Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Ljetni prelazni rok

PostPostao/la mladjo_dj » 11 vel 2011, 18:48

ma to je ista ona stvar ko kad Sammir kaze moram ici u jaci klub prerasto sam HNL :haha: :hehe:
Liga prvaka (5x):
1973./74., 1974./75., 1975./76., 2000./01., 2012./13.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Deutscher Meister wird nur der FCB
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 11 vel 2011, 19:19

A kojeg beka bi onda gospoda htjela, molit ću lijepo?

Niti jedan bek vama nije dovoljno dobar. Jedan je preofenzivan(Contento), drugi je dešnjak(Lahm), treći je preskup, četvrti je star(Capdevilla), peti je stakleni(Bosingwa), šesti je prenizak(Tremoulinas), sedmi je bio prespor(Jansen), osmi jestoper(Chielini). Da kupimo Evru ili Colea opet bi našli neki razlog zbog čega ne valja.

Znam ja koga vi hoćete, Coentraa kojeg ste gledali ukupno četiri puta na Svjetskom Prvenstvu. Dovoljno je reći da je Pranjić bio najbolji bek Europskog. Ako vam to i nije dosta, pogledajte malo sažetke Benfice u Ligi Prvaka u kojima je on direktno kriv za 2 gola protiv malo jačih momčadi. A i ima jednako nekvalitetno markiranje prostora kao i Contento. Contento se bar bori za svaku loptu, a ovaj ne. Trebam li spomunuti da košta 30 milijuna.

Dajte ime jednog beka koji bi vas zadovoljio, a koji bi želio doći u Bayern. I nemojte reći Gareth Bale jer ako Tottenham i bude prodavao Balea, sigurno će biti većih ponuda od Bayernove. Cissokha Lyon jednostavno ne želi prodati.

I onda će svi srati po Hoenessu i van Gaalu kako nisu kupili beka, a svi koji su i najmanje povezani s Bayernom vama nisu dovoljno dobri.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la UltrasMentalita » 11 vel 2011, 19:39

Murta napisao:A kojeg beka bi onda gospoda htjela, molit ću lijepo?

Niti jedan bek vama nije dovoljno dobar. Jedan je preofenzivan(Contento), drugi je dešnjak(Lahm), treći je preskup, četvrti je star(Capdevilla), peti je stakleni(Bosingwa), šesti je prenizak(Tremoulinas), sedmi je bio prespor(Jansen), osmi jestoper(Chielini). Da kupimo Evru ili Colea opet bi našli neki razlog zbog čega ne valja.

Znam ja koga vi hoćete, Coentraa kojeg ste gledali ukupno četiri puta na Svjetskom Prvenstvu. Dovoljno je reći da je Pranjić bio najbolji bek Europskog. Ako vam to i nije dosta, pogledajte malo sažetke Benfice u Ligi Prvaka u kojima je on direktno kriv za 2 gola protiv malo jačih momčadi. A i ima jednako nekvalitetno markiranje prostora kao i Contento. Contento se bar bori za svaku loptu, a ovaj ne. Trebam li spomunuti da košta 30 milijuna.

Dajte ime jednog beka koji bi vas zadovoljio, a koji bi želio doći u Bayern. I nemojte reći Gareth Bale jer ako Tottenham i bude prodavao Balea, sigurno će biti većih ponuda od Bayernove. Cissokha Lyon jednostavno ne želi prodati.

I onda će svi srati po Hoenessu i van Gaalu kako nisu kupili beka, a svi koji su i najmanje povezani s Bayernom vama nisu dovoljno dobri.

Što bi mi dovodili lijevog beka kad imamo Gustava a tu mogu uskočiti Contento i Pranjić .....Ne bih Taiwa doveo u Bayern da ga besplatno daju i da će još besplatno igrati.... ;) ;) ;) a gledao sam BiH i Meksiko onaj Saalcido njihov lijevi bek mi se svidio mislim da se tako zove brz, jak ima dobru tehniku i dobar je u defanzivi samo ne znam gdje igra ako nešto više zna na neka napiše
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la nele-BHF » 11 vel 2011, 19:49

April 2, 1980 (godina 30)

Igra u Fulhamu

Pa ti vidi ;)
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

PostPostao/la mladjo_dj » 11 vel 2011, 19:52

nele-BHF napisao:April 2, 1980 (godina 30)

Igra u Fulhamu

Pa ti vidi ;)

hahahahhahahahah tajanstveni nele :hehe: :haha: :hehe:
Liga prvaka (5x):
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 11 vel 2011, 19:56

Murta napisao:A kojeg beka bi

Stvar je u tome što su oni već tu: Contento, Pranjić, pa i taj veznjak Gustavo koji bi tu samo trebao uskakati kad ovi budu ozlijeđeni. Za Lahmovu zamjenu mi je Andreas Beck sasvim dobar. Sve je riješeno. Bočni igrači mi uopće nisu problem, samo neka ovaj krene B & B tandem na stoperima koristiti i eventualno jednog dovesti umjesto van Buytena i to je to.
A sad što neki ne znaju kojeg bi jer ova 2 ne valjaju, u to ja ne ulazim više. Čak mi je i Criscito prihvatljiv jer otraga bi mogao ulijevati sigurnost pošto se znalo držati tu stranu pod povećalom kad su u pitanju defenzivni zadaci. :|
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la jozotg » 11 vel 2011, 21:17

Murta napisao:A kojeg beka bi onda gospoda htjela, molit ću lijepo?

Ja bi to lako rješio. Lahm bi se vratio na livu stranu ,kupio bi Becka i sve 5. Ali Van Ludonja to neće .I možemo se svi međusobno jebat ,ali pomoći nema.

Ali ako Ludonja ode ća ,e onda bi se i to moglo ostvarit.
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la nele-BHF » 11 vel 2011, 21:44

mladjo_dj napisao:

Igra u Fulhamu

Pa ti vidi ;)

Hahah, ma jok, to ja za onog Salcida sto ga spomenu neko :D
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

PostPostao/la mladjo_dj » 12 vel 2011, 02:41

nele-BHF napisao:
mladjo_dj napisao:

Igra u Fulhamu

Pa ti vidi ;)

Hahah, ma jok, to ja za onog Salcida sto ga spomenu neko :D

da, da skuzio sam poslje ja sam mislio da Murti tako odgovaras na post pa mi je bilo dosta smijesno :D
Liga prvaka (5x):
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 12 vel 2011, 09:08

U redu, prihvatili ste Pranjića, Gustava i Contenta. Ako ne bude dobro znam koga ću podbadati. :mrgreen: I nemojte onda reći da uprava ne želi kupiti pravog beka. ;)

A zašto sam ja za tog Taiwoa toliko? Prvenstveno zato jer je besplatan i bolji je od svih koje imamo. Nikad neće biti kvalitetan kao Lahm ili Evra, ali on je jedan solidan bek koji bi mogao pomoći stabilizaciji Bayernove obrane.

Ima 25 godina, još je mlad. Fizički je jako dobar, kao i svi afrički igrači. U napadu je bolji od Lahma, ima i udarac i ubačaj. Pozna Riberyja i dobro su se slagali u Marseilleu. Dobar je u oduzimanju lopte i vrlo je borben u obrani. Solidno pokriva prostor. Dovoljno je visok.

Ima tri mane: pokrivanje igrača bez lopte 1 na 1, tu bi mu bila potrebna pomoć Badtsubera, ali kad vidim naše bekove, on je za njih svjetska klasa. Druga je tehnika. Tu je otprilike kvalitetan kao Gustavo, ali Pranjić i Contento su naravno tu bolji od njega. Ja to ne vidim kao veliki problem zbog borbenosti koju pokazuje. Treći je ponašanje koje nije toliko problematično, ali ipak neki put zna pretjerati u borbenosti i napraviti koji nesportski potez. To me baš i ne veseli, ali znate da je u ovoj situaciji kada u nogometu kronično nedostaje lijevih bekova(pa jedan Abidal je prvi bek Barce, Marcelo Reala, a Antonini Milana i Italije) mislim da Taiwo jedan jako dobar posao. Još treba dodati da svi oni koji imaju prave bekove za njih traže nebulozne cifre(Criscito, Evra...) besplatno dobiti Taiwoa je svakako zanimljivo.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 12 vel 2011, 15:24

Speedy napisao:
cruz napisao:jeste vi čuli da smo dobili i odbili ponudu Čelzija za Gomeza od €42mil. ???

Da se znas koristiti osnovama ovog foruma prvo bi razmislio prije nego sto nesto "poseres"! Ali ne, tebi je bitnije pametovati iako na kraju ne ispadnes najpametniji! :mig:

:? šta?

šta sam zasro?

odakle tebi pravo da nekom tako sereš?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 12 vel 2011, 16:07

Nisam Speedyjev odvjetnik, ali mislim da je želio reći da je to 2 dana prije tvog posta bilo na forumu i da je to izjavio sam Mario Gomez i da je stvarno bilo u svim njemačkim novinama.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iako nisam zato krenuo pisati ovaj post, nisam se mogao ne osvrnuti na prethodne postove.

Rummenigge spricht von Montolivo
Uglavnom, KHR veli da je Fiorentina prošle godine igrala protiv Bayerna i da su svi vidjeli da je Montolivo igrao dobro. Dodao je i da je Montolivova majka Njemica.
Ostatak intervjua na engleskom, prijevod Goal.com
link

google kvaliteta prijevoda orginala :mrgreen: link

Nešto drugo gdje se spominje da bi Della Valle opet prodao Talijana izvan Italije te se također navodi da je imao ponudu od 50 milijuna € za Tonija od Intera, ali je odbio jer su Talijani te ga prodao nama za "nešto više od 10"(12, to je poznato).
link
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 12 vel 2011, 16:26

Murta napisao:Nisam Speedyjev odvjetnik, ali mislim da je želio reći da je to 2 dana prije tvog posta bilo na forumu i da je to izjavio sam Mario Gomez i da je stvarno bilo u svim njemačkim novinama.

pa gdje je to bilo? ja ga brate nisam vidio u ovom topicu, niti sam sad SVAKI topic pregledao!

ako sam zato "prekršio" neko pravilo foruma (ko što je onaj napisao) onda su pravila u kurcu

aj dobro ako nekad okasnim s nekom temom, nemam ja vremena svaki dan pratit sve vijesti, a najmanje imam vremena da mi meni neki tamo sere kako pametujem, ne znam ja ko ovdje pametuje
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la UltrasMentalita » 13 vel 2011, 23:01

Spominje se Asley Cole :D :D :D
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la cruz » 14 vel 2011, 13:59

sreća pa se samo "spominje" i što to služi samo za nabijanje cijene 31-ogodišnjaku, kojeg će čelzi uskoro prodavati, jer su shvatili NAPOKON da nije to njihova kvaliteta!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi