Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la cruz » 07 svi 2018, 13:32

The Scarface napisao:"Mia san mia" igraca se ne smije prodavati. :mudrac:

Mia san Mia igrač koji je plaćen poput Lewandowskoga i ima čak i veći status - bi trebao dati impuls u polufinalima lige prvaka kao sto je prije 5-6 godina radio. Zadnjih godina je bio - NULA.

Kričimo na Lewandowskog koji zabija 40ak golova po sezoni (pustimo sad egocentričnu narav) a Mia san Mia Junge dobiva oprost na n-tu potenciju za zadnje godine.
Zadnje 2 godine:
Muller 26 golova u svim Natjecanjima (85 tekmi)
Lewa 83 komada (93 tekme)

Ok Muller je tu odigrao pokoju tekmu na krilu, plus imao je krizu, međutim podjednako zaslužuje kritiku ako ćemo Lewu tovarit zbog Reala. Ne branim Lewu, nemam razloga, međutim nemam ni razloga da branim Mia san Mia Junge.

Upravo zbog Mullera ja i kažem - predomislio sam se, nama triba krilo jer ćemo biti bolji kad muller igra drugu špicu. Uopće ne pričam o prodaji jer znam da je neće biti još barem 5 godina, ako uopće.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 10 svi 2018, 09:19

Es tut sich offenbar was in Sachen Matthijs de Ligt. Wie De Telegraaf berichtet, will der Youngster seinen Verein Ajax Amsterdam im Sommer verlassen. Das soll de Ligt den Verantwortlichen nun klar gemacht haben.

Schlägt jetzt die Stunde des FC Bayern? Der Rekordmeister soll schon seit längerem die Fühler nach dem erst 18 Jahre alten Abwehrchef des niederländischen Traditionsklubs ausgestreckt haben. De Ligts Vertrag bei Ajax läuft eigentlich noch bis 2021 - doch sollte er seinen aktuellen Verein tatsächlich frühzeitig verlassen, darf Amsterdam mit einer nicht unbeträchtlichen Ablösesumme rechnen - sein Marktwert liegt bei rund 25 Millionen Euro. Laut der Tageszeitung grübeln die Ajax-Bosse nun darüber nach, ob es Sinn macht, das Mega-Talent gegen dessen Willen in der Hauptstadt zu halten.

"--" Dovodi!
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 svi 2018, 10:37

Ja nisam za tako mladog stopera za toliko love...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 10 svi 2018, 12:43

anton 1983 napisao:Ja nisam za tako mladog stopera za toliko love...

Pogotovo jer nam na drugim pozicijama gori. Ili smo se pomirili da od toga ništa pa daj šta daš?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 10 svi 2018, 14:16

To je investicija za buducnost. Matthijs de Ligt moze da nam bude kljucni igrac narednih 15 godina. Pogledajte malo kako igra mali. Zamislite tandem Niklas Sülei Matthijs de Ligt. :smile10:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 10 svi 2018, 16:01

Pošto je Boa totalna koma treba nam stoper sad sve zavisi za koliko bi ga dali?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 10 svi 2018, 22:28

melodyne napisao:To je investicija za buducnost. Matthijs de Ligt moze da nam bude kljucni igrac narednih 15 godina. Pogledajte malo kako igra mali. Zamislite tandem Niklas Sülei Matthijs de Ligt. :smile10:

U idealnom scenariju. To i sami znamo da to baš nije tako, barem ako vidimo kako nam Boateng i nije tako više vitalan kakav je postao od 2012/2013. ;)
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2018, 08:29

Boa sim, Boa tam, al ja ga ne bi mjenjao s dečecom. Za mene štoper prije neg dođe u Bayern za neke ozbiljne pare i ako hoćemo da ima neku važnu ulogu, onda treba biti bar godište Sulea.

Inaće ispada kako ivan kaže, daj šta daš....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 11 svi 2018, 10:56

Slažem se sa skepticima oko ovog transfera, ne zbog De Ligta samog jer iskreno nemam pojma koliko je on dobar, ali kupit stopera s 18 godina za 30-tak milijuna eura koji vjerojatno ne može biti standardan u prvih 11 ovog trenutka, a možda niti neće postati. Varane je bio brutalan talent s 18 godina, ali on bar 3 sezone nije bio igrač za Real, a niti se razvio u novog Ria Ferdinanda kao što su svi očekivali.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 11 svi 2018, 11:32

Nešto se špekulira da bi mogli kupiti Kenedyja iz Chelseaja kao zamjenu za Bernata.

Uopće ne kužim tu logiku, osim ako netko ne misli da se Kenedy može razviti u kvalitetu za 11. Imaš Alabu koji je startni lijevi bek i koji će uvijek igrat kad je zdrav. Realan je problem da Alaba nije stalno zdrav. Pa onda ti valjda treba netko tko će poudzano i odgovorno odradit defenzivnu ulogu, a u napadu napravi što napravi?! A ne igrač za kojeg ne znaš dal je bek, vezni ili krilo. :neee:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2018, 11:37

Murta napisao:Nešto se špekulira da bi mogli kupiti Kenedyja iz Chelseaja kao zamjenu za Bernata.

Uopće ne kužim tu logiku, osim ako netko ne misli da se Kenedy može razviti u kvalitetu za 11. Imaš Alabu koji je startni lijevi bek i koji će uvijek igrat kad je zdrav. Realan je problem da Alaba nije stalno zdrav. Pa onda ti valjda treba netko tko će poudzano i odgovorno odradit defenzivnu ulogu, a u napadu napravi što napravi?! A ne igrač za kojeg ne znaš dal je bek, vezni ili krilo. :neee:

Kod nas ispada da ako ne možemo kupiti švabu da smo nesposobni! :haha: :haha: :haha:

Čim nema Hectora sranje, ako prodamo Lewu, zamjena je Werner i tak! :hehe: :hehe: :hehe:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 11 svi 2018, 12:55

Ma ljudi nama je veliki problem prvih 11 postalo. Mi se tu natežemo, raspravljamo i prodajemo zamjene (koje su ujedno kao krive za ispadanje od reala) a ne razmišljamo o tome zašto su uopće morale igrat. Pa što se imamo ljutit na Rafinhu. Znamo što imamo s njim i da to nije igrač koji želimo da nam igra polufinale LP. E pa onda valjda treba gledat zašto je igrao - jer je smotani alaba isto pola vremena ozljeđen. Pa dobro koliko mi igrača imamo za koje stvarno možemo bit sigurni da će bit zdravi kad treba, izuzev nepredvidljivih događaja?

Treba riješit nekako, ako je ikako moguće uopće, da nam najboljih 11 bude zdravo i igra kad treba. A ne imaš likove koji su pola vremena po bolnici a onda je kriva zamjena i nije dovoljno kvalitetna. Zamjene su nam najmanji problem - daj ti meni startera koji igra 40 tekmi u sezoni za klub
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2018, 13:12

Ja bi ivane reko da je ovo kaj si ti napisao, polutočno.

Po meni moraš imat bar tri dobra bočna igrača i 3 dobra štopera. Kad vidim minutaže, smrkne mi se...

Primjerice, Balaba je bio 35 puta u kadru i 35 igro, skupio 2.548 minuta, dok Rafinha 48 38 2.487', pa ti je zlo.

Onda pak imaš Sulea s kojim smo zadovoljni kao trećom opcijom:

Boa 39 31 2.621'

Sule 51 40 2.777'

Došlo je do toga da današnji nogomet u pravilu uništava igrače puno ranije- tako da nama sada Kimmich zgleda kao nepoderiv, ali zato je pitanje kaj će se počet događat s 26 -27 godina...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 13 svi 2018, 14:47

Dortmund zeli Anthony Martiala. Sta mi cekamo?

Contract until 30.06.2019. Sad je pravo vreme da se dovede. Zeli da napusti klub mada moramo da spremimo 50 miliona sigurno.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 13 svi 2018, 16:01

Navodno svi bitni klubovi iz BL osim Schalkea žele Rhiana Brewstera iz Liverpoola koji želi otići i čiji ga agent želi poslati u BL. Otac se protivi i želio bi da ovaj ostane u Liverpoolu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi