Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Ljetni prelazni rok

PostPostao/la mladjo_dj » 10 vel 2011, 22:53

UltrasMentalita napisao:Zašto ne bih mogao igrati stopera i po potrebi igrati desnog beka????

pa zato sto je moje misljenje da mi na tim pozicijama koje on pokriva imamo bolje igrace od njega.
Ako ne igra prvu postavu u trulom Tottenhamu ne vidim razlog da bi igrao kod nas malo zvuci glupo al tak je.
Ja takoder nisam zadovoljan sa time sto Tymom igra stopera moguce da je i Čarli na pozicji stopera bolji od njega ali ja zelim gledati tandem Badstuber i Breno i mislim da ta dva igraca itekako imaju potencijala i da su buducnost Bayerna i uvjeren sam kad bi ih LVG pusto da igraju konstantno da bi to urodilo plodom samo sto se LVG boji kritika jer bi mu u obrani igrala tri igraca koja imaju 21 godinu pa je zato stavio Tymu u obranu jer ima iskustva.
Samo da napomenem Badstuber je jucer briljirao protiv Talijana koji i nisu bili tako losi, stovise.
Liga prvaka (5x):
1973./74., 1974./75., 1975./76., 2000./01., 2012./13.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Deutscher Meister wird nur der FCB
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 11 vel 2011, 14:12

ljudi, uozbiljite se!!! Keita je jako koristan igrač! da je samo koju godinu mlađi ja bi odmah potpisao njegov dolazak!

gledajte malo nogomet, a ne samo football manager i pes i fifa.... ;) pa ćete vidit kakav je to igrač! nije on džaba u Barci, odigra 50-60% utakmica u prvoj postavi, i tako već godinama!

Keita i Schweinsteiger u vezi :shock: kolko bi nam tek obrana tada izgledala bolje....
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 11 vel 2011, 14:38

Apsolutno se slažem. On je vrhunski igrač, ali je već dosta star, a podjednako starih i kvalitetnih defenzivnih veznih imamo(Tymo) i imali smo(MvB).

Inače, danas novinari imaju posebnu inspiraciju jer kao pojačanja spominju Hummelsa i Montoliva. Hummels je vrhunski igrač kojeg će teško biti dovesti jer je izjavio da želi ostati u Dortmundu duže od 2013 do kad mu traje ugovor. Montolivo je također jako kvalitetan i vrlo dostupan(ugovor do 2012, Viole ga ne žele prodati Talijanima), ali nam ne treba. Iako, ako bi ga mogli kupiti za neku razumnu cijenu, ne bi bio loš posao.

btw.
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=78849
Nadam se da smo to mi. :bravo:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 11 vel 2011, 14:39

U Fiorentini nagovaraju Montoliva da ostane (ugovor mu traje do 2012.), a ako ne želi onda nek ide...Juve i Inter ga žele, a gazda ga ne želi njima "dati", nego Bayernu... Bayern mu je najbolja opcija...

tzv. opcija "Toni"

http://www.corrieredellosport.it/calcio/serie_a/fiorentina/2011/02/11-155260/Fiorentina%2C+Della+Valle%3A+Montolivo%3F+Meglio+l%27estero+

Piace a Juve e Inter ed è al bivio: il club viola studia le contromosse. Il patron proverà a convincere il capitano a restare a Firenze altrimenti c'è la «soluzione Toni»: cederlo al Bayern Monaco
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la mladjo_dj » 11 vel 2011, 14:43

cruz napisao:ljudi, uozbiljite se!!! Keita je jako koristan igrač! da je samo koju godinu mlađi ja bi odmah potpisao njegov dolazak!

gledajte malo nogomet, a ne samo football manager i pes i fifa.... ;) pa ćete vidit kakav je to igrač! nije on džaba u Barci, odigra 50-60% utakmica u prvoj postavi, i tako već godinama!

Keita i Schweinsteiger u vezi :shock: kolko bi nam tek obrana tada izgledala bolje....

de ti meni reci cruz jel bi ti za njega koji ima 31 godinu dao te novce koje oni traze znaci po spekulacijama je to 12 milja s tim da smo mi vrlo, vrlo dobro pokriveni na njegovoj poziciji.
Mi trebamo gledati pozicije koje skripe i koje su primarne, a ne poziciju koja je kod nas pre, pre bukirana i to kvaltitentim igracima. :zivio:
Liga prvaka (5x):
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 11 vel 2011, 14:53

Murta napisao:http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=78849
Nadam se da smo to mi. :bravo:

daaa daa da da d ....... može može :good:

jeste vi čuli da smo dobili i odbili ponudu Čelzija za Gomeza od €42mil. ???

hahahah to piše goal.com

http://www.goal.com/en/news/15/germany/2011/02/09/2344852/bayern-munich-striker-mario-gomez-reveals-chelsea-made-42 navodno citiraju sa sport bild-a...

aj dobro, ja otišo na sport bild ... i traži, traži, traži.... pa tražim na bild.de... kad nema toga nigdje! :lol:

eto šta vam je goal.com!!!!! :neee:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 11 vel 2011, 14:56

mladjo_dj napisao:
cruz napisao:ljudi, uozbiljite se!!! Keita je jako koristan igrač! da je samo koju godinu mlađi ja bi odmah potpisao njegov dolazak!

de ti meni reci cruz jel bi ti za njega koji ima 31 godinu dao te novce koje oni traze znaci po spekulacijama je to 12 milja s tim da smo mi vrlo, vrlo dobro pokriveni na njegovoj poziciji.
Mi trebamo gledati pozicije koje skripe i koje su primarne, a ne poziciju koja je kod nas pre, pre bukirana i to kvaltitentim igracima. :zivio:

a moj mladjo :) nisam džaba podvukao "da je samo koju godinu mlađi"... ja znam da od tog transfer nema ništa sada, cilj mi je bio kritizirati neke forumaše koji i sami ne znaju šta pišu... respektiram svačije mišljenje, ali bogami ću napisati i svoje! ;)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la mladjo_dj » 11 vel 2011, 15:13

ma okej meni malo dosadno, a tvoj komentar mi je malo vukao i na moj post pa reko da malo napisem nesta :D
Liga prvaka (5x):
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 11 vel 2011, 15:13

Ma koji jebeni keita :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la nele-BHF » 11 vel 2011, 15:27

Minut poslije prijelaznog roka, digli se trazit i pisati koga bi željeli :? Pu cigani jedni, do ljeta ti ljudi mogu... pf...
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

PostPostao/la Speedy » 11 vel 2011, 15:53

cruz napisao:jeste vi čuli da smo dobili i odbili ponudu Čelzija za Gomeza od €42mil. ???

Da se znas koristiti osnovama ovog foruma prvo bi razmislio prije nego sto nesto "poseres"! Ali ne, tebi je bitnije pametovati iako na kraju ne ispadnes najpametniji! :mig:
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la FCB_general » 11 vel 2011, 17:29

Keita... Ma može, no prije toga riješimo se Tyme i Ottla, prodajmo tek dovedenog Gustava i bit će za njega mjesta valjda. :mrgreen: Totalan promašen članak od strane tz-a. :lock: Hummels i ekipa iz zadnje linije su top priča u našem klubu, a ne neki S. Keita. :arrow:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la UltrasMentalita » 11 vel 2011, 17:38

Kakav bola crni Taiwo radije bi da igra Pranjić nego onog debila dovesti ..........a što se tiče Montoliva potpisao bih odmah taj transfer a Hummels ne znam ako se ovi ostali naši pokažu loši dovesti ga a u protivnom sam protiv dovođenja istog
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la doro » 11 vel 2011, 17:52

UltrasMentalita napisao:Kakav bola crni Taiwo radije bi da igra Pranjić nego onog debila dovesti ..........a što se tiče Montoliva potpisao bih odmah taj transfer a Hummels ne znam ako se ovi ostali naši pokažu loši dovesti ga a u protivnom sam protiv dovođenja istog

Slažem se ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 11 vel 2011, 18:46

doro napisao:
UltrasMentalita napisao:Kakav bola crni Taiwo radije bi da igra Pranjić nego onog debila dovesti ..........a što se tiče Montoliva potpisao bih odmah taj transfer a Hummels ne znam ako se ovi ostali naši pokažu loši dovesti ga a u protivnom sam protiv dovođenja istog

Slažem se ;)

Pridružujem se. ;) Taj čovjek bi davnih dana bio u velikim klubovima da nešto u njemu ima.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi