Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la anton 1983 » 04 lip 2018, 11:36

cruz napisao:Vidiš toga se ne sjećam. Teška srca moram priznat da je došlo vrijeme njegovog odlaska, nadao sam se da će Thiago postati apsolutna klasa u Bayernu, iako je često igrao dosta dobro, nije to to što se od njega očekivalo.

Ne možemo reči da je opravdao očekivanja, ali odštetu definitivno jest. Meni je sam žao pustiti takav talenat, ali mogu shvatiti da postoji tendencija prodaje. Ajmo reči da ode i Vidal, ja nevidim što ćemo mi kupovati. brojčano nam igrači defnitivno ne trebaju, al opet, što sa svim tim noFcima?

Nekak sam dojam da nam je uprava u zabludi zbog polufinala i toga što smo "Real imali", s sada na to sve dolazi Kovač. jebote u Kovača se fakat ima povjerenja da mu se daje "slabija" momčad da napravi više.

S druge strane lakše će se to podnjet s "lošim" trenerom.

Jednostavno nismo ostavili prostora za pojačanja...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 04 lip 2018, 11:42

cruz napisao:
The Scarface napisao:Imao je Thiago tada klauzulu u ugovoru koja se aktivirala kod odredenog broja nastupa.

Vidiš toga se ne sjećam. Teška srca moram priznat da je došlo vrijeme njegovog odlaska, nadao sam se da će Thiago postati apsolutna klasa u Bayernu, iako je često igrao dosta dobro, nije to to što se od njega očekivalo.

Nama se sezona ovisno o zdrijebu svodi na 3-4 utakmice u 1/4 ili 1/2 finalu LP-a. Ne odigras li na nivou te utakmice maltene ti sve ostalo pada u vodu. Ne pratim vise detaljno Bayern pa ne znam kakav je bio u ostalim utakmicama, ali i dalje mislim da je jedan od ponajboljih veznih igraca na svijetu. Jedan od rijetkih koji moze diktirati tempo, ali i stvarati visak prema naprijed, slicno kao i Modric. Zbog zaigranosti, konst ozljeda i nekonzistentnosti nazalost nikad nije ispunio puni potencijal.

Ja bih ga prodao kad bi dobili Dembelea na trampu, inace ne vidim razloga zasto pi ga prodavali kad imamo love. Nama nisu potreben pare, vec su nam potrebni WC igraci koji su spremni doci u ovu smijesnu ligu.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 04 lip 2018, 13:47

Ja ga ne bi prodavo da ga jebeš :(
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 04 lip 2018, 13:51

Nek daju 60-70 milja i neka ode..niti on nit vidal nam ne trebaju jer su na papiru klasa a u praksi su nešto drugo
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 04 lip 2018, 13:59

doro napisao:Nek daju 60-70 milja i neka ode..niti on nit vidal nam ne trebaju jer su na papiru klasa a u praksi su nešto drugo

Ajmo i Alabu i Boatenga i Vidala i Thiaga i Mullera i Lewu - sve u jednoj sezoni! Ipak nisu klasa na terenu :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 04 lip 2018, 14:14

To si ti reko ne ja
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 04 lip 2018, 14:21

Glaubt man dem Bericht, dann stehen der deutsche und der spanische Meister bereits in Verhandlungen. Der Barcelona soll 50 Millionen Euro für Thiago bieten, der Bayern FC fordere aber 80 Millionen. Wie die Bild-Zeitung berichtet, sollen die Bayern einem Transfer nach Barcelona schon ab einem Angebot von 60 Millionen zustimmen. Laut Sport sei auch ein Transfer für 50 Millionen im Bereich des Möglichen.

In jedem Fall wäre es eine Rekordsumme. Noch nie verkaufte der Rekordmeister einen Spieler für solch eine Summe. Zum Vergleich: Douglas Costa wechselte für 40 Millionen zu Juventus Turin.

Auch Thiago soll mit einem Wechsel nach Barcelona liebäugeln. Er wäre, so schreibt Sport, froh, wieder in der Nähe seiner Familie zu leben.

Pisu da bi ga prodali za 60 miliona. Sto je cini mi se i dalje premalo.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 04 lip 2018, 14:22

doro napisao:To si ti reko ne ja

Kak nisi, baš ti i jesi, ti bi ih jedini valjda baš sve ove nabrojene prodo, izuzev uljeza. ;)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 04 lip 2018, 14:27

anton 1983 napisao:

Kak nisi, baš ti i jesi, ti bi ih jedini valjda baš sve ove nabrojene prodo, izuzev uljeza. ;)

Ostat smiju samo mia san mia igraci.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 04 lip 2018, 14:29

Sve ispod 60 je premalo, a i to je na granici zdravog razuma. Kojeg to igrača takve klase možete kupit za te novce? Ja ga u principu ne bih ni prodavao...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 04 lip 2018, 14:47

ivan napisao:Sve ispod 60 je premalo, a i to je na granici zdravog razuma. Kojeg to igrača takve klase možete kupit za te novce? Ja ga u principu ne bih ni prodavao...

Ko zna kaj njemu piše u njegovom zdrastvenom kartonu....

No ajmo to gledati ovako: mi ne bi, ali uprava je odlučila sve uložiti u Leona i MULLERA. Iz te perpektive mogu reći , bravo uprava jer bar ste odabrali smjer pa se zna kamo se ide. Ovak kad imaš od svega pomalo onda ni to nije baš dobro.

Sad ovo s parama, a da mi bi preko 100, al to nemremo dobiti, a ak bu i slijedeće sezone trunuo, kaj onda? Pa vidite kakav je James igrač, a Real ga nije htio jer je htio nešto sasvim drugo i napravili su gadan rez - makar to nama zgleda ultra loše zbog naše ogranićenosti po pitanju mogućnosti dovođenja igrača, možda je ovo i OK potez...

Isto tak, ak se radi o trampi onog mog kompletića, ja sam za all in :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 04 lip 2018, 16:56

The Scarface napisao:
anton 1983 napisao:

Ostat smiju samo mia san mia igraci.

Ti si i dalje na krivom forumu nije ova cro barca :mrgreen:

thiaga ispod 60 milja nebi dao iako on ne vredi ni tolko
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 04 lip 2018, 16:58

anton 1983 napisao:

Alabu i Mullera ne..Boatenga samo ako bi kupili prije kvalitenog stopera a Lewu samo za brutalnu lovu dok ovi ostali mogu ić jer u višak i klase samo na papiru...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la UltrasMostar » 04 lip 2018, 19:48

Ka ne razumijem ove sto bi prodavali Vidala kad je Vidal neku važnu tekmu odigrao loše i uvijek gine na terenu svugdje ga ima plus zna cesto i zabiti gol....Ja ne bih nikoga prodavao osim Lewe i Mullera to su jedini uljezi eventualno bi tu na listu dodao Boatenga ili Thiaga isključivo zbog zasićenja ...a stub nase obrane bi trebao biti Hummels i Sule a Martinez bi tu mofao uskociti kao zamjena ....na Sancheza vise ni ne racunam a dolati nam taj Goretzka i sredinu bi trebali nositi Leon Vidal i James krila Coman i ona dva starkelja iako se nadam nekoj bombi poput Balea ja mislim da bi Bale bio pun pogodak ....i zamjena za Lewu hoću Icardia ili Aguera on nam je suđen
UltrasMostar
Član
Član

PostPostao/la anton 1983 » 05 lip 2018, 08:49

Najzanimljivika stvar kod Thiaga mi je to kak ga mi nebi prodavali ispod 80 ali znam da ga hocemo kupit da bi dali 45 max :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi