Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la doro » 04 vel 2018, 10:55

Zato je to posao uprave ako vidi da trener ide proč dogovorit drugoga i kombinaciju za daljne transfere dogovorit sa sadašnjim i bivšim sve ostalo je idi mi dođi mi i neprofesionalno..mi imamo več rezervnog trenera i raspravljat će se dal idu proč Fronck il Arjen Vidal i sl.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 04 vel 2018, 11:47

BNK kaj je poso uprave, mi znamo kaj je poso nas forumasa :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 04 vel 2018, 14:34

anton 1983 napisao:Bilo bi fora da u trenutku otkupa napravimo bayernovski potez i kazemo da nemamo novaca :facepalm:

To apsolutno nema smisla jer po svim parametrima James vrijedi puno vise nego sto moramo platiti ako bi ga htjeli zadrzati.

Cak i da ga ne zelimo vise bolje nam je povuci opciju, kupiti ga pa onda prodati. Pitanje je samo postoje li neke klauzule koje brane takvo sto. Iz Realove perspektive bi bilo logicno da postoji takvo nesto. :?:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 04 vel 2018, 14:36

Sumnjam da postoji ili može postojati klauzula koja klubu određuje što će raditi sa SVOJIM igračem nakon što ga kupi
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 04 vel 2018, 14:40

ivan napisao:Sumnjam da postoji ili može postojati klauzula koja klubu određuje što će raditi sa SVOJIM igračem nakon što ga kupi

Postoje.

Bile su sheme npr. kod Di Marije kad ga je Real prodao ManU-u postojala je klauzula da ga ManU npr. ne smije prodavati Barceloni.

Da sam Real Madrid tako nesto bi ubacio, ok rjesavamo se Jamesa i dajemo ga ispod tzisne cijene (vi ste nama Kroosa), ali ga morate zadrzati a ne preprodavati Englezima za zaradu.
Vjerojatno klauzula ne bi vrijedila svih 5 godina, ali koju godinu sigurno.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 04 vel 2018, 15:02

Ja sam se samo sprdo! Ocito krivi smajlic! :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Gerd Muller » 06 ožu 2018, 13:31

Spoiler:
DEFANZIVAC BAYERN MUNCHENA PRIZNAO KAKO BI MOGAO NAPUSTITI KLUB

Defanzivac Bayern Munchena David Alaba u današnjem intervjuu za austrijske novine Kurier priznao je kako bi mogao napustiti bavarski klub.

Lijevi bek se nedavno povezivao sa mogućim prelaskom u Barcelonu i Real Madrid, ali sa klubom u kojem je proveo cijelu karijeru ima ugovor do ljeta 2021. godine.

Ipak, 25-godišnjak je priznao kako bi mogao razmisliti o odlasku u određenom trenutku: “Svjestan sam da ću jednog dana morati donijeti odluku. Ovdje se još uvijek osjećam sjajno, ali bih mogao razmisliti i o drugom putu, drugom koraku ili novom izazovu”, rekao je reprezentativac Austrije, te nastavio: “Za sada to ostavljam otvoreno. Trenutno imam ciljeve za ovu sezonu koje želim postići i samo o tome razmišljam.”

U devet sezona koliko je proveo u klubu, David Alaba je ukupno u dresu Bayern Munchena nastupio u 293 utakmice u svim takmičenjima, te postigao 25 golova i podijelio 36 asistencija, od čega je ove sezone skupio 19 nastupa. Njegova trenutna vrijednost prema Transfermarktu se procjenjuje na 38 miliona eura, ali nema sumnje da bi čelnici Bayerna tražili daleko veću cifru u slučaju njegovog odlaska.

U međuvremenu, trener Freiburga Christian Streich negirao je špekulacije kako bi mogao preuzeti Bayern na kraju sezone, kada istekne ugovor legendarnom Juppu Heynckesu.

“Treneri se povezuju sa Bayernom svakog tjedna, Julian Nagelsmann, Niko Kovač, Thomas Tuchel, bio bih uvrijeđen da i moje ime nije spomenuto”, rekao je Streich, te dodao: “Nije bilo telefonskih poziva, kontakta, ništa. Postoji dovoljno ljudi koji mogu postati trener tamo, ali ja ostajem u Freiburgu.”

U ponedjeljak je Kicker izvijestio da čelnici Bayerna još uvijek nisu odustali niti od opcije da Heynckes ostane na Allianz Areni još jednu sezonu, a 72-godišnjaku su dali vremena do sredine ovog mjeseca da donese konačnu odluku. Bayern je ubjedljivo vodeći u Bundesligi, te nakon 25 odigranih kola ima 63 osvojena boda, čak 20 bodova više od drugoplasiranog Schalkea samo devet kola prije kraja prvenstva.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 06 ožu 2018, 16:36

Ti nisi Gerd Müller - ti si Gerd Spoiler :O:

A to za Alabu, ko će znat, rijetko koji igrač ostane do kraja karijere u klubu, tako da - ništa iznenađujuće, posebno kada Ribery ode. Ali ne vjerujem da će ovog ljeta ća. Austrijski mediji malo popravljaju svoju posjećenost
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 17 ožu 2018, 14:41

Windig oder nicht? Bereits in den vergangenen Wochen wurde des Öfteren über einen möglichen Wechsel von Stürmerstar Robert Lewandowski zu Real Madrid spekuliert. Laut einem Bericht der spanischen Sportzeitung El Mundo Deportivo sollen sich der Pole und die Königlichen nun einig sein. Das Blatt behauptet, der Transfer brauche nur noch das grüne Licht der Bayern-Bosse.

Auch wenn die Gerüchte um den Torgaranten nicht so recht abklingen möchten, müssen sich die Bayern-Fans aktuell kein Sorgen machen, denn Lewandowski besitzt bei den Bayern ja noch einen Vertrag bis 2021. Der deutsche Rekordmeister hat außerdem deutlich zu verstehen gegeben, dass der 29-Jährige nicht zum Verkauf stehen würde. Eine Bitte um Freigabe oder einen alternativen Weg, wie ihn beispielsweise der Ex-Dortmunder Ousmane Dembélé gegangen ist, scheint ebenso unrealistisch.

Laut Mundo Deportivo sollen sich Lewandowskis neuer Berater Pini Zahavi und José Ángel Sánchez, Vertrauter von Real-Präsident Florentino Perez, zu Vertragsgesprächen getroffen haben und eine grundsätzliche Einigung erzielt haben. Demnach habe man einen Zwei-Jahres-Vertrag ausgehandelt, der optional um eine weitere Saison verlängert werden kann, eine satte Gehaltserhöhung inklusive. Das Blatt glaubt aber auch zu wissen, dass die Königlichen als primäres Transferziel jemanden ganz anderen ausgerufen haben: Und zwar Harry Kane von den Tottenham Hotspur. Das scheint also doch alles eher der Kategorie „Windig“ anzugehören

Poznavajuci kriminalce ne bi se cudio da deal bude : 10 milja za novu kolekciju Rolexa , 10 milijuna za novootvoreni racun u Svicarskoj i 5 milijuna na racun kluba. Plus James. ( i evtl. pustanje u prijateljskoj utakmici )
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 17 ožu 2018, 15:44

Lahm napisao:Poznavajuci kriminalce ne bi se cudio da deal bude : 10 milja za novu kolekciju Rolexa , 10 milijuna za novootvoreni racun u Svicarskoj i 5 milijuna na racun kluba. Plus James. ( i evtl. pustanje u prijateljskoj utakmici )

Malo si ti previše počeo srat ;) Odmjerena kritika je ok, ali ga ti pak opasTno pretjeruješ...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 17 ožu 2018, 16:03

Zar nije pravilo da se s igračem smije pregovarati bez odobrenja kluba samo u zadnjoj godini ugovora? Ili zadnjih pola godine?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 17 ožu 2018, 16:03

anton 1983 napisao:
Malo si ti previše počeo srat ;) Odmjerena kritika je ok, ali ga ti pak opasTno pretjeruješ...

Naravno. :bravo:

Samo sto ce tako bit. Al ok, ja serem. :bravo:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 17 ožu 2018, 16:23

Lahm napisao:
anton 1983 napisao:

Naravno. :bravo:

Samo sto ce tako bit. Al ok, ja serem. :bravo:

Uopcr jebote u tome nije problem, nego u tome da ti komentiras sve iz negativne perspektive kao da Bayern radi na razini 1 od 10 a ne 8 od 10.

Ti si u biti jedan koji voli onu "lako je s tuđim kurcem po plotu tući"

Seres po Bernatu, a kada te se konkretno pita bježiš ko pička.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lahm » 17 ožu 2018, 16:33

anton 1983 napisao:
Uopcr jebote u tome nije problem, nego u tome da ti komentiras sve iz negativne perspektive kao da Bayern radi na razini 1 od 10 a ne 8 od 10.

Ti si u biti jedan koji voli onu "lako je s tuđim kurcem po plotu tući"

Seres po Bernatu, a kada te se konkretno pita bježiš ko pička.

Nemam toliko vremena baviti se forumom. Jbg.
To kako Bayern radi pod onom dvojicom mi je odavno vec jasno. Ali ok.
Prosiri malo svoje vidike van Bundeslige. Eto to je odgovor koji ces od mene dobiti po pitanju Bernata tj zamjenskog beka jer vidim da smo o tome davno pisali.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 17 ožu 2018, 16:35

Lahm napisao:Nemam toliko vremena baviti se forumom. Jbg.

Baš si super :bravo:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi