Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la anton 1983 » 18 ožu 2018, 09:30

ivan napisao:Zar nije pravilo da se s igračem smije pregovarati bez odobrenja kluba samo u zadnjoj godini ugovora? Ili zadnjih pola godine?

Jebo me pas ako ja to više razumijem....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 18 ožu 2018, 12:11

anton 1983 napisao:
ivan napisao:Zar nije pravilo da se s igračem smije pregovarati bez odobrenja kluba samo u zadnjoj godini ugovora? Ili zadnjih pola godine?

Nitko se već 9-10 godina toga pravila ne drži. To je službeno da se ne pregovara dok je igrač pod ugovorom i kako treba imati odobrenje kluba za pregovore tijekom sezone, a koliko smo vidjeli nitko ne prijavljuje klubove Fifi kao što je prije 13-14 godina bila praksa otvoreno prijetiti i pokrenuti postupak. Griezmann se protiv Barcelone u zadnjem okršaju baš ono otvoreno smijao i pričao s budućim suigračima.
Mislim da smo i mi napravili potpuno istu stvar u slučaju Götzea i Lewandowskog. Oni su mi prva asocijacija, a možda smo tako i s De Buyneom napravili i još nekim sadašnjim igračima.
Doslovno menadžeri od igrača rade zadnjih 10 godina što im se želi i nitko im sad već odavno ne može stati na kraj, a klubovi eto odustanu u startu valjda jer znaju da su kapitulirali i uzmu velike odštete, jer nitko nije odlučio 3 godine držati jednog igrača van ekipe da mu karijera propadne ili da ovaj sam raskine skupi ugovor.
Danas bi gotovo sigurno klubovi se sjetili nove metode da raskid ugovora s klubom od strane igrača bi isfinancirali/kompenzirali klubovi koji bi ih doveli, a on bi za svoj financijski gubitak dobio 'utjehu' kao što je recimo Goretzka dobio za free transfer u Bayern 20 milijuna €, a ne samo ugovor o tjednoj plaći i godišnjim primanjima već i odmah u džep malo bogatstvo što je potpisao.
Vidljivo je kako tu u ovome što pišem nogometa uopće nema, već samo novac, novac i novac. :)
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 18 ožu 2018, 12:30

Bilo je nekih prijetnji oko prijave UEFI, mislim baš po pitanju atletica i barce, ali nisam siguran. Iako malo je to drugačije vjerojatno ako igrač ima klauzulu jer onda s klubom ni ne moraš pregovarati, samo im doneseš pare.

Što se tiče Lewe, navodno je Perez demantirao ikakav kontakt s njim. Mislim da su naši glavonje dobri s njim tako da ne bi išli pregovori ispod stola
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 18 ožu 2018, 12:47

anton 1983 napisao:

Pa cemu sluze agenti nego pregovaranju s klubovima.

Bila zadnja godina ili ne, igraci se konst. vrbuju preko agenata. Na kraju krajeva agentov je posao da konst. trazi igracu bolje uvjete i informira se o mogucim ponudama.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 18 ožu 2018, 13:30

Nisam na to mislio nego koji je odgovor na ivanov upit a da je "legalan".
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 29 ožu 2018, 14:34

Arturo Vidal vom deutschen Fußball-Rekordmeister Bayern München soll auf der Wunschliste von Manchester United stehen - das berichten nun auch Medien von der Insel. Englands Rekordmeister will nach Angaben des Mirror eine Ablösesumme von umgerechnet 60 Millionen Euro für den 30 Jahre alten Chilenen bieten. Vidal soll einen Vierjahresvertrag mit einem Jahresgehalt von umgerechnet 13,7 Millionen Euro erhalten, berichtet die chilenische Zeitung La Cuarta.

Ja bi ga prodao ipak mu je 30 godina. Dodao pare od transfera Douglasa i doveo jedno sex krilo. Nekih 60-70 miliona. S obzirom da nam dolazi Goretzka odlazak Vidala necemo ni osetiti.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 29 ožu 2018, 14:47

Daj me nemojte klat sa 60 miljona eura!!!! :hehe: :hehe: :hehe:

E ak nam to ponude, mene je strah pomisliti koliko oni imaju! :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 30 ožu 2018, 15:10

Ja čul da nude 50 milja
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 31 ožu 2018, 08:01

Za sve više od 30 meni opada vilica... Velim to zbog Matuidija.

Vidal mora biti "missing link" za slijedeće dvije sezona da neko za njega pljune više. Nadam se da sam u krivu i da već ak ga prodajemo da neko fakat pljune 60 :lol:

makar prije neg ode želim mu jednu kantu!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 31 ožu 2018, 12:32

anton 1983 napisao:Za sve više od 30 meni opada vilica... Velim to zbog Matuidija.

Vidal mora biti "missing link" za slijedeće dvije sezona da neko za njega pljune više. Nadam se da sam u krivu i da već ak ga prodajemo da neko fakat pljune 60 :lol:

makar prije neg ode želim mu jednu kantu!

Zašto te to toliko čudi s obzirom na inflaciju cijena? Rekao bih da je Vidal ipak priznat kao svjetska klasa i nekada najbolji igrač na svojoj poziciji na svijetu. Ja bih ga prodao samo zbog dobre love, godina i Leona. Ali da nekome iz našeg veznog reda vjerujem nešto posebno više nego njemu, pa i ne baš
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 ožu 2018, 13:43

Ja tebe Ivane nekuzim kaj ti nije jasTno? Jel ti vidis koje ja cifre spominjem kao "normalne"?

Sorry al 60 milja za MC-a koji ima 31 godinu i samo godinu dana ugovora.... Ej čekaj malo, pa to bas niko neplaca ;)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 31 ožu 2018, 16:07

anton 1983 napisao:Ja tebe Ivane nekuzim kaj ti nije jasTno? Jel ti vidis koje ja cifre spominjem kao "normalne"?

Sorry al 60 milja za MC-a koji ima 31 godinu i samo godinu dana ugovora.... Ej čekaj malo, pa to bas niko neplaca ;)

Dobro 60 jest puno ali ako bi išao u englesku meni cifre od 40 odnosno bliže 50 milja ne bi bile tako čudne. Pa ne možeš uzet prvotimca Bayernu za siću, bez obzira na sve zar ne?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 ožu 2018, 16:15

Ne slazem se. 50 milja za Vidala na ljeto je nova razina koja jos nije dostignuta!

60 je utopija ZA MENE!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 31 ožu 2018, 16:46

anton 1983 napisao:Ne slazem se. 50 milja za Vidala na ljeto je nova razina koja jos nije dostignuta!

60 je utopija ZA MENE!

Općenito ili samo za nas s obzirom da smo katastrofa u prodaji igrača?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 ožu 2018, 18:24

ivan napisao:
anton 1983 napisao:Ne slazem se. 50 milja za Vidala na ljeto je nova razina koja jos nije dostignuta!

60 je utopija ZA MENE!

Općenito ili samo za nas s obzirom da smo katastrofa u prodaji igrača?

Opčenito, naravno opčenito. Pa jebem mu mater pričamo o Vidalu a ne o Luizu Nazariu De limi...
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi