Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la cruz » 04 svi 2018, 13:42

OBJEKTIVNO: Ne treba se previše mijenjati u Bayernu, imamo dobro posloženu momčad i opet ćemo biti u polufinalu dogodine, bilo ili ne bilo sreće. Imamo stvarno dobru momčad i radi se o jednoj ključnoj poziciji.

E drugo je što svak subjektivno ima svoje zamisli, to je normalno.

Al moramo napraviti taj iskorak u finale... A za to nam treba novi luđak naprid. Nova FLÜGELZANGE! Ili prilagodba postojećem kadru...
Coman će postat luđak i već je napredovo samo što ga sjebaše ozljede ove godine.

Odlaskom Robberya bi se SIGURNO dovelo novo krilo.

teško je sažvakat to da će Gnabry i Müller dogodine biti uzdanice na krilu, zajedno s Robbery. Teško teško
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 04 svi 2018, 14:23

ivan napisao:Sevilla nas nadigrala? smile12
Dajte ljudi...
Počelo se previše filozofirat za moj ukus. Sad rezultat nije razina, a opet svi hoće rezultat. Ali hoćemo i razinu. Ali onda je ona opet nebitna ako ne osvojiš LP. Budali dosta...

Upravo tako... doktori znanosti su počeli svoje teorije izvlačit a kontradiktorni su ful...ak nekog ne razbimo igrom a prođemo ne valja kad razbijem igrom izgubimo ne valja..ništ ne valja pa lopta je okrugla nemožeš to matematikom izračunat u tome i je ljepota nogometa.

Zduvali smo radi sudaca,ozljeda i slabije realizacije i točno tim redom pa nama 4 čista penala nisu svirana u dvomeču o čemu mi to pričamo tu...

slažem se sa Generalom točno te iste igrače bi i ja prodao i treba nam nova krv....

rafihna,bernat,boateng,vidal il thiago,ribery,robben i lewa su prošlost....ovak na prvu izgleda puno za počistit al tu krivim upravu što se nije prije rešavala istih igrača po malo.

2 nova beka solidna,de Ligt,Goretzka,Pulišić il Bailey Dybala il Griezmann.

Malo treba love za dodat jer od prodaje će dosta sjet u blagajnu.
Zadnja izmjena: doro; 04 svi 2018, 14:31; ukupno mijenjano 1 put/a.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 04 svi 2018, 14:27

ivan napisao:Sevilla nas nadigrala? smile12
Dajte ljudi...
Počelo se previše filozofirat za moj ukus. Sad rezultat nije razina, a opet svi hoće rezultat. Ali hoćemo i razinu. Ali onda je ona opet nebitna ako ne osvojiš LP. Budali dosta...

Nije nas nadigrala, ali smo ih prosli na teski grc. U 2 utakmice nismo slozili smislenu priliku protiv Seville i zabili smo golove iz nicega sto nikad nije ogledalo kvalitete.

Stvar je u tome da rezultati u LP-a cesto znaju zamaglit stvarnu kvalitetu momcadi. Zato i govorim da smo mi ove sezone dobili dva bezvezna protivnika i opet ispali protiv prvog kapitalca. Nije nas ni bilo briga jer smo mislili na daljni grc i Reala proc ali zbog raznoraznih stvari nismo.

Suma sumarum ne znamo pravi doseg ove momcadi, s jedne strane su u stanju nadigrati Real i opet ispasti, a s druge strane ne znamo kako bi prosli da smo dobili nekog kapitalca u ranijim krugovima i da li smo jos top 3 u Europi.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 04 svi 2018, 14:33

Kojeg kapitalca barcu koju je roma zgazila il šity pa lakše bi s njim igrali nego sa sevillom koja ful nezgodni protivnik a nije top ime takvi klubovi puno puta su najteži.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 04 svi 2018, 14:49

doro napisao:Kojeg kapitalca barcu koju je roma zgazila il šity pa lakše bi s njim igrali nego sa sevillom koja ful nezgodni protivnik a nije top ime takvi klubovi puno puta su najteži.

Ma logicno, teze sa Sevillom koja je 8. u La Ligi i koja je dobila 5:0 po nosu u finalu kupa od Barce nego sa drugim protivnicima.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 04 svi 2018, 16:26

I onda sam ja bukvalac kakva pišljiva barca pa roma slabiji klub od seville ih nakantala :lol:

Protiv barce bi bili nabrijani radi imena i lakše ih prošli isto kao i šiti radi trenera i vrlo skupe momčadi...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 04 svi 2018, 17:11

doro napisao:I onda sam ja bukvalac kakva pišljiva barca pa roma slabiji klub od seville ih nakantala :lol:

Protiv barce bi bili nabrijani radi imena i lakše ih prošli isto kao i šiti radi trenera i vrlo skupe momčadi...

Vidjeli smo protiv Reala kako nam je nabrijanost pomogla.

Ajde ne pisi pizdarije da je Sevilla tezak protivnik.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 04 svi 2018, 18:16

Ti si bedastiji od antona a to nije lako baš...već ti reko neznam kaj radiš i bacaš frustrirane kvake ovdje na ovom forumu od Bayerna kad si navijač barce a zna se ko navija za barcu i real..deca i snobići :lol:

Pa naravno da je pomogla jer smo oslabljeni ful nadigrali real a izgubili radi sudaca i zbog neokompaknosti kadra kojem kumovale ozljede pa tko je napravio greške katastrofalne najslabije karike.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 04 svi 2018, 18:21

The Scarface napisao:
doro napisao:I onda sam ja bukvalac kakva pišljiva barca pa roma slabiji klub od seville ih nakantala :lol:

Vidjeli smo protiv Reala kako nam je nabrijanost pomogla.

Ajde ne pisi pizdarije da je Sevilla tezak protivnik.

Ja pišem pizdarije :lol: kaj sam ja napisao da nas sevilla nadigrala?! roma prosječni klub je tvoju barcu razbila i prva tekma je bio previsok rezultat jer roma je jako dobro odigrala zato su ih doma satrali šugave španjolćeke prepotentne koji isto imaju ljepu tradiciju u lp teških krađa na njihovu korist...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 04 svi 2018, 18:38

Ali zamisli koji birtijas moras bit da vjerujes u brije o nabrijanosti.

Pobogu milom ekipa 6 godina osvaja BL, jedini cilj im je ta LP-a i sad stvarno mislis da nisu nabrijani protiv Seville i slicnih protivnika.

Svoje birtijske fore prodaji nekim naivcima, ovdje ne moras siriti svoje floskule.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 04 svi 2018, 19:04

Eto učenik antona plonkera kupi njegove jeftine fore i floskule...anton se bar trudi bit orginalan zato mu i jesi učenik :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 04 svi 2018, 19:28

A ti bi se doroteja, kad vec nemas blage o nogomeru, bi mogo malo bontona naučit ;)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 04 svi 2018, 19:54

Kad mi to veli nogometni erdut poput tebe to stvarno ima težinu inaće samoprozvani stručnjak koji ljude šalje u pi..materinu na forumu priča o bontonu :lol:

Deca u pjesak hitro ja bu vam kupil lopatice pa kopajte..javite kad nađete pamet dotle tiho ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 04 svi 2018, 20:28

anton 1983 napisao:A ti bi se doroteja, kad vec nemas blage o nogomeru, bi mogo malo bontona naučit ;)

"Ko o cemu,kurva o postenju".
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 05 svi 2018, 08:49

cruz napisao:OBJEKTIVNO: Ne treba se previše mijenjati u Bayernu, imamo dobro posloženu momčad i opet ćemo biti u polufinalu dogodine, bilo ili ne bilo sreće. Imamo stvarno dobru momčad i radi se o jednoj ključnoj poziciji.

E drugo je što svak subjektivno ima svoje zamisli, to je normalno.

Mislim da niko nemisli da imamo lošu momčad, nego se teško sada "pravilno izrazit". S jedne strane shvaćamo da je momčad na dobroj razini, ali isto tako nismo sigurni da baš "netreba mjenjati pola ekipe".

Eto doroteja i general plješču, al opet bi mjenjali pola ekipe. Maltene tak je kod svakog...

Kod nas se dosloFce treba PUNKTUEL VERSTARKEN i prodat određene igrače. E sad ako postoje "izvanredni transferi" koji su nastali jer su dečki rekli "dost mi je" onda i to treba odraditi, a tu prvenstveno mislim na Bou i Lewu.

Isto tako veliki broj promjena u ekipi dolazi zbog toga što se s nekim promjenama kasnilo, a nekima se forsiralo. Mi smo već trebali imati zamjene za ROBBERYA, a sad tu ispada dva igrača, pa je isforsiran transfer LEONA - teoretski on nema nikakvog smisla, al je švabo pa moraš što znači da neko mora proč. E sad da ta 3 transfera nepostoje, zamjena pola obrana (kak sada ispada), a opet ne treba i bi bilo sve kaj bi Bayern radio.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi