Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la FCB_general » 24 lip 2018, 15:57

Očajno nam treba lijevi bek jer Alaba 3 i pol godine nije na razini kakvoj je bio prije kalendarske 2015.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 24 lip 2018, 22:33

FCB_general napisao:Očajno nam treba lijevi bek jer Alaba 3 i pol godine nije na razini kakvoj je bio prije kalendarske 2015.

Bi li ti prodao Alabu sada? ;)

Ja se sve nadam da će opet (za)igrati kontinuirano dobro
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 24 lip 2018, 22:44

cruz napisao:
FCB_general napisao:Očajno nam treba lijevi bek jer Alaba 3 i pol godine nije na razini kakvoj je bio prije kalendarske 2015.

Sada bi retroaktivno prodao Alabu prije 3 godine. Prije tri godine ne bi prodao Alabu, sada ne bi prodao Alabu. :mrgreen:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 25 lip 2018, 00:11

cruz napisao:

Ne bih uopće prodavao nego samo doveo konkurenciju koja će njega doslovno natjerati da proigra opet u svojoj 26-toj godini života ili će početi sjediti na klupi gdje će ga suigrač svojim igrama istisnuti iz momčadi.
Dok god on nema pravu konkurenciju koja bi ga istisnula iz ekipe, kao što je to dosad bio slučaj s Bernatom, prilično sam siguran kako će Alaba nastaviti u istom ritmu a to nije dobro za Bayern i u konačnici za njega.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 29 lip 2018, 21:10

Napadac Alex Timossi Andersson prelazi je zvanicno Bayernov igrac ali ostaje u Helsingborgu na pozajmici.

https://sportbild.bild.de/bundesliga/ve ... sport.html
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 29 lip 2018, 21:17

melodyne napisao:Napadac Alex Timossi Andersson prelazi je zvanicno Bayernov igrac ali ostaje u Helsingborgu na pozajmici.

https://sportbild.bild.de/bundesliga/ve ... sport.html

Krivo, planirao je ostati do 2019., ali budući da nije zadovoljan minutažom otkad je objavljen transfer (prije 8 mjeseci), sljedećeg tjedna dolazi u Munchen igrati za mlade momčadi Bayerna.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 01 srp 2018, 10:10

Man Utd transfer news: Bayern Munich target £70million-rated Anthony Martial - EXCLUSIVE | Daily Star

FWIW, Daily Star piše da se Martialov agent sastao s Bayernom oko potencijalnog transfera.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 01 srp 2018, 10:31

Murta napisao:Man Utd transfer news: Bayern Munich target £70million-rated Anthony Martial - EXCLUSIVE | Daily Star

FWIW, Daily Star piše da se Martialov agent sastao s Bayernom oko potencijalnog transfera.

Pošto imamo kakva takva 4 krila i na to smo se odlučili, ja nebi sada hapo krilo - ziher ne bi Martiala za te pare dovodio.

Sad bi se rađe bacio na prodaju Mullera i Lewe i pokušaju dovođenja Dyabale :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 01 srp 2018, 11:15

anton 1983 napisao:
Murta napisao:Man Utd transfer news: Bayern Munich target £70million-rated Anthony Martial - EXCLUSIVE | Daily Star

Pošto imamo kakva takva 4 krila i na to smo se odlučili, ja nebi sada hapo krilo - ziher ne bi Martiala za te pare dovodio.

Sad bi se rađe bacio na prodaju Mullera i Lewe i pokušaju dovođenja Dyabale :D

Daily Star je baš zadnje novinarsko govno u Engleskoj pa je ova vijest žešći FWIW, ali stavio sam je kad nema ničeg novog. :D

Vidim i ti si se joinao u Dyabal u Bayern fan klub. :mrgreen:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 01 srp 2018, 11:24

Murta napisao:Vidim i ti si se joinao u Dyabal u Bayern fan klub. :mrgreen:

Prije koju sezonu pričali smo o propadanju Njemačkog nogometa. Kao nije bilo švapskog igrača koji bi mogao doči u Bayern kao pojačanje. Stvar se možda malo promijenila, ali ne zato kaj su švabi postali jači, nego je Bayern postao slabiji pa su nam niži kriteriji. U nedostatku sexualnih europljana (posebno Nizozemaca i BIJELIH FRANCUZA), neam kaj drugo nego okrenut se Južnoj Americi. Pogotovo zato kaj neplaniramo raditi ništa i kaj smo maltene uvijek razočarani, no maltene svake sezone kapne neki James :mrgreen:

Problem ovdje je kaj Dyabala nije James... I tu mislim, njega se netjera iz kluba već mu se diže cijena, a mi imamo dva igrača - Muller i Lewa koje bi trebalo ili se prodaju - koncipirajte si termin kako god oćete.

Trenutačno niti "nema realnijeg SNA" od Dyabale.

S tim da bi bilo SEXUALNO imati SEX Čileanca, SEX Kolumbijca, SEX Argentinca i još da si nabavimo SEX Brazilca :lol: :D dok sve ostalo popunimo sa švabama koji će trčat...

Vesele me ŠPEKulacije Murta u ovom turobnom dobu za švapski nogomet iako znam da od toga svega neće biti ništa! :(

Ufff što bi htio da Muller i Lewa baš kažu mi idemo i BNK!!! Čak u tom slučaju nebi niti stavio uvjet da neš Sexualno mora doči, nego tek tolko da se neš malo promrda...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 01 srp 2018, 13:13

Imali bi Martiala na lijevoj strani i Comana na desnoj strani kao krila. Opet bolje nego Robben i Ribery s 35 i 36 godina u 2019. :D

To je tek najobičnije medijsko naklapanje, ali s druge strane momak nije na Svjetskom u Rusiji i ima još godinu dana ugovora. :popcorn:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 01 srp 2018, 13:16

FCB_general napisao:Imali bi Martiala na lijevoj strani i Comana na desnoj strani kao krila. Opet bolje nego Robben i Ribery s 35 i 36 godina u 2019. :D

To je tek najobičnije medijsko naklapanje, ali s druge strane momak nije na Svjetskom u Rusiji i ima još godinu dana ugovora. :popcorn:

I da Bayern plati 70 milja za nekog s godinu dana ugovora i tko nije na svjetskom? Mislim da ne :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 01 srp 2018, 13:45

https://twitter.com/cfbayern/status/1013402906433871872

Falk je potpuno demantirao ovo o Martialu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 01 srp 2018, 14:43

:doh: Na kraju necemo ni dovesti krilo. :roll:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 02 srp 2018, 13:33

melodyne napisao::doh: Na kraju necemo ni dovesti krilo. :roll:

Mislim da ne..to se bude desilo tek iduče sezone kad budemo trebali dofurat 2 špek krila..
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi