Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la effe__sa » 05 svi 2018, 09:44

Murta napisao:Problem je, effe, što u tvojem i upravinom razmišljanju stoji da smo mi nezasluženo ispali u polufinalu, a zapravo smo do njega nezasluženo došli jer smo kao drugi u grupi dobili najlakšeg protivnika od 16 koji se još sam sjebao crvenim kartonom u 10. minuti, onda smo opet dobili laganog protivnika koji nas je nadigrao, ali smo ga prošli i onda smo mi u polufinalu nadigrali jakog protivnika i nezasluženo ispali.

Jednako tako je par osmine mogao biti Bayern - Barca i završiti s 3 gola razlike.

Mislim Murta da ti nisi ovaj put dobro shvatio poentu onoga što sam govorio....

Kao prvo, ovo što ti pišeš je šta bi bilo, kad bi bilo...Tako sada možemo govoriti da smo dobili Barcu moguće da bi s njom lakše izašli na kraj nego s Realom. Real je zajebana ekipa, što je najgore uz svu individualnu klasu, oni su tvrdi, nezgodni, imaju taj dobar mix. Ramos i Varane izbio 95 % upućeni centaršuteva, protiv neke druge ekipe bi mi zabili možda 2-3 gola glavom.
U suštini, najbolji je zaključak kada kažemo da ne znamo tačno gdje smo, jer smo imali protivnike do polufinala od kojih smo definitivno jači i klasa iznad. S tim što smo zaluženo stigli do polufinala, čim smo te protivnike na regularan način izbacili, sa svojom rutinom. Besiktasu nismo ostavili ni minimalno šanse, a ako bolje pogledamo protiv Seville je bila ta Bayernovska rutina na koju smo navikli. Ti bi to tako ranije isto rekao, jer se dobro sjećam kada si 2013. godine u jednom postu, kada smo nakon sigurne pobjede protiv Arsenala u prvoj utakmici, u Munchenu izgubili 0:2 ti si govorio o toj Bayernovoj rutini (tako otprilike rečeno).

Bayernov i Barcin put do polufinala je faktički bio isti. Samo što je Barca zakazala protiv Rome (dobro Roma odigrala iznad mogućnosti i sav respekt za njih, ali naravno da će se uvijek govoriti i da je Barca zakazala jer je individualno pa i timski dosta jača).

I da se vratim na ovo "nezasluženo ispali", ja to ne želim da za Bayern ni da govorim, jer mi je draže kada govorim da je Bayern na Dusel prošao...Hajde da opet naučimo da prljavo prolazimo. Bayern je digao nekoliko godina svoju igru i većinom i dobro igramo i pobjeđujemo (bilo je tu rutinski pobjeda, onako prljavih), ali treba da znamo kada je knap i kada su te ključne utakmice, pogotovo protiv protivnika kao što je Real, tu nam trebaju prljave pobjede. I nekako se čini da smo pogotovo u Sammerovom periodu to znali izvući iz sebe, sada nekako tu fali da neko udari šakom od sto. A i Kalle i Hoeness previše miluju ekipu. Njima je sada sve postalo ok. Prije je bilo nezamislivo da se nakon jednog ispadanja ekipa previše hvali. Sve se ja slažem ispadanje jeste u neku ruku nezasluženo, ali kada pogledamo: NISMO ISKORISTILI ŠANSE, NAPRAVILI SMO DVIJE KARDINALNE GREŠKE - ONDA SMO I ZASLUŽENO ISPALI. :D

Da ne govorim, kako se oni trljaju s Perezom i ne dižu posebno glas protiv sudija, jer u suštini se ide tom logikom: Real je najveća riba, neka njih povlaštenih, nama je dobro ovoliko koliko smo povlašteni i koliko para od LP uzmemo, a kod kuće smo ionako glavni.

Znači ipak nije baš sve da se s upravom slažem, ali ima masa stvari koje se kod uprave i neopravdano kritikuju. I naravno evo sada i dolazimo do zaključka (već ovim samim cruzovim postom) da ipak nije sve crno i da ekipu treba samo punktuell pojačati.

A ključno je po meni, opet doći do toga, da se tih bitnih par procenata u ključnim utakmicama izvuče, da se tu ekipa natjera na totalni fokus i koncentraciju.

I ne mogu pojedini igrači ulaziti u ovakve duele s kurcoboljom i razmišljanjem o drugim klubovima ili da drugi budu isprepadani ili odsutni. Takvima ne može biti mjesto u našem klubu. Jednostavno se mora napraviti presjek. Jebo ti i zvijezdu neku ako se ona ne identifikuje s klubom. Radije sam onda neka ostane par etabliranih i pravih zvijezda, a ostalo ćemo ići s mlađim igračima.

Npr. mene je Suele oduševio, malo je to bilo spomenuto. A i on i Kimmich su ušli s hrabrim pristupom u ovaj duel. A kada se sjetim posebno onog jednog duela Suela sa Ronaldom, onda se odmah vidi kakva muda taj čovjek ima.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 07 svi 2018, 14:48

Pa kad kritiziraš npr. boatenga,martineza,thiaga,vidala,ribery,robbena il lewu pol foruma se digne da kaj se budali itd. sve dolazi na naplatu..ovo nije ona situacija kad ispadneš ovako od reala ajmo sad 10 igrača zamjenit il oterat već je razlog kaj uprava nije radila kak spada posao zamjene i na vreme.

Velim svima su poznati od prije problemi il nekvaliteta,ozljede nekih igrača,zasičenost a sad se pojavio i taj problem Lewe pa sve izgleda ogromno sad...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 08 svi 2018, 11:14

Fascinantno je kako Muller izbjegava lose kritike u medijima!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 08 svi 2018, 20:46

Boateng je jasno rekao da će biti igrač Bayerna sljedeće sezone.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 09 svi 2018, 13:34

Murta napisao:Boateng je jasno rekao da će biti igrač Bayerna sljedeće sezone.

Šteta..nadam se da neće utjec na moguči dolazak de Ligta.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 11 svi 2018, 08:54

Sky: Real je potpuno odustao od Lewandowskog. :hehe:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2018, 09:56

Morat ćemo ga "TRPIT"! :haha:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 11 svi 2018, 13:58

Pošto direktne zamjene kvalitetne nema na tržištu možemo se jedino apgrejdat igračem poput Dybale il griezmana koji bi igrali pored poljaka...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2018, 14:01

Dobro, sad je dosta! Dajte me nemojte jebat sa Đyabom Đab :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 11 svi 2018, 14:15

Eto Robben i Rafihna špilmaher produžil još 1 leto..bravo za upravu :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 11 svi 2018, 14:31

„denn sowohl Arjen Robben als auch Rafinha spielen in unseren Planungen für die kommende Saison eine wichtige Rolle.“

Žalosno. Zašto mi to sebi radimo
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2018, 15:26

Ha nis, sledece godine nas ni sexualan dres ne spasi! :D Ne zelim im zlo, al se nadam da se ROBBERY propustit cijelu sezonu i da ce Coman i Gnarby celu sezonu bit fit i odhalat 90 postot tekmi!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 11 svi 2018, 15:30

anton 1983 napisao:Ha nis, sledece godine nas ni sexualan dres ne spasi! :D Ne zelim im zlo, al se nadam da se ROBBERY propustit cijelu sezonu i da ce Coman i Gnarby celu sezonu bit fit i odhalat 90 postot tekmi!

Ja još uvijek vjerujem da je uprava ovako brzo produžila s njima da mirne glave mogu tražiti i novo krilo.

Ako to ne bude slučaj, onda se nadam da će nas Schalke razvalit u Superkupu (krucijalno je da osvojimo Pokal da ne igramo s Frankfurtom) i da će nas protivnik u prvom kolu isto unišititi, posebno obranom.

Jebemti sezonu koja počinje 24.8. i prije drugog kola je transfermarkt gotov. :neee:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 11 svi 2018, 19:17

Murta napisao:
anton 1983 napisao:Ha nis, sledece godine nas ni sexualan dres ne spasi! :D Ne zelim im zlo, al se nadam da se ROBBERY propustit cijelu sezonu i da ce Coman i Gnarby celu sezonu bit fit i odhalat 90 postot tekmi!

Ja još uvijek vjerujem da je uprava ovako brzo produžila s njima da mirne glave mogu tražiti i novo krilo.

Ako to ne bude slučaj, onda se nadam da će nas Schalke razvalit u Superkupu (krucijalno je da osvojimo Pokal da ne igramo s Frankfurtom) i da će nas protivnik u prvom kolu isto unišititi, posebno obranom.

Jebemti sezonu koja počinje 24.8. i prije drugog kola je transfermarkt gotov. :neee:

Ako je to istina onda ok al ako nije ovo je katastrofalan potez!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Guardiola » 11 svi 2018, 20:27

Nadam se samo da je i njemu i Riberyu dano do znanja da nece biti prve violine i da ne smiju kenjat ako budu na klupi
Guardiola
Redoviti član
Redoviti član

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi