Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Ljetni prelazni rok

PostPostao/la CroCHEF » 15 vel 2011, 17:23

Heiße Ware aus der Gerüchteküche! Nächste Woche steigt ja bekanntermaßen die Neuauflage des Champions-League-Finals von 2010. Die Bayern reisen zum Achtelfinal-Hinspiel zu Inter Mailand. Wie die italienische "Tuttosport" spekuliert, könnte es dabei auch Abseits des Rasens interessant werden. Angeblich hat der deutsche Rekordmeister Inters Goran Pandew auf dem Zettel. Der Mazedonier war in der letzten Saison unter Jose Mourinho Stammkraft bei Inter, seit Leonardo jedoch das Ruder übernommen hat, kommt Pandew immer weniger zum Zug. Für den 27-jährigen Stürmer wären wohl sieben bis acht Millionen Euro fällig.

Izgleda da se nesto kuha s Pandevom. 7-8milja za zamjenskog napadaca (u slucaju ako Klose ode)
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la mladjo_dj » 15 vel 2011, 19:12

a neznam ja cak mislim da bi on bio zamjena za nasa krila :?
Liga prvaka (5x):
1973./74., 1974./75., 1975./76., 2000./01., 2012./13.
Deutscher Meister wird nur der FCB
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la The Scarface » 15 vel 2011, 19:47

Spominje se Adriano iz Barce.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la nele-BHF » 15 vel 2011, 19:55

The Scarface napisao:Spominje se Adriano iz Barce.

Lijevi ili desni bek, to onaj što je doš'o iz Seville. On se haman spominjo sa nama i dok je bio u Sevilli. Nije loš po meni, mada u Barci je totalno opo, niti je igro niti išta. Sad ne znam šta reći za njega :/
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

PostPostao/la FCB_general » 15 vel 2011, 19:55

Bome ta Barca ima i previše igrača kao backupa. Za Abidala imaju Adriana i Maxwella ako se ne varam... Jedan od ta 2 bi bila sasvim dobra za nas. Naravno, obojica su Brazilci tako da je u startu priča o njima završena dok je LvG-a u klubu. :|
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Axe » 15 vel 2011, 20:09

Ako je vjerovati 4-4-2 portalu, sa Taiwom se nesto opasno sprema. Navodno je Bayern taj veliki klub u koji zeli da ide.
Axe
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la CroCHEF » 16 vel 2011, 00:03

znaci najvruci su ... Montolivo, Taiwo, Pandev... vezu se s malim šipijem i čin činom...
ja tu nigdje ne vidim obecanje jos jednog igraca od 25 milja :geek:
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la mladjo_dj » 16 vel 2011, 00:18

ima jos vremena kolko volis :D
nije se ni za Robbena pricalo da ce doc pa zadnjih 10 dana prijelaznog roka novine pocele pricat o tome i mi dobili igracinu
Liga prvaka (5x):
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 16 vel 2011, 09:14

Pandeva ne bih htio. Ne treba nam jer on nije pravi napadač, a opcija na ofenzivnom veznom imamo dosta. A i u Interu ne igra dobro.

Bayern Munich Closely Linked With Chelsea Defender Jose Bosingwa - Report
Znam da je Goal.com, ali su sve prijevodi, niti jedna nije njihova vijest.

Uglavnom, povezuju nas s Bosingwom kao zamjenom za Lahma. To su prvenstveno javljaju talijanski mediji jer navodno Bosingwa nije htio niti čuti za ponudu Milana, pa onda vjeruju da se dogovorio s Bayernom. Ulje na vatru dodao je van Gaal koji je rekao da treba zamjenu za Lahma.
Konačno su shvatili da Lahm ne može odigrati 180 utakmica u komadu. :bravo:

Još se na dnu članka spominje Tremoulinas kao lijevi bek.

Axe napisao:Ako je vjerovati 4-4-2 portalu, sa Taiwom se nesto opasno sprema. Navodno je Bayern taj veliki klub u koji zeli da ide.

Koliko god izvor bio smeće, ovo je vrlo moguća vijest zbog svih okolnosti i dosadašnjih poveznica Bayerna i Taiwoa. Nadam se da je istina jer onda bi Bayern riješio probleme nastale umirovljenjem Sagnola i odlaskom Jansena još 2008.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S.
Spox.com napisao:9.10 Uhr: Der FC Bayern scheint weiterhin auf der Suche nach einem neuen Außenverteidiger zu sein. Nachdem Leighton Baines dem deutschen Rekordmeister im Winter eine Abfuhr erteilte, schauen sich die FCB-Verantwortlichen einem Bericht der "Sport-Bild" zufolge jetzt in Spanien nach einem neuen Mann um. Objekt der Begierde soll Barcelonas Edelreservist Adriano sein. "Der FC Bayern hat sich bei mir nach Adriano erkundigt", wird Paulo Affonso, der Berater des beidfüßigen Brasilianers, zitiert. Adriano (26), der vor der Saison erst für 9,5 Millionen vom FC Sevilla zu den Blaugrana wechselte, sich dort aber bislang nicht durchsetzen konnte, steht bei den Katalanen noch bis 2014 unter Vertrag.

Agent Adriana, lijevog beka Barcelone Paulo Affonso kaže da se Bayern raspitivao o Adrianu. On je u Barcu došao početkom sezone za 9.5 mil. € i ima ugovor do 2014.
Dobar igrač, ali Bayern se raspituje za sve moguće igrače. Kod Bayerna je veliki korak od raspitivanja prema ponudi. Primjeri su Modrić, Srna, Zhirkov pa i Adirano prije 2 godine.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la UltrasMentalita » 16 vel 2011, 10:54

Pandev ne znam što bih rekao nije loš a nije ni ekstra klasa.........Taiwo isto ne znam jesam li ga ikada gledao pa ne mogu suditi o kvaliteti ..........Lahm će se raspasti ako nastavi ovako mora mu se pod hitno naći zamjena na kraju sezone da se čovjek odmori malo nije čovjek robot ......Moram komentirati sinoćnju tekmu u Milanu pa koji su to mesari oni talijani onaj Gattuso i Flamini evo što ga je skršio nego onakvo ponašanje pa ono je za ludnice hvala Bogu što nije došao u Bayern .....A onaj Merkel se spominje da bi mogao u Njemačku repku znam da je igrač sredine terena kakve su mu kvalitete ne znam ali sigurno je perspektivan dok igra u Milanu a još je i Nijemac
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la Axe » 16 vel 2011, 12:42

Ja sam za Taiwa. Nekoliko puta sam ga gledao i izgleda mi kao neko ko bi bio idealan za nas tim. Dosta dobar sut kao i centarsut, uz to ima snage ko konj. :D
Sto se tice Bosingwe, sumnjam da ce doci u Bayern da bi sjedio na klupi, jer isto to moze raditi i u Chelseaju.
Axe
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la mladjo_dj » 16 vel 2011, 12:52

Jos jednom spekulacijom u vezi Barcinih igraca jedno je postalo sigurno, a to je da vjerojatno ima istine u tome da pokusavamo sa Barcom dogovoriti neki transfer po meni je to vrlo dobro je i sami znamo tko je Barca i kakve igrace imaju koji su jako dobri ali dosta griju klupu porde njihovih strasnih prvotimaca.
Liga prvaka (5x):
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 16 vel 2011, 12:56

Kaj se tiće Adriana on bi nam valjda bio zamjena za lijevu i desnu stranu. Njegov menađer je rako da ga je Bayern kontaktirao...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la mladjo_dj » 16 vel 2011, 20:37

evo i Beck se spominje u vezi Bayerna
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=79289
Liga prvaka (5x):
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 16 vel 2011, 22:51

mladjo_dj napisao:evo i Beck se spominje u vezi Bayerna
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=79289

Konačno :D
doro
Član fan cluba