život i na kraju ostati bez njega kad se nekome u Madridu upali lampica u glavi kako je vrijeme da ga se uzme.

Mislim kako je Bayern tu jednostavno napravio ono što je od početka poznato - plaćena dvogodišnja posudba Kolumbijca uz mogućnost otkupa nakon te dvije godine gdje Jamesu ostaje još samo godina dana ugovora s Realom.

Jedino o čemu se tu može špekulirati je li ima nekakva stavka u ugovoru, tj. krajnji rok do kojeg se igrača mora otkupiti kao što je bio slučaj s Comanom i Juventusom i to je to.
Sve ostalo bi bilo preloš posao Bayerna, a u takav posao teško mogu zamisliti da bi se Bayern upustio i to kad je u pitanju igrač talenta kojeg posjeduje James Rodríguez.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 02 vel 2018, 13:09

Tako je generale
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 02 vel 2018, 18:34

Točno nakon završetka posudbe mi odlučujemo dal ga uzet il ne...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 03 vel 2018, 07:57

Al vidim da ima jedna stvar koju niko nije uzeo u obzir...JAMES.

Mi sve dogovorimo s Realom, povućemo tu klauzulu šta ti ja znam, a James veli NE! Zaš bi ja kod vas za 6, kad mi Everton nudi 14,5?

Jel itko od vas razmišljao da je I sam igrač jedan od krucijalno kljunih faktora? 8-)

Treba uzeti u obzir da SEXUALAN JAMES godišnje donosi 20-80 miljona eura prihoda, a sam JAMES i njegov Berater to znaju....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 03 vel 2018, 09:38

Pisalo se vec dosta puta da je su odlicno oseca u Bayernu. Nema sanse da se vrati u Real. Uostalom neka ga odmah otkupe i dovidjenja. Ne moramo da cekamo dve godine i zadnji cas da vidimo kako ce napredovati kao Coman.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 03 vel 2018, 09:50

melodyne napisao:Pisalo se vec dosta puta da je su odlicno oseca u Bayernu. Nema sanse da se vrati u Real. Uostalom neka ga odmah otkupe i dovidjenja. Ne moramo da cekamo dve godine i zadnji cas da vidimo kako ce napredovati kao Coman.

Mislim da ti nerazumiješ težinu mojih riječi... morti više Real niti nebu problem. Ak sam ja to dobro shvatio Ozil je dobio 12 milja NETTO plaću! :shock:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 03 vel 2018, 09:51

anton 1983 napisao:Al vidim da ima jedna stvar koju niko nije uzeo u obzir...JAMES.

Mi sve dogovorimo s Realom, povućemo tu klauzulu šta ti ja znam, a James veli NE! Zaš bi ja kod vas za 6, kad mi Everton nudi 14,5?

Jel itko od vas razmišljao da je I sam igrač jedan od krucijalno kljunih faktora? 8-)

Treba uzeti u obzir da SEXUALAN JAMES godišnje donosi 20-80 miljona eura prihoda, a sam JAMES i njegov Berater to znaju....

Pa sa Jamesom je vj. sve dogovoreno i prije same posudbe. Nismo mi bas tolike naivcine da se ne ogradimo sa dvije strane, opcija kupnje i aut. produzenje ugovora.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 03 vel 2018, 09:54

The Scarface napisao:Pa sa Jamesom je vj. sve dogovoreno i prije same posudbe. Nismo mi bas tolike naivcine da se ne ogradimo sa dvije strane, opcija kupnje i aut. produzenje ugovora.

Nije ;) Ili ajmo ovako rečo, ja nevjerujem da je dogovoreno. Sad moremo ja i ti naglabati, ali zašto bi bilo to dogovoreno, zato što je pametno? PA i James oće neku sigurnost.

Treba samo i to imati na umu...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 03 vel 2018, 10:01

anton 1983 napisao:
The Scarface napisao:Pa sa Jamesom je vj. sve dogovoreno i prije same posudbe. Nismo mi bas tolike naivcine da se ne ogradimo sa dvije strane, opcija kupnje i aut. produzenje ugovora.

Nije ;) Ili ajmo ovako rečo, ja nevjerujem da je dogovoreno. Sad moremo ja i ti naglabati, ali zašto bi bilo to dogovoreno, zato što je pametno? PA i James oće neku sigurnost.

Treba samo i to imati na umu...

Sa tm.de :

Der FC Bayern München verfügt über eine Kaufoption in Höhe von 42 Millionen Euro am Ende der Vertragslaufzeit.
Wird die Kaufoption gezogen, läuft der Vertrag beim FC Bayern München bis zum 30.06.2022.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 03 vel 2018, 10:02

The Scarface napisao:Sa tm.de :

Der FC Bayern München verfügt über eine Kaufoption in Höhe von 42 Millionen Euro am Ende der Vertragslaufzeit.
Wird die Kaufoption gezogen, läuft der Vertrag beim FC Bayern München bis zum 30.06.2022.

:bravo:

Ok, super ako je tako. Mea Culpa...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 03 vel 2018, 10:32

Pa valjda mi već sada dajemo Jamesu plaću? Dakle postigao je nekakav dogovor s klubom. Ima smisla to da mi možemo povuć opciju i njemu se samo ovaj dogovoreni "ugovor" produlji do 2022. Naravno da dečko može reć odma to ljeto da ne želi ostat, ali onda ga klub može prodat po cijeni koja njemu paše. Nadajmo se. Znači 42 je otkupna cijena službeno? Plus 12 za ove 2 godine? Pa s obzirom na cijene koje su na tržištu to je besplatno.
Znam samo da se spominjalo nešto 35 otkup, 10 posudba... Al dobro 10 milja gore dolje :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 03 vel 2018, 10:37

Bilo bi fora da u trenutku otkupa napravimo bayernovski potez i kazemo da nemamo novaca :facepalm:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 03 vel 2018, 10:44

anton 1983 napisao:Bilo bi fora da u trenutku otkupa napravimo bayernovski potez i kazemo da nemamo novaca :facepalm:

Ne vidim kako bi se to moglo dogodit ako ovaj bude dobro igrao i budemo ga htjeli zadržat. Najveći je nama problem vjerojatno što i dalje nemamo pojma tko će bit trener pa je praktički nemoguće planirat i transfere. Koja je poanta produljit s recimo Riberijem i Robbenom ako dođe neki trener i kaže oni meni ne trebaju uopće, itd..
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi