Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la cruz » 11 tra 2018, 07:09

Sportbild tvrdi da je se Arp odlučio: ostanak HSV-a u BL ili odo u Bayern.

Arpu je tek 18 godina, uz Havertza je najveća nada njemačkog nogometa kod U19.

Bayern bi ga, pretpostavljam, nakon kupnje odmah posudio na barem dvije godine, jer Lewa i Wagner ostaju još barem 2-3 godine.

Mene čudi zašto Dortmund ovo ne jamlja, pa ovo je baš njihov profil
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 tra 2018, 07:12

Šteta je kaj takav igrač kod nas nemre niti dobiti pravu priliku, ali dobro. Hapit ga i razvit ga...

Najviše me boli stav kaj smo ga svi popušili (skupa samnom) - pa ko će doć igrat kod nas pored Lewe i onda s druge strane man City kupi Jesusa, pa se niko nije pito "pa kak pored Aguera?"

Sad taj mali Arp koji je potencijalan SEX nemre niti dobiti priliku već ga se šalje na posudbu, al opet se bojim da će to biti s polovine napraveljeno i da će mu se nakon određenog razdoblja zaštopat mjesto u Bayernu iz ovog il onog razloga...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 11 tra 2018, 07:36

anton 1983 napisao:Sad taj mali Arp koji je potencijalan SEX nemre niti dobiti priliku već ga se šalje na posudbu, al opet se bojim da će to biti s polovine napraveljeno i da će mu se nakon određenog razdoblja zaštopat mjesto u Bayernu iz ovog il onog razloga...

Imali smo nekoliko dobrih posudbi (Lahm, Alaba, Kroos) ali bome smo imali i high-profile mladića koje smo slali na posudbe bez efekta (Sanches, Gnabry, Hojbjerg, Friedl itd.)

tako da se moram složiti s time što si napisao.

to je ono što je paradox u našoj politici. Stalno neko forsiranje "mi ćemo ulagati u mladiće, napravili smo kampus, ovo ono" ali s druge strane želimo treble svake sezone. Dovest ćemo najbolje mlade igrače ali neka se izbore za svoje mjesto, nećemo ih ozbiljno uplanirati u budući prvi sastav. E pa ne ide to baš tako.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 12 tra 2018, 06:45

cruz napisao:Imali smo nekoliko dobrih posudbi (Lahm, Alaba, Kroos) .

Eh kad je to bilo... :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 14 tra 2018, 19:39

Wie die Gazzetta dello Sport berichtet, soll Juventus Turin weiter heftig um die Dienste des DFB-Nationalspielers werben. Ein Konkurrent bleibt laut des Berichts jedoch: Der FC Bayern München soll sich demnach weiter intensiv mit seinem ehemaligen Akteur beschäftigen. Der Vertrag des 23-Jährigen läuft im Juni aus.

Emre Can? Imamo previse veznjaka patanje je sta Kovac misli raditi sa Sanchesom.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 14 tra 2018, 19:54

Ne želim Cana ni pod razno. Ako ne može u Liverpoolu kojem očajno treba širine i individualne kvalitete u istoj, onda ne može ni kod nas gdje je sve nakrcano.

Čak se spominje neki igrač Reala koji je trenutno u Eintrachtu, Omar Mascarell.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 tra 2018, 07:28

Zašto ne želite Cana? Ko zna morti nam je on zamjena za bekove! 8-)

Morate shvatiti našu upravu, kad vidi njemačkog reprezentativca i još da je free, ko kad dete vidi zvečku, mora ju razjebat. 8-) Teško je to odbit...

Politika za slijedeću godinu je užasTno glupa i nezanimljiva. Cijela poanta se svodi na čišćenje, a ne punktuel verstarkung...

Ajmo reči da se Renato ne vraća kod nas, neg opet ide na posudbu ili prodaja. Ajmo pretpostaviti da ćemo prodati Vidala.

I sad na što se sve svodi.

JAMES, THIAGO, TOLLISO, GORETZKA, MARTINEZ.

Zaboravimo sve ostale gluposti, tipa Muller sredina , kaj s ovim s onim itd.

Kao što vidite namjerno sam ih napiso 5. Ovdje se vidi da jedini igrač koji nema zamjenu je Martinez. Naravno postavlja se pitanje RUDY-a.

Stavite sve na stranu pa da vas pitam; jel bi rađe u ekipi imali Rudya ili Cana?

S obzirom da znam odgovor, zašto mi nebi doveli Cana koji se možda i tolko razvije da zamjeni Martineza (koji je podložan ozlijedama i 4. štoper) i prodali Rudya, za kojeg znamo da je po svemu onom što Bayernu treba, lošiji igrač od Cana?

U ovakvom scenariju (gdje biram između manjeg zla), ja sam definitivno za dovođenje Cana, pogotovo ako je Kovač trener.

Pa što nije licemjerno s jedne strane prihvatiti i opravdavati transfer Wagnera, a s druge strane odbijati Cana? Razmislite malo o tome...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 15 tra 2018, 07:49

U tom kontekstu da. Inače nisam neki fan turčina.

Što se tiče politike za narednu sezonu, donekle opravdavam jer je prvi sastav poprilično jasTan i dobar.
Produživanje Robbery-u ne mogu 100% nachvollziehen, osim ako žele Gnabry-u dati šansu..

Morat ćemo očito sačekat još jednu godinu da vidimo kako će izgledat Gnabry i Coman i Müller kod Kovača.
Dogodine nas možda napuste 3 krila odjednom :D
Was geht da ab? Die Post!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 tra 2018, 08:01

cruz napisao:U tom kontekstu da. Inače nisam neki fan turčina.

A koji drugi kontekst postoji...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 15 tra 2018, 09:22

anton 1983 napisao:
cruz napisao:U tom kontekstu da. Inače nisam neki fan turčina.

A koji drugi kontekst postoji...

Kontekst u kojem se i dečka pita nešto. Zašto ne produžuje u Liverpoolu? Možda mu ne pada na pamet doć u bayern i bit zamjena. I ja se slažem da je zamjena Rudy-Can vjerojatno dobra, ali opet računaj koliku plaću bi Can imao, koliko mu moraš dat odmah da dođe pa onda još prethodno pitanje o njegovim ambicijama. Sumnjam da bi došao kod nas ns klupu umjesto u Juve u prvu postavu...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 tra 2018, 09:37

ivan napisao:Kontekst u kojem se i dečka pita nešto. Zašto ne produžuje u Liverpoolu? Možda mu ne pada na pamet doć u bayern i bit zamjena. I ja se slažem da je zamjena Rudy-Can vjerojatno dobra, ali opet računaj koliku plaću bi Can imao, koliko mu moraš dat odmah da dođe pa onda još prethodno pitanje o njegovim ambicijama. Sumnjam da bi došao kod nas ns klupu umjesto u Juve u prvu postavu...

Al što će mi taj kontekst? Ko me za to pita? Dal se ovdje pita "jel bi ti htio Cana?" pa ja objasnim, "a zašto ne?" ili se ovdje priča o tome "bi li Can kod nas uopće htio doči'"?

Ljudi u pravilu iz ovog ili onog razloga ne žele Cana, no uopće nerazmišljaju o tome da bi ga trebali htjeti s obzirom na to što naša uprava planira... Ko kaže da bi mu Juve dao veću plaču i status?

Ti moraš isto tak znati da je ove sezone moguće, nako pitaj Boga koliko godina, da Bayern bude u plusu kada su u pitanju transferi...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 15 tra 2018, 16:40

Goretzka je od potpisa za Bayern u top 3 najgora Schalkeova igrača. To više nije par utakmica nego 4 mjeseca u kontinuitetu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 15 tra 2018, 23:15

Murta napisao:Goretzka je od potpisa za Bayern u top 3 najgora Schalkeova igrača. To više nije par utakmica nego 4 mjeseca u kontinuitetu.

Gledao si ga ili live ticker? Ne provociram nego pitam stvarno, ja ga nisam baš pratio
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 16 tra 2018, 08:04

ivan napisao:
Murta napisao:Goretzka je od potpisa za Bayern u top 3 najgora Schalkeova igrača. To više nije par utakmica nego 4 mjeseca u kontinuitetu.

Gledao si ga ili live ticker? Ne provociram nego pitam stvarno, ja ga nisam baš pratio

I jedno i drugo.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 16 tra 2018, 13:42

Štedi se za Bayern.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi