Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la anton 1983 » 30 lip 2018, 17:19

Otkud sad Martinez? :hehe: Al to su opet samo dva... kak god okrenes propali.

Il hardcore il kurac od ofce
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 30 lip 2018, 17:44

doro napisao:
Murta napisao:Ja ti kažem, doro, da je Thiago umjesto Kroosa otišao u Real, mi bi danas srali po Kroosu kao nerealiziranom talentu, a Thiagu se divili kao top 2-3 veznom igraču u svijetu. Kroos je neupitno postao odličan, ali taj je rast uglavnom nastao zbog pozitivnog konteksta igranja pored Modrića, ispred DMC-a (uglavnom Casemira), s dva brza krila i Ronaldom ili Benzemom naprijed. Ne treba prodat Thiaga, nego kupit još jednog takvog igrača koji može igrati u oba smjera. Potencijalno je to Goretzka, sigurno je mogao biti Naby Keita.

melodyne napisao:Samo je pitanje koga dovesti. Ne zelim Martineza vise da gledam na stoperu.

Mislim da Martinez više neće imati mjesta u Bayernu ako nije na stoperu, eventualno može u sredinu ako se kupi jedno vrhunsko krilo. Bayern bi s njim u sredini imao ogromnih problema kreirati napad, posebno ako ode Thiago.
Dobro je da imamo previše veznih pa tu Martinez nema veliki broj dostupnih minuta.

Neznam zašto si spomenuo mene jer djelim u potpunosti tvoje mišljenje.Kroos se nebi razvio kod nas u tom smjeru a to što bi netko pisao je nebitno za thiaga.Po meni budučnost Bayerna u vezi su Kimmich,Goretzka,James,Coman i sad treba nam još jedno to krilo ako Gnabry ne uspije...

Tebe spominjem zato što više-manje konstantno pišeš da treba prodati Thiaga. Ako se slažeš sa mnom da je Thiago takav talent koji nije realiziran zbog konteksta, zašto onda ne promijeniti kontekst umjesto da se rješavamo Thiaga? Osim možda Kimmicha, ne vidim ijednog igrača koji je približno talentiran na CM poziciji kao Thiago.

Xavi i Iniesta su primjeri da takav igrač može biti koristan čak i kad izgubi fizičke predispozicije, a Thiago je nogometno mladi 27-godišnjak jer dugo nije igrao u Barci. Prihvaćam da je protuprimjer Češć čija je defenzivna kurcobolja jedan od razloga zašto Chelsea nije ušao u LP prošle sezone.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 30 lip 2018, 22:16

Klub bi se trebao odlučiti: James ili Müller

Da...

Dva igrača zbog kojih ovisi kakve veznjake koristiti i kako će krila i napadači igrati.

Razmislite o ovome. Jako bitno pitanje. James ili Müller?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 30 lip 2018, 23:55

cruz napisao:Klub bi se trebao odlučiti: James ili Müller

Da...

Dva igrača zbog kojih ovisi kakve veznjake koristiti i kako će krila i napadači igrati.

Mislim da je za upravu odgovor i jedan i drugi zato što obojica "mogu igrati krilo". :haha:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 02 srp 2018, 13:37

Murta napisao:
cruz napisao:Klub bi se trebao odlučiti: James ili Müller

Da...

Mislim da je za upravu odgovor i jedan i drugi zato što obojica "mogu igrati krilo". :haha:

Njih 2 su problem postali jedan jel opal u formi a drugi jer iza njega moraš imat drugačije vezne igrače nego što imamo mi...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 02 srp 2018, 13:54

https://www.tz.de/sport/fc-bayern/timot ... 99204.html

Tillman ide na pozajmicu u Nurnberg.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 02 srp 2018, 18:03

Florian Plettenberg @Plettigoal

Nach dem Katar-Abgang von #Gabi umso mehr: @Atleti ist heiß auf @kingarturo23! Simeone will einen Sechser, wie ihn der Chilene verkörpert. Könnte Bayern freuen. @SPORT1 @kerry_hau #fcbayern

:x :x
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 02 srp 2018, 19:00

Poslednja sansa da se uzmu dobre pare. Ima ugovor na jos godinu dana.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Miki » 13 srp 2018, 11:08

Da li je tačno da Džejms želi da se vrati u Real? Ima li neko preciznije informacije?

https://www.sportske.info/2018/07/bayer ... -nada.html
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la melodyne » 13 srp 2018, 14:21

Gluposti...

Der Wechsel von Cristiano Ronaldo von Real Madrid zu Juventus Turin hat für mächtig Wirbel gesorgt und wird den Transfermarkt ins Rotieren bringen. Für die Italiener aber sollen die Aktivitäten damit noch nicht beendet sein, denn nach Informationen von Tuttosport rüstet sich der Meister für einen möglichen Abschied von Linksverteidiger Alex Sandro zu Paris Saint-Germain. Favorit der alten Dame soll dabei Juan Bernat vom FC Bayern sein, der den Rekordmeister verlassen möchte. Schon im April hatte das Blatt berichtet, dass Juve ein Auge auf ihn geworfen habe.

S obzirom da imamo odlice veze sa Juventusom ovaj transfer je itekako moguc.

Napoli trazi Martineza.

https://www.tz.de/sport/fc-bayern/trans ... 29750.html
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 srp 2018, 07:09

Teško se prešaltat ali što ćeš:

Martineza fata Napoli - da je to BAR ISTINA!!!!!!

https://www.90min.de/posts/6116122-beri ... ign=j7jl3g

Bojim se da ćemo ostati prenatrpani igračima koji nam "netrebaju". Mi da prodamo i Vidala i Thiaga i Rudya i Martineza, ne bi bio ama baš nikakav problem... Da ne bi neko se ufatio za Thiaga sada. to velim jer imamo izbora i vremena i mogućnosti za zamjene, ali će biti veliki problem ako baš nikoga od ovih neprodamo jer ćemo uletiti u sezonu s previše igrača što nam okvirno ne treba, što nas štopa, a na nekim drugim pozicijama će škripiti...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 17 srp 2018, 18:28

Vidal ide ziher proč,rudy je nebitan a thiaga pokušavamo unovčit negdje...izgleda da se na renata ozbiljno računa.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 18 srp 2018, 15:51

Bernat, Boateng, Vidal, Thiago i eventualno Rudy. Toga bi se mi sasvim sigurno riješili da netko hoće njih kupiti.

Vidim Lewandowski opet provocira i sad je krenuo glumiti neku žrtvu, tražiti razgovor s upravom i sl. Tog debila treba prodati pod svaku cijenu za veliku lovu.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 18 srp 2018, 16:27

Ja mislim da ne bi bilo glupo prodati Tolissoa ako sleti ponuda u rangu 80 milijuna. Nisam baš zaljubljen u njega, ima fenomenalnih trenutaka, ali nije igrač koji konstantno čini razliku u sredini, a niti je posebno zdrav i izdržljiv. Meni je Thiago valjda dvije klase iznad Tolissoa.

Antoan je spomenuo Brozovića, iskreno ne vidim jedan aspekt u kojem je Tolisso bolji igrač od njega, a ovaj ima klauzulu 50 milijuna.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 19 srp 2018, 10:10

Svakakvih špekulacija ima, engleski novinari sada dolaze na svoje: izmišljaj dok ti glava ne pukne, na osnovu kvazi dojava kvazi insajdera.. posebno zanimljiva ova najnovija: ManUtd želi Thiaga & Lewandowskog u paketu. Nadaju se nižim odštetama od očekivanih jer ih navodno “nitko ne želi platit”..
Zaboravili su Boatenga :lol: ni njega nitko ne želi platit
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi