Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la melodyne » 20 srp 2019, 20:59

Boateng reist vorzeitig nach München zurück - Rummenigge: „Das letzte Wort noch nicht gesprochen"

Sve mi se vise cini da je nasa uprava totalno izgubila kompas... Imaju mesec dana da me razuvere.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 23 srp 2019, 11:44

Niko Kovac geht von Boateng-Verbleib aus.

:smajl007: Bravo upravo nasa kilava.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 23 srp 2019, 13:17

melodyne napisao:
Niko Kovac geht von Boateng-Verbleib aus.

:smajl007: Bravo upravo nasa kilava.

Pa mene zanima zašto on želi ostat? Sumnjam da ga klub strašno želi zadržat
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 23 srp 2019, 15:09

Jedino bi pametni izbor uprave bio rec mu ti si 4 stoper i placa ti ide dole... ako nece na transfer listu..

Ostaje jer ima brutalnu placu za nista a okolo se moze sminkat i tulume djecje radit....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 23 srp 2019, 16:04

U onom utopijskom razvoju situacije Boateng je uz Lucasa savrseni partner i duo iz snova...

Ali velim postoji milijardu opcija razvoja situacija, a samo je jedna takva...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 23 srp 2019, 16:37

anton 1983 napisao:U onom utopijskom razvoju situacije Boateng je uz Lucasa savrseni partner i duo iz snova...

Ali velim postoji milijardu opcija razvoja situacija, a samo je jedna takva...

Čuj ja sam prvi bio protiv prodaje prošle godine jer svi znamo kakav je Boateng stoper (bio). Nadao sam se da će se vratit u formu. Na kraju se Hummels vratio, a Boateng glumio gljivu i ponio se kao šupak prema klubu, suigračima i navijačima kada nije slavio uopće titule. Na kraju prodamo Hummelsa, a kao ostavljamo Boatenga...

Nakon ove sezone zbilja nisam siguran želim li mu više dat šansu. Uostalom on mora znat (kao što je i Hummelsu rečeno) da su prvi par Sule i Lucas. E sad svi znamo da se svašta može dogodit i onaj tko je bolji taj će igrat...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 23 srp 2019, 22:15

On se prvo mora svima ispricat jer je bio govance tesko,zatim smanjenje place i trece da sad da sve od sebe...sve ostalo je prdac u prazno....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 16 kol 2019, 22:01

Izgleda da Renato ide proc....na kraju tekme na upit dal bi iso proc samo reko Yes....malac samo idi jel si ko muha bez glave...zato ocito trazimo zamjenskog veznog al kam ga frknut a da nije kikiriki?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 17 kol 2019, 09:04

Znači konačno bi red bio da netko pusti maloga iz Bayerna da se pokuša još u karijeri spasiti, posebice sad kad smo potpisali Cusiancea. Koliko pokvareni mi možemo biti, a lik jasno daje do znanja ne želi zadnjih 5 minuta ulaziti. Kako nije Karlu i Kovaču neugodno.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 17 kol 2019, 09:31

Rolex pokusava smiriti situaciju, tipitcnim floskulama…

Jungstar Renato Sanches hat nach dem Bundesliga-Auftakt einmal mehr seinen Unmut über seine Rolle bei Bayern München geäußert. Vorstandschef Karl-Heinz Rummenigge schloss einen Transfer des Mittelfeldspielers jedoch erneut aus und wies den Mittelfeldspieler zurecht. Es habe zwischen Sanches und Trainer Niko Kovac "ein klares Gespräch" gegeben: "Es ist nicht angebracht, dass man nach dem ersten oder zweiten Spiel gleich erbost hier davonläuft. Er wird noch seine Chancen kriegen, wir sind alle von ihm überzeugt."
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la doro » 17 kol 2019, 10:29

Jos bi imalo smisla da nije doso mali zabar kojeg btw malo pogledao i radi se o velikom talentu al mali ocito u glavi ima problem a imat ih obojicu je teska glupost.

Renato mora proc pod mus.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 17 kol 2019, 13:20

S jedne strane nije pošteno govorit Renatu da će igrat, a tamo ulazi 5-10 minuta na krajevima utakmica.
S druge strane, brate, mali prođe 2-3 suparnika, povuče dinamično i onda redovno radi potez da se upitaš je li sve uredu s njim. Ima skills ima talent, ali nema jebene KONSTANTE. Kako možeš onda od trenera očekivati da te postavlja redovno kada si nedorečen? Od 2016. si tu i nismo svjedočili nekom napretku, zar ne?!

Prodaja još u ovom prijelaznom roku.

Dosta sam ga i ja branio i trpio
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 17 kol 2019, 13:44

Samo cu na ovo reci : Tolisso.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 17 kol 2019, 13:47

cruz napisao:S jedne strane nije pošteno govorit Renatu da će igrat, a tamo ulazi 5-10 minuta na krajevima utakmica.
S druge strane, brate, mali prođe 2-3 suparnika, povuče dinamično i onda redovno radi potez da se upitaš je li sve uredu s njim. Ima skills ima talent, ali nema jebene KONSTANTE. Kako možeš onda od trenera očekivati da te postavlja redovno kada si nedorečen? Od 2016. si tu i nismo svjedočili nekom napretku, zar ne?!

Prodaja još u ovom prijelaznom roku.

Dosta sam ga i ja branio i trpio

Ali cruz u tom i je kvaka! Bas sam to bio piso!

To si moro znat ak oces da ostane. Znaci samo fors i tekme ce od Renata napravit Renata...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 17 kol 2019, 14:00

Mi mislimo mlade igrače razvijati tako da sjede na klupi i igraju po 10-15 minuta na kraju utakmice?

Ni Jon Dahl Thomasson nije postao super koristan jocker i rotacijski napadač AC Milana tako što je kao balavac samo grijao klupu već je prije toga godinama bio prvotimac u drugim klubovima.

Nikad mi ne bi vidjeli Müllera i Badstubera da ih Van Gaal nije odmah stavio i tjerao da igraju non-stop. Ista stvar i s Alabom, pa i Kroosom. Müller je čak i fulao jednu 100% šansu u finalu protiv Intera 2010., ali je igrao cijelu sezonu i to se zna da je danak neiskustva. Glavno da je igrao.

Ovo s Renatom je ponavljanje gradiva s Brazilcem Brenom. Kupljen pred nosom cijele elite i onda doslovno ništa od njega.
Još 4-5 dana i prodati ga u Benficu ako je ikako moguće jer mislim da će oni sigurno ga uzeti nazad. 3 godine ti ne znaš kakvog igrača u njemu želiš vidjeti, ne stavljaš ga da igra, baš ništa. Debilizam teški.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi