Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la anton 1983 » 18 lip 2018, 10:34

doro napisao:Slažem se samo situacija je takva sa thiagom ako ga prodamo 20% smo jači.S tim novcem budemo kupili krilo il sad il na godinu nebitno a maknuli smo igrača koji je kao klasa a to nije i riješili situaciju nemira u ekipi s obzirom na višak centralnih igrača..slažem se da je thiago idealan za barcu il futsal za bayern nije niti bu ikad bio....čemu imat igrača koji je polurezerva,prečesto ozljeđen a možeš ga utopit sada za 60-80 milja!

Ne znam kak možeš tvrditi da si jači bez igrača koji u pravilu ne igra, a ti tvrdiš da ne igra...al dobro kod tebe je sve moguće.

No ajmo sad malo biti realni po pitanju Thiaga. Dosta dugo ga se ćekalo i nemre se osporiti slijedeće: da on možda nije opravdao svoje ime i prezime, no isto tako da ne dobiva od strane "nas" repekt kakav zaslužuje.

Thiago se kod nas dokazao itekako i zato nelupam to da ga ne bi prodavao. Njegova četvrta sezona u Bayernu (ona pod Ancelotijem) pokazala je da je Thoago sexualan igrača. Tada smo na njega drkali, dali mu ogroman ugovor i rekli zvijezda je rođena i najvjerojatnije on je te sezone bio naš najbolji igrač. Nakon te sezone (prošlo ljeto), kada se počelo špekulirati o dolasku Jamesa, svi su se pitali gdje s Jamesom i što će biti s Mullerom. Thiagovo mjesto u prvih 11 (opravdano) nije uopće bilo upitno. On je imao zagarantirano, opet opravdano, a svi drugi su se nekako morali boriti.

Kada bi zadnje dvije sezone gledali, onda bi se tek skužila glupost, njegove eventualne prodaje. On se nažalost ovu ozlijedio, dobio trenera koji ga baš ne ferma (JUPPA) i od njega se nakon duge ozlijede odma očekivalo SVE, dok se smećima ala MULLER, tipično gledalo i gleda kroz prste. Naravno da je Thiago nezadovoljan jer vidi da nedobiva respekt kakav zaslužuje. Zamislite da se naša uprava kod Thiaga ponaša kao kod Lewandovskog...

Ako je nama tih 70 milja potrebno za bilo što, a ziher ima boljih kandidata za odlazak od kojih možemo zardaiti pare, onda nek budemo glupi i prodamo ga.

Može se on i slijedeće sezone prodati "pa zememo noFce" za krilo - takav igrač uvijek je svima atraktivan, kad ima neprikosnoveni talent! Ovo nije Gotze...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 19 lip 2018, 14:52

Lange hielt sich das Gerücht, Thiago würde im Sommer zurück zum FC Barcelona wechseln. Nun meldet Telemadrid, der neue Trainer von Real Madrid, Julen Lopetegui, zeige verstärktes Interesse an einer Verpflichtung des spanischen Nationalspielers. Lopetegui gilt als Förderer Thiagos. Bereits bei der U21-EM 2013 haben die beiden miteinander gearbeitet. Damals wurde Spanien Europameister dank dreier Tore Thiagos im Finale gegen Italien. Der Trainer sagte seinerzeit über seinen Schützling: „Er hat eine außergewöhnliche Klasse und ist mit ganzer Leidenschaft dabei.“

Menjaj za Kroosa. :D
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 20 lip 2018, 09:47

Kao što sam očekivao, nebitno dal je ovo novinarski zaključak kao moj ili je stvarno da Lopetengui želi Thiaga - nema tih para za koje bi ga dao Realu.

Meni je idealni transfer Thiago + pare za Pogbu, ali sumnjam da ikome u upravi pada na pamet tako nešto.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 20 lip 2018, 10:04

Il z nosom malo Isca probat...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 21 lip 2018, 11:12

Dokle se stiglo s prodajom odnosno neprodajom naših igrača?

Nisam u zadnje vrijeme ništa čitao pa ne znam ima li ponuda ovo ono

Vidal? Thiago? Lewa? Boateng?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 21 lip 2018, 11:52

cruz napisao:Dokle se stiglo s prodajom odnosno neprodajom naših igrača?

Nisam u zadnje vrijeme ništa čitao pa ne znam ima li ponuda ovo ono

Vidal? Thiago? Lewa? Boateng?

Čiste špekulacije. Sumnjam da će išta biti prije nego svjetsko završi
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 26 lip 2018, 13:17

Malo si znosirajte ovo i onda mi recite kaj mislite kolko možemo za našeg Vidala dobiti, a po meni Inter je bio pick da ga hape.

https://www.transfermarkt.de/ablose-2-p ... ews/312005
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 26 lip 2018, 17:40

zanimljive su izjave Roy Keane-a i Gary Neville-a o Boatengu

"nije baš čist u glavi"
"Boateng trči ko da je u amaterskoj ligi. Katastrofa je, sklonite ga s terena. Njemačka je bila bolja čim je izašo."
"Boateng i Rüdiger waren ein Witz, ein absoluter Witz.“
"Iz nekog razloga Boateng sebe smatra Beckenbauerom. Misli da je on TAJ igrač. Pod Guardiolom je počeo igrati i od tad si je umislio da je fantastičan igrač."
"Slažemo se obojica da ne bismo željeli da igra ua ManUtd." (očito znaju za interes uniteda)

prodajimo ga dok možemo dobit štogod. imamo 'rpu igrača koji još vrijede na osnovu stare slave...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 26 lip 2018, 17:50

Sve je 100% točno i negativno o Boatengu, osim komentara o Beckenbaueru. Boateng je fantastičan prema naprijed. Šteta je da to češće ne radi.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 26 lip 2018, 17:58

Ma joj daj molim te. Govnari obični. Čovjek je imao jednu lošu utakmicu, žuta minuta i nema tu priče dalje. Bio je loš, ali mislim da je krajnje neprimjereno takve stvari izjavit o igraču koji je osvojio u karijeri više od njih dvojice. A da dobiješ dojam o njihovom kredibilitetu pogledaj koliko su popljuvali Messija nakon ovih njegovih briljantnih partija :a045:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 27 lip 2018, 14:02

cruz napisao:zanimljive su izjave Roy Keane-a i Gary Neville-a o Boatengu

"nije baš čist u glavi"
"Boateng trči ko da je u amaterskoj ligi. Katastrofa je, sklonite ga s terena. Njemačka je bila bolja čim je izašo."
"Boateng i Rüdiger waren ein Witz, ein absoluter Witz.“
"Iz nekog razloga Boateng sebe smatra Beckenbauerom. Misli da je on TAJ igrač. Pod Guardiolom je počeo igrati i od tad si je umislio da je fantastičan igrač."
"Slažemo se obojica da ne bismo željeli da igra ua ManUtd." (očito znaju za interes uniteda)

prodajimo ga dok možemo dobit štogod. imamo 'rpu igrača koji još vrijede na osnovu stare slave...

A jake persone se javile 2 mesara :hehe:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 28 lip 2018, 20:17

I psg se zanima za Boatenga..navodno je 50-60 milja u pitanju...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 29 lip 2018, 11:39

Da je Boateng igrač reala oni bi ga sigurno prodali jer je klub koji ima muda prodat dobrog igrača i muda skupo platit igrača u usponu.
Bayern je prodao Kroosa ali ne zbog muda nego zbog Rummenigge-a koji nije smatrao Kroosove zahtjeve za plaćom opravdanim.
Pisali smo sto puta na forumu o razlozima zašto Bayern ne prodaje igrače, neki su opravdani a neki bome neopravdani. No činjenica je da imaš Sülea koji je dobar i u usponu i Boatenga koji već drugu godinu zaredom govori da ima problema motivirati se u BL. Ne vidim razloga da ga ne pustimo dok možemo dobiti za njega lijepu odštetu. Ko god kaže da Bayernu nije do para jer ih ima taj zaboravlja da je Bayernu do kvalitete, a kvalitetu u 2018. Triput masnije plaćaš nego 2010. Svakom klubu treba novi novac, tako i Bayernu.
Ako nam se ponudi za Boatenga 45-50 milijuna - ne bi tu puno odugovlačio, a taj bi novac uložio u motiviranog momka koji posjeduje kvalitetu poput Sülea i prostor za napredak.

Dakle - ZA prodaju Boatenga!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 29 lip 2018, 11:48

Mene vise muci sto Boateng nije visak, a o onima koji jesu malo se prica... njega treba prodat nazalost, ali dovodit igraca poput De Liegta za mene je notorna glupost.

Mislio kad sam ga vidio na tribini s onom čukom, zlo mi je doslo...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 29 lip 2018, 13:52

Samo je pitanje koga dovesti. Ne zelim Martineza vise da gledam na stoperu.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi