Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la FCB_general » 03 kol 2018, 19:19

melodyne napisao:Doveli Paulinha za 30 miliona sad su ga pozajmili pa mogu Kinezi da ga otkupe za 40 miliona.

A je li se sjećate priče oko Paulinha, Barcelone i Guangzhoua? :)

"Bartomeu ima firmu koja se bavi raznim stvarima, a između ostalih i građevinom. U Kini se u isto vrijeme priprema za izgradnju takozvani Ocean Flower Island koji je u vlasništvu Evergrande Groupa. Radi se o nekakvom turističkom kompleksu ogromnih dimenzija i perspektivnom projektu. Nije nikakva slučajnost da se klub iz kojeg dolazi naše pojačanje zove Guangzhou Evergrande. E sad, u čemu je stvar, na natječaj za taj su se projekt prijavile brojne firme, između kojih su i Perezova ACS i Bartomeuoova Adelta. I vjerojatno je ovo način na koji će novom partnerstvu uprihodovati nešto početnog kapitala iz klupske riznice. Kinezi su Paulinha platili cca. 10 milijuna, dakako, potvrda priče bit će rezultat natječaja."

Nisam uspio naći nikakav odgovor na 3 jezika je li firma od Bartolomeua dobila na natječaju. :)
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 03 kol 2018, 19:57

Za 20 milja ga nebi dao barci ni pod razno..iz prkosa interu i za 19 milja :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 03 kol 2018, 20:23

Znači ja sam jedini koji misli da je dobro što ga prodajemo u Barcu jer tako Barca neće kupiti vrhunskog veznjaka. Fora.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 03 kol 2018, 20:27

Murta napisao:Znači ja sam jedini koji misli da je dobro što ga prodajemo u Barcu jer tako Barca neće kupiti vrhunskog veznjaka. Fora.

Hmmm ovisno kak gledas. To kaj oni traze nemreju nac bolje od Vidala
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 03 kol 2018, 21:34

doro napisao:Za 20 milja ga nebi dao barci ni pod razno..iz prkosa interu i za 19 milja :mrgreen:

Nadam se što većem iznosu. Bayern je pristao na ponudu Barce a ne Inkera “jer je odšteta veća”. Ja vjerujem da je stvarno tako.
Arturo hvala ti, neka je sa srićon
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 03 kol 2018, 22:09

Oficial: el Barça ficha a Vidal

El chileno, que estaba muy cerca del Inter, se ha comprometido con el Barça para las próximas tres temporadas. Costará 19 millones.
............................................................
Vidal firmará su contrato y el Barcelona abonará 19 millones más variables al Bayern de Múnich, club en el que el chileno jugó las últimas temporadas y entidad que operó la rodilla derecha del futbolistas durante la pasada temporada.

https://as.com/futbol/2018/08/03/primera/1533298788_305260.html

Izgleda da ništa ni od 30 milijuna eura, a kamoli još 5-10 milijuna eura više. :lol:

Transfer vrijedan 19 milijuna €, Vidal potpisao na 3 sezone, zarađivat će 9 milijuna € netto.

No ni AS ni SportBild ne pišu o klauzulama i čini mi se kako smo s odštetom debelo izvisili.

Der Transfer von Mittelfeld-Abräumer Arturo Vidal vom FC Bayern München zum FC Barcelona soll perfekt sein. Laut übereinstimmenden spanischen Medienberichten wechselt der 31-jährige Chilene für eine Ablösesumme von 19 Millionen Euro und unterschreibt einen Dreijahresvertrag. Pro Saison soll Vidal neun Millionen Euro netto verdienen.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 03 kol 2018, 22:15

Na Tm De vec su mu stavili transfer u Barcu u Profil za 18 milja...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 03 kol 2018, 22:41

Sad je pak sluzbeno s tim da decki vele 30... al frapantno mi je da ce mu Barca dat duplo vecu placu neg mi a to je 9 milja netto. Al ja brijem da je on oko 6, 7 kod nas tuko...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 04 kol 2018, 06:51

Upozoravao sam na visinu odštete da neće bit visoka koliko se pisalo jer prosto nije realno. 18-19 milijuna je njegova trenutna vrijednost i toliko smo dobili.
Zadovoljan sam!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 04 kol 2018, 15:11

cruz napisao:Upozoravao sam na visinu odštete da neće bit visoka koliko se pisalo jer prosto nije realno. 18-19 milijuna je njegova trenutna vrijednost i toliko smo dobili.
Zadovoljan sam!

ALI ZAŠTO BARCELONI????
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 04 kol 2018, 18:07

Nu :?

Pa želiš prodati igrača a imaš dva ozbiljna kupca, od njih javi se Barcelona koja em nudi više i još uz to zamisli da ti se ko igraču ponudi prilika za igrat u Barci..

Ne radi se o prodaji Phillippa Lahma...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 05 kol 2018, 02:21

Za 18 milja koje se spominju on bi meni presjedio na klupi sezonu prije nego bi ga dao direktnom konkurentu za LP. U Inter bi ga dao i za manje, jebeš njih...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 05 kol 2018, 09:12

anton 1983 napisao:
Murta napisao:Znači ja sam jedini koji misli da je dobro što ga prodajemo u Barcu jer tako Barca neće kupiti vrhunskog veznjaka. Fora.

Hmmm ovisno kak gledas. To kaj oni traze nemreju nac bolje od Vidala

Možda to traže, ali im to ne treba. Kad imaš toliku napadačku kvalitetu, onda ti treba konzistentnost i stabilnost, a ne igrač koji 25% vremena igra nabrijano, a ostatak se vuče po terenu. Njima će se opet dogoditi Roma. :zdero:

anton 1983 napisao:Plaća je mazanje očiju! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Čudi me da ljudi na to padaju! :haha: Nepostoji "šparanje plaće" kad je prodaja u pitanju.

Samo kada je stvar tipa Gnarby ili Renato, e onda se može pričati o Šparanju plaće...

Nije kad igrač koji odlazi ne bi odigrao više od trećine utakmica.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 05 kol 2018, 09:15

ivan napisao:Za 18 milja koje se spominju on bi meni presjedio na klupi sezonu prije nego bi ga dao direktnom konkurentu za LP. U Inter bi ga dao i za manje, jebeš njih...

Prijatelju mislim da mrvicu precijenjuješ Vidala
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 05 kol 2018, 10:01

Alo koja letargičnost oko Vidalovog transfera...

Barac? Pa kaj onda? To što su nam "rivali" kakve to veze ima? Pa određene igrače mogu sam određeni klubovi kupiti. To što neko misli da je Barca "veći rival od UTD-a ili Juveta" to je druga i nebitna stvar.

Hej zar nismo donjeli odluku BEZ OBZIRA na SVE! da je Vidal taj koji mora proč, a rudy bi trebo proč jer koji kurac? I kaj sad kad smo sve dogovorili? Sad je čudno kaj je odšteta 19? Sad dal je 19 il 30 ne znam, al ja ću vjerovati da je 19... Da vremena su luda i čudna, ali negleda se uvijek ona strana di su odštete astronomske...

Ak oćemo prodati boatenga, kaj ga nećemo prodati izravnom rivalu? Pa nebu valjda Boa u Everton išo :D U biti zamaranje s nebitnim stvarima. Rekli smo Vidal out Goretzka in i dok se Mullera ne riješimo tak je ostalo sve nebitno...
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi