Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la The Scarface » 12 kol 2019, 12:59

cruz napisao:
The Scarface napisao:Ja se nadam da ce dolaskom Neymara Dembele postati visak, ali tko zna je li zainteresiran za Bayern.

ja čekam Dorin odgovor pljuvanja dembelea :lol:

hahaha edit: brži je od mene :hehe:

Da nam je kuna za svaki Dorin post gdje je spomenia da treba dovest Rocu i Zieca/Bergnesto/ili slicno krilo mogli smo vec isfinancirat Saneov transfer.

Dembele je igracina, jedan Ribery je takoder u glavi imao samo pizdarije pa je igrao maestralan nogomet.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 12 kol 2019, 13:06

A ma znam, ali eto s jedne strane je izašla info da Bayern više nije zainteresiran, a s druge strane ta njegova neozbiljna glava ga spriječava da dosegne svoj maksimum, a njegov maksimum je jako jako visok.
Mislim da je uprava svjesna da se radi o mega talentu ali kad imaš takvog igrača onda ti iz temelja mijenja kemiju u momčadi, čim nekome moraš toliko tepat. I Riberyu se tepalo, samo što je Franck kudikamo ozbiljniji u pristupu i prema kolegama u momčadi. Kad je ozbiljno onda nema zajebancije, dok Dembele igra pola noći PES-a pa okasne na trening ili ne dođe.. to se ne radi jbg. Messi može poštovati sva pravila i momčad, a ti ne možeš-...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 12 kol 2019, 13:32

Najgore je to kaj je i tzv. Otpadak sada brutalno skup jer je bio masTno placen i zato kaj ima ogromnu placu.

Kad pogledas protekle dvije godine ispada da bi samo ludak kupio Balea i Dembelea...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 12 kol 2019, 14:26

Mislim da je opce misljenje o Dembeleu malo prenapuhano zbog grijeha iz proslosti, koliko sam ja skuzio u zadnje vrijeme se skulirao i poceo ozbiljnije shvacati posao.

U biti kad gledate glavni nas zajeb je bio sto onda nismo ozbiljno zagrizli niti za Dembelea niti Sanea.

Trebali smo uz Comana dovest jos jedno spek talent krilo koje je trebalo uzeti i Robbenu i Roberyju dosta minuta.

Na kraju krajeva Sane ni u Cityju nije igrao konst.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 12 kol 2019, 14:35

The Scarface napisao:Mislim da je opce misljenje o Dembeleu malo prenapuhano zbog grijeha iz proslosti, koliko sam ja skuzio u zadnje vrijeme se skulirao i poceo ozbiljnije shvacati posao.

U biti kad gledate glavni nas zajeb je bio sto onda nismo ozbiljno zagrizli niti za Dembelea niti Sanea.

Trebali smo uz Comana dovest jos jedno spek talent krilo koje je trebalo uzeti i Robbenu i Roberyju dosta minuta.

Na kraju krajeva Sane ni u Cityju nije igrao konst.

Kao sto rekoh, grijesi iz proslosti...

A sad il nema takvih talenata il su skupi ko sam vrag il su strgani poput Odojia...

Jebote Felix i 120 miljona eura!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 12 kol 2019, 14:37

Piše da smo zainteresirani za Coutinha.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 12 kol 2019, 14:39

Juve je napravio iskorak sa placom za Ronalda, da li bi vi napravili slican iskorak za Neymara?

Odstetu od 180 milijuna (Sane + Roca) mozemo platiti, sad dolazimo jedino do problema s placom? :mrgreen:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 12 kol 2019, 14:39

cruz napisao:
The Scarface napisao:Ja se nadam da ce dolaskom Neymara Dembele postati visak, ali tko zna je li zainteresiran za Bayern.

ja čekam Dorin odgovor pljuvanja dembelea :lol:

hahaha edit: brži je od mene :hehe:

:lol:

Ma daj dembele je neintelegentan mutavi klinac a Ribery je bio zivcani smeker i borac.

Razlika je po svemu ogromna....dat tolku lovu za to deriste ravno je ludilu i retardaciji....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 12 kol 2019, 14:41

The Scarface napisao:Juve je napravio iskorak sa placom za Ronalda, da li bi vi napravili slican iskorak za Neymara?

Odstetu od 180 milijuna (Sane + Roca) mozemo platiti, sad dolazimo jedino do problema s placom? :mrgreen:

Ti lupas biser do bisera...stvarno si za Jadranske bisere kandidat :lol:

Ima jos koji napuhani debil precjenjeni onak iz rukava :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 12 kol 2019, 14:41

A dobro Scar, znam, ali ti grijesi iz prošlosti se uzimaju u obzir, iako je nogometno znanje naravno na prvom mjestu.

Evo ima novosti oko Dembelea

Izgleda da se barem Bayernov interes nije hladio, iako idalje ne postoji jedinstveno mišljenje unutar uprave Bayerna.

Der 22-Jährige galt schon vor der Sané-Verletzung als möglicher Plan B (SPORT BILD berichtete bereits im Juni exklusiv). Falls ein Neymar-Wechsel zu Barça zustande kommen sollte, müssten die Katalanen wohl noch eine Offensivkraft verkaufen. Das Interesse der Münchner an dem französischen Flügelspieler ist nicht erkaltet – wenngleich sich die Klub-Bosse noch nicht einig über die Personalie sind.

Ako dođe Neymar onda će Dembele zasigurno razmisliti dal mu se ostaje...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 12 kol 2019, 14:49

doro napisao:
The Scarface napisao:Juve je napravio iskorak sa placom za Ronalda, da li bi vi napravili slican iskorak za Neymara?

Ti lupas biser do bisera...stvarno si za Jadranske bisere kandidat :lol:

Ima jos koji napuhani debil precjenjeni onak iz rukava :lol:

Kus!

Tebe klauna svakako nista ne pitam.

Poanta je u dizanju praga place, odnosno kad ce Bayern napraviti prvi mega transfer gdje ce jedan igrac imati puno vecu placu od ostatla momcadi.

Messi Barca, Ronaldo Juve i Neymar PSG.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 12 kol 2019, 14:58

anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 12 kol 2019, 15:15

Koliko sam ja uhvatio Bayern se nije javio Barci zbog Coutinha, nego je njegov agent nudio svog igrača raznim klubovima, uključujući i Bayernu.

Bayern preferira Dembelea umjesto Coutinha.

Da,nama treba 8ica, ali ne skupa. Koliko sam skužio, veliki novac je namijenjen za krilnu poziciju. A za 8icu ide velika ponuda dogodine (Havertz)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 12 kol 2019, 16:02

Možda, ali vjerojatno ne zbog plaće.

Ja bi taj iskorak napravio za Mbappea još 2017. kad je bio dostupan i kad smo nas dvojica doktorirali zašto ga Real nije uzeo, ali za današnjeg Neymara nikako.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 12 kol 2019, 16:06

Das twitterte der brasilianische Journalist Bruno Andrade, der unter anderem für Goal und DAZN als Experte fungiert. Demnach würde Coutinho kostenlos nach München verliehen werden, die Bayern müssten offenbar ausschließlich das Gehalt des ehemaligen Liverpool-Stars bezahlen. Dieses belaufe sich auf elf Millionen Euro. Nun, so beschreibt Andrade weiter, stehen die Münchner in Verhandlungen mit Coutinhos Beratern. Es soll sogar eine Kaufoption geben - über deren Höhe verrät der Journalist aber nichts.

Uprava radi odlican posao. :bravo: ;)
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi