Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la doro » 03 sij 2018, 11:10

Anton ti je gore objasnio a to je točno moj stav oko toga al i činjenica...ponavljam ovo kaj ti pišeš nema veze s pojmom prvo kod nas švabo razmišlja :bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 03 sij 2018, 11:18

anton 1983 napisao:Tu si Lahm ti u krivu ;) Istina je ipak takva da prvo misle dal da idu kod nas i to je ohne wenn und aber, što se tog djela tiće.

Onda postoji ono drugo, a to je da mi nismo zainteresirani - za OZILA BAŠ NISMO BILI!!!!

Koliko me sjecanje sluzi, bili smo zainteresirani, njegov stari je htio vise love, i pogodi sta se desilo.... Nismo zainteresirani za njega.
„Mein Berater traf sich mit Bayern. Die Bosse erzählten ihm, was sie mit mir vorhaben, wie sie mich einsetzen wollen. Die gleichen Gespräche führte er anschließend mit den übrigen Klubs. Doch 2010 war Bayern noch ein deutliches Stück von Real Madrid und Barcelona entfernt. Gerade erst hatten sie unter Louis van Gaal das Champions-League-Finale in Madrid gegen Inter unter Mourinho verloren.“

anton 1983 napisao:Za Sanea NISMO HTJELI PLATITI.

pa i velim, da je bio PRESKUP
Zato se ima za Bernata, Tolissa itd.

anton 1983 napisao:Khedira - kad je išo iz STUTTGARTA; REALA ili?

Slicna situacija kao i sa Khedirom... Zelimo ga, Real takodjer, a on kao pravi Svaba izabere Real, bez razmisljanja. Pitam se samo zasto
anton 1983 napisao:Ovak je istina:

Kada nas neki švaba interesira, onda si taj švaba prvo važe dal ide kod nas - i to je istina.

Onda postoji uvjet a to je mi ga hoćemo, ali još ne znamo dali damo noFce - Sane npr.

I postoji treći uvjet mi tog igrača iako je potencijalan ŠPEK baš ne želimo - OZIL...

Ak treba kaj pojasnit samo dajte dojavu.

Istina je...
Ona dva krimosa i dalje unistavaju Bundesligu, tako da kupuju sve sto se moze, po mogucnosti za 0 eura. Primjer Goretzka. Sad je uprava super, napravili su odlican posao, e a kada je trebalo malo novaca izdvojiti za Sanea i ostalu ekipu, e ne zanimamo se za njih jer su preskupi. Zato su prvi u redu za kenjat kada oni Arapi, Kinezi itd kupuju kako kupuju. Licemjerje na kvadrat.

Te price kako mi nismo htjeli Özila i ostale " Svabe " su klasicne price onog utajiticumaloporeza kobasicara.
Zadnja izmjena: Lahm; 03 sij 2018, 11:30; ukupno mijenjano 2 put/a.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Lahm » 03 sij 2018, 11:21

doro napisao:Anton ti je gore objasnio a to je točno moj stav oko toga al i činjenica...ponavljam ovo kaj ti pišeš nema veze s pojmom prvo kod nas švabo razmišlja :bravo:

Naravno. :bravo:
I dalje vjeruj u bajke kobasicara i urara. :bravo:
I dalje vjeruj kako Svabo prvo o nama razmislja. :bravo:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la cruz » 03 sij 2018, 12:31

ovog Martineza treba do kraja karijere vezat, PRAVI ŠVABO!
Jel tako Doro? :mrgreen:

Slika
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 03 sij 2018, 14:54

"Dass Leon Goretzka ein Top-Spieler ist, wissen wir alle. Er ist deutscher Nationalspieler, an deutschen Nationalspielern haben wir immer Interesse, das ist klar. Mehr gibt es darüber nicht zu sagen"
"Er gehört Schalke 04 bis zum 30.06., das werden wir natürlich respektieren"

Koliko vidim Goretzka je nas! :smile10:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 03 sij 2018, 15:05

melodyne napisao:
"Dass Leon Goretzka ein Top-Spieler ist, wissen wir alle. Er ist deutscher Nationalspieler, an deutschen Nationalspielern haben wir immer Interesse, das ist klar. Mehr gibt es darüber nicht zu sagen"
"Er gehört Schalke 04 bis zum 30.06., das werden wir natürlich respektieren"

Koliko vidim Goretzka je nas! :smile10:

Abwarten.

Da ne bi bio novi Götze
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Lahm » 03 sij 2018, 15:21

Slika

Laut „Washington Post“ sind die Bayern an US-Talent Taylor Booth (16) interessiert. Der Mittelfeldspieler spielt derzeit in der Jugendakademie von MLS-Klub Real Salt Lake im US-Staat Utah. Der Klub will ihn zu den Profis befördern. Laut Medienberichten tendiert Booth aber zu einem Wechsel nach München. Dort könnte er im Jugendbereich und bei den Amateuren weiter ausgebildet und in Zukunft auch eine Option für die Profis werden. Booth, der mit seiner Frisur an ein typisches Boy-Band-Mitglied erinnert, gilt als eines der größten Talente im US-Fußball, bereits mit 14 spielte er für die U16-Nationalmannschaft.

Navodno se zanimamo za ovog Amerikenjca
16 godina ima, njegov klub ga zeli promovirati u profi kadar, ovaj navodno zeli u München.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la doro » 03 sij 2018, 16:19

cruz napisao:ovog Martineza treba do kraja karijere vezat, PRAVI ŠVABO!
Jel tako Doro? :mrgreen:

Slika

Sljedeće sezona prodaja i traženje špek 6-ce ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 03 sij 2018, 21:46

@Lahm

Moram priznati da sam se pogubil u tim tvojim postovima. Ne kužim kaj u globalu hoćeš reči. Ići ti odgovarati jednu po jednu stvar u ovom slučaju stvarno mi nema smisla kad nekužim koja je tvoja poanta i cilj?

Mlatiš dvije različite stvari kolko ja vidim, a ne znam kaj želiš EXTRA istaknuti.

Ti pričaš o svemu i svačemu, a ja sam ti rekao slijedeće ak me nisi skužio:

Da to kažem onak laički: "Bayern na švabe ima pravo prvokupa", znači svima je to cilj.

E sad razlozi zašto neki igrači nezavrše u Bayernu su totalno različiti.

Što si ti htio reči, ja ne kužim...

Primjerice: SANE JE PRVO POSLUŠAO BAYERN; DA, HTIO JE U BAYERN; NO BAYERN JE TAJ KOJI SE ODLUČIO PROTIV NJEGOVOG DOVOĐENJA - U OVOM SLUČAJU PROBLEM JE BIO NOVAC. DRUGIM RJEČIMA DA JE BAYERN ISPUNIO UVJETE KOJI SU BILI TRAŽENI TAJ IGRAČ BI NAJRAĐE HTIO PRIJEĆI U BAYERN!!!!

E sad uvijek, ali baš uvijek postoji iznimka koja potvrđuje pravlio - Reus nije došao u BAyern jer je pametan - postojali su ROBBERY i lik je znao da neželi propast i da još nije spreman za taj korak...

Sad ak buš ti išo slučaj po slučaj to će biti, jako, jako, jako glupo jer s tim nebuš pobio prvobitnu i najbitniju tvrdnju:

"Bayern na švabe ima pravo prvokupa"

Oš da dodam na one iz BUNDESLIGE, da budem precizan da ne bi bilo kasnije :D

Sad se ti izjasni kaj ti globalno tvrdiš...Mislim ak oš, ak nećeš nemoraš!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la melodyne » 16 sij 2018, 17:45

Uli:Es ist noch nichts entschieden. Es gibt noch keine Verträge. Die Chancen stehen gut, sagte Hoeneß: Wenn er zu uns kommt, wäre das gut. Auch für ihn. Er betonte aber: Perfekt ist nichts. Nichts ist unterschrieben. Und erst wenn am Ende der Arzt ja sagt, ist ein Wechsel perfekt.

Trockende tücher. ;)
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Transferi