Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la ivan » 31 svi 2018, 19:53

Ne vidim ja tu nikakve posebne pameti. Jedini od spomenutih tko bi stvarno baš trebao otić je Bernat. Ovo ostalo su redom vrhunski igrači i svjetska klasa. To je sad stvar nijansi, ali mislim da se ipak nekad mora prodat i netko iz sustava koji "funkcionira" ako trener ima drugačije zamisli. Trener mora imat pravo radit svoj posao kako je zamislio jer on prvi snosi krivicu za neuspjeh.

Naravno ne treba ponavljat da je bila greška ostavit Riberija i Robbena, ali čak sad razmišljam da kad bi dobili za Lewu Moratu i nekoliko desetaka milja koje bi dali za Baileya, ne bi to bilo van mozga. Iako mi je i taj Morata nepoznanica...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 31 svi 2018, 20:08

Murta napisao:SportBild: Spremni smo prodati Bernata, Thiaga, Boatenga i Vidala ako dođe prava ponuda.

Ništa posebno novo, osim možda Thiago.

Ja Boatenga ne bih jos dirao. Moze on jos par godina da igra na visokom nivou. Jedino ako uzmemo masne pare tipa 70 miliona. Liverpool bi mozda i dao tolike pare s obzirom koliko su platili van Dijka.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 01 lip 2018, 00:18

Sad sam skužio da Chelsea ne igra LP iduće godine. Dakle ništa od transfera Lewandowskog tamo..
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 01 lip 2018, 00:19

ivan napisao:Sad sam skužio da Chelsea ne igra LP iduće godine. Dakle ništa od transfera Lewandowskog tamo..

:haha:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 01 lip 2018, 00:21

Murta napisao:
ivan napisao:Sad sam skužio da Chelsea ne igra LP iduće godine. Dakle ništa od transfera Lewandowskog tamo..

:haha:

:lol:
Onda možda ipak Real
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 01 lip 2018, 06:34

JA se sam nadam da je Lewa u očima onih koji ga hoće u klasi Balea jer onda znam da se novac bluje...

Za klubove koji imaju novaca Lewa je best buy, jer on će u slijedeće 4 sezone biti najbolja špica svijeta - klubovi koji to vide i mogu platiti (vidjeti nije dosta) njima je 100+ itekako isplativo. Ovdje se negleda potencijalno prodajna cijena, nego što nam je potrebno da u slijedeće 4 sezone čopimo vrh...

Al baš bi bilo fora dai Lewa i Boa i Thiago i Vidal i Bernat napuste klub :mrgreen: Pitam se jel bi nas to potreslo ili nas osvježilo...

Brijem da nema šanse da prodamo Lewu, ako nemremo dobiti Grizmana ili Dyabalu. Na Cavanija teško da ćemo ići kao i na Draxlera.

Ja bi ponavljam, rađe SEX krilo i Mullera u špicu nego recimo da idemo dovoditi Wernera...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 01 lip 2018, 11:18

Murta napisao:SportBild: Spremni smo prodati Bernata, Thiaga, Boatenga i Vidala ako dođe prava ponuda.

Ništa posebno novo, osim možda Thiago.

To je dobro. I tu još da su Ribery, Robben, Müller, Poljak te eventualno Rafinha, to je onda ona moja brojka od 8-9 igrača van na ovoj i onoj temi za remont. :D
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la UltrasMostar » 01 lip 2018, 11:24

Neka samo prodaju ovo govno Lewu i Mullera nakveća dva prepotentna govneta i neznalice Lewa ajd ima kvalitet ali je govno Muller nema pojma jos je govno i ima najveći plaću ima nekoga u upravi moćnog i u repki pa ne može on igrati ispred Sanea u repki ili Draxlera .....
UltrasMostar
Član
Član

PostPostao/la ivan » 01 lip 2018, 13:46

UltrasMostar napisao:Neka samo prodaju ovo govno Lewu i Mullera nakveća dva prepotentna govneta i neznalice Lewa ajd ima kvalitet ali je govno Muller nema pojma jos je govno i ima najveći plaću ima nekoga u upravi moćnog i u repki pa ne može on igrati ispred Sanea u repki ili Draxlera .....

Bravo dečko. Prvi komentar i totalno si pogodio u sridu. NAAAT :haha:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 01 lip 2018, 13:49

anton 1983 napisao:
doro napisao:
Kovac Ne zeli Thiaga a nit ja Znaci prodaja...Konacno se opametili Takodjer Vredi I za ostale spomenute

Ostavljanje Mullera, produljivanje s Robberyem stvarno je znak da su se opametili :hehe:

Pa to je pametnije nego ostavit ova 3 kmeta bernata,thiaga i vidala...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 01 lip 2018, 13:51

ivan napisao:
UltrasMostar napisao:Neka samo prodaju ovo govno Lewu i Mullera nakveća dva prepotentna govneta i neznalice Lewa ajd ima kvalitet ali je govno Muller nema pojma jos je govno i ima najveći plaću ima nekoga u upravi moćnog i u repki pa ne može on igrati ispred Sanea u repki ili Draxlera .....

Bravo dečko. Prvi komentar i totalno si pogodio u sridu. NAAAT :haha:

:haha: :haha: :haha: :haha:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 01 lip 2018, 13:59

ivan napisao:Bravo dečko. Prvi komentar i totalno si pogodio u sridu. NAAAT :haha:

http://www.bayern-cro.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=579
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la UltrasMostar » 01 lip 2018, 15:15

Murta napisao:
ivan napisao:Bravo dečko. Prvi komentar i totalno si pogodio u sridu. NAAAT :haha:

Ja sam stari igrac ovdje
UltrasMostar
Član
Član

PostPostao/la ivan » 01 lip 2018, 18:49

UltrasMostar napisao:
Murta napisao:

Ja sam stari igrac ovdje

Ispričavam se. Novi je nick pa piše prvi post. Svejedno nisi pogodio :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la UltrasMostar » 01 lip 2018, 23:44

A sto to nisam pogodio ti misliš da ova dvojica nisu govno ljudi ....Lewa je ajmo reći dobar igrač ima kvalitet ali u velikim utakmkcama ga nigdje ....Muller pa on se cisto uklapa u onu poslovicu bolje se rodit bez kurca nego bez sreće ako imaš sreće i kurac će ti narasti e tako je i s Mullerom i njegovom karijerom postao silom igrač od samih početaka garantiram da ima nekoga u klubu i repki što ga gura i da ima prezime Muller ....i po kojoj osnovi on ina plaću 15 milja za što niti radi prevagu niti je ikona kluba niti je mangup na terenu niti ima kvalitet i koja se samo budala dosjetila njemu dati kapitensku traku ne valja ga vidjet s njom onakog nikakvog ....i jos lin se uvlači navijačima u guzicu uzima megafon vodi navijanje jer je svijestan svoje nekvalitete i ograničenosti .....za.mene je on prvi igrač kojeg bi de riješiio jedino je CA imao muda to govbo stavljati na klupu i za to mu skidam kapu i vjerojatno je on i poveo pobunu ....mislim ne branim ja Carla ali to govno je crv u ekipi i on će ako se osjeti ugroženin radit na štetu kluba da bi on isplivao ....MULLER MUSS RAUS JETZT GLEICH
UltrasMostar
Član
Član

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi