Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la doro » 29 lip 2018, 13:53

anton 1983 napisao:Mene vise muci sto Boateng nije visak, a o onima koji jesu malo se prica... njega treba prodat nazalost, ali dovodit igraca poput De Liegta za mene je notorna glupost.

Mislio kad sam ga vidio na tribini s onom čukom, zlo mi je doslo...

Boateng nije brojčano višak al je mentalno isto kao i neki drugi igrači..vidal,bernat i thiago nemaju kaj više tražit u Bayernu a sljedeče sezone se oprostit i sa našim veteranima.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 29 lip 2018, 14:23

doro napisao:Boateng nije brojčano višak al je mentalno isto kao i neki drugi igrači..vidal,bernat i thiago nemaju kaj više tražit u Bayernu a sljedeče sezone se oprostit i sa našim veteranima.

Bernat je jedini od ovih koje si ti nabroji koji nema kaj tražit u Bayernu, druga je stvar kaj smo dete kreteni, pa ne znamo cijeniti kvalitetu pa su nam u kadru mediokreti poput Mullera, Wagner i Rudya ;) pa i starci poput Robbena i Riberya...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 29 lip 2018, 18:14

Vidal je stara podertina za koju možeš dobot ok lovu..thiago velik na papiru u praksi puno manje,ozljed, nekonstantan na velikim tekmama ga nema i to su činjenice a to kaj on žonglira loptu meni nit klubu ništ ne znači..ja znam da večina ekipe drka na te pete i bicikle težnja brazilskoj atrakciji međutim od toga nikakve koristi...lik je tu već godinama i pomak nije napravio zato baš želim Kimmicha instalirat u vezu jer mali ima predispozicije da bude bolji i od Gujde u njegovim najboljim danima...brz je neumoran,zna sa loptom u duelu je dobar i uvijek se trudi što jedan thiago nebu nikad imao i vrhunske nabace..thiago je za futsal i španjolsku ligu i ak imamo mrvicu mozga uzet što veću lovu i gradit novi Bayern...Rudy je rezerva i on je nebitan dal ostaje il ide a Ribery i Robben su zadnja godina a i Muller usprkos prijašnjim zaslugama i domačem dečku je silazna putanja i oni ne predstavljaju nikakav problem...ja bi radio novi mlađi Bayern sa par iskusnijih(Alaba,Hummels,Lewandowski) sa Kovačem.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 29 lip 2018, 21:45

doro napisao:Vidal je stara podertina za koju možeš dobot ok lovu..thiago velik na papiru u praksi puno manje,ozljed, nekonstantan na velikim tekmama ga nema i to su činjenice a to kaj on žonglira loptu meni nit klubu ništ ne znači..ja znam da večina ekipe drka na te pete i bicikle težnja brazilskoj atrakciji međutim od toga nikakve koristi...lik je tu već godinama i pomak nije napravio zato baš želim Kimmicha instalirat u vezu jer mali ima predispozicije da bude bolji i od Gujde u njegovim najboljim danima...brz je neumoran,zna sa loptom u duelu je dobar i uvijek se trudi što jedan thiago nebu nikad imao i vrhunske nabace..thiago je za futsal i španjolsku ligu i ak imamo mrvicu mozga uzet što veću lovu i gradit novi Bayern...Rudy je rezerva i on je nebitan dal ostaje il ide a Ribery i Robben su zadnja godina a i Muller usprkos prijašnjim zaslugama i domačem dečku je silazna putanja i oni ne predstavljaju nikakav problem...ja bi radio novi mlađi Bayern sa par iskusnijih(Alaba,Hummels,Lewandowski) sa Kovačem.

To što je Vidal star, istiće mu ugovor i može se dobiti dobra lova za njega (to tek treba vidjeti), ne znači da nije igrač za Bayern s obzirom na neke druga igrače u kadru.

To što govoriš za Thiaga prije bi trebao reči za Mullera ako gledaš zadnej dve sezone s tim da za Thiaga lažeš to što si napisao, a nedavno sam to bio objašnjavao... Thiago je u 2016/17 bio najbolji igrač Bayerna...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 29 lip 2018, 22:19

Ja ti kažem, doro, da je Thiago umjesto Kroosa otišao u Real, mi bi danas srali po Kroosu kao nerealiziranom talentu, a Thiagu se divili kao top 2-3 veznom igraču u svijetu. Kroos je neupitno postao odličan, ali taj je rast uglavnom nastao zbog pozitivnog konteksta igranja pored Modrića, ispred DMC-a (uglavnom Casemira), s dva brza krila i Ronaldom ili Benzemom naprijed. Ne treba prodat Thiaga, nego kupit još jednog takvog igrača koji može igrati u oba smjera. Potencijalno je to Goretzka, sigurno je mogao biti Naby Keita.

melodyne napisao:Samo je pitanje koga dovesti. Ne zelim Martineza vise da gledam na stoperu.

Mislim da Martinez više neće imati mjesta u Bayernu ako nije na stoperu, eventualno može u sredinu ako se kupi jedno vrhunsko krilo. Bayern bi s njim u sredini imao ogromnih problema kreirati napad, posebno ako ode Thiago.
Dobro je da imamo previše veznih pa tu Martinez nema veliki broj dostupnih minuta.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 09:06

Murta napisao:Ja ti kažem, doro, da je Thiago umjesto Kroosa otišao u Real, mi bi danas srali po Kroosu kao nerealiziranom talentu, a Thiagu se divili kao top 2-3 veznom igraču u svijetu. Kroos je neupitno postao odličan, ali taj je rast uglavnom nastao zbog pozitivnog konteksta igranja pored Modrića, ispred DMC-a (uglavnom Casemira), s dva brza krila i Ronaldom ili Benzemom naprijed. Ne treba prodat Thiaga, nego kupit još jednog takvog igrača koji može igrati u oba smjera. Potencijalno je to Goretzka, sigurno je mogao biti Naby Keita.

melodyne napisao:Samo je pitanje koga dovesti. Ne zelim Martineza vise da gledam na stoperu.

Mislim da Martinez više neće imati mjesta u Bayernu ako nije na stoperu, eventualno može u sredinu ako se kupi jedno vrhunsko krilo. Bayern bi s njim u sredini imao ogromnih problema kreirati napad, posebno ako ode Thiago.
Dobro je da imamo previše veznih pa tu Martinez nema veliki broj dostupnih minuta.

Neznam zašto si spomenuo mene jer djelim u potpunosti tvoje mišljenje.Kroos se nebi razvio kod nas u tom smjeru a to što bi netko pisao je nebitno za thiaga.Po meni budučnost Bayerna u vezi su Kimmich,Goretzka,James,Coman i sad treba nam još jedno to krilo ako Gnabry ne uspije...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 30 lip 2018, 09:09

Murta napisao:Dobro je da imamo previše veznih pa tu Martinez nema veliki broj dostupnih minuta.

Makar Kovač je trener...ali slažem se za Martineza, štoper ili weg damit.

Moja želja je imati 8 obrambenih igrača, 4 krila, 2 napadača i 6 centralnih veznih a da su oni: Thiago, James, Leon, Vidal, Renato, Tollisso i da nepostoji nikakav Rudy, Alaba, Muller, Martinez u kadru, koji im mogu oduzeti u bilo kojem scenariju, izuzev zadnjih 15 minuta tekme kad gubimo, pa se rade gluposti, mjesto u prvih 11 tj. minutažu!

Ovom našem veznom redu dosloFce fali profil igrača za kakvog se smatralo da će Renato postati...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 09:11

anton 1983 napisao:
doro napisao:Vidal je stara podertina za koju možeš dobot ok lovu..thiago velik na papiru u praksi puno manje,ozljed, nekonstantan na velikim tekmama ga nema i to su činjenice a to kaj on žonglira loptu meni nit klubu ništ ne znači..ja znam da večina ekipe drka na te pete i bicikle težnja brazilskoj atrakciji međutim od toga nikakve koristi...lik je tu već godinama i pomak nije napravio zato baš želim Kimmicha instalirat u vezu jer mali ima predispozicije da bude bolji i od Gujde u njegovim najboljim danima...brz je neumoran,zna sa loptom u duelu je dobar i uvijek se trudi što jedan thiago nebu nikad imao i vrhunske nabace..thiago je za futsal i španjolsku ligu i ak imamo mrvicu mozga uzet što veću lovu i gradit novi Bayern...Rudy je rezerva i on je nebitan dal ostaje il ide a Ribery i Robben su zadnja godina a i Muller usprkos prijašnjim zaslugama i domačem dečku je silazna putanja i oni ne predstavljaju nikakav problem...ja bi radio novi mlađi Bayern sa par iskusnijih(Alaba,Hummels,Lewandowski) sa Kovačem.

To što je Vidal star, istiće mu ugovor i može se dobiti dobra lova za njega (to tek treba vidjeti), ne znači da nije igrač za Bayern s obzirom na neke druga igrače u kadru.

To što govoriš za Thiaga prije bi trebao reči za Mullera ako gledaš zadnej dve sezone s tim da za Thiaga lažeš to što si napisao, a nedavno sam to bio objašnjavao... Thiago je u 2016/17 bio najbolji igrač Bayerna...

To je tvoje subjektivno mišljenje bez argumenata...Mullera i thiaga se nema kaj uspoređivat jer thigao nije nikad davao tu razliku više i važnost u klubu kao Muller niti nikada neće a da je Muller naglo pao to je istina al postoji i jedna pojava koja se zove zahvalnost...Bayern treba brze,pouzdane i jednostavne igrače a thiago to nije kao i što žongliranje i težnji bezveznog atraktivnog poteza na utakmici koju brazilac stalno forsa netreba Bayernu...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 09:22

anton 1983 napisao:
Murta napisao:Dobro je da imamo previše veznih pa tu Martinez nema veliki broj dostupnih minuta.

Makar Kovač je trener...ali slažem se za Martineza, štoper ili weg damit.

Moja želja je imati 8 obrambenih igrača, 4 krila, 2 napadača i 6 centralnih veznih a da su oni: Thiago, James, Leon, Vidal, Renato, Tollisso i da nepostoji nikakav Rudy, Alaba, Muller, Martinez u kadru, koji im mogu oduzeti u bilo kojem scenariju, izuzev zadnjih 15 minuta tekme kad gubimo, pa se rade gluposti, mjesto u prvih 11 tj. minutažu!

Ovom našem veznom redu dosloFce fali profil igrača za kakvog se smatralo da će Renato postati...

Daj shvati da James nije centralni vezni a ovo kaj spominješ da fali tu bi ja stavio Kimmicha jer je mali najmočniji da postane svjetska klasa u centralnoj vezi....za sistem koji mi igramo treba ti 4 veznih centralnih pravih a ne thiago koji uopće ne paše u taj sistem i vidal također nit je vrhunska 6-ca a problem sa kreacijom ima ako staviš recimo martineza iza njega..e sad tu nastupaju Kimmich i Goretzka koji su bolji u duel igri i fizički a opet znaju s loptom...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 30 lip 2018, 09:27

doro napisao:Daj shvati da James nije centralni vezni

Daj shvati se koristiti nogometnom terminologijom ili ti žargonom - centralni vezni po sili pririode se nemisli na OSMICU; nego na ako igraš s 3 VEZNA CENTRALNA IGRAČA, ONDA TAMO SPADAJU I DMC I MC I AMC!!! :neee:

Znači u ovom slučaju i Tolliso i James i Rudy i Casemiro i Isco i Ozil su jebeni centralni vezni, a to što neki igraju zadnjeg, centralnog, ofenzivnog u ovom slučaju je totalno nebitno...

Kimmich nije profil igrača kakav nama fali u veznom redu ;) al to neumanjuje njegovu kvalitet.

I daj me nemoj nasmijavati s izjavama "sistem koji mi igramo" :lol: Pa kaj mi neš igramo kaj je prepoznatljivo ili se zna kaj bu Kovač igro? Kaj Bayern gaji neki sistem ili filozofiju?!?!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 09:29

anton 1983 napisao:
doro napisao:Daj shvati da James nije centralni vezni

Daj shvati se koristiti nogometnom terminologijom ili ti žargonom - centralni vezni po sili pririode se nemisli na OSMICU; nego na ako igraš s 3 VEZNA CENTRALNA IGRAČA, ONDA TAMO SPADAJU I DMC I MC I AMC!!! :neee:

Znači u ovom slučaju i Tolliso i James i Rudy i Casemiro i Isco i Ozil su jebeni centralni vezni, a to što neki igraju zadnjeg, centralnog, ofenzivnog u ovom slučaju je totalno nebitno...

Kimmich nije profil igrača kakav nama fali u veznom redu ;) al to neumanjuje njegovu kvalitet.

I daj me nemoj nasmijavati s izjavama "sistem koji mi igramo" :lol: Pa kaj mi neš igramo kaj je prepoznatljivo ili se zna kaj bu Kovač igro? Kaj Bayern gaji neki sistem ili filozofiju?!?!

Ne igrali bumo točno kak ti veliš 433 tak Bayern nikad nije igrao..da slučajno već godinama igramo 4231....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 30 lip 2018, 09:43

doro napisao:Ne igrali bumo točno kak ti veliš 433 tak Bayern nikad nije igrao..da slučajno već godinama igramo 4231....

Mi igramo s 3 igrača u sredini terena bilo to 4-2-3-1 ili 4-3-3 ili bilo koji kurac ti od toga moreš zmisliti. No zadnje dvije godine smo više puta imali 3 prava veznjaka u sredini nego ne...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 16:55

No velim ta 3 budu Kimmich-Goretzka-James :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 30 lip 2018, 17:09

To je ok, al bitno da medu druga 3 nema niti u snovima Mullera, Rudya i Martineza, a cim su u kadru...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 17:14

anton 1983 napisao:To je ok, al bitno da medu druga 3 nema niti u snovima Mullera, Rudya i Martineza, a cim su u kadru...

Pa moraš imat rezerve a bit će Tolisso i Martinez...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi