Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la effe__sa » 30 kol 2018, 08:52

anton 1983 napisao:Ček jel ste vi skužili kako se taj Bernat prodo i kako se to uopće neobjavljuje, tam negdje na dnu koda se niš nije dogodilo! :lol:

Najslabije popraćen transfer jednog Bayernovog igrača u historiji.... :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 30 kol 2018, 09:08

Ja još nisam vidio neku vijest službenu o toj prodaji :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 30 kol 2018, 09:13

ivan napisao:Ja još nisam vidio neku vijest službenu o toj prodaji :lol:

A eto nešto sad gledam, ko i nije službeno još. Samo jučer se već govorilo da je sve gotovo. Čini mi se da je jučer negdje pisalo (ili sam čuo negdje), kao eto nije još potpisao (samo potpis ko formalnost fali).
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 31 kol 2018, 07:42

Vjerovali ili ne - PSG još uvijek gonja Boatenga.
Jučer je stigla službena ponuda (Bild & Welt) od 40 milijuna koja je odbijena, jer Bayern traži 40 + bonusi, što je PSG-u previše.
Nakon toga je stigla vijest bilda da Boa sigurno ostaje, dok drugi neki pišu da će PSG još jednom povećati ponudu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 31 kol 2018, 09:46

Bernat služeno otišao. 14 milijuna eura.

Bayern je dakle u ovom transfer periodu prihodovao 88 milijuna eura, rashodovao samo 10 (Davies). Balance 78 milijuna! Prčio vas KVDM, dogodine novi Campus ili Hazard :D

Otišli uz odštetu: Douglas Costa 40 mil, Vidal 18 mil, Rudy 16 mil i Bernat 14 mil.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 31 kol 2018, 10:33

Mozemo da racunamo na otkup Jamesa i to bi nam bio rekordni transfer. Na leto jedno perverzno krilo tipa Ousmane Dembélé! :drool:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 31 kol 2018, 10:49

Dodat još toj cifri 50ak i možda se može nešto napravit. Racunajte da će možda i dva beka trebat. S druge strane, možda se vrati onaj mali s posudbe za lijevog a samo desno uzmemo nekog ako rafinha odlazi
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 31 kol 2018, 11:09

Naravno, treba razumit da se u kampus utuklo puno novca.
Da se utuklo u renoviranje Allianz Arene.
Da se lani transferima poslovalo s minusom od preko 80 milijuna.
Ali još vjerujem u mythos FESTGELDKONTO :smile10:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 kol 2018, 11:18

Mi smo se baš uspjeli jako dobro riješiti "nepotrebnih" igrača. Da se razmemo RIBERY I ROBBEN su nepoželjni, al nisu nepotrebni...

Mislim da Bou si ipak nemremo priuštiti da prodamo, al bi zato bilo sexualno da neko hapi Wagnera! To bi mi popravilo dan!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 31 kol 2018, 11:57

Nemoj da mi diras Wagnera on nam je trenutno treffsicher nego Muller.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 kol 2018, 11:59

melodyne napisao:Nemoj da mi diras Wagnera on nam je trenutno treffsicher nego Muller.

Nije poanta u pipanju kadra, nego u malom bucmasom kadru koji ti slijedeće ljeto dopušta VDM! :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 31 kol 2018, 16:04

svi znamo da je mali bucmasti kadar najoptimalnije riješenje za formu, ali tako što ne odgovara Bayernovoj realnosti, jer imamo doslovno svake godine situaciju da se važni igrači ozljeđuju. Zato smo predodređeni za mid-size kadar, čak i veliki kadar.

pa nama se ozljeđuju i golmani i štoperi i bekovi i zadnji vezni, dakle svi oni koji su tradicionalno u nogometu uvijek zdraviji od napadača, krila i špilmahera.
---
što se tiče štopera, ovakvav roster s tri klasse štopera je idealan. Ako Boa ode - dovodi najboljeg štopera kojeg možeš dobit.

što se tiče bekova, idealno bi bilo da umjesto rafinhe imamo 31-godišnjeg Zambrottu :D koji igra i livo i desno na visokoj razini.

što se tiče centralnih veznjaka, dogodine se riješimo Sanchesa i dovedemo Ngolo Kante-a :mrgreen:
Javi zamjena njemu i štoperima = sex.

Goretzka i Tolisso su slični tipovi glede pozicije, ali ne znam šta s njima, ne znam kako će oni nać mjesta kad igramo s Thiagom i Javijem i Jamesom. Kud šnjiman dvojicom majko mila??? Jedino Javija na klupu i učit Cocoa ili Leona da trse pozadi :roll: nemam pojma kako će Kovač to uklopit.

Dogodine imaš Comana, Gnabrya i Daviesa na krilima.
Müllera definitvno ne micati iz napada na krilo. Ali, ako mislimo razvijat krila + da James igra = Müller će morat na klupu ponekad.

Wagnera smo doveli da minja Lewu, iako bi ja rađe da ga nismo nikako doveli i da je Müller taj koji će minjat Lewu :D

_____

dogodine možemo očekivati odlazak Robberya, Rafinhe, Boatenga, Sanchesa i možda čak Tolissoa, Thiaga...

Tako da ćemo za dvije pozicije moći VDM: Krilo & Štoper.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 31 kol 2018, 16:16

Pa po tebi cruz iduće godine pola ekipe odlazi :lol: Zašto sad Thiago i Tolisso? Zašto misliš da ćemo se riješit Sanchesa? Ja baš imam dojam da će proigrat odnosno da će moć bit barem rezerva, a to mu je put prema prvoj postavi
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 kol 2018, 16:47

Kod nas bi se kadar itekako mogao složiti s 18 + 2, a što je najsmešnije to je prema van filozofija Bayerna koja se neprovodi. Polivalentne igrače imamo, ali krivo složen kadar i ne baš fors kak treba bit. Mi sad imamo 19 igrača, ali 19 "krivih". Za širinu naše ekipe Wagner kao takav je totalno nebitan!

On je baš dosloFce bačen novac u bunar...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 31 kol 2018, 17:05

ivan napisao:Pa po tebi cruz iduće godine pola ekipe odlazi :lol: Zašto sad Thiago i Tolisso? Zašto misliš da ćemo se riješit Sanchesa? Ja baš imam dojam da će proigrat odnosno da će moć bit barem rezerva, a to mu je put prema prvoj postavi

Oni spadaju pod MOŽDA (!)
znaci vjerojatno ne - ali ako dođe dobra ponuda?
Tolisso - zato što postoji opasnost da se ponovi sezona di neće postat standardni prvotimac, kako zbog ove trojice koje sam nabrojao, tako i zbog Goretzke.. a to redovno znači considering his options, za njega će sigur biti interesenata. Thiago - ponuda Barce će ga sigurno zainteresirati.
Da se razumimo, ja želim da ostanu!

Sanchesu se i ja nadam, on je odavno “moj” igrač, samo što i za njega vrijedi isto ko za Tolissoa. U ovom trenutku on je daleko od prve postave. Dao Bog da eksplodira! Niko sretniji od mene!

Puno dobrih igrača koji će morat (poput Kimmicha) možda biti premješteni da uspiju.

Zato sam i naveo gore i nedavno isto - da će Tolisso, Goretzka i Sanches možda trebat postat zadnji vezni.
Mislim, to je očito, zbog Jamesa i Thiaga.
Kužiš?

A glede “pola ekipe”: zar ne misliš da su Ribery, Robben, Rafinha, Sanches i Boateng kandidati za odlazak 2019.?
Ja mislim da nisam daleko od istine.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi