Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la FCB_general » 02 ožu 2018, 11:50

ivan napisao:
FCB_general napisao:Eto kaže Sagnol kako je Malcom prije tip igrača kao što je Robben nego Ribery, a onda odmah spomene kako Brazilac nije baš nešto brz ali ima super tehniku.

Možda je mislio ne toliko brz kao robben

Vrlo lako moguće. Iako našao sam i na ESPN-u na engleskom izjavu, ista stvar gdje ne možeš reći da je na to mislio. Kako god...

Spominje se da Bordeaux traži 50 mil. € + 10 mil. € bonusa.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 05 ožu 2018, 19:32

https://www.transfermarkt.de/bailey-vor ... ews/302511

Nebi bio los kompletic prve dvojice. Malo za mene malo za Scara...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 08 ožu 2018, 21:24

Nase najbolje pojacanje bi bilo da promijenimo ligu! :mudrac:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 08 ožu 2018, 21:44

anton 1983 napisao:Nase najbolje pojacanje bi bilo da promijenimo ligu! :mudrac:

:haha: :bravo: :bravo:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 09 ožu 2018, 14:16

anton 1983 napisao:Nase najbolje pojacanje bi bilo da promijenimo ligu! :mudrac:

Recimo talijansku jer tam je milan npr. koji rastura jer napravio tvoju vrhunsku politiku trošil novce :lol: :lol: :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 09 ožu 2018, 17:17

doro napisao:

Recimo talijansku jer tam je milan npr. koji rastura jer napravio tvoju vrhunsku politiku trošil novce :lol: :lol: :lol:

Da baš tak, baš tak laičko birtijski odgovor čovjek od tebe i može oćekivati... :bravo:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 10 ožu 2018, 12:22

Bravo plonker inače od tebe nitko tko te zna nit ne očekuje da priznaš neku glupost koju si reko i ostal posran tako da na tvoj komentar o birtijama mogu se samo :lol: :lol: :lol: Inače milan je totalno profulao politiku i svi im se smiju i to je jedina činjica a druga da si ti reko da tako moraju radit i bundesligaši stoga se pokri klempavim ušima jer osim 2 klinca na forumu zadivljeni tvojim bljezgarijima nitko te više ne smatra suvislim...

Neovisno o ovome čisto iz fore bi bilo zanimljivo da svake godine promjenimo neku ligu :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 10 ožu 2018, 12:38

doro napisao:Bravo plonker inače od tebe nitko tko te zna nit ne očekuje da priznaš neku glupost koju si reko i ostal posran tako da na tvoj komentar o birtijama mogu se samo :lol: :lol: :lol:

A ti me znaš? :haha:

doro napisao:Inače milan je totalno profulao politiku i svi im se smiju i to je jedina činjica a druga da si ti reko da tako moraju radit i bundesligaši stoga se pokri klempavim ušima jer osim 2 klinca na forumu zadivljeni tvojim bljezgarijima nitko te više ne smatra suvislim...

neam ti kaj za reč, živi u svojim birtijskim brijama i prodavaj kao i svaka druga baba da je neko nešto reko, pa to onda izokreći i zmišljaj... Sam moram priznati, ja nisam mislio da si ti dovoljno sposoban za takva pothvat, puno sam te potcijenio :bravo:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 10 ožu 2018, 18:08

Moram reci da mi se Gnabry jako svidja! :smile10: Posle povrede se vratio na nivo iz Werdera! Nemoj da se neko iznenadi ako bude u kadru za WM.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 ožu 2018, 18:24

Slazem se. Obrati pozornost na poziciju koju igra.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 11 ožu 2018, 14:09

Baileyjev otac i agent kaže da će Leon čekat njemačko državljanstvo i igrat za Elf. Rastu nam šanse.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 11 ožu 2018, 14:23

Murta napisao:Baileyjev otac i agent kaže da će Leon čekat njemačko državljanstvo i igrat za Elf. Rastu nam šanse.

Bome načekat će se. Do 2022. imaš još 4 godine kada bude imao pravo igrati za Elf.

Inače sam striktno protiv jamajkanskog Neymara i njegovog oca, tj. očuha.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 11 ožu 2018, 14:37

anton 1983 napisao:
doro napisao:Bravo plonker inače od tebe nitko tko te zna nit ne očekuje da priznaš neku glupost koju si reko i ostal posran tako da na tvoj komentar o birtijama mogu se samo :lol: :lol: :lol:

A ti me znaš? :haha:

doro napisao:Inače milan je totalno profulao politiku i svi im se smiju i to je jedina činjica a druga da si ti reko da tako moraju radit i bundesligaši stoga se pokri klempavim ušima jer osim 2 klinca na forumu zadivljeni tvojim bljezgarijima nitko te više ne smatra suvislim...

neam ti kaj za reč, živi u svojim birtijskim brijama i prodavaj kao i svaka druga baba da je neko nešto reko, pa to onda izokreći i zmišljaj... Sam moram priznati, ja nisam mislio da si ti dovoljno sposoban za takva pothvat, puno sam te potcijenio :bravo:

Dosadan si ko proljef sa tim birtijskim forama daj promjeni ploču koja preskače...da znam te odavno takve napuhance bez pokriča ima ih na lopate u cro :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 11 ožu 2018, 14:44

Murta napisao:Baileyjev otac i agent kaže da će Leon čekat njemačko državljanstvo i igrat za Elf. Rastu nam šanse.

Ne znam kaj bi reko... On mi je u rangu Asamoah... Ak nis drugo Sexualan je igrac, no opet ja nostalgijski razmisljam. Ovi tipa Ozil i Boa imaju veze s njemackom, al Bailey...

A onda opet vidim Gnarbya :smajl010:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 11 ožu 2018, 16:52

Neka Njemačka reprezentacija preimenuje naziv u Internacionalna fudbalska reprezentacija.

Kod Švaba igraju Tunižani, Španci, Poljaci, Turci, evo sad i Jamajčani.

Ovo naturalizovanje potpuno obesmišljava reprezentativni fudbal. Možda će i Katar za jedno 50 godina postati konkurent za prvaka svijeta u fudbalu kada "pokupuju" državljane Katara širom svijeta za svoj fudbalski tim.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi