Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la cruz » 02 sij 2018, 09:25

anton 1983 napisao:Pa mislim nije to sad iz vedra neba grom - pa nisam bezveze napiso HUMMELS i GOTZE...

Mislim veselite se vi ak oćete, kao da vas je to iznenadilo i kao da smo sad otkrili toplu vodu :lol:

mislim da si pogrešno interpretirao naše "oduševljenje" ovom informacijom.

Svaki fan Bayerna odavno zna da je Goretzka posebna opcija koja je interesantna Bayernu i da se nešto šuška.

Ali kada dobiješ informaciju od najvećih sportskih outleta njemačke i španjolske da su se "Barca i Real povukli od Goretzke jer im je rečeno da se odlučio za Bayern" - onda ne znam zašto to tebe ostavi baš potpuno hladnog.

Mene je TA vijest obradovala skoro kao da je klub potvrdio 100% transfer.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 sij 2018, 09:34

cruz napisao:Ali kada dobiješ informaciju od najvećih sportskih outleta njemačke i španjolske da su se "Barca i Real povukli od Goretzke jer im je rečeno da se odlučio za Bayern" - onda ne znam zašto to tebe ostavi baš potpuno hladnog.

Iz dva razloga - prvenstveno jer su ta dva kluba kasnila - znači mi smo ga već odradili, nije bilo borbe s njima / kao što je recimo Real za Lewu zakasnio - znači nismo ih pobjedli sa svojom sposobnošču, veličinom i kaj god oćeš da naserem, neg smo bili brži i to je sve.

A drugo jer je Njemac - e da se radilo o Dembelu pa da je Bayern stao uz bok Barci pa njih sjebo, onda bi ja radio ovo što ti sad meni predbacuješ da ja neradim ;)

A u biti ma i treći razlog - zato kaj znam da smo ga jamili jer je free :( ergo - Sane, KDB :(
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 02 sij 2018, 10:17

Itekako smo ga dobili veličinom jer smo mi Bayern..da nismo otišo bi i englesku il španjolsku..ove gluposti da smo mi samo bili brži je ful naivno za iznjet kao jedini i najveći razlog....drugo naravno zato jer je Njemac tu je samo dodalo točku na i....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 02 sij 2018, 10:40

doro napisao:Itekako smo ga dobili veličinom jer smo mi Bayern..da nismo otišo bi i englesku il španjolsku..ove gluposti da smo mi samo bili brži je ful naivno za iznjet kao jedini i najveći razlog....drugo naravno zato jer je Njemac tu je samo dodalo točku na i....

Strašno kolko ti ne znaš čitati i shvatiti kaj piše :lol: Ma u biti neda mi se :haha:

Za one koji zbrajaju dv i dva - Leon je dogovren prošlog ljeta ;)
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la effe__sa » 02 sij 2018, 23:16

anton 1983 napisao:
cruz napisao:Ali kada dobiješ informaciju od najvećih sportskih outleta njemačke i španjolske da su se "Barca i Real povukli od Goretzke jer im je rečeno da se odlučio za Bayern" - onda ne znam zašto to tebe ostavi baš potpuno hladnog.

Iz dva razloga - prvenstveno jer su ta dva kluba kasnila - znači mi smo ga već odradili, nije bilo borbe s njima / kao što je recimo Real za Lewu zakasnio - znači nismo ih pobjedli sa svojom sposobnošču, veličinom i kaj god oćeš da naserem, neg smo bili brži i to je sve.

Sposobnost je i kada budeš brži od ostalih.... :)

anton 1983 napisao:A u biti ma i treći razlog - zato kaj znam da smo ga jamili jer je free :( ergo - Sane, KDB :(

A ti bi da izdrkavaš na cifru... :D

Zanima me šta će se desiti ako pravo zagrizemo za nekog igrača RB Leipziga i da li bi se tu desilo da baš pravo moramo iskeširati i da li bi oni ipak nekako bili popustljivi ili bi nas ipak povukli da dobro iskeširamo...? :)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 03 sij 2018, 10:22

Nema tu 2 i 2 jer je to 22 :lol: Bit brži je sposobnost i njuh a ne kako ti koristiš pojam brži kao da smo debili koji smo igrom slučaja ga dobili ;)

Mi smo Bayern i svaki Njemački igrač bude za nas razmislio dal preč tek onda idu drugi...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 03 sij 2018, 10:35

effe__sa napisao:Sposobnost je i kada budeš brži od ostalih.... :)

Pa naravno - no ovdje nije riječ o tome zar ne? A i jebote Bayernova brzina kada se radi o free švapskom reprezentatiFcu iz BUNDESLIGE... Ak bumo tu "spori", možemo objesiti kopačke O klin...

effe__sa napisao:A ti bi da izdrkavaš na cifru... :D

Ne, to ovdje nema nikakve veze. Ovdje ima veze da je jedan od najvažnijih razloga zašto smo ga doveli jer je FREE ili ti PREPRISTUPAČAN sa cijenom ;)

effe__sa napisao:Zanima me šta će se desiti ako pravo zagrizemo za nekog igrača RB Leipziga i da li bi se tu desilo da baš pravo moramo iskeširati i da li bi oni ipak nekako bili popustljivi ili bi nas ipak povukli da dobro iskeširamo...? :)

A kaj misliš kako? Pec to je vruće! :hehe:

https://talksport.com/football/liverpoo ... iga-giants

Ovo ti je samo jedan od članaka, više mi se nije dalo tražiti. Čudi me da nisi znao da smo i mi pokušali dovesti Keitu, ali je to "preveliki rizik". Bayern će uvijek nać kvalitetne razloge zašto se za nekoga NEisprsiti.

Sada je najveći problem naš, a to je dobro, što je BUNDESLIGA ako bar ništa drugo uspjela napraviti to da Bayern po defoltu nemre kupiti igrače od njih kak želi i to čak iz ovih gnjilijih klubova.

Eto nek Leverkusen izvjesi cijenu za Bejlija od 60 milja i mi odosmo u 3 PM ;)
Zadnja izmjena: anton 1983; 03 sij 2018, 21:34; ukupno mijenjano 1 put/a.
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 03 sij 2018, 10:35

doro napisao:Mi smo Bayern i svaki Njemački igrač bude za nas razmislio dal preč tek onda idu drugi...

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

PRESTANI SI SRAT U USTA!!!!
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Lahm » 03 sij 2018, 10:52

doro napisao:
Mi smo Bayern i svaki Njemački igrač bude za nas razmislio dal preč tek onda idu drugi...

Leroy Sane, Mesut Özil, Sami Khedira itd
+Kroos , Can....
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 03 sij 2018, 10:53

Lahm napisao:
doro napisao:

+Kroos , Can....

Zaš si LAhm ovo napiso? Kaj si s tim htio reč?
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 03 sij 2018, 10:55

Lahm napisao:
doro napisao:

+Kroos , Can....

I kaj s tim igračima?!

Sanea nismo htjeli...Khediru nije htel pep,Kroos je prešo kod nas poslje ucjenjivao klub nespretno,Can? :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 03 sij 2018, 10:58

anton 1983 napisao:
Zaš si LAhm ovo napiso? Kaj si s tim htio reč?

Zato, jer ono sto je on napisao nema veze s vezom. Primjer Sanea, Özila i Khedire.
A za onu ostalu dvojku, vidi se kako smo "mi" Bayern. Jedan trazi povisicu, nedamo, ali se zato prsimo s novcima za jednog Bernata itd.

Drugi nije ni dobio kvalitetnu priliku, a " Svabo " je.

Izjava da ce Svabo prije nego sto ode negdje razmislit o nasoj ponudi je utopija.

Kuzis?
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la doro » 03 sij 2018, 11:01

Ti si ko anton neposjeduješ sredinu u ničemu..kod tebe je samo lijevo i desno :lol:

Pa uvijek bude neko nekad otišo nekam drugdje a ne kod nas al prva smo mi opcija ako nejde ide se dalje iz ovih il onih razloga...

Ove igrače koje si spomenuo nema veze uopće s tim što sam ja napisao..fulao si cjeli fudbal ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 03 sij 2018, 11:03

Lahm napisao:Zato, jer ono sto je on napisao nema veze s vezom. Primjer Sanea, Özila i Khedire.
A za onu ostalu dvojku, vidi se kako smo "mi" Bayern. Jedan trazi povisicu, nedamo, ali se zato prsimo s novcima za jednog Bernata itd.

Drugi nije ni dobio kvalitetnu priliku, a " Svabo " je.

Izjava da ce Svabo prije nego sto ode negdje razmislit o nasoj ponudi je utopija.

Kuzis?

Tu si Lahm ti u krivu ;) Istina je ipak takva da prvo misle dal da idu kod nas i to je ohne wenn und aber, što se tog djela tiće.

Onda postoji ono drugo, a to je da mi nismo zainteresirani - za OZILA BAŠ NISMO BILI!!!! Za Sanea NISMO HTJELI PLATITI. Ne znam koga još trebaš da ti objasnim? Khedira - kad je išo iz STUTTGARTA; REALA ili?

Ovak je istina:

Kada nas neki švaba interesira, onda si taj švaba prvo važe dal ide kod nas - i to je istina.

Onda postoji uvjet a to je mi ga hoćemo, ali još ne znamo dali damo noFce - Sane npr.

I postoji treći uvjet mi tog igrača iako je potencijalan ŠPEK baš ne želimo - OZIL...

Ak treba kaj pojasnit samo dajte dojavu.
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Lahm » 03 sij 2018, 11:04

doro napisao:
I kaj s tim igračima?!
To su tvoje Svabe. Vidim koliko su razmisljali o Bayernu.
doro napisao:Sanea nismo htjeli

Bio je onom kobasicaru i Rolex sverceru PRESKUP. To je jedina istina. A to da ga nismo htjeli, klasicna izjava onih krimosa u upravi.

doro napisao:.Khediru nije htel pep
Ma kakvi. Svemoguci Ancelotti ga je htio. :roll:
Der 30-Jährige wurde immer mal wieder lose mit dem deutschen Rekordmeister in Verbindung gebracht. Angeblich soll damals Pep Guardiola stark am Weltmeister interessiert gewesen sein und hätte ihn gerne nach München geholt.

doro napisao:Kroos je prešo kod nas poslje ucjenjivao klub nespretno,Can? :lol:

Kroos htio povisicu, klub mu nije dao. Ali zato se ima novaca za Bernata, Tolissa itd.....
Can-da da, bio bi sretan kada bi dosao, jer bi dosao ponovno Svabo, ups, samo malo, pa on je igrao jednom za nas. Zasto je otisao ?
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi