Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la Murta » 17 stu 2017, 11:47

Svaka čast Wagneru, al po meni je on kvaliteta za Bayern samo ako tražimo napadača i zamjenu za Lewandowskog u najužem smislu tog pojma. Jel on netko tko u modernom nogometu može početi utakmicu pored Lewe? Nije. Jel netko zbog koga ćeš izbaciti Lewu protiv Reala jer ne igra dobro? Nije.

Eh, bezveze.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 17 stu 2017, 12:22

Eto novog Vahida Hashemiana. Smiješan transfer.

Da je Wagner uistinu nešto vrijedio, tj. imao kvalitete i potencijala prije 9 i pol godina, on ne bi tada otišao iz Bayerna. Još jedan u nizu promašaja Bayerna.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 17 stu 2017, 13:17

Pa što ste se sada svi uzjebali? Koga bi vi to doveli sada na zimu? Ni ne tražimo prvotimca nego zamjenu da Lewy ne mora igrati svaku glupu tekmu u prvenstvu svih 90 minuta ili uopće. Koji to igrač izbacuje Lewu iz prve postave protiv najjačih protivnika? Ne razumijem...

@antone ali lewy je prvi napadač nominalno i za njega ta statistika nije bitna. Za Wagnera koji bi baš trebao u 90% slučajeva ulazit kao zamjena ima određenu težinu... Iako bi i on nekad od prve minute igrao recimo pa nije relevantno
ivan
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 17 stu 2017, 17:00

Malo vam je nerealna priča, da ne kažem djetinjasta.

Wagner je više nego pristojan backup napadač! Niko nije ni pričo o TOP KLASI niti smo tražili. Jel tako? E!

Malo su vam novinari zavrtili glavu s nerealnim imenima.

Ako je Sandro sposoban biti u kadru njemačke reprezentacije onda možda može i u Bayernu poslužiti kao zamjena.. :roll: Da smo ga bar imali protiv real lani... Reko bi - neko dobije priliku za dokazivanje, neko ne.

Njegova najjača osobina leži u motivu/motivaciji za dokazivanje u Bayernu. Imat će mirnoću što je Säbenerstraße udaljena 13 minuta od njegove obitelji.

Ako prođe transfer - ja ću biti zadovoljan.
Jesmo li mogli bolje? Nikad nećemo znati, ali da smo mogli lošije - itekako.

Nemojte zaboraviti - ne želi svak biti rezerva u Bayernu. A od ovih koji žele - Wagner je sigurno solidna opcija.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 stu 2017, 17:53

Pa ja se u biti slažem s cruzom, samo se isto tak slažem i s Murtom - dosadno.

Najviše sam razočaran što je laganje na djelu - znači filozofija je razvijanje tzv. "mladih brazilaca" - i onda nemamo nikoga kome da se da prilika niti se nekupuje mladi talent, pa sad...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 17 stu 2017, 18:04

Da ali neš razvijat mladića tako da sjedi na klupi i čeka da se Lewa ozljedi. Mladića se razvija tako što mu daš malo značajniju ulogu. Tako da ta točka nije u potpunosti ispravna. Ovo je možda dosadan izbor ali neloš
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 stu 2017, 20:52

cruz napisao:Da ali neš razvijat mladića tako da sjedi na klupi i čeka da se Lewa ozljedi. Mladića se razvija tako što mu daš malo značajniju ulogu. Tako da ta točka nije u potpunosti ispravna. Ovo je možda dosadan izbor ali neloš

Istina da nećeš, ali nije problem kaj nećeš, nego je problem kaj ga niti nemaš. Nama niti netreba neš tipa Renato - na to ti misliš pod razvoj, već neš tipa što je bio Muller ili Lahm - dovoljno dobar da mu se da dvije minute u sezoni i onda da ga se da na posudbu. O tome pričam...
anton 1983
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 18 stu 2017, 10:36

Wagner je dosadan i isprava ništ posebno transfer al ako se dublje analizira to je ok transfer..kao što je netko reko dečko je naš i bt će gladan svaku minutu kad zaigra i nebu sral kaj je rezerva već mu čast vratit se di je i bio...drugo i sam lewa je reko da bi mu dovoljno bilo samo da ga se zadnjih 15-20 min odmara na tekmi također Wagner može igrat od prve minute protiv nekih nebitnijih tekmi...visok je a skok igra nam treba jer igramo sa miljon ubačaja...

Jučer se neki uzjebali da idemo po Grizmana za 100 milja!..Meni je želja na zimu il na ljeto Draxler a godinu iza Pulušić neka se još razvija malo...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 18 stu 2017, 11:17

Ja se sam nadam da se na govno malo potroši tak da se špara za idealku, ono kaj sam ja slago! :mrgreen:
anton 1983
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 18 stu 2017, 11:56

anton 1983 napisao:Ja se sam nadam da se na govno malo potroši tak da se špara za idealku, ono kaj sam ja slago! :mrgreen:

Ne trošimo puno ni kad treba, sumnjam da ćemo sada kad još ni ne znamo tko nam je trener za iduću godinu i kakav kadar hoće...
Pretpostavljam da ćemo ga dobit za nekih 12-15 milja ako već dođe... E sad nezz jel to previše. Kakvo govno možeš uopće kupit za te novce igdje osim u njemačkoj?
ivan
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 18 stu 2017, 12:16

Ovisi kaj ti smatraš da je puno.

Zamisli da do slijedeće sezone bez obzira na ovu sezonu:

Prodamo: Ribery, Vidal, Muller, Rafinha (Renato opet posudba)

Uzmemo: vratimo Gnarbya i učimo ga da bude BEK! (zamjena Kimmich pa čak i lijevo - da moguće je), uzmemo Leona, kupimo Draxlera, Brandta i Wagnera.

Stavi si taj kadar na papir - dal bi bio zadovoljan?

E onda si sam zamisli recimo još prodaja ili Mertineza pa vraćanje Renata i umjesto Brandta za ostatak love, koje bi moglo biti u ovoj računici prosipamo se za desno krilo...

Pusti ti to ;)
anton 1983
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 19 stu 2017, 15:44

Ako vratimo Gnabryja on ide tam di i treba u ofanzivu kao rezerva....Rib,rafihna i Ribery su 90% out i vjerojatno se ide po špek ofanzivca(Draxler,Carasco,Alexis itd.)...Goretzka bi trebao doći a ako dođe Brandt,Gnabry ostaje na posudbi il ga prodajemo...Renato još 1g. posudba pa onda vidjet kaj s njim.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 20 stu 2017, 08:10

doro napisao:Ako vratimo Gnabryja on ide tam di i treba u ofanzivu kao rezerva....Rib,rafihna i Ribery su 90% out

Ko je Rib? :shock:

Zaš bi Gnarby "trebao u ofenzivu"? :roll: Ja ga tu u Bayernu nevidim. Da ga jebeš za to niti posjeduje kvalitetu i potencijal. Sad meni to zvuči kao zanimljiva ideja...Bočni igrač je, sad još samo da se poradi na ubačajima i defanzivi. Ak je Kimmch mogo s zadnjeg veznog na štopera i beka ili pa Meyer na zadnjeg veznog, zar je tako čudno probat s Gnarbyem kao bekom?

Mislim ak ima nek druga ideja - nemislim za Gnarbya nego neka, ok, ali ne da mi to izlazi iz budžeta za ŠPEK igrača...

Drugim rječima ja stiščem di mogu, da se skupi za GRANATU! 8-)
anton 1983
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 20 stu 2017, 10:14

anton 1983 napisao:
doro napisao:Ako vratimo Gnabryja on ide tam di i treba u ofanzivu kao rezerva....Rib,rafihna i Ribery su 90% out

Zaš bi Gnarby "trebao u ofenzivu"? :roll: Ja ga tu u Bayernu nevidim. Da ga jebeš za to niti posjeduje kvalitetu i potencijal. Sad meni to zvuči kao zanimljiva ideja...Bočni igrač je, sad još samo da se poradi na ubačajima i defanzivi. Ak je Kimmch mogo s zadnjeg veznog na štopera i beka ili pa Meyer na zadnjeg veznog, zar je tako čudno probat s Gnarbyem kao bekom?

Mislim ak ima nek druga ideja - nemislim za Gnarbya nego neka, ok, ali ne da mi to izlazi iz budžeta za ŠPEK igrača...

A da ga jednostavno prodamo za 16 i zaradimo duplo?
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 20 stu 2017, 10:21

Murta napisao:
anton 1983 napisao:

A da ga jednostavno prodamo za 16 i zaradimo duplo?

Gle mi ćemo ga dat u zamjenu za Wagnera ;)

Trenutačno zbog Kimmicha i njegove situacije, pokušavam naći IDEALNU zamjenu, pa mi svakojake pizdarije i experimenti padaju na pamet - Gnarby bi bio jedan od njih. S tim da bi uvijek htio u ekipi imati beka koji igra obje strane. Kolko god taj rafinha bio trul bar odigra to lijevog beka, dok bi se ovi ostali polomili da moraju igrat suprotnu stranu....
anton 1983
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi