Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la FCB_general » 20 sij 2018, 13:54

ivan napisao:E moj cruz... A šta ćemo na konto spremit?

Godišnje članarine, sponzori i TV prava, prodaja Bayernove opreme, suvenira i rekvizita.

Mi nismo u poziciji da spremamo nešto, već da to istresamo po svijetu jer smo godinama mirovali. Da je potonje bilo, zadnje dvije i pol godine bi De Bruyne bio naš član.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 20 sij 2018, 15:29

:problem:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 21 sij 2018, 13:32

Jetzt ist auch Manchester City auf den Geschmack gekommen und möchte Emre Can vom FC Liverpool verpflichten. Das berichtet der „Mirror“. Der Vertrag des deutschen Nationalspielers endet bekanntlich am Saisonende, der Spieler wird ihn wohl auch nicht verlängern. Das Baggern von Juventus Turin an Can war schon seit Längerem bekannt. Das Blatt berichtet aber weiter, dass Emre Can selbst einen ganz anderen Plan bevorzugen würde: Eine Rückkehr zum FC Bayern.

„Mein Agent schaut sich alles an, aber ich bin bis zum Sommer hier“

"--"
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 21 sij 2018, 13:56

Nek nauči najprije neke tehničke osnove da nek razmišlja o Bayernu, kada još i taktičke vještine skuži može s 30 godina doći u Bayern biti rezerva Goretzki. Sada imamo Vidala i Tolissoa. Nek ide di hoće ali nije on još za Bayern. To je moje mišljenje
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 21 sij 2018, 14:04

cruz napisao:Nek nauči najprije neke tehničke osnove da nek razmišlja o Bayernu, kada još i taktičke vještine skuži može s 30 godina doći u Bayern biti rezerva Goretzki. Sada imamo Vidala i Tolissoa. Nek ide di hoće ali nije on još za Bayern. To je moje mišljenje

Martineza uvaliti u Englesku i njega vratiti. Meni je Can na istom tehnickom nivou kao Martinez em nije nikad povredjen. Martinez svaku sezonu pauzira nekoliko meseci a vec ima 29 godina. On i Vidal mogu da idu treba nam sveze krvi i jos jedno novo krilo i na konju smo!
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 21 sij 2018, 14:45

Zašto Ćana uspoređuješ s Martinezom?
Već 29 godina? To su najbolje godine za igrača. Nek ostane do 33.
Zašto bi davao super korisnog igrača za polubeskorisnog? Još turkesina
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 21 sij 2018, 14:59

Meni su oni oboje zadji vezni. Sa razlikom da je Can bolji napred a Martinez pozadi. Sad kad pogledam kako izgleda Emre bez razmisljanja bi ga vratio jer u top formi. Martinez je ovu polu sezonu bio odlican jer igra konacno (kad se setim kako je bio spor na stoperu) :? na svojoj poziciji ali u zanjih 5 godina je imao nekoliko tezis povreda i ne znam moze li on vise biti onaj igrac iz 2012/13 koji ce odigrati 40 utakmica. Pre godinu dana ga nebi da ni za 70-80 miliona ali kad mozemo da ga zamenimo reprezentativcem Nemacke i nasim detetom zasto to nebismo uradili? Em bi dosao za 0,0 e. Prodas Martineza i Vidala i eto ti pare da neko brutalno krilo. I opet smo u jedna od najjacis ekipa u Evropi. (Bayern je u blagom padu zanje dve sezone, da se ne lazemo)
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 21 sij 2018, 15:36

Ne znaš može li biti a stavljat ćeš na klupu i na stopera, tako je to i funkcioniralo kad god je bio zdrav nakon 2012/2013. :D

Emre Can ne dolazi u obzir. Ne želim opet gledati situaciju kad smo prodali L. Gustava pa nismo imali zadnjeg veznog za prljave poslove dok je Javi zbog ozljeda izbivao. Forsirati Martíneza na najjače.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Miki » 21 sij 2018, 15:39

Ćan umjesto Martineza? Melodyne, druže, šta tebi pada na pamet... :roll:
Nije Ćan igrač za Bajern. Tačnije, može, ali bih važnost tog transfera doživio isto kao kada nam je dolazio Rode, npr.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la doro » 22 sij 2018, 09:57

Can je preslab za igrad zadnjeg nema taj duel i borbeni takt...can je dobar al samo za rezervu kod al pošto smo nakrcani na tim pozicijama to nema nekog smisla...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 22 sij 2018, 16:35

melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 22 sij 2018, 19:09

Nach Informationen von SPORT BILD ist an diesem Gerücht aber nichts dran. Denn: Die Bayern sind nicht bereit, 200 Millionen Euro für den 28-Jährigen auf den Tisch zu legen. Diese Summe verlangt Real Madrid mindestens für Bale. Seine Ausstiegsklausel liegt sogar bei 500 Millionen Euro.

:haha:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 22 sij 2018, 19:25

Sto kazu ljudi na redditu, sad kad je nakon 500 fejk vijesti napokon obavljen jedan veliki transfer gdje je doslo do zamjene igraca mozemo i dalje uzivati u umorvorinama vrlih novinara i transfer eksperta.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 31 sij 2018, 08:43

Jedna špekulacija o dolasku koja itekako ima smisla!
Ne piše se da postoji već ponuda ali se NAPOKON piše da Bayern interno ozbiljno razmatra dovođenje Pulišića!

Također se navodi da su zainteresirani ManUtd i Liverpool (vjerujem da ih je još više, posebno iz engleske lige).

Nekako osjećam da će Pulišić ostati u dortmundu još i slijedeću sezonu, momak je pametan i pametno je vođen, zato mislim da će sačekati malo još. No ako je istina ovo da je Bayern zainteresiran i da smatra da ima šanse onda sam jako zadovoljan :yeee:

Uvijek sam mislio da nema šanse pričat o transferu Pulišića unutar Bundeslige
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 31 sij 2018, 11:59

Ako se odlučimo uzet krilo iz Bundeslige mislim da je pametnije i bolje(jeftinije a ništ slabiji) hapit malog Bejlija(na njega još nije nitko bacio oko)...mali Pulušić se ispuhao i ovu sezonu je loš kao i cjeli bvb...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi