Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la ivan » 02 lip 2018, 07:40

Tko god može pogledat Mullerovu statistiku i onda reć da je to lik "koji nema pojma" i da "samo ima sreće", s takvim nemam što raspravljat. Sorry
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 lip 2018, 07:42

ivan napisao:Tko god može pogledat Mullerovu statistiku

To ti i je problem propadanja Bayerna. Muller će ti uvijek imati dovoljno dobru statistiku da se ima na što izvuć i da ga se nesmije prodat. tzv unantasbar igrač...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 02 lip 2018, 07:46

anton 1983 napisao:
ivan napisao:Tko god može pogledat Mullerovu statistiku

To ti i je problem propadanja Bayerna. Muller će ti uvijek imati dovoljno dobru statistiku da se ima na što izvuć i da ga se nesmije prodat. tzv unantasbar igrač...

Nisam rekao da ga se ne smije prodat, ali kad mi netko kaže da je lik sve to napravio na "sreću", e pa tu je onda raspravi kraj ;)
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 lip 2018, 07:47

ivan napisao:Nisam rekao da ga se ne smije prodat, ali kad mi netko kaže da je lik sve to napravio na "sreću", e pa tu je onda raspravi kraj ;)

Pa je :hehe:

To ti je tzv. gnoj igrač ala pipo :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 02 lip 2018, 07:50

anton 1983 napisao:
ivan napisao:Nisam rekao da ga se ne smije prodat, ali kad mi netko kaže da je lik sve to napravio na "sreću", e pa tu je onda raspravi kraj ;)

Pa je :hehe:

To ti je tzv. gnoj igrač ala pipo :D

Odi ti u seosku ligu pa javi koliko si golova zabio. Nije bitno jel znanje ili sreća ;)
Dajte molim vas, kad se tek pojavio svi smo bili oduševljeni. Bio nam je super. Uvijek bi se pojavio s tim nekim golom od nikuda kad je bilo najpotrebnije. Nakon prošle sezone pod CA odjednom je najveće smeće na planetu i razlog zašto Bayern nije osvojio još 5 puta LP u zadnjih 10 godina. Sad je odjednom i njegova plaća problem jer eto kao njegova plaća koči sve ostalo u bayernu :lol:
Ne znam kako netko može imat tako kratkoročno pamćenje

PS: ne moraš/te odgovarat na post (ako misliš/te dobit odgovor), ja sam svoje rekao
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 lip 2018, 09:00

ivan napisao:Odi ti u seosku ligu pa javi koliko si golova zabio. Nije bitno jel znanje ili sreća ;)
Dajte molim vas, kad se tek pojavio svi smo bili oduševljeni. Bio nam je super. Uvijek bi se pojavio s tim nekim golom od nikuda kad je bilo najpotrebnije. Nakon prošle sezone pod CA odjednom je najveće smeće na planetu i razlog zašto Bayern nije osvojio još 5 puta LP u zadnjih 10 godina. Sad je odjednom i njegova plaća problem jer eto kao njegova plaća koči sve ostalo u bayernu :lol:
Ne znam kako netko može imat tako kratkoročno pamćenje

PS: ne moraš/te odgovarat na post (ako misliš/te dobit odgovor), ja sam svoje rekao

Ti ga isto sereš i pretjeruješ...

Dođe trenutak, vrijeme, kada igrač propadne, kada ga vrijeme pregazi, kada ispadne iz kolotečine - to se dogodilo Mulleru i ništa više. Pa naravno da smo ga obožavali i da cijenimo što je dao BAyernu, ali to ne znači da je on i dalje sam vrh nogometnog svijeta. Sorry al on više nije vrh, a svi se prave Englezi i uteg je Bayernu.

Mislim jebote imam dojam koda ti misliš da bi ga ja šutnuo za 20 milja il takve neke brije...

A i dođe mi da te pitam jel pratiš nogomet? Pa daj pogledaj slučaj Gomeza...

Isto tak moraš znat da Pep ima sposobnost da digne kvalitetu igrača za 30%, a to nije realna kvaliteta igrača, kao što je bio slučaj s Mullerom. Kaj ti fakat misliš da je Sane tak kvalitetan kao što sada pokazuje ili pak Sterling? Nope, to je PEP 8-) On to sa savim proba. S oima koji uspiju mogu mu se zahvaliti i varaju svijet, dok drugi koji ne uspiju u biti nisu loši nego im je to realna kvaliteta. PA ko se sjeća Bernata iz prve sezone :mrgreen:

Inaće propadanje Mullera je počelo u zadnjoj sezoni PEP-a...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 02 lip 2018, 13:50

Muller nije na visini na kojoj je bio i to je činjenica a Muller je razaro i prije pepa tako da ta teorija pada u vodu...no on bude ostao iz dosta razloga i to je tako a ono što je kod njega pozitivno kad ga staviš na klupu u nekoj tekmi nebu odmah sranja radio za razliku od drugih dobro plačeih igrača....

Izgleda da barca hvata našeg cigu thiaga pa to treba dobro unovčit :D
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 02 lip 2018, 14:13

Doroteja ti si bar ljubitelj statistke pa si malo pogledaj statistiku Mullera pod PEPom ;)

Jest da imas 4 banke, al jos uvijek ti nije kasno naucit se vladati hrvatskim jezikom, pocni s rijeci razaranje: kaj to znaci :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 03 lip 2018, 06:28

anton 1983 napisao:Doroteja ti si bar ljubitelj statistke pa si malo pogledaj statistiku Mullera pod PEPom ;)

Jest da imas 4 banke, al jos uvijek ti nije kasno naucit se vladati hrvatskim jezikom, pocni s rijeci razaranje: kaj to znaci :twisted:

Javio se plonker-jezikoslovac ljubitelj papaka i bezkičmenjaka :lol:

Neke stvari se uče cjeli život a neki tvog tipa cjeli život ništa ne nauče :mrgreen:

I da nisam ljubitelj statistike :nono:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 03 lip 2018, 06:38

doro napisao:
Javio se plonker-jezikoslovac ljubitelj papaka i bezkičmenjaka :lol:

Neke stvari se uče cjeli život a neki tvog tipa cjeli život ništa ne nauče :mrgreen:

I da nisam ljubitelj statistike :nono:

Ok, a nogometni argument? Maca popala jezik?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 03 lip 2018, 12:57

Ne vidim tvoj argument samo licemjerstvo... samo bacaš kifle kak paše tvom egu...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 04 lip 2018, 10:53

Barca navodno nudi 50 za Thiaga, mi ocemo 80.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 04 lip 2018, 11:05

Vjerujem da je ovo istina. Logično je da Barca želi svog momka nazad kad je Iniesta otišo. Isto tako nije nerealno da plate manje od 60. I oni su nama Thiaga dali za 25, tada je on bio top talent u Europi.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 04 lip 2018, 11:16

Imao je Thiago tada klauzulu u ugovoru koja se aktivirala kod odredenog broja nastupa.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 04 lip 2018, 11:34

The Scarface napisao:Imao je Thiago tada klauzulu u ugovoru koja se aktivirala kod odredenog broja nastupa.

Vidiš toga se ne sjećam. Teška srca moram priznat da je došlo vrijeme njegovog odlaska, nadao sam se da će Thiago postati apsolutna klasa u Bayernu, iako je često igrao dosta dobro, nije to to što se od njega očekivalo.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi